En Yeni Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  En Yeni Oyunlar

  • Çöldeki Kaos Çöldeki Kaos
   Çöldeki Kaos

   Çöldeki Kaos oyununda çölde oluşturulmuş haritalarda yanımıza bir arkadaşımızı da alarak düşman araçlarından kaçmaya çalışmalıyız. Kullandığımız araba ile karşımıza çıkan ve bizi kovalayan düşmanlardan kaçmamız isteniyor. Düşmanlardan kaçarak bölümlerde istenilen hedef puana ulaşmaya çalışıyoruz. Hedef puana ulaşarak bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   2 Kişilik Oyunlar 15 Saat önce

  • Spa Masajı Spa Masajı
   Spa Masajı

   Spa Masajı oyunumuzda mause ile masaj yaptığınız müşteriye yakalanmadan size verilen görevleri yerine getirmelisiniz. Size bakacağı zaman masaja devam edin ve bakmazken yine oyunun istediklerini yapın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 16 Saat önce

  • Tuğla Jenga Tuğla Jenga
   Tuğla Jenga

   Tuğla Jenga oyununda mause ile renkli tuğlalar ile hazırlanmış bir kuleden dikkatli bir şekilde tuğla çekmeye çalışıyoruz. Tuğlaları dikkatli bir şekilde çekerek sıramızı rakibe devrediyoruz. Kuleyi yıkan oyunu kaybetmiş sayılıyor. Dikkatli bir şekilde tuğla çekiyor ve kuleyi rakibin yıkmasını sağlayarak maçları kazanıyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 16 Saat önce

  • Minion Doktoru Minion Doktoru
   Minion Doktoru

   Minion Doktoru oyunumuzda mause ile çizgi film karakteri minionların çeşitli hastalıklarını tedavi etmeye çalışmalısınız. Minionların çeşitli hastalıkları bulunuyor. Bu hastalıklar için minionları muayene ederek hastalıklarını buluyor ve hastalıklarını tedavi etmeye çalışıyoruz. Tedavinin bütün aşamalarında aktif rol alabiliyoruz. Hastalığını tedavi ettiğimiz minionlar mutlu bir şekilde yanımızdan ayrılıyor ve oyunu tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Ameliyat Oyunları 2 Gün önce

  • Gezegeni Koru Gezegeni Koru
   Gezegeni Koru

   Gezegeni Koru oyununda mause ile işgalcileri gezegene ulaşmadan yok edin. Yeni yapılarla gezegeni büyütün ve geliştirin. Asteroitlerin gezegene çarpmasını engelleyin. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 2 Gün önce

  • Sokak Basketbolu Sokak Basketbolu
   Sokak Basketbolu

   Sokak Basketbolu oyununda mause ile sokakta karşımıza çıkan rakiplere basket atarak üstünlük sağlamaya çalışmalıyız. Maçları kazanarak yeni rakipler ile karşılaşıyoruz. Karşımıza çıkan rakipler daha zorlu oluyor ve uzun süreler boyunca basketbol oynama fırsatı elde ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 3 Gün önce

  • Jade Mücevher Koleksiyonu Jade Mücevher Koleksiyonu
   Jade Mücevher Koleksiyonu

   Jade Mücevher Koleksiyonu oyunumuzda mause ile sevimli perinin değerli taşları toplamasına ve tüm topraklarda en güzel kıyafetleri elde etmesine yardım etmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 3 Gün önce

  • Yağmur Ormanlarında Avcılık Yağmur Ormanlarında Avcılık
   Yağmur Ormanlarında Avcılık

   Yağmur Ormanlarında Avcılık oyununda mause ile sevimli uçan domuzcukları, balıkları ve paraları vurmalısınız. Mümkün olduğu kadar çok para almak için olabildiğince hızlı atışlar yapın. Bir sonraki bölümlerde daha başarılı olmak için yeni yem ve güçlü silahlar satın almak için dükkana gidin. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 3 Gün önce

  • Prensesin Evlilik Hazırlığı Prensesin Evlilik Hazırlığı
   Prensesin Evlilik Hazırlığı

   Prensesin Evlilik Hazırlığı oyunumuzda mause ile evlilik hazırlığı yapan bir prensese çeşitli yardımlar da bulunmalısınız. Hazırlık yaparken sinirleri bozulan prenses ağlıyor ve bizden yardım istiyor bizde çeşitli konularda prensese yardım ediyoruz. Düğünün yapılacağı alanı temizliyor, yine bu alanı süslüyoruz. Bunun yanı sıra prenses için bir gelinlik dahi seçiyoruz. Gelinliğin ardından son olarak da makyaj yapıyor ve prensesin mutlu bir şekilde evlenmesini sağlayarak oyunu tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 4 Gün önce

  • Engelleri At ile Geçme 3d Engelleri At ile Geçme 3d
   Engelleri At ile Geçme 3d

   Engelleri At ile Geçme 3d oyununda yön tuşları ile kontrol ettiğimiz at ile parkurda karşımıza çıkan engelleri mümkün olduğunca en kısa sürede ve dikkatlice aşmaya çalışmalıyız. Engelleri aşarken hızlı olmamız da gerekiyor. Hızlı ve dikkatli bir şekilde engelleri aşıyor ve parkurları tamamlayıp bölümleri geçmeye çalışıyoruz.. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 4 Gün önce

  • Hazel Spa Günü Hazel Spa Günü
   Hazel Spa Günü

   Hazel Spa Günü oyunumuzda mause ile hazel özel kürlerle yapacağı bakımın ardından meyveli bir maske hazırlayacak. Kendisini ferah ve bakımlı hisseden Hazele oje sürmesinde ve tırnaklarını kesmesinde de yardımcı olacaksınız. Daha sonra giyinen Hazelin üzeri kirlenince kıyafetini değiştirecek ve daha güzel bir elbise seçmenizi isteyecek. Tüm hazırlıkları bittiğinde Hazel hem ferah, hem güzel hem de bakımlı görünecek. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 4 Gün önce

  • Öfkeli Büyücü Öfkeli Büyücü
   Öfkeli Büyücü

   Öfkeli Büyücü oyununda zombiler onu ve kulesini yok etmek istiyor. Mause ile yıkıcı büyülerle kuleyi zombilere karşı koruyun. Sağlığınıza ve doğaüstü gücünüze dikkat edin. Enerjinizi yeniden doldurmak için içecekler kullanın. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 4 Gün önce

  • Doğum Günü Dondurma Partisi Doğum Günü Dondurma Partisi
   Doğum Günü Dondurma Partisi

   Doğum Günü Dondurma Partisi oyunumuzda Mia, Emma, Bella ve Olivia bugün harika bir dondurma partisi planlıyorlar. Mause ile lezzetli dondurma süslemeleri hazırlamalarına ve parti yapılacak salonu dekore etmelerine yardımcı olun. Ayrıca en güzel kıyafetleri prenseslerimize giydirmeyi unutmayın. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 5 Gün önce

  • Savaş Uçağı Simülasyonu 3d Savaş Uçağı Simülasyonu 3d
   Savaş Uçağı Simülasyonu 3d

   Savaş Uçağı Simülasyonu 3d oyununda birbirinden farklı savaş uçaklarını kullanarak görevleri yerine getirmeye çalışmalıyız. Seçtiğimiz savaş uçağı ile karşımıza çıkan görevleri yerine getiriyoruz. Görevleri yerine getirerek bölümleri tamamlıyor diğer bölmülere geçmeye hak kazınıyoruz. W,A,S,D, Boşluk tuşu, Q,E, CTRL tuşları ile oyunu oynayabilirsiniz. İyi eğelenceler..

   3d Oyunlar 5 Gün önce

  • Limonatacı Anna Limonatacı Anna
   Limonatacı Anna

   Limonatacı Anna oyunumuzda Prenses, büyülü orman’da bir limonata standı açtı, ama ne yazık ki, limonata standı biraz boş kaldı. Mause ile her türlü lezzetli limonatayı hazırlaması ve onları mutlu müşterilere satması için ihtiyaç duyduğu meyveli içerikleri keşfetmesine yardımcı olun. Enfes içecekler deneyin, satışını yapın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 5 Gün önce

  • Süper Yay Ustaları Süper Yay Ustaları
   Süper Yay Ustaları

   Süper Yay Ustaları oyununda mause ile göreviniz ok atmak için elinizdeki yayı kullanmak olacaktır. En yüksek skoru toplamak için elinizden geleni yapın. Bütün bölümlerde ustalaşıp en iyi okçu olmak için hemen oyuna başlayın. İyi eğlenceler.

   Atış Oyunları 5 Gün önce

  • Hazine Ara Hazine Ara
   Hazine Ara

   Hazine Ara oyununda mause ile karşımıza çıkan deniz görselleri içerisine gizlenmiş hazinelerini arayarak bulmaya çalışıyoruz. Bu hazineleri arayarak buluyor ve bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 6 Gün önce

  • Neon Yılan Neon Yılan
   Neon Yılan

   Neon Yılan oyununda mause ile kısıtlı bir alanda karşımıza çıkan yemleri yiyerek büyüyüp rakipleri yok etmeye çalışmalıyız. Büyüyerek karşımıza çıkan rakiplere üstünlük sağlıyoruz. Rakiplerin önüne geçerek onları yok ediyor ve yok olduklarında arkalarında bıraktıkları yemleri de topluyoruz. Ne kadar büyürsek o sıralamaya girme şansımız o kadar artıyor. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 6 Gün önce

  • Frozenler Amerikada Frozenler Amerikada
   Frozenler Amerikada

   Frozenler Amerikada oyunumuzda prenses kardeşler Elsa ve Anna Amerika gezisindeler. Bu muhteşm deneyimi sizlerle paylaşmak istiyorlar. Mause ile güzel kardeşlere katılın ve Frozen kardeşlerin Amerika seyahatleri boyunca giyecekleri kombinleri yapın, gezilerinde onları fotoğraflayıp bu müthiş deneyimi ölümsüzleştirin. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 6 Gün önce

  • Boru Döşeme Boru Döşeme
   Boru Döşeme

   Boru Döşeme oyununda mause ile boruyu döşerken aynı renkleri eşleştirmeye çalışın. Seviyeleri tamamlamak için ise ekranda boş bir alan bile bırakmamalısınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 6 Gün önce

  • Super Plumber Run Super Plumber Run
   Super Plumber Run

   Super Plumber Run oyununda yön tuşları ile kutu içindeki puanları ve havada olan altınları koşarak toplayabilirsiniz. Parkurda hızla ilerlerken karşınıza çıkan dikenli canavarlara ve tuzaklara çarpmamaya çalışın. Aksi taktirde ölerek oyunu kaybedebilirsiniz. Super plumber run oyununda topladığınız 350 puan büyümenizi, 400 puan yükseğe zıplamanızı, 500 puan da bulut olma özelliğini kazanmanızı sağlamaktadır. İyi eğlenceler..

   Mario Oyunları 7 Gün önce

  • Prensesin Ailesi Prensesin Ailesi
   Prensesin Ailesi

   Prensesin Ailesi oyunumuzda mause ile cadılar bayramı için kostüm partisine katılmak isteyen kraliyet ailesindeki herkes için kostüm seçerek bütün aileyi giydirmelisiniz. Vereceği partinin hazırlıkları ile uğraşan prenses kostüm seçmeyi bize bırakıyor. Kraliyet ailesinin her ferdi için kostüm seçmemiz gerekiyor. Yaptığımız seçimlerde tamamen özgür bırakılmış durumdayız. Kendi zevkimize göre seçimler yaparak kraliyet ailesinin partiye katılmasını sağlıyor ve oyunu tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 7 Gün önce

  • Korsan Vurma Korsan Vurma
   Korsan Vurma

   Korsan Vurma oyununda mause ve boşluk tuşu ile korsanların kullandıkları bir top ile karşımıza çıkan hedeflerin tamamını yok etmeye çalışıyoruz. Kontrol ettiğimiz top ile bölümlerde karşımıza çıkan hedefleri gülle ateşleyerek yok etmeye çalışıyoruz. Hedeflerin tamamını yok ederek bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 7 Gün önce

  • Zombi Diş Doktoru Zombi Diş Doktoru
   Zombi Diş Doktoru

   Zombi Diş Doktoru oyunumuzda mause ile dişlerinde çürükler bulunan zombilerin dişlerini tedavi etmeye çalışmalısınız. Doktora gelen zombilerin dişlerinde bulunan çürükleri tedavi ederek mutlu bir şekilde muayenehanemizden ayrılmalarını sağlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Ameliyat Oyunları 1 Hatfa önce

  • Extreme Asphalt Car Racing Extreme Asphalt Car Racing
   Extreme Asphalt Car Racing

   Extreme Asphalt Car Racing oyununda yön tuşları ile lastikleri benzersiz ve farklı şekillerde yakmak için, size en uygun arabayı seçin ve direksiyona geçin. Aracınızı farklı çıkartmalar, jantlar ve renklerle kişiselleştirerek tarzınızı ortaya çıkarın. Sıradışı görsel efektler ve seslendirme keyfini çıkarın. Yarış kazanarak para kazanmak ve özel araba satın almaya çalışın. Araba stilini ve renklerini yükseltebilirsiniz. Eğlenceli zorlu bir deneyim için gerçekçi fizik ile yarış keyfini çıkarın. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 1 Hatfa önce

  • Audrey Sabah Rutini Audrey Sabah Rutini
   Audrey Sabah Rutini

   Audrey Sabah Rutini oyunumuzda mause ile sevimli kızımız Audrey’e katılarak harika bir makyaj yapmaya çalışmalısınız. Makyaj yapacağınız oyunda talimatları izleyerek cilt temizliği ile işe koyulun. Güzel bir makyaj yaptıktan sonra uygun kıyafetler seçerek oyunu tamamlayın. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 1 Hatfa önce

  • Denizaltında Zıplama Denizaltında Zıplama
   Denizaltında Zıplama

   Denizaltında Zıplama oyununda yön tuşları ile denizaltı için özel kıyafetler giyen bir adam ile zıplayarak engelleri aşmaya çalışmalısınız. Denizaltı kıyafeti giyen adam ile karşımıza çıkan engelleri kullanarak yukarı doğru zıplıyoruz. Zıplarken karşımıza birbirinden zorlu engeller de çıkabiliyor. Bu engellere de dikkat etmemiz gerekiyor. Yukarı doğru zıplayarak puan elde ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Hatfa önce

  • Hazel Süper Abla Hazel Süper Abla
   Hazel Süper Abla

   Hazel Süper Abla oyunumuzda mause ile Hazel küçük afacan’ın gerekli tüm bakımlarını gerçekleştirecek. Altını kirleten Mete altını kirletince Hazel sizlerden yardım isteyecek ve sevimli Mete’nin altını temizleyeceksiniz. Temiz bir bez taktığı Mete kendisini daha iyi hissedince sevimli afacanın beslenmesinden oynatılmasına kadar tüm detaylarla ilgileneceksiniz. Hazel Meteyi büyükannesi ile dışarı çıkması için hazırlayacak. Büyükanne Meteye harika bir oyun halısı alarak eve dönecek. Büyükanne Hazele Mete’nin odasını dekore etmek için gerekli malzemeleri almak üzere alışverişe gitmeyi önerecek. Hazel ve büyükanne Mete için muhteşem şeyler alacaklar ve Hazel kardeşinin odasını dekore ederek ona muhteşem bir sürpriz yapmış olacak. Tüm bunların yapımında Hazel ile birlikte olacak ve Hazelin ne kadar süper bir abla olduğunu bir kez daha görmüş olacaksınız. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Zombi Salgın Alanı Zombi Salgın Alanı
   Zombi Salgın Alanı

   Zombi Salgın Alanı oyununda harabeye dönmüş bir şehrin sokaklarında elimize geçen farklı silahlar ile zombi avlayarak hayatta kalmaya çalışmalısınız. Oyunda bir şehrin sokakların hareket halindeyiz. Bu sırada karşımıza salgından etkilenmiş zombiler çıkıyor. Bu zombileri yerden aldığımız silahlar ile yok ediyoruz. Aynı zamanda zombilerden kaçmamız da isteniyor. Zombilerden kaçarak kısıtlı canımızı koruyor ve oyunda mümkün olduğunca fazla süre boyunca hayatta kalmaya çalışıyoruz. Uzun süreler boyunca hayatta kalabilmek için şehrin rastgele noktalarında çıkan silahları ve çeşitli güçlendirmeleri topluyoruz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 1 Hatfa önce

  • Kukla Mezarlığı Kukla Mezarlığı
   Kukla Mezarlığı

   Kukla Mezarlığı oyununda mause ile bir balkabağı kuklası ile mezarlıkta karşımıza çıkan canavarları farklı silahlar kullanarak yok etmeye çalışmalıyız. kukla ile mezarlıkta karşımıza çıkan canavarları yok etmeye çalışıyoruz. Kullandığımız silahların kısıtlı sayıda mermileri var. Mermi bitince mezarlığın bir noktasında tamamen rastgele çıkan silah kutularını kırıyor ve yeni silah alarak canavarları yok etmeye devam ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 1 Hatfa önce

  • Oyuncak Bebek Odası Oyuncak Bebek Odası
   Oyuncak Bebek Odası

   Oyuncak Bebek Odası oyunumuzda mause ile bir oyuncak bebeğin odasında bulunan bütün eşyaları kendi zevkimize göre seçebileceğiz. Bu oyuncak bebek odasının dekorasyonunu değiştirmek istiyor. Bu nedenle dekorasyonu değiştirmek için bizden yardım istiyor. Oyuncak bebek için bir odada bulunan bütün eşyaları bizim seçmemiz gerekiyor. Bu seçimlerde tamamen özgür bırakılıyoruz. Kendi zevkimize göre seçimler yaparak odanın dekorasyonunu değiştiriyor ve oyunu tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Muz Koşusu Muz Koşusu
   Muz Koşusu

   Muz Koşusu oyununda mause ile ormanda yaşayan küçük bir maymun ile bu eğlenceli platform oyununda toplayabildiğin kadar para toplaman gerekiyor. Oyunda ilerlerken düşmanlar ve diğer engelleri aşın ve tehlikeli boşluklara düşmemeye çalışın. Düşmanlara çarparsanız gücünüz azalır ve nefis muzları toplayarak gücünüzü geri kazanabilirsiniz. Yardımcı süper güçlerinizi yükseltin ve yüksek bir puana ulaşmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 1 Hatfa önce

  • Annie Hashtag Mücadelesi Annie Hashtag Mücadelesi
   Annie Hashtag Mücadelesi

   Annie Hashtag Mücadelesi oyunumuzda mause ile Annie, yine bir hashtag mücadelesinde yer alıyor. Alışverişe çıkarak mükemmel kıyafetler satın alın, bir resim çekin, farklı filtreler ekledikten sonra para toplamak ve daha fazla kıyafet satın almak için sosyal medyada paylaşın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Hatfa önce

  • Offroad Jip 3d Offroad Jip 3d
   Offroad Jip 3d

   Offroad Jip 3d oyununda yön tuşları ile birbirinden farklı jipler ile doğal ortamda oluşturulmuş parkurları tamamlamaya çalışmalısınız. Seçtiğimiz jip ile karşımıza çıkan engelleri aşarak doğada oluşturulan parkurları geçmeye, bölümleri bitirmeye çalışıyoruz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 2 Hatfa önce

  • Vampir Prenses Vampir Prenses
   Vampir Prenses

   Vampir Prenses oyunumuzda ürkütücü prenses artık gerçek dünyada yaşamaya başlayacak bu yüzden görünümünü değiştirmesi gerekiyor. Tıpkı normal bir genç kız gibi görünmesine yardım etmelisiniz. Mause ile bu köklü değişimde Dişlerini, kan kırmızı dudaklarını ve siyah saçlarını değiştirmeniz gerekecek. Güzel prensesimize sarı bukleli saçlar çok yakışacak. Ayrıca, üniversiteye giderken rahat edeceği kıyafetlerini ve yaklaşmakta olan balosu için en harika elbiseyi seçtimesine yardımcı olun. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 2 Hatfa önce

  • Kule Çılgınlığı Kule Çılgınlığı
   Kule Çılgınlığı

   Kule Çılgınlığı oyununda mause ile blokları üst üste istifleyin ve en yüksek kuleyi inşa etmeye çalışın. Dikkatli bir şekilde blokları üst üste koyun ve bütün bölümleri geçmeye hak kazanın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Cadılar Bayramı Modası Cadılar Bayramı Modası
   Cadılar Bayramı Modası

   Cadılar Bayramı Modası oyunumuzda cadılar bayramı eğlencesine kızımızı hazırlamalısınız. Güzel prensesimizi korkunç gece için harika bir makyaj ve mükemmel bir kıyafet arıyor. Mause ile ona yardımcı olup gece için hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 2 Hatfa önce

  • Yeşil Elmas Yeşil Elmas
   Yeşil Elmas

   Yeşil Elmas oyununda mause ile ip ile bağlı olan elmasın ipini dikkatli bir şekilde keserek istenilen noktaya sorunsuz bir şekilde düşmesini sağlamalısınız. Dikkatli bir şekilde ipini kestiğimiz elmas aşağı doğru düşüyor. Düştüğü nokta istenilen nokta olmak zorunda. Buna da dikkat ederek elmasın ipini kesiyor ve istenilen noktaya düşmesini sağlayarak bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 2 Hatfa önce

  • Prenseslerin Havalı Kostümleri Prenseslerin Havalı Kostümleri
   Prenseslerin Havalı Kostümleri

   Prenseslerin Havalı Kostümleri oyunumuzda mause ile cadılar bayramında birbirinden ürkütücü kostümler yanı sıra sevimli ve havalı kostümler de tercih konusu olabiliyor. Hiç ayrılmayan sıkı dost prenseslerimiz de bu bayramda verilecek bir partiye davetliler. Prenseslerimizi isterseniz ürkütücü ama havalı, isterseniz de şirin ve şık kostümlerle giydirin, partinin en havalı en cool kızları olmalarını sağlayın. İyi eğlenceler..

   Dini Oyunlar 2 Hatfa önce

  • Uçan Kunduz Uçan Kunduz
   Uçan Kunduz

   Uçan Kunduz oyununda mause ile fırlatma sapanını kullanın ve onu mümkün olduğunca gökyüzüne doğru uçurmaya çalışın. Para, mıknatıs, roket ve balon gibi değerli şeyleri toplayın. Uçuşunu durduracak ve kaza yapmanı sağlayacak olan engellerden ve başarısız deneyimlerden kaçındığınızdan emin olun. Eşyaları daha da yükseğe zıplamak için yükseltin ve mümkün olduğunca fazla puan kazanmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce