En Yeni Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  En Yeni Oyunlar

  • Modern Şehir Otobüsü 3d Modern Şehir Otobüsü 3d
   Modern Şehir Otobüsü 3d

   Modern Şehir Otobüsü 3d oyununda otobüs ile insanları bir noktadan alarak gidecekleri yerlere kadar götürerek bölümler geçmeye çalışıyoruz. Yön tuşları ile kontrol ettiğimiz otobüs ile bir şehirde hareket ediyoruz. Bir noktadan aldığımız insanları başka bir noktaya kadar götürerek bölümleri geçiyoruz. Bölümleri geçtikçe daha farklı görevler ile karşı karşıya kalarak uzun süreler boyunca otobüs kullanma fırsatı elde ediyoruz.

   3d Oyunlar 1 Gün önce

  • Öğretmenin Eğlencesi Öğretmenin Eğlencesi
   Öğretmenin Eğlencesi

   Öğretmenin Eğlencesi oyunumuzda bir sınıf öğretmeni öğrencilerini eğlendirmek istiyor ve sınıfta biribirnden farklı oyunlar oynayabiliyoruz. Öğretmen ile birlikte sınıftaki her öğrenci için farklı oyunlar oynuyor ve bu maceraya uzun süreler boyunca devam etme fırsatı elde ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Gün önce

  • Katil Şehri Katil Şehri
   Katil Şehri

   Katil Şehri oyununda çöp adamlar ile para toplayarak çeşitli ekipmanlar satın aldığımız ve rakiplerimizi yok etmeye çalıştığımız güzel bir oyun. Çöp adam ile karşımıza çıkan paraları topluyor ve katillerden kaçıyoruz. Topladığımız paraları biriktirerek çeşitli ekipmanlar ve silahlar satın alıyoruz. Aldığımız ekipmanlar ve silahlar ile katilleri yok ederek oyuna devam ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 1 Gün önce

  • Hayvan Avlama Hayvan Avlama
   Hayvan Avlama

   Hayvan Avlama oyununda mause ile keskin nişancı tüfeği ile karşımıza çıkan geyikleri dikkatli bir şekilde nişan alarak vurmaya çalışmalıyız. Kullandığımız keskin nişancı tüfeği ile bölümlerde karşımıza çıkan geyikleri avlıyoruz. Geyikleri avlayabilmek için dikkatli bir şekilde nişan almamız gerekiyor. Nişan alarak vurduğumuz her geyik ile birlikte bölümleri geçme şansımızı artırıyoruz. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 2 Gün önce

  • Bebek Hazel Deniz Feneri Macerası Bebek Hazel Deniz Feneri Macerası
   Bebek Hazel Deniz Feneri Macerası

   Bebek Hazel Deniz Feneri Macerası oyunumuzda mause ile denizde tatil yapan hazel bebeğin çeşitli ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyoruz. Tatil yaptığı sırada ihtiyaçları için bizden yardım istiyor. Bebeğin yardım çağrısına kayıtsız kalmayarak hazel bebeğe çeşitli yardımlarda bulunuyoruz. Hazel bebeğe yardım ederek keyifli bir tatil geçirmesini sağlıyoruz. Tatilde büyük keyif alan hazel bebek mutlu oluyor ve oyunu tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Gün önce

  • Hava Yarışçısı 3d Hava Yarışçısı 3d
   Hava Yarışçısı 3d

   Hava Yarışçısı 3d oyununda uçaklarınızı halkaların arasından uçurarak bölümleri tamamlamaya çalışın. Oyunda ilerledikçe, hünerli uçuşlar yapabileceğiniz yeni uçakların kilidini açıyorsunuz. Tüm 20 seviyeyi tamamlayın ve iyi bir pilot olmak için sahip olduğunuz hünerleri gösterin. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 2 Gün önce

  • Renkli Yumurta Patlat Renkli Yumurta Patlat
   Renkli Yumurta Patlat

   Renkli Yumurta Patlat oyununda mause ile renkli yumurtaları bir araya getirelim ve aynı renkte olanları patlatmaya çalışalım. 3 renk ve daha fazlası bir araya geldiği zaman hızlı olalım aşağı inmeden patlatmaya çalışılaım. İyi eğlenceler..

   Balon Patlatma 3 Gün önce

  • Barbie Yüz Boyaması Barbie Yüz Boyaması
   Barbie Yüz Boyaması

   Barbie Yüz Boyama oyunumuzda Barbie’yi Balerin, Prenses ve normal halleri ile göreceksiniz. Mause ile Barbie’yi seçtikten sonra boyamak istediğiniz desene karar vereceksiniz. Daha sonra eğlenceli yüz boyama aşaması başlamış olacak. Noktaları birleştirme yöntemi ile Barbie’nin yüzüne çizdiğiniz deseni kolaylıkla boyayacak, harika desenler ortaya çıkartıp Barbie’ye çok yakışmasınız sağlayacaksınız. İyi eğlenceler..

   Barbie Oyunları 3 Gün önce

  • Ork İstilası Ork İstilası
   Ork İstilası

   Ork İstilası oyununda dalgalar halinde üzerimize doğru gelen orkları çeşitli silahlar ile yok ederek bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz. mause ile bu orkları bir okçu ile atışlar yaparak vurmaya ve yok etmeye çalışıyoruz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 3 Gün önce

  • Gerçek Mayın Tarlası Gerçek Mayın Tarlası
   Gerçek Mayın Tarlası

   Gerçek Mayın Tarlası oyununda mause ile kareleri tıklıyalım ve 1,2 veya 3 sayıları açalım ama dikkat edelim araların mayın var mayına denk gelirse patlar ve oyuna yeniden başlamak zorunda kalırsınız. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 4 Gün önce

  • Anna İdeal Sevgili Formülü Anna İdeal Sevgili Formülü
   Anna İdeal Sevgili Formülü

   Anna İdeal Sevgili Formülü oyunumuzda hayallerinizdeki sevgiliyi bir labaratuvar ortamında yapmaya çalışmalısınız. Anna ile böyle bir deneyim yaşayabileceksiniz. Annanın hayallerinin aşkı kristoffu annanın idealindeki sevgiliye dönüştürebilmek için ona katılın, karışımlarınızı yapın ideal sevgiliyi ortaya çıkarın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 4 Gün önce

  • Rooftop Royale Rooftop Royale
   Rooftop Royale

   Rooftop Royale oyununda mause ile birbirinden farklı silahlar ile karşımıza çıkan düşmanları vurarak yok etmeye ve puan elde etmeye çalışmalıyız. Kullandığımız silahlar ile iyi nişan alarak rakiplerimizi vuruyor ve yok ediyoruz. İyi eğleneler..

   Atış Oyunları 4 Gün önce

  • Amerikan Kamyoneti Amerikan Kamyoneti
   Amerikan Kamyoneti

   Amerikan Kamyoneti oyununda yön tuşları ile yüklenen yükleri bitiş çizgisine götürmeye çalışın. Dağdan yüklenen yükleri engelli yolda ilerlerken düşürmeden aşağı doğru indirmeye çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 5 Gün önce

  • Prenseslerin Meyve Suyu Barı Prenseslerin Meyve Suyu Barı
   Prenseslerin Meyve Suyu Barı

   Prenseslerin Meyve Suyu Barı oyunumuzda mause ile meyve suyu Barmeni olabileceğiniz bu harika macerada prenseslere katılın. Tüm malzemeleri keşfedin, tarif reçetesini takip edin ve müşterilere servis etmek için lezzetli smoothieleri ve meyve suyu oluşturun. Elde ettiğiniz her seviye ile tüm prensesleri keşfedeceksiniz ve onları giydirebileceksiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 5 Gün önce

  • Savaşçı Hafızası Savaşçı Hafızası
   Savaşçı Hafızası

   Savaşçı Hafızası oyununda mause ile kısıtlı bir alanda kartlar üzerinde karşımıza çıkan savaşçılardan birbiriyle aynı olanları eşleştirmeye çalışıyoruz. Bu alanda birbirinden farklı savaşçı görselleri kullanılarak hazırlanmış kartlar ile karşı karşıya geliyoruz. Bu kartlar çift olarak karşımıza çıkıyor. Çift olarak karşımıza çıkan kartları diğer kartlar arasında arayarak buluyor ve eşleştirerek yok ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 5 Gün önce

  • Çöp Adamları Düşür Çöp Adamları Düşür
   Çöp Adamları Düşür

   Çöp Adamları Düşür oyununda yön tuşları ile üzerimize doğru gelen çöp adamları boşluk tuşu ile aşağı düşürmeye çalışmalıyız. Oyunda üzerimize doğru hucum eden çöp adamalrı dikkatli bir şekilde iterek aşağı düşürmeliyiz. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 6 Gün önce

  • Bebek Taylor Sağlıklı Yaşam Bebek Taylor Sağlıklı Yaşam
   Bebek Taylor Sağlıklı Yaşam

   Bebek Taylor Sağlıklı Yaşam oyunumuzda sevimli bebeğimiz Taylor bahçedeki arkadaşı Tom ile oyun oynamak istiyor. Ancak, eve dönerken hava bozuldu ve aniden yağmur yağmaya başladı. Taylor, eve ıslak ve kirli kıyafetlerle gelmek zorunda kaldı. Şimdi banyo yapıp temizlenmesi ve kıyafetlerini değiştirmesi gerekiyor. Mause ile taylora yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Çocuk Oyunları 6 Gün önce

  • Döngü Çılgınlığı Döngü Çılgınlığı
   Döngü Çılgınlığı

   Döngü Çılgınlığı oyununda mause ile bir çemberin etrafındaki engellere dikkat ederek top ile hareket etmeye ve çember etrafındaki küçük topları toplamaya çalışmalıyız. Ayrıca çemberin etrafında engellere dikkat ederek topları toplayarak bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 6 Gün önce

  • Chibi Prensesler Rock N Royals Chibi Prensesler Rock N Royals
   Chibi Prensesler Rock N Royals

   Chibi Prensesler Rock N Royals oyunumuzda mause ile son zamanların en sevilen, en sevimli tarzı chibi ile yine prenseslerimizi çok şirin giydireceksiniz. Rock N Royals akımına kendini kaptıran Anna, Elsa ve Rapunzeli chibi tarzında görecek, ve bu üç güzel rockçı prensesi sahneye hazırlayacaksınız. Yeni kurdukları müzik grubunda ilk konserlerine çıkacak ona chibi prensesleirmiz için en güzel kombinleri yapın, sahnede çok şirin ve şık görünmelerini sağlayın. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • Güçlü Hulk Güçlü Hulk
   Güçlü Hulk

   Güçlü Hulk oyununda mause ile sevilen film karakterlerinden biri olan hulk ile bölümlerde verilen görevleri yerine getirmeye çalışmalısınız. Yapboz görevleri yerine getirerek daha zorlu görevler ile karşı karşıya gelerek uzun süreler boyunca bu maceraya devam etme fırsatı elde ediyoruz. İyi eğlenceler.

   Beceri Oyunları 1 Hatfa önce

  • Bataklık Saldırısı Bataklık Saldırısı
   Bataklık Saldırısı

   Bataklık Saldırısı oyununda bataklıktaki evimize dalgalar halinde saldıran vahşi hayvanları elimizdeki silahlar ve bombalar ile yok ederek bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz. Mause ile eve saldırmak üzere gelen vahşi hayvanları çeşitli silahlar ve bombalar ile yok etmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 1 Hatfa önce

  • Belle ile Arkadaşlık Hatıraları Belle ile Arkadaşlık Hatıraları
   Belle ile Arkadaşlık Hatıraları

   Belle ile Arkadaşlık Hatıraları oyunumuzda Belle kolej arkadaşlarını o kadar çok özledi ki, onlarla olan anıları ile avunmaya çalışacak. Belle arkadaşlarıyla görüşemediği bu günlerde dostları ile çekilmiş fotoğraflardan bir hatıralar panosu yapacak. Mause ile hemen işe koyulun ve Belle ile bu eğlenceli aktiviteye başlayın. Panonuzu seçin, fotoğrafları süsleyin. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Zorlu Çarpışan Araba 3d Zorlu Çarpışan Araba 3d
   Zorlu Çarpışan Araba 3d

   Zorlu Çarpışan Araba 3d oyununda şehirde oluşturulmuş bir parkurda birbirinden farklı yarış arabaları ile çarpışarak ayakta kalan son araba olmaya çalışmalısınız. Yön tuşları ile seçtiğimiz araba ile bir şehirde oluşturulan parkurda rakip arabalar ile çarpışıyoruz. Çarpışarak rakipleri patlatmaya çalışıyoruz. Bu şekilde devam ederek ayakta kalan son araba olmayı hedefliyoruz. Ayakta kalan son araba olarak maçları tamamlıyor ve bir miktar para kazanarak yeni maçların kilidini açıyoruz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 1 Hatfa önce

  • Su Kaydırağı Su Kaydırağı
   Su Kaydırağı

   Su Kaydırağı oyununda sıngle player seçeneğinde her yarışmacı kendi başına yarışmaktadır. Team mode seçeneğinde de kırmızı ve mavi takım olarak yarışabilir ve böylelikle takım ruhunuzu geliştirebilirsiniz. Mause ile su kaydırağında ilerlerken engellere çarpmamaya özen göstermelisiniz. Aynı zamanda parkurda bulunan hızlanma noktalarında hızınızı en üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Bu esnada altınları toplayarak kazandığınız paralarla kendinize yeni mayolar ve yüzmenizi kolaylaştıracak malzemeler satın alabilirsiniz. Su kaydırağı oyununu her yarışmada birincilikle bitirmeye çalışmalısınız. Rakip yarışmacıların sizi kaydıraktan aşağı fırlatmalarına izin vermeden oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. İyi eğlenceler.

   Spor Oyunları 1 Hatfa önce

  • Pariste Alışveriş Pariste Alışveriş
   Pariste Alışveriş

   Pariste Alışveriş oyunumuzda güzel sarışın kendine zaman ayırdığı için alışveriş yapmaya karar verdi. Mause ile ona katılın ve öncelikle spada eğlenin, yeni bir saç kesimi için kuaför salonuna gidin, tırnak maniküründe rahatlayın ve doğru kıyafeti seçmesine ve havalı bir makyajla görünümü tamamlamasına yardımcı olun. Ardından, bir fotoğraf çekin, filtreler ve çıkartmalar ekleyin ve sosyal medyada yayınlayın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Kaleci Antrenmanı Kaleci Antrenmanı
   Kaleci Antrenmanı

   Kaleci Antrenmanı oyununda mause kullanarak kaleci ile kaleye doğru gelen şutları domateslere dikkat ederek kurtarmaya çalışıyoruz. Şutları kurtardığımız sırada kaleye gelen domatesleri kurtarmıyoruz. Bu şekilde şutları kurtararak puan elde ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Futbol Oyunları 1 Hatfa önce

  • Farmers io Farmers io
   Farmers io

   Farmers io oyununda mause ile tarladan ürün toplamayı çalışmalısınız. Size verilen süre içerisinde tarladan mümkün olduğunca fazla ürün toplamalısınız. Diğer oyuncular size çarparsa onların ürünleri de ortada kalır ve hemen onların ürünlerini almak için hamle yapmalısınız. Böylece skor tablosunda üst sıralarda yer alır ve farklı ülkeden gelen rakiplerinizi Farmers io oyununda yenebilirsiniz. İyi eğlenceler.

   3d Oyunlar 1 Hatfa önce

  • Tshirt Tasarla Tshirt Tasarla
   Tshirt Tasarla

   Tshirt Tasarla oyunumuzda mause ile kendi tshirt’ünüzü kendiniz tasarlamalısınız. Beyaz tshirt’ler arasından istediğiniz modeli seçin. Daha sonra renk, desen, aksesuar gibi detayları da ekleyin ve tamamen sizin zevkinizi yansıtan harika bir tasarım ortaya çıkartın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Uçan Jenny Uçan Jenny
   Uçan Jenny

   Uçan Jenny oyununda mause kullanarak Jenny ile karşımıza çıkan zorlu engelleri aşarak ilerlemeye ve puan elde etmeye çalışıyoruz. Kontrol ettiğimiz karakter ile karşımıza çıkan zorlu engelleri aşarak ilerledikçe puan elde ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 1 Hatfa önce

  • Madenci Golfu Madenci Golfu
   Madenci Golfu

   Madenci Golfu oyununda mause ile golf topunu toprağı kazarak deliklere ulaştırmaya çalışıyoruz. Delikleri topun geçebileceği kadar kazmamız gerekiyor. Ayrıca karşımıza çıkan zorlu engellere de dikkat etmemiz gerekiyor. Engellere dikkat ederek kazılar yapıyor ve golf toplarını istenilen deliklere ulaştırıyor ve bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 2 Hatfa önce

  • Filtre Delisi Mania Filtre Delisi Mania
   Filtre Delisi Mania

   Filtre Delisi Mania oyunumuzda snapchat filtrelerini en çok seven ikili sizlerle! Sevimli kedicik ve sahibi birlikte fotoğraf çektirmekten ve bu fotoğrafları eğlenceli filtrelerle komik hale getirmekten büyük zevk alıyorlar. Bu çılgın ikiliyle güne başlayın, onların yataktan kalmış bakımsız hallerini giderin, daha sonra oyunun eğlenceli aşamaları ile filtre delisi ikiliye eşlik ederken çok eğlenin. İyi eğlenceler..

   Dini Oyunlar 2 Hatfa önce

  • Süper Zıplama Süper Zıplama
   Süper Zıplama

   Süper Zıplama oyununda süper kahraman ile çatıların üzerinde zıplayarak ilerlemeye ve puan elde etmeye çalışmalıyız. Mause ile zıplamanın gücünü çok dikkatli bir şekilde ayarlamamız gerekiyor. Zıplamanın gücünü ayarlayarak bir sonraki çatıya zıplıyor ve bu şekilde ilerliyoruz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 2 Hatfa önce

  • Mistik Deniz Hazineleri Mistik Deniz Hazineleri
   Mistik Deniz Hazineleri

   Mistik Deniz Hazineleri oyununda mause kullanarak bir korsan ile klasik 3 adet aynı nesneyi yan yana getirmeye çalışmalısınız. Bu şekilde en yüksek puanı toplamak için sarı alanda daha fazla eşleştirme yapabilirisiniz. Çünkü sarı kısımdakiler daha yüksek puan almanızı sağlayacaktır. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Frozenlar Geri Dönüşüm Yarışmasında Frozenlar Geri Dönüşüm Yarışmasında
   Frozenlar Geri Dönüşüm Yarışmasında

   Frozenlar Geri Dönüşüm Yarışmasında oyunumuzda sizler de geri dönüşüm yapmayı seviyor, modası geçti diye kullandığınız herhangi birşeyden vazgeçemiyorsanız, Frozen kardeşler de bu özelliklere sahipler. Bu güzel alışkanlıklarını bir yarışmada kullanacaklar. Mause ile modası geçmiş eski bir elbiseyi trendy bir modele dönüştürecek, elbiseyi süsleyip kombinleyecek, elbiselerine uygun makyajlarla yarışmaya hazırlanacaklar. Onlara yardımcı olun, hem çok eğlenin hem de kazananı siz belirleyin. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 2 Hatfa önce

  • Ekspres Traktör Ekspres Traktör
   Ekspres Traktör

   Ekspres Traktör oyununda yön tuşları ile arkasında çeşitli hayvanları taşıyan bir traktör ile karşımıza çıkan zorlu engelleri aşarak yıldızları toplamaya çalışmalıyız. Kontrol ettiğimiz traktör ile arkamızda taşıdığımız hayvanlara zarar vermeden karşımıza çıkan zorlu engelleri aşmaya çalışıyoruz. Engelleri aşarak ilerliyor ve karşımıza çıkan yıldızları da topluyoruz. İstenilen sayıda yıldız toplayarak bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 2 Hatfa önce

  • Hayvan Taşıma Kamyonu 3d Hayvan Taşıma Kamyonu 3d
   Hayvan Taşıma Kamyonu 3d

   Hayvan Taşıma Kamyonu 3d oyununda yön tuşları ile kamyonu kulanarak bir çiftlikten hayvanları yükleyerek hayvanları istenilen noktalara götürmeye çalışmalısınız. Hayvanları götürdükçe bölümleri geçiyor ve yeni bölümlerde yeni hayvanlar ile karşı karşıya kalıyoruz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 2 Hatfa önce

  • Barbie ile Moda Dergisi Hazırla Barbie ile Moda Dergisi Hazırla
   Barbie ile Moda Dergisi Hazırla

   Barbie ile Moda Dergisi Hazırla oyunumuzda Barbie moda dergisi çıkartacak, derginin kapağı ile siz ilgileneceksiniz. Mause ile öncelikle derginizin adını en güzel yazı şekli ile belirleyecek, renklerini dilediğiniz gibi seçebileceksiniz. Hemen ardından kapak kızı seçimi yapacak, kapak kızını belirledikten sonra derginizin kapağını tasarlamaya koyulacaksınız. Arka fon, dergi manşetler, manşetlere uygun fotoğraflar ve en şirin ikonlar ile moda derginizin kapağını tamamlayacak, ne kadar iyi bir grafiker olduğunuzu Barbie’ye kanıtlayacaksınız. İyi eğlenceler..

   Barbie Oyunları 2 Hatfa önce

  • Tatlı Baloncuk Vurucu Tatlı Baloncuk Vurucu
   Tatlı Baloncuk Vurucu

   Tatlı Baloncuk Vurucu oyununda mause kullnarak sincap ile karşımıza çıkan renkli baloncuklara yine renkli baloncuklar fırlatarak patlatmaya çalışmalısınız. Kontrol edebildiğimiz sincap ile kısıtlı bir alanda karşımıza çıkan renkli baloncuklara baloncuk fırlatıyoruz. Fırlattığımız baloncuklar ile alandaki baloncukların rengi aynı olursa baloncuklar patlıyor ve puan elde ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Balon Patlatma 2 Hatfa önce

  • Rapunzel Kalp Kırıklığı Rapunzel Kalp Kırıklığı
   Rapunzel Kalp Kırıklığı

   Rapunzel Kalp Kırıklığı oyunumuzda Rapunzel sevgilisinden bir mesaj aldı, ne yazık ki bu bir ayrılık mesajıydı. Güzel Prenses çok üzgün. Onu daha iyi hissettirmeye çalışmalısınız. Mause ile ağlamaktan akmış makyajı temizleyin ve yüzüne sağlıklı bakım kremleri ile tedaviler uygulayarak temizleyin. Daha sonra, onu giydirin ve makyajını yapın, böylece prensesin kendine güvenini geri kazandırmış olun. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 2 Hatfa önce

  • Kral Rugni Kuleleri Kral Rugni Kuleleri
   Kral Rugni Kuleleri

   Kral Rugni Kuleleri oyununda mause ile kuleye saldıran düşmanlardan çeşitli savunma kuleleri inşa ederek savunmaya çalışın. Bu kuleye saldırarak yok etmek isteyen düşmanlar dalgalar halinde kuleye saldırmaya çalışıyor. Kuleye saldırmak isteyen düşmanlara çeşitli özellikleri bulunan savunma kuleleri inşa ederek karşı koyuyoruz. Düşman dalgaları her geçen seviyede biraz daha güçleniyor. Güçlenen düşmanlar için bizde savunma kulelerimizi güçlendirebiliriz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 2 Hatfa önce