En Yeni Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  En Yeni Oyunlar

  • Winx Peri Pastası Winx Peri Pastası
   Winx Peri Pastası

   Winx Peri Pastası oyunumuzda winx perilerini çok sevenler doğum günlerinde winx temalı bir pasta isteyecekler. Mause yardımı ile Winx hayranları için harika bir pasta süsleme yapacaksınız. Üç katlı pastanın her katını farklı süsleyecek ortaya harika bir Winx peri pastası çıkartacaksınız. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 11 Saat önce

  • Maceracı Tilki Maceracı Tilki
   Maceracı Tilki

   Maceracı Tilki oyununda sevimli tilki ile tehlikeli maceralara atılmaya hazırlanın. Mause yardımı ile yeşil renkli elması toplamasını ve çıkış anahtarını bularak çıkışa ulaşmasını sağlamalısınız. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 12 Saat önce

  • Ariel’in Muhteşem Stil Denemeleri Ariel’in Muhteşem Stil Denemeleri
   Ariel’in Muhteşem Stil Denemeleri

   Ariel’in Muhteşem Stil Denemeleri oyunumuzda deniz kızı Ariel yepyeni ve havalı stiller denemek için sizlerden yardım bekliyor. Öncelikle Ariele muhteşem bir makyaj denemesi yapmalısınız. Ariel’e en çok yakışan makyajı bulduktan sonra kombin denemelerinizi geçin. Mause yardımı ile saç, elbise, takılar ve aksesuarları ile Ariel’in güzelliğine güzellik katın. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 14 Saat önce

  • Colorzzle Colorzzle
   Colorzzle

   Colorzzle oyununda amacımız doğru renkteki parçaları doğru renkler ile buluşturmak olacak. Mause yardımı ile seviyeleri geçebilmek için bol bol düşünmenizin gerekecek. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 14 Saat önce

  • Kızgın Büyükanne Kaçış Meksika Kızgın Büyükanne Kaçış Meksika
   Kızgın Büyükanne Kaçış Meksika

   Kızgın Büyükanne Kaçış Meksika oyununda sevgili Büyükanne Meksika sokaklarında, bizlerde büyükanneyi kontrol ederek engelleri aşmasını ve dinazordan kaçmasını sağlamalısınız. Oyunumuzda büyükannenin A,D ve yön tuşları ile kaçmasında yardımcı olabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Gün önce

  • Muhteşem Peri ve Ejderhası Muhteşem Peri ve Ejderhası
   Muhteşem Peri ve Ejderhası

   Muhteşem Peri ve Ejderhası oyunumuzda orman perisi ve sevimli ejderhasını buluşturmaya çalışmalısınız. Ejderhamız kendisini mağarasına kapatmış ve yaşadığı ortam biraz bakımsız kalmış. Hemen ejderhanın mağarasını güzelce temizleyin. Ejderhayı süsleyip görkemli bir hale getirin. Ardından şahane peri ile eğlenceli oyunlar oynayın. Güzel periyi ejderhası ile buluşturmaya hazırlayın. Oyunu mause ile oynayın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Gün önce

  • Şut Çekme Şut Çekme
   Şut Çekme

   Şut Çekme oyununda öncelikle turnuvada kendinize bir takım seçmeniz gerekiyor. Oyunda yapmanız gereken mause ile sağ ya da sol taraftan gelen topa gelişine vurmak ve topu fileler ile buluşturmak olacak. İyi eğlenceler..

   Futbol Oyunları 2 Gün önce

  • Audrey Rüya Evliliği Audrey Rüya Evliliği
   Audrey Rüya Evliliği

   Audrey Rüya Evliliği oyunumuzda güzel kızımız audreyin rüyalar gibi bir evlilik yapmasına yardımcı olmalısınız. Mause kullanarak kızımızı düğüne en güzel ve şık bir şekilde hazır hale getirin. İyi eğlenceler.

   Kız oyunları 2 Gün önce

  • Top Fırlatıcı Top Fırlatıcı
   Top Fırlatıcı

   Top Fırlatıcı oyununda yapmanız gereken topları kullanarak sarı yıldızları toplamak ve daha sonra topu patodan geçirmelisiniz. Masue ile top fırlatma aletini kontrol edecek ve topu potaya atacaksınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Gün önce

  • Aurora ve Yasemin Kolejde Bir Gün Aurora ve Yasemin Kolejde Bir Gün
   Aurora ve Yasemin Kolejde Bir Gün

   Aurora ve Yasemin Kolejde Bir Gün oyunumuzda prensesler sizlerle birlikte güzel bir gün geçirmek ve eğlenceli aktivitelerine sizleri de ortak etmek istiyorlar. İki güzelimizi de mause ile giydirin, kolejin en şık kızları haline getirdiğiniz prenseslerimizin aşık oldukları prensler için hoş sürprizler hazırlamasını sağlamalısınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 3 Gün önce

  • Katil Araba 6 Katil Araba 6
   Katil Araba 6

   Katil Araba 6 oyununda yön tuşlarınızı veya W,A,S,D tuşlarınızı kullanarak aracı kontrol etmeli ve diğer araçları yiyerek bir katil araba olduğunuzu göstermelisiniz. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 3 Gün önce

  • Speed Racing Pro Speed Racing Pro
   Speed Racing Pro

   Speed Racing Pro oyununda Veneno,Pagani,LaFerrari,Huracan gibi süper lüks araçları süreceksiniz. Yarışlarda kullanmak istediğiniz arabayı belirleyip oyuna başlayın. Yön tuşları ile araçaınızı kullanın ve yarışı birinci bitirmeye çalışın. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 3 Gün önce

  • OK Atma OK Atma
   OK Atma

   OK Atma oyununda mause ile nişan alarak oku hemen karşımızdaki hedefe göndereceğiz. Mause’yi son derece düzgün bir şekidle kontrol etmeniz gerekiyor. Oyunu başlatın ve yayı gererek hedefleri tam 12’den vurmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 3 Gün önce

  • Natali Gerçek Saç Bakımı Natali Gerçek Saç Bakımı
   Natali Gerçek Saç Bakımı

   Natali Gerçek Saç Bakımı oyunumuzda güzel kızımız Natali'nin saç bakımını yaparak onu hazır hale getirmeliyiz. Mause kullanarak dilediğiniz saç modelini uygulayarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 3 Gün önce

  • Stomped.io Stomped.io
   Stomped.io

   Stomped.io oyununda mause ile diğer oyunculardan üstün olmak için çevredeki yıldızları toplayacak ve büyümeye çalışacaksınız. Ne kadar fazla miktarda yıldız toplarsanız karakteriniz o kadar büyüyecektir. Aynı zaman da diğer oyuncuların kafalarına basarak onları yok edebilir ve yıldızlarını toplayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 6 Gün önce

  • Hayalet Olma Hayalet Olma
   Hayalet Olma

   Hayalet Olma oyununda hayaleti mause kullanarak kontrol edeceğiz. Amacımız hayaleti oyunun bizden istediği noktaya ulaştırmak olacak. Yolda ilerlerken hayalet herhangi bir yere çarpar ya da yere düşerse o bölüme yeniden başlamak durumunda kalırsınız. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 7 Gün önce

  • Güzellik Salonu Güzellik Salonu
   Güzellik Salonu

   Güzellik Salonu oyunumuzda sevimli kız Kendall’a mause ile makyaj yapacak, saç stilini değiştirecek hatta onun için kıyafet seçimi bile yapacağız. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 7 Gün önce

  • Yumurta Savaşı Yumurta Savaşı
   Yumurta Savaşı

   Yumurta Savaşı oyununda bütün oyuncular birer yumurta aynı onlar gibi sizler de kendinize yumurta seçecek ve savaş alanına gireceksiniz. W,A,S,D tuşları ile ilerleyin. FPS tarzındaki bu oyunda yapmanız gereken diğer yumurtaları mause ile silahınızı kullanarak yok etmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 7 Gün önce

  • Spor Kıyafetleri Tasarla Spor Kıyafetleri Tasarla
   Spor Kıyafetleri Tasarla

   Spor Kıyafetleri Tasarla oyunumuzda mause yardımı ile spor kıyafetlerini dilediğiniz gibi tasarlayın ve renklendirin. İyi eğlenceler.

   Tasarı Oyunları 1 Hatfa önce

  • Minik Tek Göz Minik Tek Göz
   Minik Tek Göz

   Minik Tek Göz oyununda gecenin karanlığında minik, tek göze sahip bir karakteri kontrol edeceğiz. Yön tuşları ile her bölümde en sondaki çıkışa ulaşmaya çalışaçağız. Eğer portala ulaşmayı başarırsak bir sonraki seviyeye geçebiliriz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 1 Hatfa önce

  • Zoe Oyuncak Fabrikası Zoe Oyuncak Fabrikası
   Zoe Oyuncak Fabrikası

   Zoe Oyuncak Fabrikası oyunumuzda mause yardımı ile oyuncak fabrikasındaki oyuncakları istenilen kutulara yerleştirmelisiniz. İyi eğlenceler.

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Tap Tap Basket Tap Tap Basket
   Tap Tap Basket

   Tap Tap Basket oyununda mause kullanarak size verilen süre bitmeden topu potadan geçirerek bir sonraki ve zorlu seviyelerde en yüksek skoru elde etmeye çalışmalısınız. İyi eğlenceler.

   Spor Oyunları 1 Hatfa önce

  • Kızların Stil Gücü Kızların Stil Gücü
   Kızların Stil Gücü

   Kızların Stil Gücü oyunumuzda güzel kızlarımızın stillerine güç katmalı ve onları en iyi şekilde hazırlayıp modacı olduğunuzu göstermelisiniz. Moause kullanarak kızlarımızı dilediğiniz gibi kızları hazırlayarak oyunu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • Değerli Elmaslar Değerli Elmaslar
   Değerli Elmaslar

   Değerli Elmaslar oyununda elmaslar üst bölümden aşağıya doğru düşecek. Elmaslar birikmeden aynı renk olanlarını mause kullanarak eşleştirin ve onları yok edin. Eğer elmaslar taşarsa oyunu kaybedersiniz. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 1 Hatfa önce

  • Sihirli Saç Salonu Sihirli Saç Salonu
   Sihirli Saç Salonu

   Sihirli Saç Salonu oyunumuzda mause yardımı ile sihirli kızların birini seçin. Seçtiğin kızın saçlarına bakım yapıp sonra dilediğin gibi giydirin ve süsleyin. İyi Eğlenceler.

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Zig Up Zig Up
   Zig Up

   Zig Up oyununda amacımız olabildiğince ilerlemek olacak. Mause yardımı ile yılanı kontrol ederken çevredeki yıldız ve diğer bonusları toplamaya çalışmanız gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Hatfa önce

  • Bebek Ginger Banyoda Bebek Ginger Banyoda
   Bebek Ginger Banyoda

   Bebek Ginger Banyoda oyunumuzda mause yardımı ile bebek Ginger’ın banyo olmasına yardımcı olmalısınız ve ginger’ı banyoda mutlu etmeye çalışmalısınız. İyi Eğlenceler.

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Stephen Karsch Stephen Karsch
   Stephen Karsch

   Stephen Karsch oyununda stephen karakterini kontrol ediyoruz. Stephen’ın elinde mavi renkte bir süper güçlere sahip top bulunuyor. Bu topu gitmek istediğimiz tarafa doğru fırlatıp daha sonra topun üzerine mause ile tıklayıp oraya ışınlanıp bütün bölümleri geçmeye çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 1 Hatfa önce

  • Yüz Temizleme Yüz Temizleme
   Yüz Temizleme

   Yüz Temizleme oyunumuzda karakterimiz kayboldu ve tam üç hafta sonra bir mağaranın yanında bulunudu. Saçı sakalı kıyafetleri ve kendisi kir içerisinde kalmıştı. Mause yardımı ile onu temizlemeli eski haline geri getirmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Çocuk Oyunları 1 Hatfa önce

  • Maze Planet Maze Planet
   Maze Planet

   Maze Planet oyununda yön tuşlarını kullanarak topu kontrol edecek ve labirentte topu çıkış noktasına ulaştırmaya çalışacaksınız. Bunu yaparken en kısa sürede başarmaya çalışın. Ne kadar kısa sürede çıkış noktasına ulaşırsanız o kadar fazla puan kazanacaksınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Hatfa önce

  • Kayıp Gezegen Kayıp Gezegen
   Kayıp Gezegen

   Kayıp Gezegen oyununda görevimiz uzay üssünü yaratıklardan korumak olacak. Bunun için yaratıkların kullanacağı güzergaha mause ile savaş makinelerini konuşlandırmanız gerekiyor. Bu silahları konuşlandırıp, onların saldırılarını savuşturmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 1 Hatfa önce

  • Sonbahar Bahçe Dekoru Sonbahar Bahçe Dekoru
   Sonbahar Bahçe Dekoru

   Sonbahar Bahçe Dekoru oyunumuzda sonbahar geliyor mause yardımı ile güzel bahçemizi sonbahar modasına göre düzenlemeye çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Araba Drift 3d Araba Drift 3d
   Araba Drift 3d

   Araba Drift 3d oyununda kilitli araçları ve haritaları açmak için sahip olduğunuz ilk araç ile drift puanları toplamalısınız. W,A,S,D tuşlarını kullanarak aracınızı kontrol edin boşluk yuşu ile de drift yaparak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 1 Hatfa önce

  • Bugs Bunny ve Sam Bugs Bunny ve Sam
   Bugs Bunny ve Sam

   Bugs Bunny ve Sam oyununda Sam Bugs Bunny’nin havucunu elinden alır ve Bugs Bunny’nin havucunu geri alması gerekiyor. Tepeden aşağıya yön tuşlarını kullanarak Bugs Bunny’i indirin ve Sam’i bularak ondan havucu geri almaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Çizgi Film Oyunları 2 Hatfa önce

  • Krisital Spa Masajı Krisital Spa Masajı
   Krisital Spa Masajı

   Krisital Spa Masajı oyunumuzda kristallerin mistik güçlerinden rahatlatıcı ve dinlendirici spa masajını güzel kızımız üzerinde kullanarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. Oyunu mause ile oynayaın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Hatfa önce

  • Elmas Topu Elmas Topu
   Elmas Topu

   Elmas Topu oyununda W,A,S,D tuşlarınızı kullanarak elmas topunu kontrol ediyorsunuz. Boşluk tuşu ile topu zıplatabilir, engelleri aşabilirsiniz. Oyunumuzda elmasları toplayarak seviyeleri geçmeye çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Kulak Doktoru Kulak Doktoru
   Kulak Doktoru

   Kulak Doktoru oyunumuzda minik kızımız uzun bir süredir belirli zaman aralıklarında kulaklarında ağrı hissediyordu. Son günlerde çok sık olmaya başlayınca doktora gitmeye karar verdi. Güzel kızımızın tedavisini mause ile yapabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Ameliyat Oyunları 2 Hatfa önce

  • Sporcular ve Dövüşçüler Sporcular ve Dövüşçüler
   Sporcular ve Dövüşçüler

   Sporcular ve Dövüşçüler oyununda bir tarafta Batman, Iron Man gibi süper kahramanlar, bir yanda ise Messi, Ronaldo gibi dünyaca ünlü dövüşçüler bulunuyor. Tarafınızı seçip, ringe çıkın ve dövüşü kazanmak adına elinizden gelen her şeyi yapmaya çalışın. W,,A,S,D tuşları ile ilerleyin. T,Y,U G,H,J tuşları ile dövüşebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Dövüş Oyunları 2 Hatfa önce

  • Gizli Şekerleme Gizli Şekerleme
   Gizli Şekerleme

   Gizli Şekerleme oyunumuzda mause yardımı ile gizli bir şekilde şekerlerle ilgili görevleri yapmaya çalışmalısınız. İyi eğlenceler.

   Kız oyunları 2 Hatfa önce

  • Kwiki Futbolu Kwiki Futbolu
   Kwiki Futbolu

   Kwiki Futbolu oyununda takımınızı seçerek futbol turnuvasına katılacaksınız. Takımlar ikişer oyuncudan oluşuyor. İlk oyuncunuzu S ikinci oyuncunuzu D tuşu ile kontrol ediyorsunuz. Oldukça zorlu futbol maçları sizleri bekliyor. İyi eğlenceler..

   Futbol Oyunları 2 Hatfa önce