En Yeni Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  En Yeni Oyunlar

  • Fox Adventure Fox Adventure
   Fox Adventure

   Fox Adventure oyununda sevimli bir tilki ile beraber maceralara katılacağız. Bu yolculukta zorlu görevleri yerine getirmemiz ve çok tehlikeli yerlerden geçmemiz gerekiyor. W,A,S,D tuşları ile ilerlerken bakalım ne kadar ilerleyebilecek, en son hangi seviyeye kadar gidebileceksiniz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 14 Saat önce

  • Şeker Balosu Gecesi Şeker Balosu Gecesi
   Şeker Balosu Gecesi

   Şeker Balosu Gecesi oyunumuzda hazırlanmak isteyen prenseslerimize yardımcı olalım. Mause kullanarak kızlarımızı balo için hazırlayarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eEğlenceler..

   Kız oyunları 15 Saat önce

  • Farm Mahjong Farm Mahjong
   Farm Mahjong

   Farm Mahjong oyununda çiftlikte bulunan hayvanların binaların ve bazı objelerin kartlarını eşleştireceksiniz. Mause yardımı ile eşleştirirken dikkatli olmanız gerekenler var hamle yapma imkanınız kalmaz ise bütün kartları bitirmeden o bölüme yeniden başlamak durumunda kalırsınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 17 Saat önce

  • Kral ve Kraliçe Kral ve Kraliçe
   Kral ve Kraliçe

   Kral ve Kraliçe oyunumuzda karlar ülkesi prensesi Anna ve sevgilisi Kristoff bir baloya davetli ve bu balonun kral ve kraliçesi seçilmeleri için mause yardımı ile en güzel şekilde giydirmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 18 Saat önce

  • Sümüklü Böcek Savaşları Sümüklü Böcek Savaşları
   Sümüklü Böcek Savaşları

   Sümüklü Böcek Savaşları oyununda mause kullanarak kendi sümüklü böceklerinizi kontrol ederek yönlendirebilirsiniz. Özel güç kazanan sümüklü böcekleri önden yollayarak diğer askerlerinize yol açarak rakip takımın böceklerini etkisiz hale getirerek yok etmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 18 Saat önce

  • Bebek Deniz Kızı Bakımı Bebek Deniz Kızı Bakımı
   Bebek Deniz Kızı Bakımı

   Bebek Deniz Kızı Bakımı oyunumuzda bebek deniz kızımızın biraz bakıma ihtiyacı vardır. Mause kullanarak bebek deniz kızımızın banyo temizliğini yaparak bakımını yapabilir, onunla ilgilenerek oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

   Kız oyunları 3 Gün önce

  • Antman Antreman Antman Antreman
   Antman Antreman

   Antman Antreman oyununda kahramanımız Antman yani karınca adam büyülüp küçülmesi ile meşhurdur. Yön tuşlarınızı kullanarak antmanin özelliklerinden faydalanarak engelleri aşmak için boyut değiştirmelisiniz. Boşluk tuşu ile engelleri zıplayarak geçebilirsiniz. İyi eğlenceler.

   Beceri Oyunları 3 Gün önce

  • Yaz Cilt Sağlığı Yaz Cilt Sağlığı
   Yaz Cilt Sağlığı

   Yaz Cilt Sağlığı oyunumuzda kızımızın cilt bozukluğunu, sivilcelerinden kurtulmasını ve güzel görünmesini sağlamalıyız. Mause kullanarak kızımızın cildini iyileştirdikten sonra makyajını yaparak kızımızı hazırlayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 4 Gün önce

  • Monster Truck Shadow Racer Monster Truck Shadow Racer
   Monster Truck Shadow Racer

   Monster Truck Shadow Racer oyununda dev tekerlekleri ve oldukça güçlü motoru olan arabaların yarışına katılıyoruz. Yarışlar geceleri ormanlarda özel parkurlarda yapılıyor. Yön tuşları ile gece yarışında birinci olmaya çalışmalısınız. Shift tuşu ile nitroyu çalıştırın. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 4 Gün önce

  • Kahraman Hamile Ellie Kahraman Hamile Ellie
   Kahraman Hamile Ellie

   Hem süper bir kahraman hemde hamile olmak zor bir iş. Kızımız Ellie bu ikisini birden yüklenmiş ve yorgunluğunu atması gerekmektedir. Mouse'unuzu kullanarak ona güzel bir dinlendirici duş bakımı yaparak yardımcı olmalısınız. İyi Eğlenceler..

   Macera Oyunları 5 Gün önce

  • Uğurböceği Evleniyor Uğurböceği Evleniyor
   Uğurböceği Evleniyor

   Uğurböceği Evleniyor oyunumuzda uğurböceği özel bir törenle bu gece evleniyor. Mause ile güzel kızımızın düğün töreninde muhteşem görünmesine yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 6 Gün önce

  • Kod Adı Nişancı Kod Adı Nişancı
   Kod Adı Nişancı

   Kod Adı Nişancı oyununda görevleri seçerek o görevlerde sizden istenilenleri yerine getirmek için hedefleri yok etmelisiniz. Mause kullanarak nişan alabilir ve ateş edebilirsiniz. İyi eğlenceler.

   Atış Oyunları 6 Gün önce

  • Deniz Kızı Düğün Hazırlığı Deniz Kızı Düğün Hazırlığı
   Deniz Kızı Düğün Hazırlığı

   Güzel deniz kızımızın evlilik zamanı geldi ve onu gelinlikler ile hazırlayarak evlenmesi için düğüne hazırlamalıyız. Mouse'unuzu kullanarak istediğiniz gelinli seçerek kızımızı hazırlayarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

   Macera Oyunları 6 Gün önce

  • Super Little Jogger Super Little Jogger
   Super Little Jogger

   Super Little Jogger oyununda engellerle dolu olan yollarda ilerleyeceksiniz. Yolunuzun zemininde kazıklar ve tepenizden dev kolonlar inecek sizde bu engelleri aşabilmeniz gerekiyor. Mauseyi kullanarak karakterimizi durdurup hareket ettireceksiniz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 1 Hatfa önce

  • Ellie Balo Makyajı Ellie Balo Makyajı
   Ellie Balo Makyajı

   Ellie Balo Makyajı oyunumuzda güzel kızımız Ellie'nin balo için hazırlanmasına yardımcı olmalısınız. Mause kullanarak güzel kızımıza makyaj yapmalı ve en şık elbiselerden istediğinizi seçerek giydirmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 1 Hatfa önce

  • Prenses Magazin Dergisi Prenses Magazin Dergisi
   Prenses Magazin Dergisi

   Prenses Magazin Dergisi oyunumuzda prensesimiz bir prenses dergisi kapağında resmi çıkması için hazırlanmalı ve prensesimizin çok güzel görünmesini sağlamalıyız. Mause kullanarak prensesimizi dilediğiniz gibi hazırlayarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Manken Oyunları 1 Hatfa önce

  • Angela Cilt Doktorunda Angela Cilt Doktorunda
   Angela Cilt Doktorunda

   Angela Cilt Doktorunda oyunumuzda sevilen kahramanımız angela’nın her yerinde yaralar çıkmış ve acilen tedavi olması gerekiyor. Mause yardımı ile angelayı tedavi edip iyileştirmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Ameliyat Oyunları 2 Hatfa önce

  • Kızgın Büyükanne Kaçış Avustralya Kızgın Büyükanne Kaçış Avustralya
   Kızgın Büyükanne Kaçış Avustralya

   Kızgın Büyükanne Kaçış Avustralya oyununda kızgın büyükanne avusturalya sokaklarında koşmaya başlıyoruz. Yön tuşlarınızı ve A,D tuşlarınızı kullanarak karakterimizi kontrol ederek oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Süper Kahraman Doktor Süper Kahraman Doktor
   Süper Kahraman Doktor

   Süper Kahraman Doktor oyunumuzda hastalarımızı tedavi ediyoruz. Onları en iyi şekilde , her türlü rahatsızlıklarından kurtarabilecek tek doktorsunuz. Mause yardımı ile oyun komutlarını uygulayarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Ameliyat Oyunları 2 Hatfa önce

  • Blip ve Blop Blip ve Blop
   Blip ve Blop

   Blip ve Blop oyununda iki Jöle arkadaş ile macera dolu bu yolda ölmemeleri için yön tuşlarıyla onları sağa ve sola hareket ettirmeniz gerekiyor. Ayrıca onlara yardımcı olurken yoldaki paraları da toplamayı unutmayın. İyi eğlenceler...

   Macera Oyunları 2 Hatfa önce

  • Pamuk Prenses Elbise Tasrımı Pamuk Prenses Elbise Tasrımı
   Pamuk Prenses Elbise Tasrımı

   Pamuk Prenses Elbise Tasrımı oyunumuzda elbise tasarlayan pamuk prenses, Rapunzel için üç güzel elbise tasarlamasında yardımcı olmalısınız. Mause ile pamuk prensese yardımcı olun ve rapunzelin elbiselerini tasarlayın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Hatfa önce

  • Ambulans Sürme Ambulans Sürme
   Ambulans Sürme

   Ambulans Sürme oyununda ambulansın içerisinde doktor olarak görev alacağız. Biliyorsunuz ki ambulansların içerisinde hemşireler ile beraber bir tane de doktor bulunuyor. Sizler de bu görevi yapacak ve hastalara ilk müdahaleyi uygulayacaksınız. Oyunumuzu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Ameliyat Oyunları 2 Hatfa önce

  • Gumball Disc Fırlatma Gumball Disc Fırlatma
   Gumball Disc Fırlatma

   Gumball Disc Fırlatma oyununda Gumball ve arkadaşlarından bir karakter seçmeli ve seçtiğiniz karakteri yön tuşlarını kullanarak kontrol ederek N,M tuşları ile disci fırlatıp sayı kazanmaya çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

   Çizgi Film Oyunları 2 Hatfa önce

  • Prenses Rock Tarzı Prenses Rock Tarzı
   Prenses Rock Tarzı

   Prenses Rock Tarzı oyunumuzda kızlarımızın makyajlarını ve giysilerini giydirerek onları hazırlamalısınız. Mause kullanarak dilediğiniz makyajı ve elbiseyi seçerbilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Hatfa önce

  • Sayıları Birleştir Sayıları Birleştir
   Sayıları Birleştir

   Sayıları Birleştir oyununda üç veya daha fazla eşleşen bloğun birleşmesi için stratejik olarak farklı sayıdaki blokları tahtaya yerleştirmelisiniz. Her birleştirme, zor durumlarda size yardımcı olabilecek altın paralar kazandıracaktır. Sayıları mause ile birleştirin. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 2 Hatfa önce

  • Prenseslerin Doğum Günü Kıyafetleri Prenseslerin Doğum Günü Kıyafetleri
   Prenseslerin Doğum Günü Kıyafetleri

   Prenseslerin Doğum Günü Kıyafetleri oyunumuzda doğum gününe davetli olan prenseslerin tek tek giyinmelerine yardımcı olmalısınız. Mause yardımı ile kızlarımızı giydirin. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 2 Hatfa önce

  • Uzay Savaşçıları Uzay Savaşçıları
   Uzay Savaşçıları

   Uzay Savaşçıları oyununda her oyuncunun kendine ait, savaşmak üzeri tasarlanan ve çok güçlü yıkım gücüne sahip olan uzay gemisi bulunuyor. Oyunda uzay gemisini mause kullanarak diğer oyuncuların uzay gemisini etkisiz hale getirmeye çalışacaksınız. İYi eğlenceler..

   Savas Oyunları 2 Hatfa önce

  • Aşçı Elsa ve Anna Aşçı Elsa ve Anna
   Aşçı Elsa ve Anna

   Aşçı Elsa ve Anna oyunumuzda karlar ülkesi prensesleri elsa ve anna’ya mutfakta yardımcı olmalısınız. Aşçı Elsa ve Anna öncelikle prenseslerin giyinmelerini sağlamalısınız sonrasında ise yemek yapmalarına yardımcı olmalısınız. Oyunu mause ile oynayın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Hatfa önce

  • Dilim Kesikleri Dilim Kesikleri
   Dilim Kesikleri

   Dilim Kesikleri oyununda mause yardımı ile parçaları kesmeli ve karakterimizin önün açmalısınız. Karşınızda size engel olan parçaları yok etmek için o parça ile aynı ölçüde parça kesmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 2 Hatfa önce

  • Sniper Assassin Sniper Assassin
   Sniper Assassin

   Sniper Assassin oyununda sükastçi olarak görev alıp bize verilen bütün görevleri yerine getiriyoruz. Para karşılığı etkisiz hale getirmemiz gereken hedefler var. Bu hedefleri sessiz veya sesli bir şekilde iş verenin istediği şekilde etkisiz hale getireceğiz. Mause yardımı ile hedefleri yoketmeliyiz. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 2 Hatfa önce

  • Galaksi Saç Modası Galaksi Saç Modası
   Galaksi Saç Modası

   Galaksi Saç Modası oyunumuzda saç tasarımı yapmak için kızımızın saçlarına mause ile istediğiniz araç gereçi kullanarak şekil vermeye,boyamaya başlayarak hazırlayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Hatfa önce

  • Motosiklet Yarışçısı Motosiklet Yarışçısı
   Motosiklet Yarışçısı

   Motosiklet Yarışçısı oyununda motosikletinizle engeller üzerinden atlayın. Değişik akrobasi hareketleri yaparak paranızı artırın. Tepeler tırmanın, boşlukların üzerinden atlayın ve tüm bisikletlerin kilidini açmaya çalışın. Yön tuşları ile motoru ilerletin. İyi eğlenceler..

   Motor Oyunları 2 Hatfa önce

  • Rapunzel Beyin Doktorunda Rapunzel Beyin Doktorunda
   Rapunzel Beyin Doktorunda

   Rapunzel Beyin Doktorunda oyunumuzda şiddetli baş ağrıları çeken Rapunzel doktora gidiyor. Acilen ameliyat olması gereken prensesin ameliyat öncesi kontrollerini gerçekleştirmesine ve sonrasında mause ile ameliyatı yapmasına yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Ameliyat Oyunları 2 Hatfa önce

  • Outpost Outpost
   Outpost

   Outpost oyununda askerlerinizi üst kameradan göreceksiniz. Oyunun başında siz ve bir de sizin emrinizde olan bir asker ile oyuna başlayacak ve ilerlemeye çalışacaksınız. W,A,S,D tuşları ile askerlerinizi kontrol ederken boşluk tuşu ile kapıları açacak mause ile ateş edeceksiniz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 2 Hatfa önce

  • Maden İşletme Maden İşletme
   Maden İşletme

   Maden İşletme oyununda yerin metrelerce altında değerli taşların arayışına gideceğiz. Kazı yapmak için özel olarak geliştirilen bir aletimiz bulunuyor. Bu alet sayesinde yerin altına doğru inebiliyoruz. Mause yardımı ile ekranın sağ alt bölümünde bulunmakta olan bu aleti çalıştırarak kazı işlemlerine başlayın. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 2 Hatfa önce

  • Prenseslerin Elbise Tasarımı Prenseslerin Elbise Tasarımı
   Prenseslerin Elbise Tasarımı

   Prenseslerin Elbise Tasarımı oyunumuzda üç güzel disney prensesi Rapunzel, Elsa ve Anna’nın yeni modern tarzda ve klasik tarzda elbise dizayn etmesine yardımcı olmalısınız. Disney prenseslerine mause ile yardımcı olmalı ve en güzel elbiseleri dikmelerini sağlamalısınız. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Hatfa önce

  • Lava Lab Lava Lab
   Lava Lab

   Lava Lab oyununda lav ile dolu bir yanardağda laboratuvar kuran bilim adamımız bir şeyleri ters yapmış olmalı ki yanar dağ aktif hale gelmiştir. Bilim adamımızın oradan kurtulmasını sağlamak için mause ile kaçışına yardımcı olmalıyız. İyi eğlenceler.

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Natalie Gerçek Makyaj Natalie Gerçek Makyaj
   Natalie Gerçek Makyaj

   Natalie Gerçek Makyaj oyunumuzda güzel kızımız natalie'nin makyajını yaparak hazırlanmasına yardımcı olmalıyız. Mause'unuzu kullanarak dilediğiniz makyajı kızımıza yaparak güzek görünmesini sağlayarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 3 Hatfa önce

  • Rapunzel Bohem Tarzı Rapunzel Bohem Tarzı
   Rapunzel Bohem Tarzı

   Rapunzel Bohem Tarzı oyunumuzda önünüzdeki seçenekleri kullanarak mause yardımıyla rapunzel’in en güzel kombini oluşturmasına yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 3 Hatfa önce

  • Akıl Dövüşçüleri Akıl Dövüşçüleri
   Akıl Dövüşçüleri

   Akıl Dövüşçüleri oyununda aşağıdaki kutudan mümkün olduğunca aynı renkteki kareyi eşleştirip patlatmalısın. Bu sayede dövüşçülerinin gücüne güç katabilirsin. Sonrasında mause ile topladığın kutulara göre eklenen saldırıları kullanabilirsin. Saldırılar bittiğinde End Turn ile düşmana sırayı vermelisin. İyi eğlenceler..

   Dövüş Oyunları 3 Hatfa önce