En Yeni Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  En Yeni Oyunlar

  • Sonsuz Göl Macerası Sonsuz Göl Macerası
   Sonsuz Göl Macerası

   Sonsuz Göl Macerası oyununda karakterinizin kontrolünü mause yardımı ile sağlarken karşınıza çıkacak engelleri aşarak ve aynı zamanda bonus altınları toplayarak ilerlemeniz gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 21 Saat önce

  • İstilacı Zombiler İstilacı Zombiler
   İstilacı Zombiler

   İstilacı Zombiler oyununda topraklarımıza gelen zombileri etkisiz hale getirmeliyiz. Mause yardımı ile oynayabilir ve kullandığınız karakteri kontrol ederek zombileri etkisiz getirmeye çalışabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 23 Saat önce

  • Süper Kahraman Elbise Dolabı Süper Kahraman Elbise Dolabı
   Süper Kahraman Elbise Dolabı

   Süper Kahraman Elbise Dolabı oyunumuzda elbiseleri ile dolu olan dolaptan istediğiniz kahramanın elbiselerinden birini seçerek kızımızın üzerine giydirerek onu hazır hale getirebilirsiniz. Oyunu mause ile oynayın. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Gün önce

  • Merge.io Merge.io
   Merge.io

   Merge.io oyununda aynı renkteki rakamları birleştirerek onları yok edip puanları toplamalısınız. Hareket sayınız bitene kadar aynı renkteki rakamları birleştirmeye devam etmelisiniz. Mause yardımı ile aynı renkteki ne kadar fazla sayıda rakamı tek seferde birleştirirseniz o kadar fazla puan alırsınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Gün önce

  • Hayvanlar Kafa Topu Hayvanlar Kafa Topu
   Hayvanlar Kafa Topu

   Hayvanlar Kafa Topu oyununda futbolcunuzu yön tuşları ile kontrol ederken boşluk tuşu ile şut çekeceksiniz. İlk maçlarınızdaki rakipleriniz zayıf hayvanlar olacak fakat ilerki maçlarda güçlü hayvanlar ile karşılaşacaksınız. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 2 Gün önce

  • Deniz Kızı Doğum Günü Deniz Kızı Doğum Günü
   Deniz Kızı Doğum Günü

   Deniz Kızı Doğum Günü oyunumuzda prenseslerimiz deniz kızının yeni yaş gününü kutlamaya gidiyorlar. Onları kutlama için hazırlamalı ve parti havasına sokmalısınız. Mause kullanarak dilediğiniz gibi giydirerek kızlarımızı hazırlayabilirsiniz. İyi eğlenceler...

   Kız oyunları 2 Gün önce

  • Stres Çarkı Stres Çarkı
   Stres Çarkı

   Stres Çarkı oyununda mause yardımı ile tıklayarak döndürmeye başlamalısınız. 1 kere tıkladıktan sonra 1 tur atıp göstergenin üzerine geldiğinde tekrar tıklamalı ve hızlanmasını sağlamalısınız. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 2 Gün önce

  • Barbara Makyaj zamanı Barbara Makyaj zamanı
   Barbara Makyaj zamanı

   Barbara Makyaj zamanı oyunumuzda güzel kızımız barbara'nın makyajını yapmasına  yardımcı olmalısınız. Mause kullanarak dilediğiniz makyajı yaparak barbara'yı hazır hale getirerek oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

   Makyaj Oyunları 2 Gün önce

  • Ben 10 Savaş Bölgesi Ben 10 Savaş Bölgesi
   Ben 10 Savaş Bölgesi

   Ben 10 Savaş Bölgesi oyununda sürekli olarak dünyaya saldıran bu uzaylı yaratıklar bu defa çok tehlikeli bir şekilde saldırıyorlar. Sayıca çok kalabalık olan bu uzaylı yaratıklar bu kez Ben 10’u zorlayacaklar. Oyunu başlatın ve sizde Ben 10’a savaşta yardım edin. Oyunu mause yardımı ile oynayın. İyi eğlenceler..

   Ben 10 Oyunları 5 Gün önce

  • Prenseslerin Parti Hazırlığı Prenseslerin Parti Hazırlığı
   Prenseslerin Parti Hazırlığı

   Prenseslerin Parti Hazırlığı oyunumuzda Elsa, Anna ve Rapunzel’in ayrı ayrı üç kendi mekanlarında özel bir parti organize etmelerine yardımcı olmalısınız. Mause yardımı ile prenseslerin öncelikle dekorasyon yapmasına sonrasında ise parti için giyinip hazırlanmalarına yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 5 Gün önce

  • Battleboats.io Battleboats.io
   Battleboats.io

   Battleboats.io oyununda herkes bir bota sahip ve bu botları geliştirmeye çalışıyor. Savaşmak için tasarlanan bu savaş botlarını geliştirerek düşmanınıza karşı üstünlük sağlamaya çalışmanız gerekiyor. Eğer yeterince envanter toplarsanız geminizi geliştirebilir düşman gemilerini etkisiz hale getirebilirsiniz. Oyunu W,A,S,D tuşları ve Q tuşu ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 5 Gün önce

  • Karlar Ülkesi Prensesi Metalica Karlar Ülkesi Prensesi Metalica
   Karlar Ülkesi Prensesi Metalica

   Karlar ülkesinin prensesleri Elsa ve Anna ile birlikte metalica tarzı giysiler ve aksesuarlarla hazırlamalısınız. Mouse'unuzu kullanarak dilediğiniz gibi kendi zevkinize uygun bir şekilde kızlarımız üstünde uygulayabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

   Macera Oyunları 6 Gün önce

  • İlk Okul Günü İlk Okul Günü
   İlk Okul Günü

   İlk okul günü olan tatlı kızımızın biraz desteğe ihtiyacı var. Mouse'unuzu kullanarak tatlı kızımızı giydirmeli ve onu okula gitmesi için hazır hale getirmelisiniz. İyi Eğlenceler...

   Macera Oyunları 6 Gün önce

  • Moana Bahçe Partisi Moana Bahçe Partisi
   Moana Bahçe Partisi

   Moana Bahçe Partisi oyunumuzda şehire yeni taşınan Moana’nın diğer disney prensesleri ile tanışmak için bir bahçe partisi düzenlemesine yardımcı olmalısınız. Prenseslerin giyinmesini hem de dekorasyonu mause yardımıyla gerçekleştirebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 7 Gün önce

  • Maymunları Sevindir Gezegen Hapsi Maymunları Sevindir Gezegen Hapsi
   Maymunları Sevindir Gezegen Hapsi

   Maymunları Sevindir Gezegen Hapsi oyununda gezegende mahsur kalmış maymuna yardımcı olmalı ve gizli geçitleri açıp bilmeceleri çözerek ilerlemeli ve çıkışa varmalısınız. Mause yardımı ile maymunların çıkışı bulmalarını sağlamalısınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 7 Gün önce

  • Köstebekgiller Köstebekgiller
   Köstebekgiller

   Köstebekgiller oyununda sevimli köstebek ile yön tuşlarını kullanarak yerin altına doğru kazmaya başlayacağız. Amacımız ise değerli madenleri bulup onları toplamak. Fakat bu değerli taşlardan çok az sayıda bulunduğundan bulmak oldukça güç olacaktır. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Hatfa önce

  • Bohem Prensesleri Bohem Prensesleri
   Bohem Prensesleri

   Bohem Prensesleri oyunumuzda güzel prenseslerimizi bohem stilinde hazırlamak için mause kullanmalı ve istediğiniz tarzda kendinize özgü bir tarzda prenseslerimizi hazırlayabilirsiniz. İyi eğlenceler...

   Makyaj Oyunları 1 Hatfa önce

  • Öfke Krizi Öfke Krizi
   Öfke Krizi

   Öfke Krizi oyununda kriz geçiren karakterimizin uzaylıları etkisiz hale getirmesine yardımcı olmalısınız. Mause kullanarak aynı renkli nesneleri eşlemelisiniz. Çok sayıda nesneyi eşleyerek daha güçlü ateşler edebilirsiniz. İyi eğlenceler...

   Zeka Oyunları 1 Hatfa önce

  • Keloğlan Kara Vezirin Peşinde Keloğlan Kara Vezirin Peşinde
   Keloğlan Kara Vezirin Peşinde

   Keloğlan Kara Vezirin Peşinde oyununda kara vezir keloğlan’ın dedesinin ışınlanma cihazını çalar ve keloğlan ile kara vezirden ışın cihazını geri almalısınız. Yön tuşlarını kullanarak Keloğlanı kontrol etmeli ve ne pahasına olursa olsun Keloğlan’ın dedesinin ışınlanma cihazını geri almalısınız. İyi eğlenceler..

   Çizgi Film Oyunları 1 Hatfa önce

  • Gözalıcı Parlak Makyaj Gözalıcı Parlak Makyaj
   Gözalıcı Parlak Makyaj

   Gözalıcı Parlak Makyaj oyunumuzda 2 arkadaşın göz alıcı ve parlak makyaj yapmalarına yardımcı olunuz. Mause kullanarak kızlarımıza dilediğiniz gibi kendi zevkinize uygun makyajları uygulayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 1 Hatfa önce

  • Frozen Kardeşler Dolabı Frozen Kardeşler Dolabı
   Frozen Kardeşler Dolabı

   Frozen Kardeşler Dolabı oyunumuzda karlar ülkesi prensesleri Elsa ve Anna’nın en uygun şekilde giyinmelerine yardımcı olmalısınız. Mause yardımı ile kızlarımızı en şık şekilde giydirin. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • Kahramanların Hikayesi Kahramanların Hikayesi
   Kahramanların Hikayesi

   Kahramanların Hikayesi oyununda bir karakter seçerek ok işaretlerini takip edip oyunu kısa bir sürede öğrenin. Saldırı yapmak için alt bölümde yer almakta olan kılıcı yeşil bölgeye getirmelisiniz. Oyunu mause ile oynayın. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 1 Hatfa önce

  • Ateşli Tekerler Ateşli Tekerler
   Ateşli Tekerler

   Ateşli Tekerler oyununda pistlerin tozunu dumana katmalısınız. Özel olarak yarışlar için hazırlanan araçları kullanarak pistelerde yarışacaksınız. Rakipleriniz oldukça iyi yarışçılar fakat sizin onlardan da iyi olmanız gerekiyor. Yön tuşları ile ilerleyin. Boşluk tuşu ile nitroyu kullanın. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 2 Hatfa önce

  • Barbie Makyajı Yapma Barbie Makyajı Yapma
   Barbie Makyajı Yapma

   Barbie Makyajı Yapma oyunumuzda iki farklı barbie bulunuyor. Bunlardan ilki prenses barbie ikincisi ise popstar barbie. Mause yardımı ile bu birbirinden güzel iki Barbie’nin makyajlarını yapmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Barbie Oyunları 2 Hatfa önce

  • Ampulu Yak Ampulu Yak
   Ampulu Yak

   Ampulu Yak oyununda amacımız ampulu yakmak olacak. Fakat bunu yapabilmeniz için bulmacalar çözmeniz gerekiyor. Bulmacaları çözdüğünüz taktirde ampulu yakmayı başarabilirsiniz. Dİkkatli bir şekilde düşünerek bulmacalı çözün ve ampulu yakarak bir sonraki seviyeye geçin. Oyunu mause yardımı ile oynayın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Doktor Prenses Doktor Prenses
   Doktor Prenses

   Doktor Prenses oyunumuzda gelen hastaları ile ilgilenmesine yardımcı olalım. Mause kullanarak rahatsızlıklarını gidermeli ve onlarlar ilgilenerek tedavi etmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Ameliyat Oyunları 2 Hatfa önce

  • Tetro Klasik Tetro Klasik
   Tetro Klasik

   Tetro Klasik oyununda tetris’e çok benzeyen bir oyun sizlerle. Yön tuşlarını kullanarak blokları kontrol edin, aynı renkleri bir araya getirerek onları yok edin. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Aşçı Frozen Kardeşler Aşçı Frozen Kardeşler
   Aşçı Frozen Kardeşler

   Aşçı Frozen Kardeşler oyunumuzda kardeşler enfes yemekler pişiriyor ve muhteşem sofralar kuruyorlar. Mause yardımı ile öncelikle güzel aşçılarımızı giydirin ve hemen ardından en lezzetli yemeklerden oluşan sofranızın sunumunu oluşturarak hem iştahları kabartın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Hatfa önce

  • Rus Kamyonları Rus Kamyonları
   Rus Kamyonları

   Rus Kamyonları oyununda kamyonlar ile size verilecek olan görevleri yerine getirin. Bol bölümlü olan bu harika oyunu yön tuşları ile oynayın. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 2 Hatfa önce

  • Sünger Bob Tavuk Kovala Sünger Bob Tavuk Kovala
   Sünger Bob Tavuk Kovala

   Sünger Bob Tavuk Kovala oyunumuzda göreviniz tavuk arkadaşımızı Sünger Bob’tan kurtarmak olacaktır. Aksi halde Sünger Bob tarafından yeniebilirsiniz. Yön tuşlarını kullanarak ve Boşluk tuşu ile tavuğu kontrol edin. Kaçarken önünüze çıkacak olan engelleri bir bir geçip Sünger Bob’un size yetişmesini engelleyin. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Hatfa önce

  • Macerası Keşif Macerası Keşif
   Macerası Keşif

   Macerası Keşif oyununda tehlikeli bir keşif için dünyayı dolaşarak nadir eşyaların bulunduğu bölgelerde sizden istenilen nesneleri kısa süre de tamamlamalısınız. Mause yardımı ile eşyaları bulmalısınız. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 2 Hatfa önce

  • Daireleri Eşleştir Daireleri Eşleştir
   Daireleri Eşleştir

   Daireleri Eşleştir oyununda değişik renkteki daireler ile dolu durumda olan ve üstte ise 2,3 ya da 4 farklı daireden oluşan bir kombinasyon gözüküyor. Tabi bunlar genelde farklı renklerde. Amacımız bize üstte gösterilen farklı renkteki daire kombinasyonunu ekranda dizilmiş olan daire dizisi arasından seçmemiz gerekiyor. Mause yardımı ile daireleri eşleştirin. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Prenses Moana Gerçek Saç Kesimi Prenses Moana Gerçek Saç Kesimi
   Prenses Moana Gerçek Saç Kesimi

   Prenses Moana Gerçek Saç Kesimi oyunumuzda saçlarından çok sıkılan Prenses Moana’nın saçlarını değiştirmesine yardımcı olmalısınız. Moana’nın saçlarını mause yardımı ile tarayabilir, boyayabilir, farklı şekillendirebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Hatfa önce

  • Süper Mundo Süper Mundo
   Süper Mundo

   Süper Mundo oyununda cehennemden gelerek dünyayı istila eden şeytanlara ve goblinlere karşı savaşacağız. Süper mundonun özel yetenekleri bulunuyor. Bu özel yetenekleri doğru zamanlarda kullanarak şeytanları yok etmelisiniz. Oyunu yön tuşları ile oynayın. İyi eğlencelerr..

   Macera Oyunları 2 Hatfa önce

  • Hızlı Vites Değiştirme Hızlı Vites Değiştirme
   Hızlı Vites Değiştirme

   Hızlı Vites Değiştirme oyununda aracınızı kontrol ederek hızlı bir şekilde hızlanmalı ve güçlü refkleslerinizi kullanarak ilerlemelisiniz. Bölümleri tamamlayarak en iyi sürücü olduğunuzu kanıtlamalısınız. Oyunu yön tuşları boşluk tuşu ve mause yardımı ile oynayın. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 2 Hatfa önce

  • Cleopatra Saç Bakımı Cleopatra Saç Bakımı
   Cleopatra Saç Bakımı

   Cleopatra Saç Bakımı oyunumuzda güzelliği ile kendinden söz ettiren kızımızı elleriniz ile daha da güzelleştirebilir ve farklı stillerde saç modelleri, boyalar ile istediğiniz gibi hazırlayabilirsiniz. Oyunu mause ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

   Makyaj Oyunları 2 Hatfa önce

  • Yeni Frikik Atışları Yeni Frikik Atışları
   Yeni Frikik Atışları

   Yeni Frikik Atışları oyununda on adet frikik hakkınız var ve elinizden geldiğince bütün atışları gol atmalısınız. Mause yarıdmı ile barajı ve kaleciyi geçip golleri atın. İyi eğlenceler..

   Futbol Oyunları 2 Hatfa önce

  • Elsa ve Anna’nın Yumurta Eğlencesi Elsa ve Anna’nın Yumurta Eğlencesi
   Elsa ve Anna’nın Yumurta Eğlencesi

   Elsa ve Anna’nın Yumurta Eğlencesi oyunumuzda Elsa ve Anna yumurta boyama festivali için hazırlanmalısınız. Öncelikle güzel kız kardeşleri en güzel festival kıyafetleri ile giydirin ve çok güzel görünmelerini sağlayın. Daha sonra iki kız kardeşin yumurtalarını boyayın ve sihirli ormanda gizli yumurtaları toplayıp yumurta festivalinde frozen kardeşlerle çok eğlenin. Oyunu mause yardımı ile oynayın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Hatfa önce

  • Yoldaki Kahraman Yoldaki Kahraman
   Yoldaki Kahraman

   Yoldaki Kahraman oyununda ormanın derinliklerine doğru ilerleyecek düşmanlarla çarpışacaksınız. Ormanın içerisine doğru gittikçe size saldıracak olan düşmanların sayısı artacak. Bu yüzden ilerlerken son derece dikkatli olmanız gerekiyor. Özellikle bir anda beliren okçulara karşı çok dikkat edin. Oyunu mause yardımı ile oynayın. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 2 Hatfa önce

  • İp İle Uç İp İle Uç
   İp İle Uç

   İp İle Uç oyununda amacınız binalara tutunarak karakterimizin ilerlemesini sağlamalıyız. Karakterimiz Spider Man gibi binalara halatlar sayesinde tutunabiliyor. Mause yardımı ile halatları binaları fırlatarak ilerlemelisiniz. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 2 Hatfa önce