En Yeni Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  En Yeni Oyunlar

  • Savaşçı Kız Tedavisi Savaşçı Kız Tedavisi
   Savaşçı Kız Tedavisi

   Savaşçı kızımız yaralanmış ve tedaviye ihtiyacı vardır. Onu tedavi etmek için elinizi çabuk tutmalısınız. Araç gereçleri kullanarak kızımızın yaralarını tedavi edebilirsiniz. İyi Eğlenceler...

   Macera Oyunları 2 Gün önce

  • MotoGP Yarışı MotoGP Yarışı
   MotoGP Yarışı

   Motogp yarışı oyunumuzda farklı şehirlerde kurulan yarış pistlerinde diğer sürücüler ile kozlarımızı paylaşıyor ve kıyasıya mücadele ediyoruz. İçten gösterim ile motoru sanki biz kullanıyoruz hissi veriyor. Motoru mouse'unuzun sol tık tuşu ile hızlandırıyor ve sağa sola kaydırarak yön veriyorsunuz. X tuşu ile turbonuzu kullanabilirsiniz. Yarış sonları elde ettiğiniz kazanç ile motorunuzun performansını artırabilirsiniz. İyi Eğlenceler...

   Macera Oyunları 2 Gün önce

  • Elsa ve Sakura Elsa ve Sakura
   Elsa ve Sakura

   Elsa ve Sakura oyunumuzda ilk bölümünde Sakura sizlerin en sevdiği karakterlerden olan Elsa ile beraber ağaç ekecek. Önce kazacak daha sonra tohumu yerleştirdikten sonra sulayıp üzerini kapatacağız. İkinci bölümde Elsa ve Sakura’yı giydirecek ve son bölüm olan üçüncü bölümde ise dekorasyon işleriyle uğraşacağız. Bu bütün işleri mause yardımı ile yapabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 3 Gün önce

  • Dinazorlar Geliyor Dinazorlar Geliyor
   Dinazorlar Geliyor

   Dinazorlar Geliyor oyununda metrelerce yüksekliğe sahip dev bir dinazoru kontrol ediyoruz. Kontrol ettiğimiz bu dinazorla çevredeki binalara, araçlara ve size saldıran insanlara zarar vereceksiniz. Yön tuşları saldırmakta olduğunuz binalar, insanlar veya hayvanlardan puan kazanacak. Bu puanlar sayesinde dinazorunuzu daha da güçlendirebileceksiniz. Puanları toplayın dinazorunuzu güçlendirin ve bölümleri birer birer geçmeye çalışın. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 3 Gün önce

  • Savaşçı Kız Hastanede Savaşçı Kız Hastanede
   Savaşçı Kız Hastanede

   Savaşçı Kız Hastanede oyunumuzda savaşçı kız atı ile ilerlerken bir anda atı bir şey görür ve korkup savaşçı kızı üzerinden atar. Savaşçı çalıların üzerine düşmesine rağmen yaralanır. Sizlerin görevi savaşçı kızı bir an önce eski sağlığına kavuşturmak olacak. Mause yardımı ile savaşçı kızın yaralarını sarmaya başlayın. İyi eğlenceler..

   Ameliyat Oyunları 3 Gün önce

  • Ben 10 Güç Dalgalanması Ben 10 Güç Dalgalanması
   Ben 10 Güç Dalgalanması

   Ben 10 Güç Dalgalanması oyununda Ben 10’un saatini kullanarak düşmanlara karşı savaşacağız. Genellikle gökyüzünde geçecek olan çetin savaşlar sonucunda düşmanları etkisiz hale getirmeye çalışacağız. Ben 10’u yön tuşları ile ilerlemesini sağlamalıyız. İyi eğlenceler.

   Ben 10 Oyunları 3 Gün önce

  • Stres Çarkı io Stres Çarkı io
   Stres Çarkı io

   Stres Çarkı io oyununda hızlı çark döndürme Superspin İo arenasına taşındı. Çarkımızı hareket ettirerek gezeceğiz ve yemleri topladıkça çark büyüyecek ve daha da hızlıca dönmeye başlayacak. Mause yardımı ile çarkımızı diğer oyuncuların çarkları ile çarpıştıracağız. Çarkı hızlı dönen diğerini parçalayacak. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 4 Gün önce

  • Lezzetli Brunch Hazırlığı Lezzetli Brunch Hazırlığı
   Lezzetli Brunch Hazırlığı

   Lezzetli Brunch Hazırlığı oyunumuzda güzel kızımız ile birlikte lezzetli bir brunch hazırlamalısınız. Mause kullanarak brucnh menünüzde ne olmasını istiyorsanız seçin ve masayı düzenleyin. İyi eğlenceler..

   Yemek Oyunları 4 Gün önce

  • Karanlık Savaşçı Karanlık Savaşçı
   Karanlık Savaşçı

   Karanlık Savaşçı oyununda Çok uzun yıllardır karanlık topraklara girebilmeyi hiç kimse başaramamıştı. Fakat bizler cesur karakterimiz ile beraber bu tehlikelerle dolu topraklara girecek ve görevleri tamamlamak için ilerleyeceğiz. Kılıcınızı alıp karanlık topraklara girmeye hazırlanın. Oyunu mause ile oynayın. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 4 Gün önce

  • Gözalıcı Parlak Makyaj Gözalıcı Parlak Makyaj
   Gözalıcı Parlak Makyaj

   Gözalıcı Parlak Makyaj oyunumuzda iki tane prensesin ikisininde sizin yardımınıza ihtiyacı vardır. Onlara makyaj yapacak ve onları en güzel şekilde giydireceksiniz. Mause yardımı ile adeta onları düğüne hazırlar gibi hazırlayacak ve mutlu olmalarını sağlayacaksınız. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 4 Gün önce

  • Bomberman Labirenti Bomberman Labirenti
   Bomberman Labirenti

   Bomberman Labirenti oyununda rakibiniz de aynı sizin gibi labirentin duvarlarını bombalar kullanarak parçalamaya çalışacak. Eğer onu etkisiz hale getirmeyi başarırsanız bölümü geçmeye hak kazanırsınız. Yön tuşlarını kullanarak bombacınızı kontrol edin ve A tuşuna basarak bombayı yerleştirin. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 4 Gün önce

  • Dora Gizli Nesneleri Bulma Dora Gizli Nesneleri Bulma
   Dora Gizli Nesneleri Bulma

   Dora Gizli Nesneleri Bulma oyunumuzda dora’nın resminin içindeki gizli harfleri bize verilen büyüteç yardımı ile buluyoruz. Bütün harfleri bularak, alt tarafta yer alan yazıyı tamamlamaya çalışıyoruz. Mause yardımı ile bütün gizli harfleri bulmalıız. İyi eğlenceler..

   Dini Oyunlar 5 Gün önce

  • Öfkeli Polis 4 Öfkeli Polis 4
   Öfkeli Polis 4

   Öfkeli Polis 4 oyununda hızlı olan haydutları, suçluları hızınız ve refleksleriniz ile etkisiz hale getirmelisiniz. Yön tuşlarını kullanarak aracınızı kontrol edebilir, Boşluk tuşu ile silah ekipmanınızı kullanarak suçluları etkisiz hale getirebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Yarış Oyunları 5 Gün önce

  • Dünya Kupası 2018 Dünya Kupası 2018
   Dünya Kupası 2018

   Dünya Kupası 2018 oyununda dünya’nın farklı yerlerinden gelen takımlar Rusya’da bir araya gelirler. Bakalım dünya kupasını kaldıran takım hangi takım olacaktır. Sizler de takımınızı seçerek mause yardımı ile dünya kupası penaltı atışlarına katılabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Futbol Oyunları 5 Gün önce

  • Merida Nakışlı Kotları Merida Nakışlı Kotları
   Merida Nakışlı Kotları

   Merida Nakışlı Kotları oyunumuzda nakış son zamanlarda çok moda olan ve elbiseden tişörte kot pantolondan kot cekete kadar her giysi üzerinde gördüğümüz bir detay oldu. Merida da bu modaya uyuyor ve nakışın en çok yakıştığı kot pantolonlar üzerinde bu modayı uyguluyor. Mause yardımı ile meridaya yardımcı olun, nakışlı kotlarını tasarlayın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 5 Gün önce

  • Spiderman Laboratuvar Spiderman Laboratuvar
   Spiderman Laboratuvar

   Spiderman Laboratuvar oyununda tehlikeli görevlere girecek, kimselere yakalanmadan görevleri tamamlamaya çalışacağız. Spiderman’i W,A,S,D tuşları ile kontrol edeceğiz. Çevredeki objeleri kullanmak için mause kullanın. İyi eğlenceler..

   Çizgi Film Oyunları 5 Gün önce

  • Yıldız Takımı Yıldız Takımı
   Yıldız Takımı

   Yıldız Takımı oyununda farklı gezegende geçen imparatorluk savaşında kendi bölgenizi korumaya almalısınız. Mause'unuzu kullanarak askerlerinizi görevlendirmeli, onlara farklı özellikler vererek güçlendirmelisiniz. İyi eğlenceler.

   Savas Oyunları 6 Gün önce

  • Benim Havalı Bebeğim Benim Havalı Bebeğim
   Benim Havalı Bebeğim

   Benim Havalı Bebeğim oyunumuzda kendi bebeğinizin nasıl olmasını istiyorsanız oluşturabilirsiniz. Mause yardımı ile dilediğiniz değişikliği yaparak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 6 Gün önce

  • Uzay Savunma Birlikleri 2 Uzay Savunma Birlikleri 2
   Uzay Savunma Birlikleri 2

   Uzay Savunma Birlikleri 2 oyunumuzda saldırı altında olan uzay üssünüzü düşmanlara karşı koruyacaksınız. Düşman durmaksızın üssünüze saldıracak sizde bir yolunu bulup onları engellemelisiniz. Mause yardımı ile üssü koruyacak askerleri yerleştirin. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 6 Gün önce

  • Prenseslerin Pijama Partisi 2 Prenseslerin Pijama Partisi 2
   Prenseslerin Pijama Partisi 2

   Prenseslerin Pijama Partisi 2 oyunumuzda dört güzel disney prensesi Elsa, Anna, Ariel ve Rapunzel harika bir pijama partisi düzenliyorlar. Mause yardımı ile prenseslerin makyajlarını silip cilt bakımı yapmalı, eğlencelerine ortak olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 6 Gün önce

  • Araba Futbolu Online Araba Futbolu Online
   Araba Futbolu Online

   Araba Futbolu Online oyununda diğer oyunculara karşı aracınızı kontrol ederek rakip kaleye topu götürmeli ve gol atarak sayı kazanmalısınız. Rakiplerinizi yenerek ne kadar iyi bir araba futbolcusu olduğunuzu gösteriniz. Yön tuşları ile aracı kontrol edip topu kaleye atmalısnız. Shift tuşu ile nitoryu kullanın. Boşluk tuşu ile fren yapın. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 6 Gün önce

  • Roll The Ball Roll The Ball
   Roll The Ball

   Roll The Ball oyununda topun bir noktadan diğer noktaya ilerlemesi için mause ile yolları oluşturmalıyız. Bunun için en az hamle sayısı ile doğru yolu yaparak oyunumuzu oynayabilir ve yüksek skorlar ile tamamlayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 1 Hatfa önce

  • Hazel Özel Güvenlik Hazel Özel Güvenlik
   Hazel Özel Güvenlik

   Hazel Özel Güvenlik oyunumuzda sevimli kızımız Hazel bu hafta özel güvenlik olacak. Ünlü bir starın güvenliği olacak Hazel için mause yardımı ile en uygun özel güvenlik kostümlerinden birini seçerek giydirin. Saçlarından ayakkabılarına, aksesuarlarından güvenlik gereçlerine kadar seçimlerinizi yapın ve Hazelin bu mesleğinde de muhteşem görünmesini sağlayın. İyi eğleceler..

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • Yıldız Topu Yıldız Topu
   Yıldız Topu

   Yıldız Topu oyununda göreviniz yıldızları toplayarak topu oyunun sizden istediği noktaya güvenli bir şekilde ulaştırmak olacakır. Bunu yapmak için bazı objelerin yerlerini dikkatli bir şekilde değiştirmeniz gerekecek. Doğru objeyi doğru noktaya yerleştirerek topun güvenli bir şekilde ilerleyişini sağlayın. Oyunu mause yardımı ile oynayın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Hatfa önce

  • Prensesler Film Gecesi Prensesler Film Gecesi
   Prensesler Film Gecesi

   Prensesler Film Gecesi oyunumuzda güzel prenseslerimizin film gecesi eğlencesine hazırlanmalarına yardımcı olmalısınız. Mause'unuzu kullanarak kızlarımızı dilediğiniz gibi ortama uygun bir şekilde hazırlayabilirsiniz. İyi eğlenceler...

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Yeraltı Uçağı Yeraltı Uçağı
   Yeraltı Uçağı

   Yeraltı Uçağı oyununda yerin metrelerce altında bulunan dev mağaralarda uçacağız. Bu mağaralar o kadar büyük ki uçaklar bile rahatlıkla girebiliyor. Bizde uçağımız ile bu mağaraya girecek ve yıldızları toplayarak engellere takılmadan ilerlemeye çalışacağız. Boşluk tuşu ile uçağın kontrolü sağlayıp engeeleri geçmeliyiz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 1 Hatfa önce

  • Hapishaneden Kaçma Hapishaneden Kaçma
   Hapishaneden Kaçma

   Hapishaneden Kaçma oyununda hastanede uzun bir süredir yatmakta olan bir mahkumu kontrol ediyoruz. Amacımız ise hapishaneden bir yolunu bulup kaçmayı başarmak olacaktır. Mause yardımı ile dikkatli bir şekilde ilerleyerek bir kaçış yolu bulmalısınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Hatfa önce

  • Moana Bahar Makyajı Moana Bahar Makyajı
   Moana Bahar Makyajı

   Moana Bahar Makyajı oyunumuzda Moana’ya öncelikle makyaj yapmalı,sonrasında giyinmesine yardımcı olmalısınız. Mause kullanarak moana’ya yardımcı olabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 1 Hatfa önce

  • Motorsiklet Sürme Motorsiklet Sürme
   Motorsiklet Sürme

   Motorsiklet Sürme oyununda seçtiğiniz motoru kontrol ederek yolda ilerlemeli ve kaza yapmadan gidebildiğiniz yere kadar gitmeye çalışmalısınız. Yön tuşları ile motoru sürün. İyi eğlenceler..

   Motor Oyunları 1 Hatfa önce

  • Prenses Bahar Modeli Prenses Bahar Modeli
   Prenses Bahar Modeli

   Prenses Bahar Modeli oyunumuzda güzel prensesin öncelikle odasındaki eşyaları bulmasına yardımcı olmalısınız. Sonrasında ise bahar için özel bir makyaj yapmalı, en şık şekilde giyinmesine yardımcı olmalısınız. Prensesimize mause ile yardımcı olabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • Terkedilmiş Şehir Terkedilmiş Şehir
   Terkedilmiş Şehir

   Terkedilmiş Şehir oyununda terkedilmiş bölgelerde ilerleyecek, karanlık ve tehlikelerle dolu binaların içerisinde savaşıcaksınız. Oyunda W,A,S,D tuşları ile ilerleyin. Boşluk tuşu ile zıplayın. Mause yardımı ile ateş ederek düşmanları yok edin. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 1 Hatfa önce

  • Sarı Renk Sarı Renk
   Sarı Renk

   Sarı Renk oyununda sarı rengin üzerinde yer almakta olan siyah rengi silmelisiniz. Mause yardımı ile çeşittli yöntemler kullanarak siyah rengi sarı renkten ayırmalısınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Hatfa önce

  • Düşman Tankları Düşman Tankları
   Düşman Tankları

   Düşman Tankları oyununda hızlı ve kalabalık bir şekilde sizin üssünüze saldıraya geçmiş düşman tanklarını durdurmalısınız. Ordunuz için oldukça önemli stratejik konumu olan bu üs savunmalısınız. Mause yardımı ile tanklarınızı ve askerlerinizi savunma bölgesine konuşlandırarak düşman tanklarının saldırısını durdurmalısınız. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 1 Hatfa önce

  • Şeker Makyaj Şeker Makyaj
   Şeker Makyaj

   Şeker Makyaj oyunumuzda güzel kızlarımızın makyajlarını tamamlamalı ve hazır hale gelmelerini sağlamalısınız. Mause kullanarak dilediğiniz makyajı yaparak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler...

   Makyaj Oyunları 1 Hatfa önce

  • Mükemmel Makyaj Mükemmel Makyaj
   Mükemmel Makyaj

   Mükemmel Makyaj oyunumuzda kozmetik ürünlerini kullanarak yeni bir görünüm oluşturmaya çalışmakla kalmayıp, aynı zamanda kızın saç stilini ve kıyafetini de ayarlayacaksınız. Beğendiğiniz temayı eşleştirin, bir göz farı, bazı allık, şeftali ruju ve o güzel kirpiklerin üzerine koyun. Kaş tipinin görünümüne uyduğundan emin olun. Elbiseyi ve aksesuarları ekleyin ve kıyafeti tamamlayın. Oyunu mause yardımı ile oynayın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Ouıgo Pinball Ouıgo Pinball
   Ouıgo Pinball

   Ouıgo Pinball oyununda mümkün olduğunca çok puana toplamak için topu ileri atmalısınız. Boşluk tuşu ile topu oyuna sürükledikten sonra yön tuşlarını ve A,P tuşunu kullanarak fırlatıcıları kontrol edeceksiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Hatfa önce

  • Anna ve Elsa Giydir Anna ve Elsa Giydir
   Anna ve Elsa Giydir

   Anna ve Elsa Giydir oyunumuzda Anna mı daha güzel yoksa Elsa mı buna karar vereceğiz. Mause yardımı ile ikisinide şık ve güzel bir şekilde giydirilmemiz gerekiyor. Hemen oyunu başlayın ve Anna ile Elsa’yı giydirin ve hangisini daha güzel olduğuna karar verin. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • Savaşan Hayvanlar Savaşan Hayvanlar
   Savaşan Hayvanlar

   Savaşan Hayvanlar oyununda kediler köpekler ve hatta tavuklar ile tehlikeli yaratıklara karşı savaşacaksınız. Bu yaratıklar oldukça kalabalık bir şekilde sizlere ve sevimli hayvanlarınıza karşı savaşıcaklar. Hayvanlar ile beraber bu yaratıkları durdurmak için mause yardımı ile savunma bölgeleri oluşturmalısınız. Yaratık öldürdükçe daha fazla hayvan çıkarmaya hakkınız olacak. Bu yüzden yaratıkları hızlı bir şekilde öldürmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 1 Hatfa önce

  • Rapunzel Organik Dükkan Rapunzel Organik Dükkan
   Rapunzel Organik Dükkan

   Rapunzel Organik Dükkan oyunumuzda disney prensesi Rapunzel çok özel bir organik dükkan açmaya karar veriyor. Mause yardımı ile rapunzelin bu ortama uygun giyinmesine yardımcı olmalısınız. Sonrasında ise dükkanı dekore etmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Hatfa önce

  • Flammy Flammy
   Flammy

   Flammy oyununda ateş topunu kontrol edeceğiz. mause yardımı ile ateş topunu kontrol ederken bir yandan da karşımıza çıkacak olan bonusları toplayarak ilerleyeceğiz ve karşımıza çıkacak kaya parçalarını da mause ile parçalamalısınız. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 2 Hatfa önce