En Yeni Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  En Yeni Oyunlar

  • Balon Akademisi Balon Akademisi
   Balon Akademisi

   Balon Akademisi oyununda mause ile balon fırlatma silahını kontrol ederek aynı renk balonları bir araya getirmeniz gerekiyor. Ne kadar fazla sayıda aynı renkte balonu bir araya getirmeyi başarırsanız o kadar fazla puan kazanmış olursunuz. İyi eğlenceler..

   Balon Patlatma 14 Saat önce

  • Frozen Süper Kahramanlar Frozen Süper Kahramanlar
   Frozen Süper Kahramanlar

   Frozen Süper Kahramanlar oyunumuzda karlar ülkesi prensesleri Elsa ve Anna süper kahraman olmaya karar verdiler. Mause yardımı ile güzel prenseslerin kostüm ve aksesuar seçimine yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 14 Saat önce

  • Andy İle Golf Andy İle Golf
   Andy İle Golf

   Andy İle Golf oyununda mause yardımı ile topa vuracak mümkün olduğunca az sayıda atış yaparak topu deliğe sokmaya çalışacağız. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 15 Saat önce

  • Eliza Akne Tedavisi Eliza Akne Tedavisi
   Eliza Akne Tedavisi

   Eliza Akne Tedavisi oyunumuzda karlar ülkesinin prensesi Eliza'nın yüzündeki prüzleri temizlemeli ve ona güzel bir bakım ile makyajını yapmalıyız. Mause kullanarak araç ve gereçleri kullanarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Gün önce

  • Şehirdeki Dev Goril Şehirdeki Dev Goril
   Şehirdeki Dev Goril

   Şehirdeki Dev Goril oyununda şehrin ortasında binaların arasında ilerleyen bir gorili kontrol ediyoruz. Bu gorili yönlendirerek şehirdeki arabalara ve binalara zarar vererek puan kazanıyoruz. Ne kadar fazla sayıda binaya ve arabaya zarar verirsek sol üst tarafta yer alan puanımız o kadar yüksek olur. Yön tuşu ve boşluk tuşu ile oynu oynayın. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 2 Gün önce

  • Tom ve Angela Kayak Merkezinde Tom ve Angela Kayak Merkezinde
   Tom ve Angela Kayak Merkezinde

   Tom ve Angela Kayak Merkezinde oyunumuzda sevgili çiftimiz Tom ve Angela ve sevimli arkadaşları Ginger bir kayak merkezine gitmeye karar veriyorlar. Kahramanlarımızın Mause ile öncelikle giyinmelerine yardımcı olmalısınız. Sonrasında ise güzel bir hatıra fotoğrafı çekmeli, son olarak seçtiğiniz bir kahramanın kayak yapmasına yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 2 Gün önce

  • Yaratıklar İle Savaş Yaratıklar İle Savaş
   Yaratıklar İle Savaş

   Yaratıklar İle Savaş oyununda geçtiğimiz yıllarda büyük savaşlara katılarak oldukça deneyimler edinmiş eski askerleri kontrol ediyor çeşitli silahlar kullanarak canavar ve yaratıkları etkisiz hale getirerek insanlığı kurtarmaya çalışıyoruz. W,A,S,D ve mause ile askerleri kontrol ederek insalık için savaşmalısınız. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 2 Gün önce

  • Max ve Mink Max ve Mink
   Max ve Mink

   Max ve Mink oyunumuzda kahramanlarımızla birlikte zorlu engelleri aşarak ilerliyebilirsiniz. Yön tuşları ve WASD tuşları ile sağlayabilirsiniz.Karhamanlarımızdan biri yılan gibi havada hareket edebilmekte.Onun bu yeteneklerini kullanarak diğer kahramanımızın çıkış kapısına ulaşmasını sağlamalısınız.

   2 Kişilik Oyunlar 3 Gün önce

  • Zlap.io Zlap.io
   Zlap.io

   Zlap.io oyununda nick isminizi girirek başlangıç yapabilir ve diğer oyuncuları etkisiz hale getirerek büyümelisiniz. Yön tuşlarını kullanarak karakterinizi kontrol edebilir ve ona bağlı çekiç ile rakiplerinize vurarak sayı kazanabilirsiniz. İyi eğlenceler.

   Beceri Oyunları 3 Gün önce

  • Flappy Sevgi Balonu Flappy Sevgi Balonu
   Flappy Sevgi Balonu

   Flappy Sevgi Balonu oyununda Flappy Bird oynadıysanız bu oyunu oynamakta hiç zorlanmazsınız. Mause yardımı ile balonu kontrol edin ve sizi durdurmaya çalışan engelleri aşarak ilerleyişinizi sürdürün. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 3 Gün önce

  • Barbie Ayakkabı Tasarımı Barbie Ayakkabı Tasarımı
   Barbie Ayakkabı Tasarımı

   Barbie Ayakkabı Tasarımı oyunumuzda sevimli Barbie’nin ayakkabısına yeni bir tasarım oluşturmasına yardımcı olmanız gerekiyor. Umarız zevkleriniz güzeldir ve bir an önce güzel kız Barbie için harika bir ayakkabı tasarlayabilirsiniz. Mause ile ayakkabı tasarımı yapabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Barbie Oyunları 3 Gün önce

  • Ölüler Ayaklandı Ölüler Ayaklandı
   Ölüler Ayaklandı

   Ölüler Ayaklandı oyununda korku dolu bir zombi oyun oldukça tehlikeli bölgelerden geçerek size verilen görevleri tamamlamanız gerekiyor. Oyun ilk olarak mezarlıkta başlıyor. Mezarlıktan çıkın ve görevleri tamamlamaya gayret edin. Mause ile ölüleri yönlendirebilirsiniz. iyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 3 Gün önce

  • Spike Squad Voleybol Spike Squad Voleybol
   Spike Squad Voleybol

   Spike Squad Voleybol oyununda istediğiniz karakterinizi seçerek takım oluşturmalı ve oyuna başlamalısıınz. Yön tuşlarını kullanarak karakterinizi kontrol edebilir ve X,C tuşlarını kullanarak topa karşılık vererek sayı kazanmaya çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 4 Gün önce

  • Barbie Ayakkabı Tasarımı Barbie Ayakkabı Tasarımı
   Barbie Ayakkabı Tasarımı

   Barbie Ayakkabı Tasarımı oyunumuzda güzel kızımız Barbie'nin ayakkabısına yeni bir tasarım oluşturmasına yardımcı olmalısınız. Mause'unuzu kullanarak ayakkabınızı tasarlayıp üzerini dilediğiniz gibi süsleyebilirisiniz. İyi Eğlenceler..

   Barbie Oyunları 4 Gün önce

  • Minecraft Kule Savunma Minecraft Kule Savunma
   Minecraft Kule Savunma

   Minecraft Kule Savunma oyununda Kuleni inşa et ve düşmanlardan korumalısınız. Mause ile kuleye giden yolu açın ve düşmanların kuleye gitmesini engelleyin. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 4 Gün önce

  • Elsa Şükran Günü Makyajı Elsa Şükran Günü Makyajı
   Elsa Şükran Günü Makyajı

   Elsa Şükran Günü Makyajı oyunumuzda şükran günü yemeği için davetli olan karlar ülkesi kraliçesi Elsa’nın güzel görünmesi için mause yardımıyla kıyafet seçimine yardımcı olmalı, makyajını yapmalısınız. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 4 Gün önce

  • Begods Begods
   Begods

   Begods oyununda uzaylı karakterinizi mausee yardımı ile yönetiyorsunuz. Uzayın derinliklerindeki mineralleri toplayarak ilerlemeli ve derece yapmaya çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 4 Gün önce

  • Elsa ve Arkadaşları Kış Günü Elsa ve Arkadaşları Kış Günü
   Elsa ve Arkadaşları Kış Günü

   Elsa ve Arkadaşları Kış Günü oyunumuzda üç güzel prensesi Elsa, Anna ve Rapunzel’i kış modasına uygun bir şekilde giydirmelisiniz. Mause yardımı ile prensesleri giydirin. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 5 Gün önce

  • Keskin Nişancı Zombi Avı Keskin Nişancı Zombi Avı
   Keskin Nişancı Zombi Avı

   Keskin Nişancı Zombi Avı oyununda şehri basan zombileri avlamak ve normal insanları korumak için elimizdeki keskin nişancı tüfeğini kullanıyoruz. Mause ile zoom yapıp ateş edebilirsiniz. W,A,S,D tuşlarını kullanarak mevkinizi değiştirmek için karakterimizi yönlendirebiliriz. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 5 Gün önce

  • Lego Batman 2017 Lego Batman 2017
   Lego Batman 2017

   Lego Batman 2017 oyununda batmanın görevleri tamamlamasına yardımcı olmalısınız. Mause’unuzu kullanarak sizden istenilenleri yapmaya çalışarak batmana yardımcı olabilir, kötüleri etkisiz hale getirebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Çizgi Film Oyunları 5 Gün önce

  • Prenseslerin Yeni Tarzı Prenseslerin Yeni Tarzı
   Prenseslerin Yeni Tarzı

   Prenseslerin Yeni Tarzı oyunumuzda güzel disney prenseslerin her biri için ayrı birer nesne seçerek yeni tarzlarını oluşturmalarına yardımcı olmalısınız. Prenseslerin yeni tarzlarını mause yardımı ile yapabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 5 Gün önce

  • Hayaletlerden Kaçış Hayaletlerden Kaçış
   Hayaletlerden Kaçış

   Hayaletlerden Kaçış oyununda karanlık mezarlıklarda esir olarak tutulan insanları kurtararak ailelerine ve özgürlüklerine kavuşturmanız gerekiyor. Hayaletlerin insanlar üzerine bir korku saldıkları ve şehir insanlarının uzun yıllar boyunca sürekli olarak insanların kaybolması üzerine bir araştırma başlatmışlar ve bir sonuç elde edememişlerdir. Mause yardımı ile kaybolan insanları bulmalısınız. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 5 Gün önce

  • Swat 2017 Swat 2017
   Swat 2017

   Swat 2017 oyununda askerlerinizle beraber size verilecek olan görevleri yerine getirerek sıcak çatışmalara girin. W,A,S,D tuşları ile ilerleyin. Mause ile ateş edin. 1,2,3,4,5 tuşları ile silah değiştirin. R tuşu ile mermi doldurun. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 6 Gün önce

  • Anna Terzi Dükkanı Anna Terzi Dükkanı
   Anna Terzi Dükkanı

   Anna Terzi Dükkanı oyunumuzda karlar ülkesinin güzel prensesi Anna ile birlikte terzi dükkanımızda güzel elbiseler dikiyoruz. Sizinde yardımınız ile birlikte dilediğiniz elbiseyi mause'unuzu kullanarak dikmeye başlayabilir ve güzel süslemeler ile hazır hale getirebilirsiniz. İyi eğlenceler.

   Kız oyunları 6 Gün önce

  • Çılgın Snowboard Çılgın Snowboard
   Çılgın Snowboard

   Çılgın Snowboard oyununda zor bir parkura çıkacağız ve snowboard yapacağız. Yön tuşları ile düşmeden bitiş noktasına varmayı başarmalısınız. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 6 Gün önce

  • Uğur Böceği Gizli Görev Uğur Böceği Gizli Görev
   Uğur Böceği Gizli Görev

   Uğur Böceği Gizli Görev oyunumuzda kahramanımızın öncelikle evdeki kayıp eşyaları bulmasına sonrasında ise yapbozları yapmasına yardımcı olmalısınız. Bu görevleri mause yardımı ile yapabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 6 Gün önce

  • Silahlı Araba Silahlı Araba
   Silahlı Araba

   Silahlı Araba oyununda tehlikelerle dolu bir arazi yolunda ilerleyerek engelleri aşıp bitiş noktasına ulaşmanız gerekiyor. Yol boyunca karşınıza çok sayıda patlayıcı çıkacak. Bu patlayıcıları aracınızın üzerinde yer alan silahı kullanarak vurun ve yolunuzu açın. Yön tuşları ile aracı yönlendirin. Z,X tuşu ile silahı yukarı aşağı yapın. C tuşu ile ateş edin. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 6 Gün önce

  • Sevgililer Günü Yemek Buluşması Sevgililer Günü Yemek Buluşması
   Sevgililer Günü Yemek Buluşması

   Sevgililer Günü Yemek Buluşması oyunumuzda Yaklaşan sevgililer günü ile birlikte güzel kızımız ve yakışıklı erkeğimizin buluşmalarına hazırlanmalarını sağlamalısınız. MAuse yardımı ile dilediğiniz gibi karakterlerimizi hazırlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

   Yemek Oyunları 7 Gün önce

  • Gumball Sky Streaker Gumball Sky Streaker
   Gumball Sky Streaker

   Gumball Sky Streaker oyununda Gumball’un babası pantolon giymeme dalında dünya rekoru kırmaya çalışıyor. Gökyüzüne tırmanırken giysilerden kaçın ve altınları toplamasına yardımcı olun. Gumball ve Darwine yakalanmadan sağ, sol yön tuşları ile babasının tırmanmasına yardımcı olun. İyi eğlenceler..

   Çizgi Film Oyunları 7 Gün önce

  • Uçan Aşıklar Uçan Aşıklar
   Uçan Aşıklar

   Uçan Aşıklar oyununda sevimli kız uçurumun önünde oturuyor. Hemen arkasından koşarak gelen erkek arkadaşı onun elinden tutar ve gökyüzüne doğru uçup kızla birlikte ilerlemeye başlamalısınız. Mause yardımı ile kızla uçraken kalpleri toplayın. Arkadan gelen canavardan hızlı bir şekilde kaçın. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 7 Gün önce

  • Flynn ve Rapunzel Flynn ve Rapunzel
   Flynn ve Rapunzel

   Flynn Ve Rapunzel oyunumuzda kızımız kötü kalpli üvey annesi tarafından saraya kapatmıştır. Erkek arkadaşı flynn ona ulaşmasına yardımcı olmalısınız. Ormanda giderken flynn aşması gerken zorluklar var. Mause ile ona yardımcı olmalısınz. Engelleri aşarak saraya ulaşıp kızımızı kurtarmalısınız. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 7 Gün önce

  • Drift Arabaları Drift Arabaları
   Drift Arabaları

   Drift Arabaları oyununda dirft yapmak için özel olarak hazırlanmış kapalı bir parkura gireceğiz. Bu parkurda altınları ve yıldızları toplayıp bir sonraki seviyeye geçmek için damalı bayrağa ulaşmalısınız. Yön tuşları ile araçımıza drift yaptırabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 7 Gün önce

  • Romeo Juliet Kurtarma Romeo Juliet Kurtarma
   Romeo Juliet Kurtarma

   Romeo Juliet Kurtarma oyununda Romeo’nun sevgilisi kötüler tarafından kaçırıldı. Onu sizin kurtarmanız gerekiyor. Yön tuşlarınızı kullanarak zorlu macerada julieti kurtarmalısınız. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 1 Hatfa önce

  • Harley Quinn Makyaj Harley Quinn Makyaj
   Harley Quinn Makyaj

   Harley Quinn Makyaj oyunumuzda mause'unuzu kullanarak oyun yönelgelerini takip etmeli ve uygulamalısınız. Makyajı böylelikle tamamlamış olup sonrasında isteğinize göre özgür bir şekilde Harley Quinn'i giydirebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 1 Hatfa önce

  • Gemiler Canavarlara Karşı Gemiler Canavarlara Karşı
   Gemiler Canavarlara Karşı

   Gemiler Canavarlara Karşı oyununda denizin derinliklerinden tehlikeli ve sayıca çok kalabalık canavarlar geliyor. Onları sadece güçlü savaş gemileri durdurabilir. Hemen gemi üretimine başlayarak denizin derinliklerinden gelen bu canavarları durdurun. Mause ile gemileri yok edebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 1 Hatfa önce

  • Ariel ve Kızının Bakımı Ariel ve Kızının Bakımı
   Ariel ve Kızının Bakımı

   Ariel ve Kızının Bakımı oyunumuzda deniz kızı prenses Ariel’in şirin kızını kendi bakım gününe dahil ediyor. Annesini takit eden ve annesinin sürdüğü kremleri sürmek isteyen küçük kıza nemlendiriciler ile bakım yapın ve Ariel’in kusursuz bakımını da ihmal etmeyin. Daha sonra güzel anne Ariel’e makyaj yapın ve anne kızı göz alıcı kıyafetler ile giydirerek en harika saç modellerini seçerek muhteşem görünmelerini sağlayın. Oyunumuzu mause ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • Ateş ve Su 9 Ateş ve Su 9
   Ateş ve Su 9

   Ateş ve Su 9 oyununda ateş ve su perisini bitiş noktasına getirmeli ve büyük serüvene devam etmelisiniz. Arkadaşınızla aynı bilgisayar üzerinde aynı anda oynayabileceğiniz bu keyifli 2 kişilik oyun ateş ve suyu bitiş çizgisine götürmelisiniz. Oyunu yön tuşları ve W,A,S,D tuşları ile oynayın. İyi eğlenceler..

   Ateş ve Su Oyunları 1 Hatfa önce

  • Rapunzel İle Güne Başla Rapunzel İle Güne Başla
   Rapunzel İle Güne Başla

   Rapunzel İle Güne Başla oyunumuzda Rapunzel ile sıradan bir okul gününe başlamalısınız. Kahvaltısından okul hazırlığına, okula giderken tercih edeceği kombinden kullanacağı aksesuarlara kadar tek tek kararlarınızı verin ve disneyin en güzel prensesi güne nasıl başlıyor görmüş olun. Oyunu mause ile oynayın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Penaltı Atışları 2017 Penaltı Atışları 2017
   Penaltı Atışları 2017

   Penaltı Atışları 2017 oyununda yedi farklı lig bulunuyor dilediğiniz ligi seçip oyuna başlayabilirsiniz. Öncelikle liginizi seçecek ve daha sonra takımınızı seçtikten sonra kura çekimlerinden sonra maçlara başlayacaksınız. Mause yarıdmı ile hem penaltıyı atmalı hemde penaltıyı kurtarmalısınız. İyi eğlenceler..

   Futbol Oyunları 1 Hatfa önce

  • Maymun İle Kaçış Maymun İle Kaçış
   Maymun İle Kaçış

   Maymun İle Kaçış oyununda maymun ile beraber karanlık ve bir o kadar da tehlikelerle dolu zindanlarda ilerleyecek şatolardan geçeceksiniz. Mause yardımı ile gizli nesneleri bulmalı ve onları kullanıp maymunları kurtarmalısınız. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 1 Hatfa önce