En Yeni Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  En Yeni Oyunlar

  • ClassicSnake.io ClassicSnake.io
   ClassicSnake.io

   ClassicSnake.io oyununda yön tuşları ile çevreden topladığımız besinler ile yılanımızı büyütüp, rakiplerimize çarpmaymaya çalışıyoruz. Çevrenizdeki rakiplerinizi kendi üzerinize çekip size temas etmelerini sağlıyarak yok etmiş olursunuz ve o zamana kadar topladığı tüm yiyecekleri alıp büyüyebilrsiniz. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 19 Saat önce

  • Uzay Koşusu Uzay Koşusu
   Uzay Koşusu

   Uzay Koşusu oyununda sürekli koşu halinde bir uzaylıyı koşturmalısnız. Yeşil ışık yanınca boşluk tuşunu ve yön tuşlarını kullanarak uzay yaratığını düşürmeden koşun ve seviyeyi geçmeye çalışın. Yön tuşu ile tünelin diğer yanlarına da geçiş yapılabilir. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 20 Saat önce

  • Audrey Restorant Temizliği Audrey Restorant Temizliği
   Audrey Restorant Temizliği

   Audrey Restorant Temizliği oyunumuzda Audrey yeni devraldığı restoratı görünce küçük bir şok yaşayacak. Bir felaketi restoranta çevirmek isteyen Audreye mause ile yardımcı olun. Restorantta ki kirleri yıkadıktan sonra kırık sandalyeler ve ışıkları Audrey ile birlikte düzeltin. Daha sonra restorantı süsleyip en güzel şekilde dekore edin. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 21 Saat önce

  • Ok Atma 2019 Ok Atma 2019
   Ok Atma 2019

   Ok Atma 2019 oyununda mause ile ok atışları yapacak, hedefleri tam on iki den vurmaya çalışacaksınız. Dikkatli bir şekilde yayı gerin ve nişan alıp oku bırakın ve hedefi vurmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 22 Saat önce

  • 4x4 Araba Yarışı 4x4 Araba Yarışı
   4x4 Araba Yarışı

   4x4 Araba Yarışı oyununda yön tuşları ile dağ araçlarının katıldığı yarışlara katılacaksınız ve dağ arabaları ile yarışarak birinci olmaya çalışacaksınız. Özel olarak sadece dağ arabaları için düzenlenen bu yarışta bakalım yarışları birinci bitirebilecekmisiniz. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 2 Gün önce

  • Elmascı Adam Elmascı Adam
   Elmascı Adam

   Elmascı Adam oyununda yön tuşları ile çok tehlikeli görevler sizleri bekliyor. Ejderhaların koruduğu elmasları toplamak zorundasınız. Bunu başarmak çok zor çünkü ejderhalar sizi bir saniyede gözleri ile küle çevirebilir. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 2 Gün önce

  • Disney Prensesleri ile Sonbahar Alışverişi Disney Prensesleri ile Sonbahar Alışverişi
   Disney Prensesleri ile Sonbahar Alışverişi

   Disney Prensesleri ile Sonbahar Alışverişi oyunumuzda iki güzel prenses, Elsa ve Tiana ile disneyin iki kötüsü Maleficent ve Evil Queen, sonbahar mevsimini çok seviyorlar. Bu mevsimi en son moda kombinlerle karşılamaya hazırlar. Şehirdeki en havalı moda mağazasında bir sonbahar alışverişi için siz de bu dörtlüye katılın, ve mause yardımı ile alışverişlerini yapın. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 2 Gün önce

  • Top Yuvarlama Top Yuvarlama
   Top Yuvarlama

   Top Yuvarlama oyununda mause ile görevimiz topu yuvarlayacak düzenlemeyi yapamak olacak. Topun başarılı bir şekilde yuvarlanabilmesi için düzenlemenin doğru yapılması gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Gün önce

  • Zootopia Eşya Bulmaca Zootopia Eşya Bulmaca
   Zootopia Eşya Bulmaca

   Zootopia Eşya Bulmaca oyununda Zootopia dash oyununda 3 tane karakteri beraberce kontrol ederek altta gölgesi görünen eşyaları toplamaya çalışacaksınız. Mause yardımı ile eşyaların bazıları yerde, bazıları ise yüksek bir noktada, 3 farklı karakter ile bu eşyaları toplamalısınız. İyi eğlenceler..

   Çizgi Film Oyunları 3 Gün önce

  • Bombacı Adam Bombacı Adam
   Bombacı Adam

   Bombacı Adam oyununda yön tuşları ile bombacı adamınızı yönlendirin, A ile bomba bırakın. Rakibinizi köşeye sıkıştırıp oyunu kazanmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 3 Gün önce

  • Banyo Temizliği Banyo Temizliği
   Banyo Temizliği

   Banyo Temizliği oyunumuzda görüntü kirliliğine sebep olan banyodaki dağınık eşyaları yerlerine koyarak işe koyulabilirsiniz. Mause yardımı ile tüm çöpleri çöpe atmalı banyonun mis gibi bir görünüme kavuşmasını sağlamalısınız. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 3 Gün önce

  • Zombi Tenis Zombi Tenis
   Zombi Tenis

   Zombi Tenis oyununda yön tuşları ile tenis topunu yönlendireceksiniz ve zombileri vurmaya çalışacaksınız. Hızlı atışlar yapın ve zombileri birer birer vurmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 3 Gün önce

  • Tehlikeli Dağ Arabası Tehlikeli Dağ Arabası
   Tehlikeli Dağ Arabası

   Tehlikeli Dağ Arabası oyununda yön tuşları ile zor yollarda aracınızın enerjisini tüketmeden bitiş noktasına varmanız gerekiyor. Enerji seviyenizi korumak için, aracınızın devrilmesine engel olmaya çalışmalısınız. Eğer buna engel olamazda aracınızın devrilmesini sağlarsanız, bu durumdan kurtulmak için boşluk tuşunu kullanıp bitiş çizgisine ilerlemelisiniz. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 4 Gün önce

  • Ringly 3d Ringly 3d
   Ringly 3d

   Ringly 3d oyununda uçabilen küçük bir astronotu yön tuşları veya w,a,s,d tuşalrı ile kontrol edeceksiniz ve onunla beraber sarı renkli halkaları toplamaya çalışacaksınız. Size engel olmak isteyen uzaylılar olacak onlara yakalanmadan ilerlemelisiniz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 4 Gün önce

  • Barbie Sürpriz Evlenme Teklifi Barbie Sürpriz Evlenme Teklifi
   Barbie Sürpriz Evlenme Teklifi

   Barbie Sürpriz Evlenme Teklifi oyunumuzda ken sevgilisi Barbie için sürpriz bir teklifi hazırlamayı planlıyor. Ken’e mause ile yardımcı olup büyük sürprizi organize etmesinde Anna ile birlikte işbirliği yapın. Barbie bu büyük sürprizden kesinlikle etkilenecek, Ken ile birlikte mükemmel teklifi planlamalısınız. İyi eğlenceler..

   Barbie Oyunları 4 Gün önce

  • Wormate.io Wormate.io
   Wormate.io

   Wormate.io oyununda mause ile amacımız yılanı büyütmek ve en büyük yılana sahip olmak. Yılanı büyütmek için tek yapılması gereken çevredeki yiyecekleri toplamak ve diğer büyük yılanlardan uzak durup yenilmemeye çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 4 Gün önce

  • Prensesler ile Moda Geçidi Prensesler ile Moda Geçidi
   Prensesler ile Moda Geçidi

   Prensesler ile Moda Geçidi oyununda Elsa, boho moda tarzını çok seviyor, Ariel retro kostümlerle muhteşem kombinler yapabiliyor, Moana renkleri kullanmayı severken, Rapunzel’in favori stili, zarif baskılı desenler oluyor. Bugün kızlar, ellerinden gelenin en iyisini yapacaklar ve harika görünecekler, çünkü onlar bir moda geçidi sergileyecekler. Makyaj yapıp, kıyafetlerini kombinleyerek onlara mause ile yardımcı olun. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 5 Gün önce

  • Evcil Hayvan Futbolu Evcil Hayvan Futbolu
   Evcil Hayvan Futbolu

   Evcil Hayvan Futbolu oyununda karşılıklı olarak futbol maçı yapan hayvanları yönlendireceğiz. Bu hayvanlar arasında sadece köpek ve kediler bulunuyor. Dolayısıyla onları yönlendirerek gol atmak pek zor olacaktır. Yön tuşları ile sadece karakterleri yönlendirerek topu kaleye doğru ilerletmeniz gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Futbol Oyunları 5 Gün önce

  • Üniversitenin İlk Günü Üniversitenin İlk Günü
   Üniversitenin İlk Günü

   Üniversitenin İlk Günü oyunumuzda güzel prenseslerimiz üniversiteye başlıyor. En iyi arkadaşlar olarak aynı üniversiteye gidecek olan prenseslerimiz için dostlarla buluşmak, üniversitenin ilk gününden en heyecan verici anı olabilir. Disney kızlarının üniversitede harika bir gün geçirmelerini sağlamak için mause yardımı ile en güzel şekilde giydirin. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 5 Gün önce

  • Zombilere Karşı Savunma 3d Zombilere Karşı Savunma 3d
   Zombilere Karşı Savunma 3d

   Zombilere Karşı Savunma 3d oyununda acımasız zombiler size doğru geliyor, onlar çok aç ve tamamen siz ve askerlerinizi yemek için geliyorlar. Hemen silahlarınızı konuşlanın ve zombilerin geleceği yönlere savunma noktası oluşturarak kendinizi savunun. W,A,S,D tuşları ile ilerleyin, mause ile ateş ederek zombileri yok edin. F tuşu ile silah ve mühimmatları toplayın. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 5 Gün önce

  • Kankalar Güzellik Salonunda Kankalar Güzellik Salonunda
   Kankalar Güzellik Salonunda

   Kankalar Güzellik Salonunda oyunumuzda Elsa, Belle ve Ariel güzellik salonunuza gitmek üzere sözleşiyorlar. Mause yardımı ile güzellik salonunun bir numaralı güzellik uzmanı siz olun ve Her bir prenses için mükemmel makyajı yapın, güzel saçlarını boyayın ve stillerine farklı bir hava verin. Ardından manikürlerini yapıp ojelerini sürmeyi de ihmal etmeyin. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 6 Gün önce

  • Go Kart Pro Go Kart Pro
   Go Kart Pro

   Go Kart Pro oyununda yön tuşları ile araba yarışlarına katılacaksınız. Fakat bu arabalar sıradan arabalar olmayacak, muz ya da tren şekli gibi şekillerde arabaları süreceksiniz. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 6 Gün önce

  • Koşan Boğa 3d Koşan Boğa 3d
   Koşan Boğa 3d

   Koşan Boğa 3d oyununda yön tuşları ile oldukça iri ve kızgın bir boğayı kontrol edeceksiniz ve bu boğa ile engeller ile dolu parkurda koşarak ilerlemeye çalışacaksınız. Koşarken karşınıza çeşitli bonuslar çıkacak, onları mutlaka toplayın. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 7 Gün önce

  • Ariel Kahve Kafesi Ariel Kahve Kafesi
   Ariel Kahve Kafesi

   Ariel Kahve Kafesi oyunumuzda deniz kızı ariel dünyadaki en harika kahveyi hazırlamak, içenleri mutlu etmek için bir kahve kafe açacak. Mause ile Arielin kahve kafesinde müşterilere ikram edeceği kahve tarifleri için malzemeler almaya çalışacak, sınırlı bir zamanda paraları toplayarak kafenin tüm ihtiyaçlarını gidereceksiniz. Daha sonra, kahve kafeye gelen tüm müşterilere kahve servisi yapacaksınız. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 7 Gün önce

  • At Yarışı At Yarışı
   At Yarışı

   At Yarışı oyununda jokey olacak yön tuşları ile at yarışlarına katılacaksınız. At yarışları kıyasıya mücadele içerisinde geçmekte. Eğer güzel bir şekilde yarışarak iyi derece elde edebileceğinizi düşünüyorsanız hemen oyunu oynamaya başlayın. İyi eğlenceler..

   Yarış Oyunları 7 Gün önce

  • Frozen Kızlarının Gece ve Gündüz Partisi Frozen Kızlarının Gece ve Gündüz Partisi
   Frozen Kızlarının Gece ve Gündüz Partisi

   Frozen Kızlarının Gece ve Gündüz Partisi oyunumuzda frozen kız kardeşler, iki parti verecekler. Bu partiler tüm sezonun en iyi partileri olacak, ama onların yardıma ihtiyaçları var, çünkü, kızlar olayları organize etmekle meşguller, kıyafetlerini hazırlamaya vakitleri kalmadı. Mause ile onlara hem gündüz, hem de gece makyajı yapın ve her bir prenses için iki uygun parti kıyafeti kombinleyin. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Şerif 3d Şerif 3d
   Şerif 3d

   Şerif 3d oyununda kasabanın şerifi olacaksınız ve kasabaya saldıran haydutları kasabadan uzak tutmaya çalışacaksınız. W,A,S,D tuşları ile ilerleyin. Mause ile bütün hadutları yok edin. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 1 Hatfa önce

  • Prensesler Okula Hazır Prensesler Okula Hazır
   Prensesler Okula Hazır

   Prensesler Okula Hazır oyunumuzda Elsa, Anna, Ladybug ve Pamuk prenses aynı okuldalar ve okulun ilk gününde buluşmak için istiyorlar. Mause ile kızların okul gardırobunda çok sevimli elbiseler, ceketler, etekler ve gömlekler bulacaksınız. Dilediğiniz kombinleri yapın ardından da manikür aşaması ile prenseslerimizin bakımlı görüntüsünü tamamlayın. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • Turuncu Renkli Top Turuncu Renkli Top
   Turuncu Renkli Top

   Turuncu Renkli Top oyununda mause ile görevimiz topu parkurda tutmak olacak. Topu ne kadar uzun süre parkurda tutarak ilerlemeyi başarırsanız o kadar fazla puan kazanırsınız. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 1 Hatfa önce

  • Öğretmen Elsa Öğretmen Elsa
   Öğretmen Elsa

   Öğretmen Elsa oyunumuzda karlar ülkesinin prensesi güzel Elsa öğretmenlik yapmaktadır. Öğrencilerine matematikten başlayarak genel kültür soruları gibi keyifli sorular sormakta ve cevaplarını siz öğrencileri vermelisiniz. Mause kullanarak Elsa’nın size yönelttiği sorulara cevaplayın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Kralın Toprakları Kralın Toprakları
   Kralın Toprakları

   Kralın Toprakları oyununda mause yardımı ile göreviniz kralın topraklarına saldıran düşmanları durdurmak olacak. Düşmanlar kalabalık bir şekilde topraklarınıza doğru geliyor, düşmanlara karşı savunma bölgelerini oluşturun. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 1 Hatfa önce

  • Disney Eğlence Parkı Disney Eğlence Parkı
   Disney Eğlence Parkı

   Disney Eğlence Parkı oyunumuzda disney eğlence parkının bugün ki ziyaretçileri disneyin en güzel prensesleri olacak. MAuseile tam altı prensesi bu eğlenceli gün için giydirecek, her biri için farklı farklı hazırlanmış koleksiyonları görmüş olacaksınız. Tek tek giydireceğiniz prenseslerimiz harika görünecek ve siz de kombinleriniz ile moda bilginizi kanıtlamış olacaksınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • Balon Şekerler Balon Şekerler
   Balon Şekerler

   Balon Şekerler oyununda mause ile birbirinden renkli onlarca şekeri patlatmaya çalışacaksınız. En az üç adet aynı renkteki şekeri yanyana getirdiğinizde patlar ve siz de puanları kazanırsınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Hatfa önce

  • Turbo Çöp Adam Turbo Çöp Adam
   Turbo Çöp Adam

   Turbo Çöp Adam oyununda görevimiz mause ile çöp adamı merdivenlerden aşağıya atmak olacak. Çöp adam düşerken ne kadar çok zarar görürse o kadar puan kazanırsınız. Bu yüzden onu elinizden geldiğince şiddetli bir şekilde merdivenlereden fırlatın. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 1 Hatfa önce

  • Polis Arabası Sürme Polis Arabası Sürme
   Polis Arabası Sürme

   Polis Arabası Sürme oyununda süper lüks bir polis aracı ile şehirde turlamalısınız. Yön tuşları ile size verilecek olan lüks polis arabası ile şehirde dilediğiniz gibi turlayabileceksiniz. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 1 Hatfa önce

  • Elsa ve Rapunzelin Yaz Hatıraları Elsa ve Rapunzelin Yaz Hatıraları
   Elsa ve Rapunzelin Yaz Hatıraları

   Elsa ve Rapunzelin Yaz Hatıraları oyunumuzda Rapunzel ve Elsa yaz aylarında yaptıkları muhteşem tatili sizlere hatırlatmak istiyorlar. Mause ile iki güzelimizin yaz aylarında tercih ettikleri makyajı ve kombinleri görün, uygulayın, tatil paylaşımları için muhteşem postlar oluşturun. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Partisans 3d Partisans 3d
   Partisans 3d

   Partisans 3d oyununda düşman birliklerine karşı tek başınıza savaşmak zorunuzdasınız. Büyük bir ordu ormanın derinliklerinde size doğru geliyor onlara karşı savaşıp hayatta kalmaya çalışmalısınız. W,A,S,D tuşları ile ilerleyin. Mause ile ateş ederek düşmanları yok edin. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 1 Hatfa önce

  • Dağ Motorları Dağ Motorları
   Dağ Motorları

   Dağ Motorları oyununda dağ motosikletleri ile dağlık yollarda gazlayacak, zamana karşı bir yarış içerisinde olacaksınız. Yön tuşları ile dağlık yollarda ilerleyip bölümleri geçmeye çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

   Motor Oyunları 2 Hatfa önce

  • Uzaylı Robotlar Uzaylı Robotlar
   Uzaylı Robotlar

   Uzaylı Robotlar oyununda uzay üssünü korumakla görevlisiniz. Uzay üssünüz yabancı robotlar tarafından kuşatıldı. Bu robotlara karşı savaşmalı ve onları uzay üssünden uzaklaştırmalısınız. W,A,S,D tuşları ile ilerleyin. Mause ile uzaylılara ateş edin. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 2 Hatfa önce

  • Rapunzel ve Elsa Okula Dönüş Rapunzel ve Elsa Okula Dönüş
   Rapunzel ve Elsa Okula Dönüş

   Rapunzel ve Elsa Okula Dönüş oyunumuzda Rapunzel ve Elsa okullarını çok özlediler sizler de mause ile güzel kızlarımızı okulun ilk günü için hazırlayın. Okullarında serbest kıyafet giyilebiliyor. Güzel kızlarımıza okul için hafif bir makyaj yapın ve okulda giyilebilecek ve en uygun kombinleri seçin. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 2 Hatfa önce