En Yeni Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  En Yeni Oyunlar

  • Modacı Barbie ve Kedisi Modacı Barbie ve Kedisi
   Modacı Barbie ve Kedisi

   Modacı Barbie ve Kedisi oyunumuzda Barbie ve kedisi yeni modaya uygun kıyafetler giymeleri için sizin yardımınıza ihtiyaçları var. Mause ile kıyafeti seçtikten sonra Barbie’yi, kedi desenli bir çanta ve bir çift güneş gözlüğü ile daha da şık bir hale getirmelisiniz. İyi eğlenceler.

   Barbie Oyunları 17 Saat önce

  • Snowball.io Snowball.io
   Snowball.io

   Snowball.io oyununda yer de bulunan karları biriktirerek kartopu haline getirip rakibinize çarptırıp rakibinizi oyun alanı dışına iterek galip gelmeye çalışmalısınız. Mause ile karları yuvarlayarak toplayın ve ardından kartopunu fırlatıp diğer rakiplerinizi yok edin. İyi eğlenceler..

   Ben 10 Oyunları 19 Saat önce

  • Süper Cafe Süper Cafe
   Süper Cafe

   Süper Cafe oyunumuzda müşterileri disney prensesleri ve prensleri olan bir cafe işletmelisiniz. Üstelik bu cafede satışa sunulan herşeyi kendiniz hazırlayacaksınız. Cafenizde satışa başlamadan önce enfes bir pasta pişirecek, içecekleri hazırlayacak, hamburger ekmeğini bile kendiniz hazırlayacaksınız. Mause ile hemen işe koyulun ve sağlıklı hazırlanmış yiyecek ve içecekleri müşterilerinize servis edin. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 20 Saat önce

  • Free Rally 2 Free Rally 2
   Free Rally 2

   Free Rally 2 oyununda çeşitli arabalar hatta uçan araçlar helikopter, buggy, sofie, track, gibi kullanabileceğiniz harika bir araba oyun sizlerle! En sevdiğiniz arabayı seçin ve yön tuşları ile şehirde istediğiniz gibi gezin. İyi eğlenceler..

   Yarış Oyunları 20 Saat önce

  • Paparazi Kızı Ariel Paparazi Kızı Ariel
   Paparazi Kızı Ariel

   Paparazi Kızı Ariel oyunumuzda paparazi dergilerinin kapağı için Ariel’in resim çektirmesi gerekiyor. Mause ile mükemmel fotoğraflar için en şık giysileri seçmelisiniz. Bir çok derginin kapağını süsleyecek olan şirin kızımızı giydirerek mutlu olmasını sağlayın. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 2 Gün önce

  • Miami Crime Simulator 3d Miami Crime Simulator 3d
   Miami Crime Simulator 3d

   Miami Crime Simulator 3d oyununda çeşitli görevler verilecek ve sen de onları ölmeden yerine getirmeye çalışacaksın. Oyunda herkes senin düşmanın ve sen tek başınasın. Helikopter kullanabilir veya araba ile uzak bir düşmanı vurmaya gidebilirsin. W,A,S,D tuşları ile ilerleyin. Mause ile ateş edin. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 2 Gün önce

  • Bebekli Evin Temizliği Bebekli Evin Temizliği
   Bebekli Evin Temizliği

   Bebekli Evin Temizliği oyunumuzda Bebeği ile ilgilenirken ev işlerine yetişemeyen bir anneye yardımcı olmalı, bebekli evi temizlemelisiniz. Mause ile hemen oyuna başlayın ve bebekli evin tüm odalarını tek tek temizleyin, eşyaları toplayın, evi pırıl pırıl hale getirin. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Gün önce

  • Regular Show Dövüş Regular Show Dövüş
   Regular Show Dövüş

   Regular Show Dövüş oyununda Rigby ve Mordecaiden karakterlerinden seçimlerinizi yaparak dövüşe başlayabilirsiniz. Oyunda birinci karakterin Yön tuşları ve M,N ile dövüşebilirsiniz. İkinci oyuncu ile de W,A,S,D ve X,Z tuşları ile kontrol sağlayabilirsiniz. Arkadaşlarını bir robot kaçırıyor hemen sizde harekete geçerek onu kurtarmaya gidiyorsunuz. İyi eğlenceler..

   Dövüş Oyunları 2 Gün önce

  • Buz Kraliçesi Beyin Doktoru Buz Kraliçesi Beyin Doktoru
   Buz Kraliçesi Beyin Doktoru

   Buz Kraliçesi Beyin Doktoru oyunumuzda karlar ülkesinin güzeller güzeli kraliçesi Elsa bazı rahatsızlıklar hissettiği için beyin cerrahına gidiyor. Hemen muayene altına alınan Elsa’nın beyninde ki sorun tespit ediliyor. Elsa’nın beyin cerrahı siz olun ve bu ciddi operasyonu espirili bir şekilde gerçekleştirin. Mause ile güzel Elsanın çok sevdiği sarı saçlarını kesin, ameliyatı uygulayın ve güzel Elsa’yı sağlığına kavuşturun. İyi eğlenceler..

   Ameliyat Oyunları 3 Gün önce

  • Goal Keeper Goal Keeper
   Goal Keeper

   Goal Keeper oyununda mause kullanarak kaleci ile sağlı sollu hem yukarıdan, hem de aşağıdan gelen futbol toplarına kurtarmaya çalışıyorsunuz. Her kurtarıştan sonra gelen top sayısı artıyor ve şutlar hızlanıyor. Sen de hızlı ol ve reflekslerini kullan. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 3 Gün önce

  • Moana Gelin Partisi Moana Gelin Partisi
   Moana Gelin Partisi

   Moana Gelin Partisi oyunumuzda Maona evleniyor ve en iyi arkadaşları ona bir parti hazırlıyor. Prenseslere uygun çok güzel bir parti olacak. Mause ile tüm kızlar için en güzel kıyafetleri seçerek tasarım konusunda ne kadar iyi olduğunuzu herkese kanıtlayın. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 3 Gün önce

  • Maymunları Sevindir Samuray Maymunları Sevindir Samuray
   Maymunları Sevindir Samuray

   Maymunları Sevindir Samuray oyununda etrafta yer alan küçük samurayları ve altın paraları toplamalısınız. Mause yardımı ile tüm taşların ve bitkilerin arkasına bakarak samurayları ve altınları bulmaya çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 3 Gün önce

  • Disney Güzellik Yarışması Disney Güzellik Yarışması
   Disney Güzellik Yarışması

   Disney Güzellik Yarışması oyunumuzda disneyin en güzel prensesleri Elsa, Merida, Yasemin gibi prenseslerin yarışacağı güzellik yarışmasında birinciyi aldığı likelar belirleyecek. Mause ile tek tek güzellerimizi iki aşamayla giydirin. Önce şık bir mayo, daha sonra göz alıcı bir abiye ile giydirdiğiniz prensesler için like balonlarını patlatın. Üç prensesimiz için de aynı aşamaları yaparak en çok like topladığınız prensesi görün ve birinciyi belirleyin. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 4 Gün önce

  • Renkli Mıknatıslar Renkli Mıknatıslar
   Renkli Mıknatıslar

   Renkli Mıknatıslar oyununda mavi ve turuncu renkli mıknatıslarla hızlı bir şekilde bitiş çizgisine ulaşmaya çalışacaksınız. Yön tuşları yardımı ile tek yapmanız gereken zamanında tıklamak ve geride kalmamak olacak. İyi eğlenceler.

   Beceri Oyunları 4 Gün önce

  • Galaksi Savaşları Galaksi Savaşları
   Galaksi Savaşları

   Galaksi Savaşları oyununda düşman galaksilerinin savaş gemilerinden size doğru kırmızı renkte ateş yapılıyor. Yön tuşları ile sağa ve sola hareket ederek bu ateşlerden kendinizi koruyun. Boşluk tuşu ile ateş edin. Sol üst köşede özel atış için gerekli olan süre görünüyor. Bu süre dolduğunda yeniden Z harfine basarak özel atış yapın. Her yok ettiğiniz düşman gemisini yok ettiğinizde puan kazanıyorsunuz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 5 Gün önce

  • Prenseslerin Bahar Stili Prenseslerin Bahar Stili
   Prenseslerin Bahar Stili

   Prenseslerin Bahar Stili oyunumuzda Merida, Rapunzel, Elsa, Moana ve Anna bahar stillerini yeniden yapacaklar. Tüm prenseslerimizin tek tek evlerini ziyaret edecek, mause ile önce bu baharın modası bir çanta tasarlayacak, prenseslerimizi çantalarına uygun giydireceksiniz. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 5 Gün önce

  • Tren Simülator 3d Tren Simülator 3d
   Tren Simülator 3d

   Tren Simülator 3d oyununda mause yardımı ile oldukça kolay, sadece bir tane ray ayrımında rayı tam zamanında değiştirmemiz gerekiyor. Sol üst taraftaki ray simgesinden rayları değiştirebilirsiniz.Treni hareket ettirmek için brake barını sıfırlayıp, acceleration barını fulleyin. Trenin hareket ettiğini göreceksiniz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 5 Gün önce

  • Ariel Kapak Kızı Ariel Kapak Kızı
   Ariel Kapak Kızı

   Ariel Kapak Kızı oyunumuzda güzel prensesimiz Ariel çok satan moda dergilerine kapak kızı oluyor. Güzel prensese yardım etmek için ilk yapmanız gereken mause ile saç ve kombin detaylarını belirlemek olacak. Güzel prensesi konseptleri farklı her dergi için kapak kızına yakışır biçimde giydirecek ve birbirinden sempatik pozlarını fotoğraf çekeceksiniz. Sizin yaptığınız makyaj, kombin ve çektiğiniz fotoğrafla kapak kızı olan Ariel çok güzel görünmeli. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 6 Gün önce

  • Uzay Uçuşu Uzay Uçuşu
   Uzay Uçuşu

   Uzay Uçuşu oyununda uzay istasyonuna mümkün olduğunca çok gemi indirin. Gemileri yönlendirirken uydulara dikkat etmelisiniz. Mause ile uçakların birbirine çarpmaması için yön verin. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 6 Gün önce

  • Kötü Prensesler Kötü Prensesler
   Kötü Prensesler

   Kötü Prensesler oyunumuzda kötü kraliçe ile Harley Quinn kötü görevlerden uzak durmayı ve huzurlu bir gün geçirmeyi çok istiyorlar. Ünlü prensesleri son moda kıyafetleri denemeye karar verdiler. Mause ile eğlenceli bir elbise giydirdikten sonra, harika saç stillerinden birini seçip onları mutlu etmeye çalışın. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 6 Gün önce

  • Akıllı Salyangoz 3 Akıllı Salyangoz 3
   Akıllı Salyangoz 3

   Akıllı Salyangoz 3 oyununda salyangoz platformda mahsur kaldı. Mause ile uygun hamleler yaparak salyangozu çıkışa ulaştırmalısınız. Salyangozu durdurmak isterseniz üzerine bir kez tıklamanız yeterli olacaktır. Bütün bölümleri geçerek oyunu tamamlamaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 6 Gün önce

  • Süper Kuaför Süper Kuaför
   Süper Kuaför

   Süper Kuaför oyunumuzda mause ile kuaför olacak hızla saçları şık bir hale getireceksiniz. Öncelikle saçlarını yapmak istediğiniz kızı seçin, daha sonra saç yapımına başlayın. İster kıvırcık, isterseniz de düz bir model verin. Saç rengini kendi istediğiniz hale getirip saç aksesuarları ile işlemi tamamlayın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 7 Gün önce

  • Yat Park Etme Yat Park Etme
   Yat Park Etme

   Yat Park Etme oyununda görevimiz lüks yatlardan birini yat limanına park etmek olacak. Yön tuşları ile yatı hareket ettrin ve denizde yüzenlere ve liman iskelelerine dikkat ederek yatı park edin. İyi eğlenceler...

   Beceri Oyunları 7 Gün önce

  • Uçak Boyama Kitabı Uçak Boyama Kitabı
   Uçak Boyama Kitabı

   Uçak Boyama Kitabı oyunumuzda mause ile harika kanatları olan bu uçakları boyarken çok eğleneceksiniz. Boyama kitabından bir uçak resmi seçtikten sonra yeteneğinizi konuşturun. En güzel renkleri bir arada kullanarak tüm uçakları boyayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Boyama Oyunları 7 Gün önce

  • Büyük Askeri Mücadele Büyük Askeri Mücadele
   Büyük Askeri Mücadele

   Büyük Askeri Mücadele oyununda çok büyük bir askeri mücadele için hazır olun. Karşınıza çıkan tüm düşmanları yok ederek bölüm sonuna ulaşmalısınız. Yön tuşları ile askerin kontrolünü sağlayıp mause ile ateş ederek tüm düşmanları yenilgiye uğratın. Boşluk tuşşuna basarak askerleri zıplatın. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 7 Gün önce

  • Bella Kurtarma Operasyonu Bella Kurtarma Operasyonu
   Bella Kurtarma Operasyonu

   Bella Kurtarma Operasyonu oyunumuzda sevimli kızımız Bella, maalesef bugün bir kaza geçirdi ve yardımınıza ihtiyacı var. Tam alışveriş yaptığı sırada kaza geçiren prensesi iyleştirmelisiniz. Mause ile ilaç ihtiyacı var, camı dikkatlice çıkarın, yaralarını dezenfekte ederek röntgenini çekin. Bella’ya kısa sürede iyileşmesi için bandaj uygulayın ve alçıyı tam ayarında karıştırın. İyi eğlenceler.

   Ameliyat Oyunları 1 Hatfa önce

  • Komik Kafa Topu Komik Kafa Topu
   Komik Kafa Topu

   Komik Kafa Topu oyununda amacımız ortadaki topu kale gibi olan borulara sokmak olacak. Yön tuşları ile komik yaratıkları hareket ettirin, topu deliğe sokun ve sayıları kazanın. One player seçimi ile tek kişilik bilgisayara karşı, two players seçimi ile 2 kişilik oynanır. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Hatfa önce

  • Barbie ve Rocker Kızlar Barbie ve Rocker Kızlar
   Barbie ve Rocker Kızlar

   Barbie ve Rocker Kızlar oyunumuzda mause ile Barbie ve Rocker kızları giydirecek, en havalı kombinleri rocker aksesuarları ile tamamlayacaksınız. Barbie ve üç güzel dostunu tek tek giydirerek hem çok eğlenecek hem de rock stilinin en güzel sonuçlarını ortaya çıkartmış olacaksınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • Yamyamlardan Kaç 3d Yamyamlardan Kaç 3d
   Yamyamlardan Kaç 3d

   Yamyamlardan Kaç 3d oyununda Aborjin yamyamlarının yıllar önce yok olduklarını sanan maceracı gezginimiz aborjinler ile karşılaştı. Aborjinlerden kaçabilirseniz hayatta kalacaksınız. W,A,S,D tuşlarıyla hareket edebilirsiniz, kazandığınız altınları market kısmından karakterimizi gelitirebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 1 Hatfa önce

  • Minecraft Online Savaş Minecraft Online Savaş
   Minecraft Online Savaş

   Minecraft Online Savaş oyununda W,A,S,D ile karakterinizi hareket ettirebilir, mause ilee diğer oyuncuların üzerine ateş açabilirsiniz. Labirente benzeyen bölümlerde kaybolmamaya çalışarak en fazla rakip öldüren oyuncu olmanız gerekiyor. Bu sayede oyunun kazananı siz olabilirsiniz. Sırasıyla 1,2,3,4,5 rakamlarına basarak keskin nişancı tüfeği, bomba atar, pompalı veya taramalı tüfekler arasında geçiş yapabilirsiniz. Kalan mermi sayınız ve sağlık durumunuzla ilgili bilgiye ekranın sağ alt köşesinden göreceksiniz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 1 Hatfa önce

  • Saçlarda Renk Cümbüşü Saçlarda Renk Cümbüşü
   Saçlarda Renk Cümbüşü

   Saçlarda Renk Cümbüşü oyunumuzda güzel prensesler Mulan, Rapunzel ve Anna sıradanlıktan sıkıldılar. Mause ile prensesler için önce muhteşem bir makyaj, ardından göz alıcı bir kombin, sonra da renk cümbüşü yaratan saç renklerini seçin. Aksesuarlar ile destekleyeceğiniz renk cümbüşü stili ile prenseslerimizin ilkbahara bomba gibi girmesini sağlayın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Polis Arabaları 3d Polis Arabaları 3d
   Polis Arabaları 3d

   Polis Arabaları 3d oyununda üç çeşit araba var, hepsi birbirinden hızlı ve güçlü arabaları kullanmalısınız. İstediğiniz arabayı 1,2,3 tuşlarıyla seçim yapabilirsiniz. W,A,S,D tuşlarıyla aracı kontrol edebilirsiniz. E ile polis sirenini açabilirsiniz, C ile kamera açısını değiştirebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 1 Hatfa önce

  • Kraliyet Koleji Prensesleri Kraliyet Koleji Prensesleri
   Kraliyet Koleji Prensesleri

   Kraliyet Koleji Prensesleri oyunumuzda kraliyet kolejinde güzel zaman geçirmek isteyen sevimli prenseslere yardımcı olmalısınız. Mause ile en güzel giysi ve saç modelini seçtikten sonra uygun aksesuarlarla stilinizi belirleyin. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Zıp Zıp Yarış Zıp Zıp Yarış
   Zıp Zıp Yarış

   Zıp Zıp Yarış oyununda zıplaya zıplaya ilerleyip engelleri aşın ve rakiplerini geride bırakın. Boşluk tuşuna basarak zıplayarak ilerleyin. İyi eğlenceler..

   Yarış Oyunları 1 Hatfa önce

  • Gigi Hadid ile Muhteşem Gala Gigi Hadid ile Muhteşem Gala
   Gigi Hadid ile Muhteşem Gala

   Gigi Hadid ile Muhteşem Gala oyunumuzda Gigi Hadid prensesleri muhteşem bir galaya götürecek. Konsept bir gala olacak ve prenseslerimiz için muhteşem kanatlı peri kombinleri yapacaksınız. Prenseslerimize maue ile yardımcı olun ve en güzel elbiseleri seçerek dilediğiniz prensesimizi dilediğiniz gibi giydirin. İyi Eğlenceler.

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • Neon Hokey Neon Hokey
   Neon Hokey

   Neon Hokey oyununda mause yardımı ile istediğiniz hızda başlattıktan sonra rakibinizin kalesine pakı yollayarak en yüksek skoru elde etmeye çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 1 Hatfa önce

  • Prenseslerin Evi Prenseslerin Evi
   Prenseslerin Evi

   Prenseslerin Evi oyunumuzda Moana, Rapunzel ve Anna ile harika vakit geçireceğiniz bir oyunda sizlerle. Mause ile prenseslerimizin evinin kapısını dekore ederek başlayacağınız oyuna prenseslerimizi en güzel şekilde giydirerek devam edeceksiniz. Daha sonra prenseslerimizin sosyal medya paylaşımlarını dekore edeceksiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Hatfa önce

  • Kalemle Meyveleri Vur 2 Kalemle Meyveleri Vur 2
   Kalemle Meyveleri Vur 2

   Kalemle Meyveleri Vur 2 oyununda mause yardımı ile kalemi fırlatıp meyveleri vurmaya çalışacaksınız. Eğer meyveleri vuramazsanız topladığınız puanlar sıfırlanır ve baştan başlarsınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Düşman Tanklar Düşman Tanklar
   Düşman Tanklar

   Düşman Tanklar oyununda düşman tankları hızlı ve kalabalık bir şekilde sizin üssünüze saldıraya geçiyor. Mause ile tanklarınızı ve askerlerinizi savunma bölgesine konuşlandırarak düşman tanklarının saldırısını durdurmalısınız. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 2 Hatfa önce

  • Bu Yılın Sokak Modası Bu Yılın Sokak Modası
   Bu Yılın Sokak Modası

   Bu Yılın Sokak Modası oyunumuzda Pamuk Prenses, Sindirella ve Ariel ile bu yılın sokak modasına bir göz atacak, kombinlerinizi güzel prenseslerimiz ile deneyeceksiniz. Mause ile seçimlerinizi yapın ve sokaklarda en çok ilgi çekecek trendi siz oluşturun. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 2 Hatfa önce