En Yeni Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  En Yeni Oyunlar

  • Yılandan Kaçış Yılandan Kaçış
   Yılandan Kaçış

   Yılandan Kaçış oyununda yön tuşları ile bahçede oyuna başlıyorsunuz etraftaki meyveleri toplayarak büyümyorsunuz. Ardından karşınıza çıkan büyük yılanlardan kaçmanız gerekiyor. Çünkü bu yılanlar sizden büyük olduğu için sizi yiyebilirler. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 15 Saat önce

  • Arabayla Yıldız Toplama Arabayla Yıldız Toplama
   Arabayla Yıldız Toplama

   Arabayla Yıldız Toplama oyununda yol üzerinde bulunan yıldızları toplayarak diğer arabalara çarpmadan ilerlemelisiniz. Yön tuşları ile arabanızı kontrol edin ve yıldızları toplayın. Toplamda 3 defa kaza yapma hakkın var, sonrasında araban parçalanıyor ve yeniden başlamak zorunda kalıyorsunuz. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 16 Saat önce

  • Disney Moda Günü Disney Moda Günü
   Disney Moda Günü

   Disney Moda Günü oyunumuzda mause ile birbirinden güzel disney prenseslerinin moda tasarımcısı olacaksınız. Önce göz kamaştırıcı bir makyaj, ardından muhteşem kombinler ile disney prenseslerini hazırlayacak, ne kadar zevkli olduğunuzu kanıtlamış olacaksınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 17 Saat önce

  • Kare Blokları Yerleştir ve Eşleştir Kare Blokları Yerleştir ve Eşleştir
   Kare Blokları Yerleştir ve Eşleştir

   Kare Blokları Yerleştir ve Eşleştir oyununda mause ile alandan çıkarmak için aynı renkteki en az 3 bloku birleştirin. Aynı anda kaldırdığınız renkli bloklar ne kadar çoksa o kadar çok puan kazanırsınız. Renkli bloklarda ustalaşıp en yüksek puana ulaşmalısınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 17 Saat önce

  • Hazel Bebek Balkabağı Eğlencesi Hazel Bebek Balkabağı Eğlencesi
   Hazel Bebek Balkabağı Eğlencesi

   Hazel Bebek Balkabağı Eğlencesi oyunumuzda Sol üst köşede hazel bebeği ne kadar mutlu ettiğinizi göreceksiniz. MAuse ile hazel bebeğin kafasındaki bulutlara bakarak ne istediğini anlayın ve yerine getirin. Böylelikle hem kendiniz hem hazel bebeği mutlu edebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Gün önce

  • Masa Hokeyi 3d Masa Hokeyi 3d
   Masa Hokeyi 3d

   Masa Hokeyi 3d oyununda mause ile masada duran diske vurarak rakibinizin kalesine doğru fırlatın ve sayı almaya çalışın. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 1 Gün önce

  • Good Luck Racer 2 Good Luck Racer 2
   Good Luck Racer 2

   Good Luck Racer 2 oyununda yön tuşları ile şehir içinde çeşitli görevleri yerine getireceksin. Öyle ki bu görevleri yerine getirirken polis her daim ensende olacak. Bunun nedeni bir suç değil, sadece daha zorlu görevler için. Sadece arabanı kullan ve puanları toplayın. Polis arabasını engelleyin ve devre dışı bırakın. İyi eğlenceler.

   Araba Yarış Oyunları 3 Gün önce

  • Disney Şaka Günü Disney Şaka Günü
   Disney Şaka Günü

   Disney Şaka Günü oyunumuzda mause ile elsa’dan Ariele, Merida’dan Anna ya kadar sevilen tüm disney prenseslerine şakalar yapın ve daha sonrasında şakanın sonuçlarını düzeltmeleri için prenseslerimize yardımcı olun. Prenseslerimizin yüzlerini temizleyin, Makyajlarını yapın ve muhteşem kombinlerle günü güzel tamamlayın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 3 Gün önce

  • Altına Hücum Hazine Avı Altına Hücum Hazine Avı
   Altına Hücum Hazine Avı

   Altına Hücum Hazine Avı oyununda mause ile altın ve hazineler bulmak için yeraltı madenciliği yapacaksınız. Aynı renkteki 3 veya daha fazla bloktan oluşan gruplara dokunun ve mümkün olduğunca fazla puan almaya çalışın. Bir grup 3 altın külçesini kaldırarak bir sonraki seviyeye geçebilirsiniz. Ekstra puan kazanmak için kazma, dinamit veya sandık gibi güçlü araçları kullanın. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 3 Gün önce

  • Saç Örme Saç Örme
   Saç Örme

   Saç Örme oyunumuzda mause ie çok fazla kirlenmiş olan saçları yıkamakla işe başlayın. Saçlar temizlendikten sonra iki farklı saç modelinden birini seçin. Her bölüm sonunda devam et botonuna basarak ilerle ve diğer adımları tamamlayın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 4 Gün önce

  • Çift Kanatlı Uçak Çift Kanatlı Uçak
   Çift Kanatlı Uçak

   Çift Kanatlı Uçak oyununda mause yardımı ile değerli taşları, yıldızları, anahtarları toplayın ve bulutların üzerinde uçarak en yüksek puana ulaşmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 4 Gün önce

  • Elsa ve Barbie Kör Randevu Elsa ve Barbie Kör Randevu
   Elsa ve Barbie Kör Randevu

   Elsa ve Barbie Kör Randevu oyunumuzda kör bir randevudan daha heyecan verici ne olabilir ki? İki güzel kızın da buluşma için hazırlanmalarına mause ile yardım etmelisiniz. Her biri için harika bir makyaj, güzel aksesuarlar ve kıyafetler seçmelisiniz. İyi eğlenceler.

   Barbie Oyunları 4 Gün önce

  • Sokak Koşusu Sokak Koşusu
   Sokak Koşusu

   Sokak Koşusu oyununda yön tuşları yardımı ile yolda koşarak ilerlemeye çalışmalısınız. Yolda çeşitli tuzaklar da bulunuyor. Bu tuzakların da üzerinden atlayarak tam gaz devam edin. Oyunda arabaların üzerinden atlamanız gerekiyor, ekrana basıyor ve zıplıyorsunuz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 4 Gün önce

  • Çamaşır Yıkama 2 Çamaşır Yıkama 2
   Çamaşır Yıkama 2

   Çamaşır Yıkama 2 oyunumuzda ilk önce mause ile kirli çamaşırları renklere göre ayırmalısınız. Renklileri ve beyazları iki ayrı sepete ayırmanız gerekiyor. Bu renklerine ayırdığın çamaşırları yine iki ayrı çamaşır makinesinde yıkamalısın. Yıkanıp temizlediğin çamaşırları makineden çıkarıyor ve ipe diziyorsun. En son görevin ise çamaşırları ütüleyip katlamak olacak. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 5 Gün önce

  • Renkli Kare Bağlantısı Renkli Kare Bağlantısı
   Renkli Kare Bağlantısı

   Renkli Kare Bağlantısı oyununda mause ile en az 2 aynı renkli kareleri bağlayın. Çapraz bağlantılara izin verilmez, bu nedenle hamlelerinizi planlayın ve 60 saniyede mümkün olduğunca fazla puan kazanmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 5 Gün önce

  • Barbie Disney Prensesi Oluyor Barbie Disney Prensesi Oluyor
   Barbie Disney Prensesi Oluyor

   Barbie Disney Prensesi Oluyor oyunumuzda Barbie birbirinden güzel Disney prenseslere benzemekiçin sizlerden yardım isteyecek. Barbie’yi mause ile bilinen tüm Disney prenseslerin günümüz modasına uygun modern kıyafetleri ile giydirebilecek ve dilediğiniz disney prensesi gibi görünebilmesini sağlayabileceksiniz. İsterseniz Aurora, isterseniz Ariel, prenses Yasemin ya da Karlar ülkesinin muhteşem kraliçesi Elsa, uzun saçlarıyla Rapunzel ve ya muhteşem güzel Belle... Hangi prensesi daha çok seviyorsanız onun saç modeli, yüz ifadesi ve elbisesini seçerek Barbie’yi o prensese benzetebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Barbie Oyunları 5 Gün önce

  • Timsah Timsah
   Timsah

   Timsah oyununda AVM’lerde bulunan robot kol ile oyuncak kapma oyununa benzemekte. mause ile robot bir kol ile timsahın ağzından eşya kapacağın bir oyun. Timsah ağzını kapatmadan eşyayı alman gerekiyor. Eğer ki robotik kolu kaptırırsanız oyuna yeniden başlarsınız. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 5 Gün önce

  • Barbie Disney Buluşması Barbie Disney Buluşması
   Barbie Disney Buluşması

   Barbie Disney Buluşması oyunumuzda mause ile arkadaşlarıyla takılmak isteyen sevimli kızımızın giyinmesine yardım etmelisiniz. Disney prensesleri ile güzel zaman geçirmek isteyen Barbie’yi mutlu etmek sizin elinizde. İyi eğlenceler.

   Barbie Oyunları 6 Gün önce

  • Nightpoint.io Nightpoint.io
   Nightpoint.io

   Nightpoint.io oyununda W,A,S,D tuşları ile ilerleyin. Mause ile ateş ederek şehir manzarasında ölümsüz zombi ordularına karşı savaşmanız gerekiyor. Grafikler Pokemon oyunlarını andırıyor ve birkaç farklı karakter arasından seçim yapabilirsiniz. Başlamak için bir tabancanız var ama seviye atladığınızda makineli tüfek, av tüfeği ve alev silahı dahil olmak üzere farklı silahlar seçebilirsiniz. Hayatta kalmak için zombiler ve diğer oyuncularla savaşın. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 6 Gün önce

  • Anneler Günü Cupcaker Anneler Günü Cupcaker
   Anneler Günü Cupcaker

   Anneler Günü Cupcaker oyunumuzda hayatımızın en değerlisi annelerimizin günü olan anneler gününe az bir zaman kala anneleri çok mutlu edecek bir sürprizi oyunumuzda bulacaksınız. Mause ile enfes cupcakeler yapacağınız oyunumuzda annelere özel olarak tasarlanmış çiçek cupcake tarifini birebir uygulayacaksınız. Oyun yönergelerini takip ederek kolaylıkla ve eğlence ile yapacağınız cupcakeler harika görünecek. İyi eğlenceler..

   Yemek Oyunları 6 Gün önce

  • SpeedBall SpeedBall
   SpeedBall

   SpeedBall oyununda yön tuşları ile uzay boşluğunda topu ilerletmeniz gerekiyor. Uzay boşluğunda akan bir yolda, topu ilerleterek ve yön vererek ilerlemelisiniz. Topu düşürmeden devam edin. Yolda önüne engeller çıkacak, renkli kutular, blok kutular. Bunları gördüğünüzde sağ sol yaparak kurtulun. Yolda bulunan çeşitli bonusları toplayarak oyunu daha eğlenceli hale getirin. İyi eğlenceler.

   Beceri Oyunları 6 Gün önce

  • Elsa Gizli Gardırobu Elsa Gizli Gardırobu
   Elsa Gizli Gardırobu

   Elsa Gizli Gardırobu oyunumuzda Elsa’nın herkesten gizlediği muhteşem kıyafetlerle dolu bir gardırobu olduğunu biliyor muydunuz. Mause ile karlar ülkesi kraliçesini harika bir makyaj ile hazırlayarak kıyafet seçimine geçebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 7 Gün önce

  • Defense Of The Tank Defense Of The Tank
   Defense Of The Tank

   Defense Of The Tank oyununda mause ile mermisi bitmeyen bir tank savaşçısısın ve havadan gelen saldırılara karşı tank ile karşılık veriyorsun. Yön tuşları ile tüm uçakları indir ve uçmalarına izin vermeyin. Yardım uçaklarına ateş etmeyin ve atılan yardımları toplayın. Dilersen kendin ateş et, dilersen de otomatik ateşi aç ve tankın sürekli ateş etmesini sağlayın. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 7 Gün önce

  • Ünlüler Moda Challenge Ünlüler Moda Challenge
   Ünlüler Moda Challenge

   Ünlüler Moda Challenge oyunumuzda mause ile üç ünlü dünya yıldızına makyaj yapacak, kombinleriniz ile sahne ışıklarını yansıtacaksınız. Oyunun sonunda üç ünlü güzelimizi yan yana görecek, en iyi kombini de hangisine yaptığınız görmüş olacaksınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 7 Gün önce

  • Pırıltı 2 Pırıltı 2
   Pırıltı 2

   Pırıltı 2 oyununda mause ile gizemli manzaraları keşfedin ve tüm küreleri uçuruma düşmeden önce temizleyin. Çabuk olun ve topları patlatmak için aynı renkteki en az 3 küreyi eşleştirin. Bir dalgayı tamamlamak için zinciri temizleyin ve seviyeler zorlaştıkça büyülü güçlerinizi stratejik olarak kullanın. İyi eğlenceler..

   Balon Patlatma 7 Gün önce

  • Rapunzel ve Çiçekli Tacı Rapunzel ve Çiçekli Tacı
   Rapunzel ve Çiçekli Tacı

   Rapunzel ve Çiçekli Tacı oyunumuzda baharın çiçekleri ile cıvıl cıvıl bir güne hazırlanmak için favori prensesiniz Rapunzele mause ile yardım edin. Uygun makyaj malzemelerini nasıl uygulayacağınızı, allıkları seçmeyi, hoş bir ruj sürmeyi, kaşlarını boyamayı ve kirpiklere rimel uygulamayı çeşitli renk ve seçeneklerle öğrenin. Bundan sonra, onu serin bir bahar kıyafeti ile giydirin, son aşamada Rapunzel için güzel ve renkli bir çiçek taç oluşturun. İyi eğlenceler.

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Yeti Koşusu Yeti Koşusu
   Yeti Koşusu

   Yeti Koşusu oyununda büyük Yeti’ye karda ve buzda koşarak ilerlemesine yardım etmelisiniz. Lezzetli meyveler toplayın, tehlikeli engellerden kaçın ve mümkün olduğu kadar çok puan kazanmak için harika güçlerin kilidini açmaya çalışın. Yakalanmadan yön tuşları ile ne kadar ileri koşabilirseniz, o kadar ileriye koşmalısınız. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 1 Hatfa önce

  • Prenseslerin Kahve Buluşması Prenseslerin Kahve Buluşması
   Prenseslerin Kahve Buluşması

   Prenseslerin Kahve Buluşması oyunumuzda disney prenseslerine katılın ve vazgeçilmezleri olan içeceklerinden sıcak bir fincan kahvenin tadını çıkarmalarını sağlayın. Prenseslerin kahve buluşması için giyinecekleri bu harika yeni giydirme oyununda stillerini geliştirmelerine mause ile yardımcı olun. Tüm prensesleri giydirdikten sonra kahve bardaklarını da onlara özel tasarlayın. İyi eğlenceler

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • Oyuncak Araba Yarışı Oyuncak Araba Yarışı
   Oyuncak Araba Yarışı

   Oyuncak Araba Yarışı oyununda 3 farklı sürüş moduna sahip harika bir araba oyunu. Bu 3 farklı mod serbest sürüş, otoban sürüşü ve Arena isimli bölümlerden oluşuyor. Yön tuşları ile kullanacağın araba oyuncak olduğu için araç elektrik ile çalışmaktadır. Bu nedenle yaışta sık sık arabanı şarj etmelisiniz. Oyun içinde bu şarj simgelerini göreceksin ve bunları toplamanız gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 1 Hatfa önce

  • Barbie Sürpriz Doğum Günü Partisi Barbie Sürpriz Doğum Günü Partisi
   Barbie Sürpriz Doğum Günü Partisi

   Barbie Sürpriz Doğum Günü Partisi oyunumuzda Barbie’nin doğum günü yaklaşıyor ve arkadaşları onu en şok edici şekilde şaşırtmaya karar verdiler. mause ile kızların onun için ne planladıklarını, Barbieyi mutlu etmek için seçtikleri hediyeleri nasıl sakladıklarını öğrenmek için bu oyunu oynayın. İyi Eğlenceler.

   Barbie Oyunları 1 Hatfa önce

  • Ejderha Ateş ve Öfke Ejderha Ateş ve Öfke
   Ejderha Ateş ve Öfke

   Ejderha Ateş ve Öfke oyununda mause ile hazinelerini kötü bir krala ve askerlerine karşı savunması gereken güçlü bir ejderha olarak oynuyorsunuz. Düşmanlarına saldırmak için en az iki özdeş taştan oluşan kümelere dokunun. Küme ne kadar büyük olursa, o kadar çok hasar verirsiniz. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 1 Hatfa önce

  • Meyve Bağlantısı 2 Meyve Bağlantısı 2
   Meyve Bağlantısı 2

   Meyve Bağlantısı 2 oyununda lezzetli meyveyi birleştirmek zorunda olduğunuz popüler 3’lü eşleştirme oyunudur. Farklı dünyalardaki 100 yeni seviye sizi bekliyor. Mümkün olduğunca çok meyveyi bağlayın, zorlukları tamamlayın ve her seviyede 3 yıldızı toplayın. Zincirler ne kadar uzun olursa o kadar çok puan alırsınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Hatfa önce

  • Apple Jack Yıka ve Hazırla Apple Jack Yıka ve Hazırla
   Apple Jack Yıka ve Hazırla

   Apple Jack Yıka ve Hazırla oyunumuzda My Little Pony ailesinin en çalışkan çiftçi Apple Jack bir davete katılacak ve hazırlanması gerekiyor. Öncelikle mause ile güzel Ponymizi güzelce yıkayacak, küvetinde keyifli bir şekilde banyo yapmasını sağlayacaksınız. Yıkandıktan sonra kurulayıp yelelerini tarayacağınız Apple Jak’i Rarity’nin hazırladığı birbirinden güzel pony davet kostümlerinden birini giydirip davete hazır hale getirmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • Tankların Çatışması Tankların Çatışması
   Tankların Çatışması

   Tankların Çatışması oyununda mause ile amacımız, alt kısımda yer alan tankları kullanarak rakibinizi yok etmek olacak. Her tankın kendi zayıf yanı ve gücü vardır. Uygun zamanda doğru tankları seçerseniz bu savaşı kazanırsınız. İyi eğlenceler.

   Savas Oyunları 1 Hatfa önce

  • Saç Kesim ve Bakım Saç Kesim ve Bakım
   Saç Kesim ve Bakım

   Saç Kesim ve Bakım oyunumuzda mause yardımı ile saçlara uygulanan tüm işlemleri uygulayacaksın. Toplam üç bölümden oluşan bu oyunda ilk önce saçların temizliğini yapmalısın, sonra özel bir ilaç hazırlayıp saçları zararlı parazitlerden kurtarın. Saçlar temizlenince kesimini yapın ve kuaför aletleri ile saçların bakımını yapın. Son bölümde ise makyajını güzel bir şekilde gerçekleştir ve tarzını göstermiş olun. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Hatfa önce

  • Odun Kesme Odun Kesme
   Odun Kesme

   Odun Kesme oyununda Amacınız gelen odunları ikiye ayırarak parçalamak olacak. Mause ile belirli bir süreniz var ve bu süre içinde kesebildiğin kadar odun kesmelisin. Gelen odunların üzerinde bazen yavru civcivler bulunuyor. Bu senin için hazırlanmış bir tuzaktır. Bunlara yanlışlıkla vurursan yanarsın ve yeniden başlamak zorunda kalırsın. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 2 Hatfa önce

  • Frozen Kardeşlerin Boğaz Enfeksiyonu Frozen Kardeşlerin Boğaz Enfeksiyonu
   Frozen Kardeşlerin Boğaz Enfeksiyonu

   Frozen Kardeşlerin Boğaz Enfeksiyonu oyunumuzda Anna ve Elsa’nın boğazları enfeksiyon kapmış gibi görünüyor ve mümkün olan en kısa sürede doktora gitmeleri gerekiyor. Mause yardımı ile sen onların doktoru olacaksın. Onları kontrol etmeli ve doğru tedaviyi uygulamalısın. Boğazlarında ki enfeksiyon çok ciddi gibi görünüyor, bu yüzden enfeksiyonu tedavi etmek ve boğazlarını temizlemek için ilaçların yanı sıra farklı doktor araçlarını kullanmalısın. İyi eğlenceler..

   Ameliyat Oyunları 2 Hatfa önce

  • Kare İstifleyici Kare İstifleyici
   Kare İstifleyici

   Kare İstifleyici oyununda mause ile göreviniz bir tahta üzerinde kareler yığını yapmak ve mümkün olduğunca çok puan kazanmaktır. Aynı renkteki kareleri, onları yok etmek için düz bir çizgiye yerleştirin. Aynı renkteki yığılmış kareler bonus puan verir. Oyunda daha fazla kareye yer kalacak şekilde yerleştirin ve yer kalmadığında da oyun sona erer. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Çamaşırları Yıkama Çamaşırları Yıkama
   Çamaşırları Yıkama

   Çamaşırları Yıkama oyunumuzda mause ile tüm kirli çamaşırları renklere göre ayırmalısın. Öncelikle renklileri ve beyazları iki ayrı sepete ayırmanız gerekli. Bu renklerine ayırdığın çamaşırları yine iki ayrı çamaşır makinesinde yıkamalısın. Yıkanıp temizlediğin çamaşırları makineden çıkarıyor ve ipe diziyorsun. En son görevin ise çamaşırları ütüleyip katlamak olacak. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Hatfa önce

  • Lanetli Mermerler Lanetli Mermerler
   Lanetli Mermerler

   Lanetli Mermerler oyununda mause ile en az üç aynı renkli toplara vurup bir araya getirerek onları alandan çıkarın. Çizgiyi sonuna ulaşmadan durdurun ve tüm topları temizleyin. Mermerler üzerinde rastgele görünen güçlendirmeleri etkinleştirin ve mümkün olduğu kadar çok zincirleme reaksiyon elde etmek için stratejik olarak oynayın. İyi eğlenceler..

   Balon Patlatma 2 Hatfa önce