En Yeni Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  En Yeni Oyunlar

  • Koşucu Astronot Koşucu Astronot
   Koşucu Astronot

   Koşucu Astronot oyunumuzda astronotumuz engelli uzay yolunda koşmaya başlıyor. Yön tuşlarını kullanarak astronotu kontrol etmeli ve engelleri aşarak ilerlemesine yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler.

   Beceri Oyunları 18 Saat önce

  • Soğuk Savaş Soğuk Savaş
   Soğuk Savaş

   Soğuk Savaş oyununda büyük bir deney sonucu patlama çıkmış ve insanlar mutanta uğramışlardır. Onları etksiz hale getirmeli ve insanlığa zarar vermemelerini sağlamalısınız. Mause ile nişan alıp silahınız ile onları vurmalısınız. İyi eğlenceler.

   Atış Oyunları 18 Saat önce

  • Yumurta Cenneti Yumurta Cenneti
   Yumurta Cenneti

   Yumurta Cenneti oyununda yumurtaları patlatarak yumurtaları toplayın. Mausenizi kullanarak aynı renk yumurtaları bulmanız gerekiyor. Ne kadar fazla sayıda aynı renkte yumurtayı bir araya getirip patlatırsanız o kadar çok puan alıyorsunuz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 20 Saat önce

  • Frozen Elsa Dişçide Frozen Elsa Dişçide
   Frozen Elsa Dişçide

   Frozen Elsa Dişçide oyunumuzda Elsa dişlerini çok ihmal ettiği için çok kötü bir ağrı ile uyandı. Elsa’nın diş bakımı ve tedavisine mause ile yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 20 Saat önce

  • Efsanevi Dövüşçüler Efsanevi Dövüşçüler
   Efsanevi Dövüşçüler

   Efsanevi Dövüşçüler oyununda sadece profesyonel dövüçlüler ile ölümüne dövüşüyorsunuz. Sizde karakterinizi belirlieyip bu ölüm dövüşüne katılın. Dövüşçümüzü yön tuşları ile yönlendirin. 1,2,3,4,5,6, tuşu ile saldırın. İyi eğlenceler..

   Dövüş Oyunları 20 Saat önce

  • Prensesler 2017 Yeni Moda Prensesler 2017 Yeni Moda
   Prensesler 2017 Yeni Moda

   Prensesler 2017 Yeni Moda oyunumuzda güzel kızlarımız 2017'nin yeni kış elbiselerini deneyerek üzerlerine yakışanları almak istiyor. Onlara mause'unuzu kullanarak yardımcı olmalıi Elbise seçmelerini sağlamalısınız. İyi eğlenceler.

   Giydirme Oyunları 2 Gün önce

  • Canavar Helikopter Canavar Helikopter
   Canavar Helikopter

   Canavar Helikopter oyununda bir uzaylı robot istilasına uğrayan gezegeni korumak ve kurtarmak zorundayız. Yön tuşlarınızı kullanarak helikopteri kontrol etmeli ve mause'unuz ile nişan alarak ateş etmelisiniz. İyi eğlenceler.

   Savas Oyunları 2 Gün önce

  • Süper Beyzbolcu Süper Beyzbolcu
   Süper Beyzbolcu

   Süper Beyzbolcu oyununda dikkatli ve güzel atışlar yaparak beyzbol topu ile düşmanları vurmanız gerekiyor. Düşmanları birer birer vurarak bölümleri başarılı bir şekilde tamamlayın ve oyunu bitirmeye çalışın. Mause ile topu atıcağınız yeri ayarlayın ve bütün düşmanları vurun. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 2 Gün önce

  • Uğurböceği Hasta Uğurböceği Hasta
   Uğurböceği Hasta

   Uğurböceği Hasta oyunumuzda sevilen kahramanımız buza bürünüyor ve çok hasta oluyor. Mause yardımıyla hastamızın iyileşerek eski haline dönmesine yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Gün önce

  • Kanlı Silah Kanlı Silah
   Kanlı Silah

   Kanlı Silah oyununda çok hızlı silah çekmesi gerekiyor. Öncelikle silahı kılıfınızda tutmalı süre bittiği anda silahınızı hızlı bir şekilde çekerek rakibinizi vurmalısınız. Mause yardımı ile silahınızı çekip rakiplerinizi vurun. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 2 Gün önce

  • Ayıcığın Maceraları Ayıcığın Maceraları
   Ayıcığın Maceraları

   Ayıcığın Maceraları oyununda dikkatli bir şekilde ilerleyerek görevleri tamamlamamız gerekiyor. Özellikle yengeçlere çok dikkatetmeniz gerekiyor. Son derece tehlikeliler ve size zarar vermek istiyorlar. yön tuşları ile yönetiyor, D tuşu ile zıplatıyor ve F tuşu ile saldırıyoruz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 3 Gün önce

  • Pamuk Prenses Spa Günü Pamuk Prenses Spa Günü
   Pamuk Prenses Spa Günü

   Pamuk Prenses Spa Günü oyunumuzda sevilen disney prensesinin biraz dinlenip kendisini şımartmasına yardımcı olmalısınız. Mause yardımı ile prensesimize cilt bakımı yapmalı, sonrasında ise makyaj yapıp kıyafet ve aksesuar seçimini gerçekleştirmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 3 Gün önce

  • Gölge Canavar Kamyon Gölge Canavar Kamyon
   Gölge Canavar Kamyon

   Gölge Canavar Kamyon oyununda kamyonumuzun arkasındaki yükleri düşürmeden birişe ilerlemeliyiz. Yön tuşlarınızı kullanarak aracımızı kontrol ederek oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 3 Gün önce

  • Telaşlı Alışveriş Telaşlı Alışveriş
   Telaşlı Alışveriş

   Telaşlı Alışveriş oyunumuzda prenseslerimizin telaşlı alışverişine yardımcı olarak onlarla birlikte elbiselerimizi seçmeliyiz. Mause'unuzu kullanarak dilediğiniz kıyafetleri seçerek oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

   Kız oyunları 4 Gün önce

  • Kanalizasyon Tesisatı Kanalizasyon Tesisatı
   Kanalizasyon Tesisatı

   Kanalizasyon Tesisatı oyununda atık pis suları bir şekilde borulardan geçirerek dışarı atmanın bir yolunu bulmalıyız. Mause’unuzu kullanarak boruların yönlendirini en kısa sürede çevirerek birbirlerine bağlamalısınız. İyi oyunlar..

   Beceri Oyunları 4 Gün önce

  • Elsa ve Ailesi Haftasonu Tatili Elsa ve Ailesi Haftasonu Tatili
   Elsa ve Ailesi Haftasonu Tatili

   Elsa ve Ailesi Haftasonu Tatili oyunumuzda Elsa ve Ailesi için odayı istediğiniz şekilde dekore etmelisiniz. Evi dekore etmek için mausenizi kullanın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 4 Gün önce

  • Yük Taşıma Tırı Yük Taşıma Tırı
   Yük Taşıma Tırı

   Yük Taşıma Tırı oyununda tırnızın kasasına yüklenmiş ağır yükleri taşımanız gerekiyor. Dikkatli bir şekilde bozuk yollarda oyunun sizden istediği noktaya götürün. Yön tuşları ile tırı kullanın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 4 Gün önce

  • Eliza Alışveriş Çılgınlığı Eliza Alışveriş Çılgınlığı
   Eliza Alışveriş Çılgınlığı

   Eliza Alışveriş Çılgınlığı oyunumuzda karlar ülkesinin güzel prensesi Eliza ve arkadaşları ile birlikte çılgın bir alışverişe çıkıyor. Mause yardımı ile Eliza'ya dilediğiniz kıyafet ve aksesuarları alarak yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 5 Gün önce

  • Çöp Adam Banka Soygunu Çöp Adam Banka Soygunu
   Çöp Adam Banka Soygunu

   Çöp Adam Banka Soygunu yapmak için farklı yöntemleri uygulamaktadır. Doğru yöntemi bularak para ile dolu bankaya girmeye çalışmalısınız. Mause'unuzu kullanarak hangi yöntemi kullacağınızı seçebilirsiniz. İyi eğlenceler...

   Macera Oyunları 5 Gün önce

  • Kahraman Tayo Kahraman Tayo
   Kahraman Tayo

   Kahraman Tayo oyununda yapmanız gereken şehirde Tayo otobüsü ile yolda ilerlemek olacak. Bu yolda engelleri aşmalısınız ve yolunuza çıkacak olan barikatler, su birikintileri sizi yavaşlatacak ve sürenizin azalmasını sağlayacaktır. Bu durumlara dikkat ederek engelleri aşmalısınız. Oyunumuzu sağ, sol yön tuşları ile yönlendirin. Boşluk tuşu ile gaz fren yapın. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 5 Gün önce

  • Cadılar Bayramı Çiftleri Cadılar Bayramı Çiftleri
   Cadılar Bayramı Çiftleri

   Cadılar Bayramı Çiftleri oyunumuzda Elsa ve Ariel’in sevgilileriyle katılacağı cadılar bayramı partisi için ayrı ayrı kostüm ve aksesuar seçimlerine yardımcı olmalısınız. Bakalım hangi çift daha başarılı olacak. Oyunumuzu mause yardımı ile oynayın. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 5 Gün önce

  • Gaz Maskeli Asker Gaz Maskeli Asker
   Gaz Maskeli Asker

   Gaz Maskeli Asker oyununda düşmanlara karşı savaşmalısınız. Tabancanızı kullanarak onları birer birer yok edin ve görevleri başarıyla tamamlayın. Mause yarıdmı ile düşmanları yok edin. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 5 Gün önce

  • Canavar Kamyonlar 3 Canavar Kamyonlar 3
   Canavar Kamyonlar 3

   Canavar Kamyonlar 3 oyununda aracımızı kontrol ederek yarışları tamamlamalı ve tamamladığımız yarışlardan gelen paralar ile aracımızı yükselterek geliştirmeliyiz. Böylece diğer yarışlarda karşılaştığımız güçlü rakiplere karşı üstünlük sağlayabiliriz. Aracımızın kontrolünü yön tuşları yada W,A,S,D tuşları ile yapabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Yarış Oyunları 6 Gün önce

  • Alışveriş Çılgınlığı Alışveriş Çılgınlığı
   Alışveriş Çılgınlığı

   Alışveriş Çılgınlığı oyunumuzda kızlarımıza yardımcı olarak onların alışveriş yapmasına ve giysilerini giyinerek hazırlanmalarını sağlamalısınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 6 Gün önce

  • Zindan Maceraları Zindan Maceraları
   Zindan Maceraları

   Zindan Maceraları oyununda minik yeşil dostumuz ile zorlu bir maceraya adım atacağız. Bu macera da bizleri zorlu görevler tehlikeli yaratıklar bekliyor olacak. Fakat ne pahasına olursa olsun bu zorlukları ve engelleri aşmamız gerekiyor. Mause yardımı ile yeşil dostumuzuçıkış kapısına fırlatmalıyız. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 6 Gün önce

  • Elsa Vintage Dükkanı Elsa Vintage Dükkanı
   Elsa Vintage Dükkanı

   Elsa Vintage Dükkanı oyunumuzda karlar ülkesi prensesi Elsa bir vintage ürünler satan dükkan açmaya karar veriyor. Elsa öncelikle dükkanın dekorasyonunu gerçekleştirmeli sonrasında ise alışveriş için gelen Anna’nın kıyafet seçimlerine yardımcı olmalısınız. Elsa vintage dükkanı oyununu mause yardımıyla oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 6 Gün önce

  • Trafik Kontrol 2 Trafik Kontrol 2
   Trafik Kontrol 2

   Trafik Kontrol 2 oyununda araçları kuşbakışı görüyor ve onları kontrol ediyoruz. Eğer birbirine çarpacak araçları farkederseniz onlara müdahale ederek kazayı engellemeniz gerekiyor. Mause yardımı ile araçların kaza yapmalarını engellemelisiniz. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 6 Gün önce

  • Yeşil Kutular Yeşil Kutular
   Yeşil Kutular

   Yeşil Kutular oyununda minik topları kullanarak yeşik kutuları yok etmeniz gerekiyor. Bu kutuları yok etmek için yeşil bölge ile temas ettirmelisiniz. Mause yardımı ile topları kullanarak onları yeşil bölgeye doğru atın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 7 Gün önce

  • Sınıftan Kaçış Sınıftan Kaçış
   Sınıftan Kaçış

   Sınıftan Kaçış oyunumuzda bulmaca çözecek minik dostumuzu sınıftan kaçırmaya çalışacaksınız. Bakalım bulmaca çözme konusunda ne kadar yeteneklisiniz. Mause yardımı ile bütün bulmacalrı çözmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 7 Gün önce

  • Karlı Havada Park Etme Karlı Havada Park Etme
   Karlı Havada Park Etme

   Karlı Havada Park Etme oyununda oyun sizleri biraz zorlayacak çünkü hem trafik de araç park edeceksiniz hemde hava şartları oldukça kötü sürekli kar yağıyor. Bakalım kimler başarılı park etmeyi başara bilecek. Yön tuşları ile araçın kontrolünü sağlayın. Boşluk tuşu ile fren yapın. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 7 Gün önce

  • Elsa ve Jack Buz Pateni Elsa ve Jack Buz Pateni
   Elsa ve Jack Buz Pateni

   Elsa ve Jack Buz Pateni oyunumuzda iki güzel sevgili buz pateni yapmaya karar veriyorlar ancak öncesinde hazırlanmaları gerekiyor. Elsa ve Jack’in giyinmesine mause ile yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 7 Gün önce

  • Küçük Adam 2 Küçük Adam 2
   Küçük Adam 2

   Küçük Adam 2 oyununda minik karakterimiz sizi karşılayacak ve onu mauseniz yardımı ile kontrol ederek yönlendirmeniz, size verilen görevleri onunla birlikte tamamlamanız gerekmekte. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 7 Gün önce

  • Bowling Salonu 2 Bowling Salonu 2
   Bowling Salonu 2

   Bowling Salonu 2 oyununda bowling solanunda arkadaşlarınız bilrikte bowling oynamaktasınız. Mause ile topu iyi isabet alın ve fırlatın tüm dubaları yıkın. Arakdaşlarınıza ne kadar iyi oldğunuzu gösterin. İyi Eğlenceler..

   Spor Oyunları 1 Hatfa önce

  • Göz Kontrolü Göz Kontrolü
   Göz Kontrolü

   Göz Kontrolü oyununda size gelen bir hasta vardır. Bu hasta göslerinden rahatsız olup olmadığını kontrol etmemiz gerekiyor. Mause yarıdmı ile bazı sorular sorucak ve bunları cevaplamamız lazım. İyi Eğlenceler..

   Ameliyat Oyunları 1 Hatfa önce

  • Kötü Küpler 3 Kötü Küpler 3
   Kötü Küpler 3

   Kötü Küpler 3 oyununda küpleri denize düşürmeniz gereken oyunda çeşitli yerlerde patlamalar yaparak onları denize düşürecek ve bölümü tamamlayarak sonraki zorlu bölümlere geçiş yapacaksınız. Mause ile tıklama yaptığınız yerde patlama oluşturacak ve küplerin hepsini denize düşürdükten sonra yeni ve zor bölüme geçebileceksiniz. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 1 Hatfa önce

  • Elsa Cadılar Bayramı Makyajı Elsa Cadılar Bayramı Makyajı
   Elsa Cadılar Bayramı Makyajı

   Elsa Cadılar Bayramı Makyajı oyunumuzda karlar ülkesi prensesi Elsanın cadılar bayramı için deniz kızı olmasına yardımcı olmalısınız. Mause yardımı ile elsanın makyajını yapmalı, özel bir taç yapmasına yardımcı olmalı, son olarak giyinmesini sağlamalısınız. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 1 Hatfa önce

  • Tank Savunması Tank Savunması
   Tank Savunması

   Tank Savunması oynunda gelen düşman tanklarına karşı güçlü bir savunma hattı oluşturmanız ve bu savunma hattından tek bir düşman tankının dahi geçmesine izin vermemeniz gerekiyor. Mause yarıdmı ile savunma hattınızı kurun ve düşmanlara izin vemeyin. İyi eğlşenceler..

   Savas Oyunları 1 Hatfa önce

  • Gitarcı Elena Gitarcı Elena
   Gitarcı Elena

   Gitarcı Elena oyunumuzda gitar çalmayı çok seven Elenayı hazırlamamız gerekiyor. Mause kullanarak Elena'yı istediğiniz gibi giydirerek hazır hale getirebilir ve oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Zırhlı Araç Zırhlı Araç
   Zırhlı Araç

   Zırhlı Araç oyununda karargahtan gelecek olan emirler doğrultusunda ilerleyecek ve düşmanları birer birer etkisiz hale getirmeye çalışacağız. Yön ve W,A,S,D tuşları ile araçı yönlendirin. Mause ile düşmanlara ateş edin. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 1 Hatfa önce

  • Gerçek Basketbol Gerçek Basketbol
   Gerçek Basketbol

   Gerçek Basketbol oyununda rakiplerinizden birer birer kurtulmalı ve potaya ulaşmalısınız. Mause yardımı ile rakipleri geçip potaya ulaşıp harika sayılar atın. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 1 Hatfa önce