En Yeni Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  En Yeni Oyunlar

  • Prenseslerin Tropik Tatili Prenseslerin Tropik Tatili
   Prenseslerin Tropik Tatili

   Prenseslerin Tropik Tatili oyunumuzda mause ile prenseslerimiz ile tropik bir tatile çıkmak üzere hazırlanın. Üç güzel prensesimiz Anna, Sindirella ve Belle ile tatile en güzel şekilde hazırlık yapın, makyaj, plaj kombini ve aksesuarlar ile muhteşem sonuçlar ortaya çıkartın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 7 Saat önce

  • Ferrari Park Etme Ferrari Park Etme
   Ferrari Park Etme

   Ferrari Park Etme oyununda beyaz çizgilerle ve içinde hareketli ok olan yere arabayı götürmelisiniz. Kaza yaptıkça aracınız hasar görüyor. Sol alt köşede hasar durumunu gösteriyor. W,A,S,D tuşları ile aracı ilerletin. Boşluk tuşu ile fren yapın ve aracı park edin. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 8 Saat önce

  • Prenseslerin Kazak Tasarımları Prenseslerin Kazak Tasarımları
   Prenseslerin Kazak Tasarımları

   Prenseslerin Kazak Tasarımları oyunumuzda bu kışın en havalı kazaklarını prenseslerimiz ile tasarlamalısınız. Tiana, Merida ve Ariel ile bu yılın moda renkleri, desenleri, aksesuarları mause ile süsleyeceğiniz kazaklarını tasarlayıp kombinleyeceksiniz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 9 Saat önce

  • Flappy Gumball Flappy Gumball
   Flappy Gumball

   Flappy Gumball oyununda mause yardımı ile roketli kaykayıyla havada uçan gumballı borulara değmeden aralardan geçmesini sağlayın. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 10 Saat önce

  • Çıkışı Kapısını Bul Çıkışı Kapısını Bul
   Çıkışı Kapısını Bul

   Çıkışı Kapısını Bul oyununda karanlık ve kasvetle donanmış mekanda sessizce çıkış kapısına yönelerek oradan çıkmanın bir yolunu bulmalısınız. Q,W,E,A,S,D tuşlarını kullanarak istikametinizi kapının olduğu alana doğru düzgün bir şekilde ilerleyin. Boşluk tüşü ile düşmanları yok edip çıkış kapısının anahtarını alın. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 1 Gün önce

  • Belle Kış Düğünü Belle Kış Düğünü
   Belle Kış Düğünü

   Belle Kış Düğünü oyunumuzda belle kış gelini olmaya karar verdi. Bembeyaz kar görüntüsünün romantizmi ile düğün gününün kış olmasına karar veren Belle’yi göz alıcı bir kış gelinine dönüştürmelisiniz. Mause ile hemen oyuna başlayın ve makyaj, gelinlik kombini, saç, çiçek, dekorasyon gibi tüm aşamalarla ilgilenin, Belle’nin bu kışın en güzel gelini olmasını sağlayın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Gün önce

  • Finn Jake Ritim Kahramanları Finn Jake Ritim Kahramanları
   Finn Jake Ritim Kahramanları

   Finn Jake Ritim Kahramanları oyununda finn jake ve arkadaşları pistte kendilerini müziğin eşliğine bırakarak dans etmeye başlarlar. Fakat doğru hareketleri yapabilmeleri için sizin yardımınız gerekmektedir. Z ve X tuşlarını kullanarak dans etmelerini sağlayın.

   Çizgi Film Oyunları 1 Gün önce

  • Elsa Butik Dükkanı Elsa Butik Dükkanı
   Elsa Butik Dükkanı

   Elsa Butik Dükkanı oyunumuzda elsa karlar ülkesine bir butik dükkanı açmak istiyor. Bu dükkanda günleri çok yoğun ve yorucu geçen elsa butik dükkanının işlerinde ona yardım etmelisiniz. Mause ile yapmanız gereken ekranın alt bölümündeki nesneleri bulup diğer levellere geçmesini sağlamalısnız. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Gün önce

  • Woobies Patlat Woobies Patlat
   Woobies Patlat

   Woobies Patlat oyununda mause ile yapmanız gereken, size verilen fırlatma makinesi ile aynı renk olan topları yukarı doğru fırlatarak vurmalı ve onları patlat malısınız. Ancak toplar sürekli aşağı doğru hareket etmektedir. Acele etmezseniz kaybede bilirsiniz. Bu nedenle çok hızlı olmalı ve woobiesleri bir an önce yok etmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Balon Patlatma 2 Gün önce

  • Disney Prensese Dönüşüm Disney Prensese Dönüşüm
   Disney Prensese Dönüşüm

   Disney Prensese Dönüşüm oyunumuzda güzeller güzeli bir oyun karakterini en sevdiğiniz disney prensese adım adım dönüştürmek ister misiniz? Mause ile makyaj, saç, kostüm, prenseslerimize özgü aksesuarlar ile harika sonuçlar ortaya koyun. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 2 Gün önce

  • Insane Track Supercars Insane Track Supercars
   Insane Track Supercars

   Insane Track Supercars oyununda gelişmiş grafiklerle hazırlanmış, içerisinde birbirinden hızlı arabalar bulunan oyun sizlerle. Arabamızı W,A,S,D tuşlarıyla kontrol edebilirsiniz. Oyunda belirli bir hedefiniz veya amacınız yok serbest sürüş üzerine yapılmış güzel bir oyun. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 2 Gün önce

  • Rapunzel Ariel Ziyareti Rapunzel Ariel Ziyareti
   Rapunzel Ariel Ziyareti

   Rapunzel Ariel Ziyareti oyunumuz da prensesimiz Rapunzel kankası Arieli ziyaret etmek istiyor. Denizler altında yaşayan Ariel dostunu misafir edeceği için çok ama çok heyecanlı. Rapunzel’in Ariel’i denizler altında ziyaret etmesi için bir takım hazırlıklar gerekecek. ause ile hemen oyuna başlayın, rapunzelin deniz kızına dönüşümünü sağlayın. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 3 Gün önce

  • Süper Neon Topu Süper Neon Topu
   Süper Neon Topu

   Süper Neon Topu oyununda yön tuşlarınızı kullanarak topu engelleri kullanarak aşağıya düşmemesini sağlamalısınız. Sağa ve sola topu yönlendirerek en yüksek puanı elde etmeye çalışın. İyi Eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Gün önce

  • Hamburger Çılgınlığı Hamburger Çılgınlığı
   Hamburger Çılgınlığı

   Hamburger Çılgınlığı oyunumuzda en leziz hamburgerleri hazırlamak, ağızları sulandırmak ve bu meslekte kendinizi kanıtlamalısınız. Mause yardımı ile isterseniz yepyeni hamburger lezzetleri ortaya koyun, isterseniz de olması gereken hamburgerleri hazırlayıp para kazanın. İyi eğlenceler..

   Yemek Oyunları 3 Gün önce

  • Savaş Fili Savaş Fili
   Savaş Fili

   Savaş Fili oyununda düşman saldırılarını önleyerek kazanmak için iyi bir şekilde mücadele vermeniz gerekiyor. Başarı sağladıkça bölümleri geçmeniz mümkün olacaktır. Mause ile oyunun hemen alt kısmında askerler basabilir ve atak yapabilirsiniz. Fili kontrol etmek için ise yön tuşlarını kullanmalısınız. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 3 Gün önce

  • Prensesler Lolita Partisinde Prensesler Lolita Partisinde
   Prensesler Lolita Partisinde

   Prensesler Lolita Partisinde oyunumuzda güzellerimiz japon moda çılgınlığı Disneyland’a kadar ulaştı ve en sevdiğiniz disney prenseslerinden dördü yılın en çok beklenen Lolita partisine gidiyorlar. Bu partide herkes Lolita tarzı bir kıyafet kobinleri yapmalıdır. Moana, Jasmine, Cinderella ve Elsa parti öncesi boy gösterecekleri kırmızı halıda tüm dikkatini çeken şanslı kızlar olacak mı? Hemen oyuna başlayın ve mause ile en göz alıcı kombinleri prenseslerimiz için oluşturun. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 4 Gün önce

  • Batman Basket Atıyor Batman Basket Atıyor
   Batman Basket Atıyor

   Batman Basket Atıyor oyununda Batman kahramanlık görevini tamamlayıp evine dönerken bir çatıda pota ve basketbol topu görüyor. Birkaç atış attıktan sonra basket atamayınca sinirleniyor ve basketbol sahasını bırakmıyor. Batman’e yardım etmek size düşüyor. Mause ile topun yönünü ayarlayın ve sağa doğru götürün bu şekilde hızını ayarlayacaksınız. Her bölümde sizden belli bir sayıda basket atmanızı isteyecek. Basket atamadığınızda Batmanın canı azalacak. Düzgün düşünüp seviyeleri geçin Batmane yardım edin. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 4 Gün önce

  • Carl’ın Evi Carl’ın Evi
   Carl’ın Evi

   Carl’ın Evi oyununda mause ile rüzgar yapın ve carl’ın evinin uçmasınız sağlayın. İlk bölümde uçan evi, halkaların içindeki yıldızların üzerine getirin. İkinci bölüm taşlara değmeden yıldızları toplayıp bölümü tamamlayın. Carl’ın cennet şelalerine yerleşmesine yardımcı olun. İyi eğlenceler..

   Çizgi Film Oyunları 5 Gün önce

  • Sindirella Terzi Randevusu Sindirella Terzi Randevusu
   Sindirella Terzi Randevusu

   Sindirella Terzi Randevusu oyunumuzda sindirella bir kaç gün sonra katılacağı balo için çok acil elbise diktirmelidir. Terzisinden randevu alır ve gider. Ancak çok dağınık olan terzisi randevusu için hazırlanmalıdır. Bunun için terziye mause ile yardım edip atölyesini toplamalısınız. Sonra sindirella ölçüsünü alıp kıyafeti dikmeliisniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 5 Gün önce

  • Transformers Savaşı Transformers Savaşı
   Transformers Savaşı

   Transformers Savaşı oyununda W,A,S,D tuşlarıyla robotu hareket ettirin mause ile kötü robotlara ateş ederek öldürün ve yolunuza devam edin. Silahlar arasında geçiş yapmak için 1,2,3,4,5,6,7 tuşları kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 5 Gün önce

  • Dramatik Düğün Dramatik Düğün
   Dramatik Düğün

   Dramatik Düğün oyunumuzda Rapunzel Elsa’nın büyük aşkı Jack Frost ile evlenmeye hazırlanıyor. Düğünü basan eski sevgili Elsa Jack’i geri almak isteyecek. Öncelikle mause ile iki gelini de en güzel şekilde hazırlayın. Makyajından gelin kombinine kadar tek tek seçimlerinizi yapın ve iki gelinin mücadelesinde kazanmasını istediğiniz tarafa yardımcı olun. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 6 Gün önce

  • Kötü Büyük Robotlar Kötü Büyük Robotlar
   Kötü Büyük Robotlar

   Kötü Büyük Robotlar oyununda kötü büyük robotlar şehri istila etmiş heryer perişan haldedir ama unutmayın ki robotların hassas olduğu noktalar var. Mause ile elimizdeki sapanı kullanarak robotun içindeki mavi gücü vurup onu etkisiz hale getireceksiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 6 Gün önce

  • Yeni Bir Yıl Yeni Bir Harley Yeni Bir Yıl Yeni Bir Harley
   Yeni Bir Yıl Yeni Bir Harley

   Yeni Bir Yıl Yeni Bir Harley oyunumuzda Harley Quinn yeni yılda yepyeni görüntüsü ile bizlerle olacak. Siz de oyunumuza başlayın ve yeni yılın en yeni kızını hazırlayan olun. Harley Quiin için mause ile öncelikle cilt bakımı yapın, saç, makyaj ve harleye yepyeni bir görünüm kazandıracak tüm detayları tek tek seçin, muhteşem bir başlangıcın mimarı siz olun. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 6 Gün önce

  • Drift Simülatör Drift Simülatör
   Drift Simülatör

   Drift Simülatör oyununda iki tane farklı harita, on tane de farklı araç var.Araçlar ile hızlanıp drift yapıp drift puan kazanabilirsiniz. Araç kontrollerini yön tuşlarıyla sağlayabilirsiniz, shift ile nitroyu açabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 6 Gün önce

  • Anna Ev Temizliği Anna Ev Temizliği
   Anna Ev Temizliği

   Anna Ev Temizliği oyunumuzda uzun süredir temizlikten nasibini almamış bir evin temizliğini Anna ile gerçekleştirmelisiniz. Hemen size yöneltilen komutları yerine getirin, ve mause yardımı ile Anna’nın evini temizleyin. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Naruto Boks Turnuvası Naruto Boks Turnuvası
   Naruto Boks Turnuvası

   Naruto Boks Turnuvası oyununda naruto ile boks yaparak rakiplerini alt etmeye çalışacaksınız. Mause ile rakiplerinize yumruk atıp boşluk tuşuyla defans yapabilirsiniz. Karşınıza çıkan boksörleri tek tek yenerek turnuvayı kazanın. İyi eğlenceler..

   Dövüş Oyunları 1 Hatfa önce

  • Elsanın Sihirli Evi Elsanın Sihirli Evi
   Elsanın Sihirli Evi

   Elsanın Sihirli Evi oyunumuzda elsanın sihirli yılbaşı evini yapmasına yardımcı olacağınız. Mause ile tüm görevleri başarıyla yerine getirmelisiniz. Öncelikle El işareti size hangi görevleri yapacağınızı gösterecektir. O görevleri sırayla yapmanız elsanın sihir yapması demek oluyor. Siz görevleri yaptıkça elsa sihirlerini yapabilecek. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • At Sürme Simülatör At Sürme Simülatör
   At Sürme Simülatör

   At Sürme Simülatör oyununda karakteri ata bindirerek atı koşturmalısınız. W,A,S,D tuşlarıyla atı kontrol edebilirsiniz. Ata binmek ve inmek için F tuşuna basmalısınız. Shift tuşuyla atı koşturabilirsiniz. 1,2,3 tuşlarıyla silah seçimi yapabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 1 Hatfa önce

  • Hazel Bebek Çiftlik Günü Hazel Bebek Çiftlik Günü
   Hazel Bebek Çiftlik Günü

   Hazel Bebek Çiftlik Günü oyunumuzda hazel bebek çiftliğe gitmiştir, ve en sevdiği oyunları çiftlikte oynayacaktır. Mause ile hazeli çiftliğe uygun giydirerek başlamalısınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • Nitro Drift Nitro Drift
   Nitro Drift

   Nitro Drift oyununda mause ile seçtiğimiz aracımızla rakip araçları yok etmeye çalışıyoruz. Aracımızın önünde yer alan dikenli bölüm ile diğer araçlara arkadan ve yandan çarparak onları yok ediyorsunuz. Aracı geliştirmek için haritanın çeşitli yerlerinde bulunan vidaları ve somunları toplamanız gerekiyor, bu bileşenleri topladıkça aracınızın verdiği hasar ile birlikte hasar etki alanı da artıyor. Yok ettiğiniz her araç parçalandıktan sonra etrafa somun ve vida saçıyor bunları toplayarak ta aracınızı ekstra hızlı geliştirebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 1 Hatfa önce

  • Dekorasyon Şampiyonu Dekorasyon Şampiyonu
   Dekorasyon Şampiyonu

   Dekorasyon Şampiyonu oyunumuzda öncelikle kendi avatarınızı ortaya çıkartacaksınız. Ardından geniş bir odayı dilediğiniz gibi dekore edeceksiniz. Dekorasyon malzemelerinin güzelliği karşısında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Mause yardımı ile seçimlerinizi yapın, odayı dekore edin ve oyunun online özelliği sayesinde oyunu oynayan diğer oyuncuların odalarını da ziyaret edip fikirler alabilecek, diğer odaları puanlayabileceksiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • 2 kişilik Savaşçı 2 kişilik Savaşçı
   2 kişilik Savaşçı

   2 kişilik Savaşçı oyununda Arioch, Zeboiime sızıp ölümsüz kral Kedorlaomeri yenmek için en iyi iki savaşçısını atadı. Sky Hawk ve Sara-Rose bu zorlu yola düşmüş, halkı karanlık ve lanetli topraklardan kurtarmak için savaşa girmişlerdir. Oyunu isterseniz 2 kişilik dilerseniz tek kişilik oynanmaktarır. Tek kişilik oynarsanız yön tuşları ile hareket edip mause ile vurunuz. İki kişilikde ise W,A,S,D ile hareket edip Y tuşu ile vurun. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 1 Hatfa önce

  • Noel Babaya Kostüm Dikme Noel Babaya Kostüm Dikme
   Noel Babaya Kostüm Dikme

   Noel Babaya Kostüm Dikme oyununda ilk önce tüm görevleri yerine getirmelisiniz. İlk olarak terzinin odasını temizleyin ve daha sonra mause ile noel babaya kıyafet dikmeye başlayın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Deadpool Deadpool
   Deadpool

   Deadpool oyununda marvelin zeki, çevik ve ahlaksız kahramanı Deadpool kötülerle savaşıyor. W,A,S,D veya yön tuşları ile yönlendirip mause ile ateş edin. Düşmanlarınızı kafadan vurursanız daha fazla puan kazanırsınız. İyi eğlenceler...

   Aksiyon Oyunları 1 Hatfa önce

  • Kış Gelini Belle Kış Gelini Belle
   Kış Gelini Belle

   Kış Gelini Belle oyunumuzda güzeller güzeli Belle kış gelini oluyor. Soğuk havaya rağmen güzelliğinden ödün vermek istemeyen prenses için en güzel kombini yapmalısınız. Mause ile kış aylarında sıcacık bir görünüm kazanması için Belle’ye yardımcı olun ve güzel gelinimiz sizin sayenizde mutlu olsun. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Bubble Shooter Bubble Shooter
   Bubble Shooter

   Bubble Shooter oyununda mause kullanarak rengarenk balonları patlatarak yüksek skorlar elde etmeye çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

   Balon Patlatma 1 Hatfa önce

  • Barbie Gerçek Alışveriş Barbie Gerçek Alışveriş
   Barbie Gerçek Alışveriş

   Barbie Gerçek Alışveriş oyunumuzda boş olan gardropunu yeni kıyafetlerle doldurmak isteyen Barbie bunun için öncelikle para kazanmalı. Mause ile bilgisayar başında ek iş yapıp para kazanan barbie daha sonra alışverişe çıkıp bütün parasıyla kendine kıyafet almasına yardımcı olmalısnız. İyi eğlenceler..

   Barbie Oyunları 1 Hatfa önce

  • Salyangoz Bob Kış Macerası Salyangoz Bob Kış Macerası
   Salyangoz Bob Kış Macerası

   Salyangoz Bob Kış Macerası oyununda bölümleri mause yardımı ile kolaydan zora dogru ilerleyen ve mantığınızı kullanarak çevredeki tüm ipuçlarından yararlanmanız gereken bir yolculuk yapacaksınız. Böylece başarılı olduğunuz her bir bölümden sonra daha farklı bölümlere geçmeye çalışacaksınız. İyi eğlenceler.

   Çizgi Film Oyunları 1 Hatfa önce

  • Orkide Kızlar Orkide Kızlar
   Orkide Kızlar

   Orkide Kızlar oyunumuzda Elsa ve Moana orkideye aşıklar. Onlar dünyanın en şaşırtıcı ve nadir orkideleriyle dolu güzel bir seranın gururlu sahipleri. Prensesler her yıl Avustralya’ya seyahat ediyor ve dünyanın en büyük orkide fuarını ziyaret ederek seraları için yeni orkideler satın almak isteyecekler. Bu yıl kızlar özel bir kombinle fuara gitmek istiyorlar. Onlara orkide’den ilham alani bir makyaj ve kombin seçin. Saçlarını güzel orkide taçlarıyla süslemeyi unutmayın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Climber Online Climber Online
   Climber Online

   Climber Online oyununda küçük ninjayı suya düşürmeden üst kısımlara çıkarmaya çalışıyoruz. Mause yardımıyla ninjayı yukarıya doğru tırmandırabiliriz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 1 Hatfa önce