En Yeni Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  En Yeni Oyunlar

  • Korsanlar Gizli Hazine Korsanlar Gizli Hazine
   Korsanlar Gizli Hazine

   Korsanlar Gizli Hazine oyununda korsanların kaptanının sizden istediği bir şey var ve bazı eşyaları onun için bulmanız gerekiyor. Odanın içerisindeki eşyaları mause kullanarak birer birer seçmelisiniz. Eğer yanlış seçerseniz üst bölümdeki barda azalma olur ve yeniden başlamak zorunda kalırsınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 18 Saat önce

  • Viking Askerleri Viking Askerleri
   Viking Askerleri

   Viking Askerleri oyununda kendinize ait bir viking askerini kontrol edeceksiniz. Bu askeri mause yardımı ile kontrol ederek düşman askerlere karşı savaşacaksınız. Düşman askerlerini birer birer yenmeli ve olabildiğince ilerlemelisiniz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 19 Saat önce

  • Kraliyet Pj Partisi Kraliyet Pj Partisi
   Kraliyet Pj Partisi

   Kraliyet Pj Partisi oyunumuzda kraliyetin en güzel üyelerini pijama partisinde toplamak isteyen Elsa ile tüm hazırlıkları mause ile yapmalısınız. İlk olarak davet etmek istediğiniz dostlarınıza harika bir davetiye tasarlayın. Daha sonra bu davetiyeyi dostlarınıza postalayın. Elsa’nın evinde toplanan güzel prensesler Merida, Rapunzel, Anna ve Pamuk prenses ile yastık savaşın, aşk testi gibi eğlenceli oyunlar oynayın. Uyuyakalanın yüzünü boyayın. Prenseslere en güzel pijamaları giydirin. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 20 Saat önce

  • Çöp Adam Tenisi Çöp Adam Tenisi
   Çöp Adam Tenisi

   Çöp Adam Tenisi oyununda masa tenisi turnuvasına katılacaksınız ve mause ile çöp adamınızı kontrol ederek karşınıza gelen rakiplerinizi yenmeye çalışacaksınız. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 21 Saat önce

  • Ormanda Koşma Ormanda Koşma
   Ormanda Koşma

   Ormanda Koşma oyununda mause kullanarak ormanda koşmakta olan kırmızı başlıklı kızı kontrol edeceksiniz ve onu ormandaki tehlikelerden ve engellerden korumaya çalışacaksınız. Ormanın derinliklerine doğru koşmakta olan kırmızı başlıklı kızı bakalım koruyabilecekmisiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Gün önce

  • Minik Asker Minik Asker
   Minik Asker

   Minik Asker oyununda görevimiz altınları ve değerli eşyaları toplayarak kötü adamları öldürmek ve ilerlemek olacak Yön tuşları ile askerinizi yönlendirecek, boşluk ile zıplatacaksınız.. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 2 Gün önce

  • Barbie ile Yaz Aktiviteleri Barbie ile Yaz Aktiviteleri
   Barbie ile Yaz Aktiviteleri

   Barbie ile Yaz Aktiviteleri oyunumuzda Barbie’nin bu yaz yapacağı tüm aktivitelerde kombinlerinizle yanında olacaksınız. Mause ile tam beş farklı aktivite için giydireceğiniz Barbie için piknik kombininden plaj stiline, çiçekli yaz elbiselerinden vahşi batı tarzına kadar farklı farklı seçimlerle giydireceksiniz. İyi eğlenceler..

   Barbie Oyunları 2 Gün önce

  • Jelibon Jelibon
   Jelibon

   Jelibon oyununda birbirinden çeşitli bir arada bulunan jelibonları eşleştirmekle görevlisiniz. Mause kullanarak aynı jelibonların üzerinden geçmeli ve onları birleştirerek yok ederek puanları kazanmalısınız. Tek seferde ne kadar fazla sayıda aynı jelibonun üzerinden geçerseniz o kadar fazla sayıda puan kazanırsınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Gün önce

  • Süper Kahraman Tahmin Etme Süper Kahraman Tahmin Etme
   Süper Kahraman Tahmin Etme

   Süper Kahraman Tahmin Etme oyununda mause ile karşınıza süper kahramana ait resim çıkacak ve alt tarafında seçenekler bulunacak. Siz de bu resime bakarak süper kahramanın kim olduğunu tahmin etmeye çalışacaksınız. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 3 Gün önce

  • Dağda Kamyon Sürme Dağda Kamyon Sürme
   Dağda Kamyon Sürme

   Dağda Kamyon Sürme oyununda yön tuşları ile dağlık yollarda kamyonunuzun arkasına yüklenilen yükleri taşımaya çalışacaksınız. Dağlık yollarda süreceğiniz için yollar oldukça bozuk ve engellerle dolu. Yükü güvenli bir şekilde oyunun sizden istediği noktaya ulaştırmalısınız. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 3 Gün önce

  • Bonnie Bitlerinden Kurtar Bonnie Bitlerinden Kurtar
   Bonnie Bitlerinden Kurtar

   Bonnie Bitlerinden Kurtar oyunumuzda küçük güzel prenses Bonnie’nin altın sarısı saçları bitleniyor. Güzel saçlarının bu hale gelmesinden büyük üzüntü duyan ve bitlerden dolayı sıkıntı yaşayan Bonnie’ye mause ile yardımcı olun, saçlarını tarayın, gerekli kürleri uygulayıp arındırıcı şampuanlar ile yıkayın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 3 Gün önce

  • Kuş Uçurma Kuş Uçurma
   Kuş Uçurma

   Kuş Uçurma oyununda mause kullanarak kuşu ve yavrularını kontrol edeceksiniz. Bu kuşların güvenli bir noktaya uçması gerekiyor. Sizinle birlikte çevrede pek çok sayıda yabani kuşlar da göç etmekte. Onlara karşı kendi kuşlarınızı korumalısınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Gün önce

  • Banka Soygunu 2 Banka Soygunu 2
   Banka Soygunu 2

   Banka Soygunu 2 oyununda bankayı soyan ve kaçmaya çalışan karakterinizi yön tuşları veya mause yardımıyla kontrol edeceksiniz ve hemen peşinizden gelen şerif ve adamlarına yakalanmadan en yükseğe tırmanıp kaçmaya çalışacaksınız. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 4 Gün önce

  • Penguen Penguen
   Penguen

   Penguen oyununda yön tuşlarını kullanarak pengueni kontrol edeceksiniz ve onun yumurtasını korumasına yardımcı olacaksınız. Penguenin yumurtayı güvenli bir yere götürmesi gerekiyor, ona yardım edin ve altınları toplayarak güvenli bir bölgeye götürmesini sağlayın. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 4 Gün önce

  • Prenseslerin Karpuzlu Kombinleri Prenseslerin Karpuzlu Kombinleri
   Prenseslerin Karpuzlu Kombinleri

   Prenseslerin Karpuzlu Kombinleri oyunumuzda dört güzel prensesimiz yaz aylarının vazgeçilmez meyvesi karpuzun süslediği desenlerde kombinler yapacaklar. Ama öncesinde evlerini de karpuzlu detaylarla güzelleştirecek, yaz aylarının ferahlığını her ortama taşıyacaklar. Tüm bunlar için mause ile oyuna başlayın, önce dekor, sonra kombinler yapın. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 4 Gün önce

  • Şehir Arabaları 3d Şehir Arabaları 3d
   Şehir Arabaları 3d

   Şehir Arabaları 3d oyununda Mclaren veya Ferrari marka araçlara kadar pek çok sayıda süper lüks otomobiller mevcut. Eğer bu arabaları sürmek ve şehirde biraz gazlamak istiyorsanız hemen şimdi oyuna başlayın. Yön tuşları ile araçınızı kullanın ve bütün şehri lüks araçlarla turlayın. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 4 Gün önce

  • Moto Trial 3d Moto Trial 3d
   Moto Trial 3d

   Moto Trial 3d oyununda genellikler dört kişilik düzenlenen yarışlara katılacağız ve bu yarışlarda kazanan yarışçı olmaya çalışaçağız. Yön tuşları ile motorumuzu seçip bütün yarışçıları geçip yarışları kazanmalısınız. İyi epğlenceler..

   Motor Oyunları 5 Gün önce

  • Tek Gözlü Yaratık Tek Gözlü Yaratık
   Tek Gözlü Yaratık

   Tek Gözlü Yaratık oyununda tek gözü olan yaratığı mause yardımıyla kontrol edeceksiniz. Amacımız haritadaki bütün altınları olabildiğince hızlı bir şekilde toplamak ve daha sonra çıkış noktasına sağ sağlim ulaşmak olacak. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 5 Gün önce

  • Burun Temizliği Burun Temizliği
   Burun Temizliği

   Burun Temizliği oyunumuzda mause ile ilgilenmeniz gereken hastalarınız var. Burnunda bir çeşit bakteriyel rahatsızlık bulunan hastalarınız ile ilgilenmeniz doktor olarak onların burunlarını eski sağlıklarına kavuşturmanız gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Ameliyat Oyunları 5 Gün önce

  • Rush 3d Rush 3d
   Rush 3d

   Rush 3d oyununda mause kullanarak bir topu kontrol edeceksiniz. Bu topun platform üzerinde hiç bir yere çarpmadan ilerlemesi gerekiyor. Platform üzerinde pek çok sayıda engel var onlara çarpmamalı ve altınları toplayarak ilerlemelisiniz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 5 Gün önce

  • Melike’nin Günlük Modu Melike’nin Günlük Modu
   Melike’nin Günlük Modu

   Melike’nin Günlük Modu oyunumuzda güzel Melike günlük modunu sizlerle bulacak. Mause ile emojili mod çarkını çevirin ve Melike için onu mutlu edecek aktivitelere bulun. Mod çarkını çevirdikçe yeni aktiviteler oluşturun. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 6 Gün önce

  • Blocky Warrior Blocky Warrior
   Blocky Warrior

   Blocky Warrior oyununda mause yardımı ile savaş oyunlarında kullandığımız kılıç,kalkan gibi savaşlarla beraber can ya da özel yetenek iksirleri eşleştirmeye çalışacağız. En az üç tanesini eşleştirebildiğimiz Blocky Warrior’da bakalım kaç puan yapabileceksiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 6 Gün önce

  • BrickZ BrickZ
   BrickZ

   BrickZ oyununda mause ile kontrol edeceğimiz yılanı olabildiğince az engele çarpmasını sağlamalısınız. Çarpacağınız kutuların üzerinde sayılar mevcut. Eğer sizin yılanın uzunluğu kutunun üzerindeki sayıdan küçükse geçemezsiniz, oyuna yeniden başlarsınız. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 7 Gün önce

  • Prenseslerin Plaj Stilleri Prenseslerin Plaj Stilleri
   Prenseslerin Plaj Stilleri

   Prenseslerin Plaj Stilleri oyunumuzda disneyin en sevilen altı prensesi grup olarak tatile gidiyorlar. Mause ile prenseslerimizin plaj stillerini siz belirleyecek, tek tek mayo, bikini, pareo ya da kombin seçimlerinizi yapacak, prenseslerimizin muhteşem görünmelerini sağlamış olacaksınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 7 Gün önce

  • Top Fırlatma Top Fırlatma
   Top Fırlatma

   Top Fırlatma oyununda mekanizmanın ucunda bağlı bir şekilde duran topu mause kullanarak fırlatacağız. Top rastgele bir yere doğru gitmeyecek, kırmızı beyaz hedefleri vurması gerekiyor, ve vurduğunuz her bir hedeften puan toplamalısınız. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 7 Gün önce

  • Burnout Drift 3 Seaport Max Burnout Drift 3 Seaport Max
   Burnout Drift 3 Seaport Max

   Burnout Drift 3 Seaport Max oyununda drift yapacak, puan ve para kazanarak daha gelişmiş arabalar satın alacaksınız. Yön tuşları ile araçımızı kullanın, Boşluk tuşu ile drift yaparak puanları toplayın. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 1 Hatfa önce

  • Angry Flappy Wings Angry Flappy Wings
   Angry Flappy Wings

   Angry Flappy Wings oyununda Angry Birds’de ki fıralttığımız kuşları kontrol edeceğiz ve karşıdan gelen engelleri yıkarak ilerlemeye çalışacağız. Oyunda Z ya da mause tuşuna basarak kontrol etmemiz, zıplatmamız gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 1 Hatfa önce

  • Elsa ve Anna’nın Tropikal Tatili Elsa ve Anna’nın Tropikal Tatili
   Elsa ve Anna’nın Tropikal Tatili

   Elsa ve Anna’nın Tropikal Tatili oyunumuzda Anna ve Elsa karlar ülkesinin soğuğundan ve buzlarından çok sıkıldılar. Sıcacık bir yaz tatili geçirmek isteyen kız kardeşler tropikal tatil cennetlerini tercih edecekler. Bu sıcak tatil cennetinde güzel kız kardeşlerin hem şık hem de rahat olmalarını sağlayacaksınız. Mause ile önce kız kardeşlerin makyajlarını yapacak, ardından güzel kız kardeşlere en muhteşem yazlık kıyafetleri giydirerek hem eğlenecek, hem de kombin yeteneğinizi geliştireceksiniz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • 99 Top Evo 99 Top Evo
   99 Top Evo

   99 Top Evo oyununda mause kullanarak alt bölümden yukarıya doğru atışlar yapacak, üst bölümdeki topları yok etmeye çalışacaksınız. Yaptığınız her atış sonrasında üst bölümdeki toplar aşağıya doğru gelecek. Bu yüzden başarılı atışlar yapmanız gerekiyor.. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Hatfa önce

  • Hazel Göz Doktoru Hazel Göz Doktoru
   Hazel Göz Doktoru

   Hazel Göz Doktoru oyunumuzda görme bozukluğu yaşayan hastalarıyla en güzel şekilde ilgilenen minik doktorumuzu uygun kıyafetlerle giydirin ve Hazelin şimdiye kadar gördüğünüz en sevimli göz doktoru olmasını sağlayın. Mause ile sevimli hazeli giydirin ve mutlu olmasını sağlayın. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • Zombi Kafalar 2 Zombi Kafalar 2
   Zombi Kafalar 2

   Zombi Kafalar 2 oyununda mause ile birbirinden farklı renkleri olan zombi kafaları eşleştirerek yok edecek, puan toplamaya çalışacaksınız. En az üç tane zombi kafasını seçmeniz gerekiyor. Fakat ne kadar çok seçip yok ederseniz o kadar fazla puan kazanacaksınız. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 1 Hatfa önce

  • Hayvanları Besleme Hayvanları Besleme
   Hayvanları Besleme

   Hayvanları Besleme oyunumuzda meyve ve sebzelerle sevimli hayvanları besleyeceksiniz. Mause kullanarak karşıda hareket eden hayvanlara meyve ve sebzeleri gönderin ve onları besleyin. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Thor 2018 Thor 2018
   Thor 2018

   Thor 2018 oyununda elindeki kudretli çekici ile Thor adalet dağıtmaya, kötü düşmanlara karşı savaşmaya varmısınız. Yön tuşları ile ilerleyin. Z,X tuşu ile düşmanlara saldırın. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 1 Hatfa önce

  • F1 Arabaları F1 Arabaları
   F1 Arabaları

   F1 Arabaları oyununda yön tuşları ile yüksek performanslı bir motora sahip F1 aracının koltuğuna geçecek, rakiplerinize karşı yarışacaksınız. Oldukça çekişmeli geçecek olan yarışlarda bakalım siz kaçıncı olacaksınız. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 1 Hatfa önce

  • Kırmızı Tank Kırmızı Tank
   Kırmızı Tank

   Kırmızı Tank oyununda kırmızı bir tank savaşın ortasında diğer tanklar ve uçan robotlar ile savaşıyor. Kırmızı tankı yön tuşları ile hareket ettirip düşman tanklarından kaçırmanız gerekiyor. Düşman tankları yaklaşınca otomatik olarak ateş eden tankın ateş etme yönünü de mause ile ayarlayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 1 Hatfa önce

  • Prenseslerin Markalı Gelinlikleri Prenseslerin Markalı Gelinlikleri
   Prenseslerin Markalı Gelinlikleri

   Prenseslerin Markalı Gelinlikleri oyunumuzda Yasemin, Ariel ve Rapunzel bu yaz evlenecekler. Fakat hangi markanın gelinliğini giyeceklerine bir türlü karar veremiyorlar. Üç prensesimiz için üç ünlü markanın gelinliklerini deneyeceksiniz. Mause ile Chanel, Givenchy ve Dior marka gelinlikleri prenseslerimiz üzerinde kombinleyin, gelin makyajlarını yapın ve hangi markanın prenseslerimize daha çok yakışacağına siz karar verin. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • Sevimli Suratlar 2 Sevimli Suratlar 2
   Sevimli Suratlar 2

   Sevimli Suratlar 2 oyununda yapmamız gereken mause kullanarak en az üç tane olmak şartıyla bu sevimli suratları bir araya getirmek ve puanları toplamak olacak. Aynı zamanda ne kadar fazla miktarda sevimli suratı aynı anda bir araya getirirsek o kadar fazla puan kazanırız. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 1 Hatfa önce

  • Trans Blockies Trans Blockies
   Trans Blockies

   Trans Blockies oyununda daire,kare,dikdörtgen gibi geometrik şekillere girebilen sevimli suratları kontrol edeceksiniz. Oyundaki amacımız mause ile bu şekilde değiştirebilen suratları kontrol ederek sarı renkli yıldızları toplamak olacak. Yıldızların hepsini toplamayı başarırsanız bir sonraki seviyeye geçebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Yumurta Avcısı Yumurta Avcısı
   Yumurta Avcısı

   Yumurta Avcısı oyununda yön tuşlarını kullanarak yumurta avcısını kontrol edeceksiniz ve çevredeki yumurtaların hepsini toplamaya çalışacaksınız. Fakat bu yumurtaları toplamanıza engel olacak yaratıklar var. Onlara yakalanmadan yumurtaları toplamanız gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 2 Hatfa önce

  • Güneş Gözlüğü Modası Güneş Gözlüğü Modası
   Güneş Gözlüğü Modası

   Güneş Gözlüğü Modası oyunumuzda güneş gözlüğü modasını siz belirlemek istiyorsanız hemen oyunumuza başlayın ve en havalı gözlükleri tasarlayın. Tasarladığınız gözlükleri mause ile en güzel mankenler yani disney prensesler ile tanıtırken prenseslerin de stilini siz seçin. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Hatfa önce