En Yeni Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  En Yeni Oyunlar

  • Hazel ve Yaramaz Kedisi Hazel ve Yaramaz Kedisi
   Hazel ve Yaramaz Kedisi

   Hazel ve Yaramaz Kedisi oyunumuzda Hazel’in kedisi çok sevimli ama bir o kadar da yaramaz ve huysuz. Günlük bakımlarını yapmakta zorlanan Hazel sizlerden yardım bekliyor. Mause ile sevimli ve yaramaz kedi Katy’i uyurken afacan kuş onu uyandıracak. Buna çok sinirlenen Katy kuşa yastık atacak. Hazelin gelmesi ile saklanan Katy yıkanmaktan kurtulamayacak. Kedisini alıp yıkamaya götüren Hazele yardım edin ve huysuz kedi Katy’i güzelce yıkayın. Daha sonra kurulayıp en güzel kurdaleler ve saç tokaları ile Katy’nin sevimliliğine sevimlilik katın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 14 Saat önce

  • Dinozor Araba Yarışı Dinozor Araba Yarışı
   Dinozor Araba Yarışı

   Dinozor Araba Yarışı oyununda yön tuşları ile dinozorların bulunduğu parkurlarda rakip araçları geride bırakarak birinci olmaya çalışmalısınız. Yarış pistindeki dinozorlara ve çeşitli engellere dikkat ederek rakip araçları geride bırakıyor ve birinci olmaya çalışıyoruz. Birinci olduğumuz her yarış ile birlikte bir miktar da para kazanarak yeni bir yarış arabası satın alıyor ve oyuna devam ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 16 Saat önce

  • Sihirli Okul Sihirli Okul
   Sihirli Okul

   Sihirli Okul oyunumuzda mause kullanarak Yasemin ile üç objeyi bir araya getirin ve okulu ile ilgili sonuçları keyifle izleyin. Tüm okul detaylarını çeşitli sihir malzemeleri ile ortaya çıkartınca Yaseminin sihirli okulu tamamlanmış olacak ve sizde oyun boyunca çok eğleneceksiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 17 Saat önce

  • Silindir Labirent Silindir Labirent
   Silindir Labirent

   Silindir Labirent oyununda mause ile labirenti döndürün ve topu doğru noktalara yönlendirin. Tehlikeli tuzaklardan kaçının, kapıları açın ve akıllı oynamak için çeşitli mekanizmaları kullanın. 3 yıldızın hepsini kazanmak için olabildiğince çabuk olmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 17 Saat önce

  • Unicorn Stili Unicorn Stili
   Unicorn Stili

   Unicorn Stili oyunumuzda unicornlar güzel prenseslerimize de ilham kaynağı oluyor ve yeni stillerini bu yönde geliştirmek istiyorlar. Mause ile prenseslerimize tek tek unicorn makyajı uyguladıktan sonra saçlarına geçin. Tam anlamıyla bir unicorn stili kazandıracağınız prenseslerimiz muhteşem görünecekler. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Gün önce

  • Kum Topları Kum Topları
   Kum Topları

   Kum Topları oyununda mause ile kumların içerisinden yol açarak topların kamyona kadar ulaşmasını sağlamaya çalışmalısınız. Dikkatli bir şekilde engelleri de aşarak kamyona ulaştırdığımız toplar ile birlikte bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 2 Gün önce

  • Ceketli Koşucu Ceketli Koşucu
   Ceketli Koşucu

   Ceketli Koşucu oyununda yön tuşları ile ceketli bir koşucu ile karşımıza çıkan engellerin tamamını aşmalı ve elmasları toplamaya çalışmalısınız. Kaçabilmek için koşuyor ve karşısına çıkan engeller oluyor. Bu engellerin tamamını dikkatli bir şekilde aşmamız gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 3 Gün önce

  • Prenseslerin Sonbahar Modu Prenseslerin Sonbahar Modu
   Prenseslerin Sonbahar Modu

   Prenseslerin Sonbahar Modu oyunumuzda Elsa, Anna, Ariel ve Moana sonbahar moduna girdiler. Evde bir buluşma düzenleyecek prenseslerimizi mause ile en rahat kıyafetlerle giydirmeden önce onlara sıcacık, rengarenk battaniyeler tasarlayacaksınız. Serin sonbahar günlerinde onlara kendini iyi hissettirecek yumuşacık, püsküllü, rengarenk battaniyeler tasarlayın ve her prensesimiz için özel bir sonbahar hediyesi hazırlamış olun. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 3 Gün önce

  • Gökyüzü Savaşları Gökyüzü Savaşları
   Gökyüzü Savaşları

   Gökyüzü Savaşları oyununda yön tuşları ile düşman uçakları tarafından atılan bomba ve füzelere çarpmadan havada ilerlemelisiniz. Katettiğiniz metre ve kazandığınız puanlar ekranın üstünde gösterilmektedir. Gökyüzü savaşı oyununda havada ilerlerken karşınıza çıkan koruyucu kalkan ve ateş etme özelliklerini toplayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 3 Gün önce

  • Sevimli Tek Boynuzlu At Bakımı Sevimli Tek Boynuzlu At Bakımı
   Sevimli Tek Boynuzlu At Bakımı

   Sevimli Tek Boynuzlu At Bakımı oyunumuzda mause ile tek boynuzlu at incinmiş ve ona iyi bakmanız lazım. Üç sevimli atdan birini seçebilirsiniz. Atımızı yıkayın ve tırnaklarını çeşitli aletlerle temizleyin, ilacını verin ve çabucak gücünü geri kazanabilmesi için biraz sağlıklı yiyecekler verin. Sonunda, arkadaşlarıyla bir kostüm partisi için tek boynuzlu atımızı giydirebilirsiniz. İyi eğleneler..

   Kız oyunları 4 Gün önce

  • Otoyol Motosikleti Otoyol Motosikleti
   Otoyol Motosikleti

   Otoyol Motosikleti oyununda yön tuşları ile otoyolda motosiklet ile ilerleyerek engelleri ve karşımıza çıkan treni aşmaya çalışıyoruz. Dikkatli bir şekilde engelleri aşıyoruz. Engellerin yanı sıra karşımıza bir tren de çıkıyor. Bu treni de bir rampa kullanarak aşıyor aştıkça puan kazanıyoruz. İyi eğlenceler..

   Motor Oyunları 4 Gün önce

  • Barbie Güzel ve Çirkin Tarzı Barbie Güzel ve Çirkin Tarzı
   Barbie Güzel ve Çirkin Tarzı

   Barbie Güzel ve Çirkin Tarzı oyunumuzda mause ile barbienin masal karakterlerinden biri gibi görünmesine yardımcı olmalısınız. Parti için hazırlanan ve ne giyeceği hakkında hiçbir fikri olmayan sevimli barbieyi hazırlama görevi size düşüyor. Eşsiz bir makyaj ve muhteşem kıyafetlerden istediklerinizi seçerek Barbie’yi mutlu edebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 4 Gün önce

  • Galaksi Defansı Galaksi Defansı
   Galaksi Defansı

   Galaksi Defansı oyununda mause ile uzaylı istilasına uğrayan galaksimizi füze kullanarak korumaya çalışmalıyız. Uzay gemisi kullanarak galaksimize saldırmak isteyen uzaylıları füze ve çeşitli silahlar kullanarak yok etmeye çalışıyoruz. Uzay gemisi yok ettikçe puan elde ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 4 Gün önce

  • Moana Gerçek Saç Kesimi Moana Gerçek Saç Kesimi
   Moana Gerçek Saç Kesimi

   Moana Gerçek Saç Kesimi oyunumuzda mause ile prenses Moana’yı yeni bir saç stili ile muhteşem bir şekilde hazırlayın. Prensesimiz okyanusa yelken açmayı çok seviyor, bu yüzden uygun bir saç stiline ihtiyacı var. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 5 Gün önce

  • Yumurta Toplama Yumurta Toplama
   Yumurta Toplama

   Yumurta Toplama oyununda mause ile yönettiğiniz çiftçinin aşağı düşen yumurtaları toplamasına yardım edebilirsiniz. Yere düşen ilk yumurtada oyunu kaybetmiş olacaksınız. Toplanan her yumurta için puan kazanabilirsiniz. Tavukları takip edip sepetin yumurtayla dolmasını sağlayarak tamamlayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 5 Gün önce

  • İş Kadını Ariel İş Kadını Ariel
   İş Kadını Ariel

   İş Kadını Ariel oyunumuzda mause ile Ariel için hem iş toplantısı, hem iş yemeği hem de işe gideceği normal bir günün kombinini yapmalısınız. Üç aşamada da muhteşem kombinler, elbiseler, ceketler, etekler, pantolonlar ve dahasını görebileceksiniz. Her bir kombininizi özenle yapın ve Ariel ile siz de giyim sektöründe kendinizi kanıtlayın. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 5 Gün önce

  • Antika Araba Parkı 3d Antika Araba Parkı 3d
   Antika Araba Parkı 3d

   Antika Araba Parkı 3d oyununda yön tuşları ile birbirinden farklı antika arabalar ile istenilen noktalara park etmeye çalışmalısınız. Seçtiğimiz araba ile içerisinde engeller bulunan parkurlarda hareket halindeyiz. Bu parkurlarda engellere dikkat ederek istenilen noktalara park etmeye çalışıyoruz. Dikkatli bir şekilde istenilen alanlara güvenli bir şekilde park ediyor ve bölümleri geçmeye çalışıyoruz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 5 Gün önce

  • Lady Bug Tedavisi Lady Bug Tedavisi
   Lady Bug Tedavisi

   Lady Bug Tedavisi oyunumuzda en güçlü düşmanı ile mücadele verirken yaralanan Lady Bug mücadelesinin yarım kalmaması, hemen kötülerle savaşına geri dönmesi için acil bir tedaviye ihtiyaç var. Mause ile Lady Bug’u hemen müdehale odasına alın ve tedavisini başlatın. İlaçlar, Röntgenler, iğneler ve Lady Bug’u hemen iyileştirecek özel bakım ile tedaviyi tamamlayıp Lady bug’u görevinin başına döndürün. İyi eğlenceler..

   Ameliyat Oyunları 6 Gün önce

  • 1000 Blok 1000 Blok
   1000 Blok

   1000 Blok oyununda mause ile göreviniz ızgaraya farklı şekiller koymak ve bir seviyeyi tamamlamak için tüm taş blokları temizlemek olacak. Hamle hareketiniz kalmaması durumunda seviye başına bir kere şanslı tekerleği kullanın ve ilave karoları çıkarmanıza yardımcı olacak bir güç iksiri kazanın. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 6 Gün önce

  • Moana Prenses Kolejinde Moana Prenses Kolejinde
   Moana Prenses Kolejinde

   Moana Prenses Kolejinde oyunumuzda mause ile kolejin ilk gününde hazırlanması için ona yardım etmelisiniz. Kolejdeki arkadaşları Anna ve Rapunzel ile partiye katılacağı için harika parti kıyafetlerinden giydirmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 6 Gün önce

  • Geyik Avlama Geyik Avlama
   Geyik Avlama

   Geyik Avlama oyununda mause kullanarak keskin nişancı tüfeği ile karşımıza çıkan geyikleri dikkatli bir şekilde nişan alarak vurmaya çalışıyorsunuz. Geyikleri avlayabilmek için dikkatli bir şekilde nişan almamız gerekiyor. Nişan alarak vurduğumuz her geyik ile birlikte bölümleri geçmeya hak kazanıyoruz. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 6 Gün önce

  • Mükemmel Düğün Pastası Mükemmel Düğün Pastası
   Mükemmel Düğün Pastası

   Mükemmel Düğün Pastası oyunumuzda mause ile birbirinden farklı süslemeler kullanarak düğün pastaları yapmaya çalışmalısınız. Oyunda birbirinden farklı süsleme malzemeleri bulunuyor. Bu malzemeleri kullanarak kendimize göre bir pasta hazırlıyoruz. Hazırladığımız bütün pastalar tamamen kendi zevkimize göre oluyor. İyi eğlenceler..

   Yemek Oyunları 7 Gün önce

  • Tavuk Çiftliği 3d Tavuk Çiftliği 3d
   Tavuk Çiftliği 3d

   Tavuk Çiftliği 3d oyununda mause ile karşımıza çıkan bölümlerde verilen görevleri yerine geçirerek bölümleri geçmeye çalışıyoruz. Başlangıç bölümlerinde verilen görevler daha basit oluyor. Görevleri yerine getirerek bölümleri geçiyoruz. Hayvanları besleyerek bölümleri geçip yeni bölümlerin kilidini açıyor ve oyuna devam ediyoruz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 7 Gün önce

  • Diş Perisinin Hayatı Diş Perisinin Hayatı
   Diş Perisinin Hayatı

   Diş Perisinin Hayatı oyunumuzda sevimli diş perisi güne sizinle başlayacak ve görevine sizinle hazırlanacak. Uykucu diş perisini derin uykusundan uyandırmaya çalışın. Daha sonra perimizin makyajını yapın. Peri kostümünü de giydireceğiniz perimiz için bazı sekmelerin ücretli olduğunu göreceksiniz. Bu sorunun cevabını oyunun son aşamasında görecek, uyuyan tatlı çocukların sallanıp düşen dişlerini toplayarak para kazanacaksınız. Dilediğiniz kadar para kazanınca diğer aşamaları tekrar oynayıp paralı sekmeleri açtırabileceksiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 7 Gün önce

  • Boru Çılgınlığı Boru Çılgınlığı
   Boru Çılgınlığı

   Boru Çılgınlığı oyununda mause ile göreviniz, aralarında bir akış oluşturmak için nokta çiftlerini birbirine bağlamak olacak. Tüm alanların borularla kaplanması gerekir, ancak üst üste gelemezler. 150 seviyenin hepsini mümkün olan en az hamle ile tamamlayın. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 7 Gün önce

  • Diva Makyajı Diva Makyajı
   Diva Makyajı

   Diva Makyajı oyunumuzda mause ile divanın çeşitli yardımlara ihtiyacı var. Bu yardımlar için divanın kıyafet ve makyaj seçimlerini yapıyoruz. Bu seçimlerde tamamen özgür bırakılmış durumdayız. Bütün seçimleri kendi zevkimize göre yapıyor ve divanın muhteşem olmasını sağlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 1 Hatfa önce

  • Çılgın Jelibon Çılgın Jelibon
   Çılgın Jelibon

   Çılgın Jelibon oyununda mause kullanarak jelibon ile karşımıza çıkan engellerin içerisinden geçerek bitiş çizgisine ulaşmaya çalışmalıyız. Kontrol ettiğimiz jelibon ile bu engelleri geçebilmek için şekil değiştirmemiz gerekiyor. Jelibonun şeklini karşımıza çıkan engele göre ayarlayarak içerisinden geçiyor ve bütün engellerin içerisinden geçerek bölümü tamamlıyoruz. Tamamladığımız her bölüm ile birlikte yeni bölümlerin kilidini açarak oyuna devam ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Hatfa önce

  • Okula Dönüş Partisi Okula Dönüş Partisi
   Okula Dönüş Partisi

   Okula Dönüş Partisi oyunumuzda prenseslerimiz okulun başlangıcını bir partiyle kutlayacaklar. Herkesin davetli olduğu için muhteşem görünmek istiyorlar. Makyaj, kıyafet ve saç modellerini oluşturarak bu parti için hazırlık yapmalarına mause ile yardımcı olun. Onlara havalı ve şık bir görünüm kazandırmalısınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • Çılgın Labirent Çılgın Labirent
   Çılgın Labirent

   Çılgın Labirent oyununda yön tuşları ile siyah çizgilerden oluşan labirentin sol üst köşesinde üzerinde dumanlar tüten siyah kareyi yavaşça sürükleyip yeşil karenin yanına götürüp bölümü tamamlayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken ise siyah karenin labirentin duvarlarına çarpmaması. Aksi taktirde patlayarak yok olursunuz. Süre kısıtlaması olmadığı için yavaş ve dikkatli şekilde hareket ederek diğer bölümlere geçiş hakkı kazanmalısınız. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 1 Hatfa önce

  • Renk Ruleti Renk Ruleti
   Renk Ruleti

   Renk Ruleti oyunumuzda mause ile güzel prenseslerimizi moda ruletinin belirlediği renklerle giydirebilirsiniz. En göz alıcı gökkuşağı renklerinde sizin için hangi kıyafetlerimizin bulunduğunu görün. Ve hangi prenses için hangi rengin uygun olduğunu görün. Harika renkli kıyafetler kombinleyin ve moda danışmanı becerilerinizi geliştirin. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • Ormanda Hayatta Kalma 3d Ormanda Hayatta Kalma 3d
   Ormanda Hayatta Kalma 3d

   Ormanda Hayatta Kalma oyununda mause ile ormanda verilen görevleri yerine getirerek hayatta kalmaya çalışıyoruz. Verilen görevleri yerine getirerek birkaç ekipmana sahip oluyoruz. Bu ekipmanlar ile odun ve yemek topluyoruz. Topladığımız malzemeler ile kendimize ev yapıyor ve dışarıdan gelecek tehditlere karşı kendimize savunuyoruz. İyi eğlenceler.

   3d Oyunlar 1 Hatfa önce

  • Altıgen Bulmaca Altıgen Bulmaca
   Altıgen Bulmaca

   Altıgen Bulmaca oyununda mause ile mümkün olduğunca altıgenlerden oluşan tahtaları yok ederek en yüksek puan kazanmaya çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 1 Hatfa önce

  • Okul Kampı Okul Kampı
   Okul Kampı

   Okul Kampı oyunumuzda prenseslerimiz okulunun kampında çok eğlenecekler. Mause ile siz de onlara katın ve bir çadır seçin, kamp ateşi yakın ve prenseslerimiz ile birlikte eğlenceli bir masa oyunu oynayın. Prenseslerimizi kamta rahat edecekleri kombinlerle giydirmeyi de ihmal etmeyin. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • Kung Fu Dövüşü Kung Fu Dövüşü
   Kung Fu Dövüşü

   Kung Fu Dövüşü oyununda bir sokakta bir dövüşçü ile ilerliyoruz, ve bu sırada karşımıza çeşitli düşmanlar çıkıyor. Bu düşmanların bazıları uzun boylu ve devasa olurken bazılarının da elinde kesici alet olabiliyor. Düşmanlara dikkatli bir şekilde yaklaşarak kung fu yapıyor ve düşmanları alt etmeye çalışıyoruz. Alt ettiğimiz düşmanlar ile birlikte yeni ve daha güçlü düşmanlar ile karşılaşabiliriz. Düşmanların tamamını yok ederek bölümleri tamamlıyoruz. Tamamladığımız bölümler ile yeni bölümlerin kilidini açarak oyuna devam ediyoruz. Yön tuşları ile ilerleyin. Z,X,C tuşları ile rakiplerinizi yok edin. İyi eğlenceler..

   Dövüş Oyunları 1 Hatfa önce

  • Anna Mod Çarkı Anna Mod Çarkı
   Anna Mod Çarkı

   Anna Mod Çarkı oyunumuzda Anna ile iş mod çarkını çevirin ve şansınıza çıkan aktiviteleri tek tek gerçekleştirmeye başlayın. Mause ile mod çarkında Anna ile yürüyüşe çıkabilir, Lezzetli içecekler ya da yemekler hazırlayabilir, resim yapabilir ve daha bir çok eğlenceli aktivitenin içinde kendinizi bulabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Hatfa önce

  • Ekstrem Araba Yarışı Ekstrem Araba Yarışı
   Ekstrem Araba Yarışı

   Ekstrem Araba Yarışı oyununda bir araba seçerek yön tuşları ile yarışa başlıyoruz. Yarış sırasında hem zaman karşı hem de rakiplerimize karşı yarışıyoruz. Dikkatli bir şekilde karşımıza çıkan güçlendirmeleri de toplayarak araba kullanıyor ve hızlanarak rakiplerin önüne geçmeye çalışıyoruz. Yarışları birinci bitirdiğimizde bölümleri de başarılı bir şekilde tamamlıyoruz. Ayrıca tamamladığımız her bölüm ile birlikte bir miktar para da kazanıyoruz. Kazandığımız paralar ile yeni bir araba satın alarak yarış yapmaya devam ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 2 Hatfa önce

  • Yüz Güzelliği Yüz Güzelliği
   Yüz Güzelliği

   Yüz Güzelliği oyunumuzda mause ile yüzünde çeşitli yaralar ve hastalıklar bulunan bir kızın yüzünü yaralardan ve hastalıklardan temizleyin. Mause ile bu muayenehaneye gelen bir kıza yardım etmeye çalışıyoruz. Bu hastalıkları ve yaraları teker teker gidermek için tedaviye başlıyoruz. Tedavinin bütün aşamalarını yerine getirerek kızın eski yüzüne kavuşarak mutlu olmasını sağlıyor ve oyunu tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Hatfa önce

  • Paraşüt Simülasyonu Paraşüt Simülasyonu
   Paraşüt Simülasyonu

   Paraşüt Simülasyonu oyununda paraşüt ile atlayacağımız uçağı kullanıyor ve atlamak için gerekli mesafede paraşüt ile atlayarak istenilen alana inmeye çalışaçağız. Kontrol ettiğimiz uçak ile parkura bağlı kalarak yükseliyoruz. Mause ile istenilen yükseklik seviyesine ulaştığımızda paraşüt ile uçaktan atlayarak istenilen noktaya inmeye çalışıyoruz. İstenilen noktaya indiğimizde bölümleri tamamlıyor ve yeni bölümlerin kilidini açmaya çalışıyoruz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 2 Hatfa önce

  • Korse Modası Korse Modası
   Korse Modası

   Korse Modası oyunumuzda mause ile ki tatlı prenses bu sevimli korse modasını denemek üzere. Korseler güzel bir duruş ve ince bir görünüm sağlıyor. Ayrıca narin kıyafetler içerisinde sizi prenses gibi gösteriyorlar. Bunun için senin moda uzmanlığına ihtiyaçları var ve senin de bu yeteneğini onlara göstermelisiniz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 2 Hatfa önce

  • Ajan Atışı Ajan Atışı
   Ajan Atışı

   Ajan Atışı oyununda bir ajan ile bölümlerde karşımıza çıkan düşmanları birbirinden farklı silahlar ve araçlar kullanarak yok etmeye çalışmalısınız. Düşmanları yok edebilmek için silah ve çeşitli zırhlı araçlar kullanıyoruz. Dikkatli bir şekilde nişan alarak düşmanları yok ediyor ve bölümleri tamamlıyoruz. Tamamladığımız bölümler ile yeni bölümlerin kilidini açarak oyuna devam ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 2 Hatfa önce