En Yeni Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  En Yeni Oyunlar

  • Yeşil Zıpzıp Yeşil Zıpzıp
   Yeşil Zıpzıp

   Yeşil Zıpzıp oyununda mause ile yapmanız gereken engellere takılmadan gidebildiğin en uzak yere gidebilmek olacak. Göreve niyetlenmiş ve düşman üssüne sızmış. Dokunarak onun roket sistemini çalıştırır ve havalanırsın. Oyunda ayrıca başarılar bölümü yer almaktadır. Bunlar sana ekstra bonuslar kazandırır. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 39 Dakika önce

  • Emily Evim Güzel Evim Emily Evim Güzel Evim
   Emily Evim Güzel Evim

   Emily Evim Güzel Evim oyunumuzda Emily, Patrick ve kızları Paige, lüks bir yerde yeni bir eve taşındılar. Potansiyeli ve güzel bir bahçesi var, ancak hayallerindeki evi onarmak ve tamir etmek için çok çalışmak zorunda kalacaklar. Mause ile sevimli aileye yardım edin ve çok geç olmadan hayallerindeki evi onarın, ve tamir edin. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Saat önce

  • Küp ile Zıplama Küp ile Zıplama
   Küp ile Zıplama

   Küp ile Zıplama oyununda mause ile bir küp ile karşımıza çıkan küplerin üzerinden zıplayarak ilerlemeye çalışmalıyız. Yol boyunca farklı boyutlarda küpler dizilmiş durumda. Bu küplerin üzerinden zıplayarak ilerlememiz gerekiyor. Dikkatli bir şekilde küplerin üzerinden ilerleyerek skor elde ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Saat önce

  • Fil Boyama Kitabı Fil Boyama Kitabı
   Fil Boyama Kitabı

   Fil Boyama Kitabı oyunumuzda renkleri karıştırarak boyamayı seviyorsanız bu oyun tam size göre. Mause ile görüntülerden herhangi birini seçerek boyamaya başlayabilirsiniz. Boyarken fırçanın kalınlığını büyütüp küçültmek sizin elinizde. İyi eğleneler..

   Boyama Oyunları 23 Saat önce

  • Tır Parkuru 3d Tır Parkuru 3d
   Tır Parkuru 3d

   Tır Parkuru 3d oyununda birbirinden farklı tırlar ile havada inşa edilmiş parkurlarda tırları istenilen yerlere park etmeye çalışmalısınız. Yön tuşları ile hareket ederken parkurlar bulunan engellere çarpmamamız gerekiyor. Dikkatli bir şekilde tır kontrol ederek ilerliyor ve istenilen yerlere park ediyoruz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 1 Gün önce

  • İnstagram Stories İnstagram Stories
   İnstagram Stories

   İnstagram Stories oyunumuzda güzel prenseslerimiz şu sıralar en çok İnstagram Stories’de paylaşım yapmayı seviyorlar. Prenseslerin kusursuz makyajları ile selfieler paylaşmalarını sağlamak için işe koyulun. Mause ile en güzel makyajları prenseslerimiz için yapın ve İnstagram Stories kısmını şenlendirin. İyi eğlenceler.

   Makyaj Oyunları 1 Gün önce

  • Defly.io Defly.io
   Defly.io

   Defly.io oyununda küçük helikopterinizi uçurun ve mümkün olduğu kadar fazla bölgeyi ele geçirmeye çalışın. İşaretleyicileri haritaya yerleştirin ve seviyelemek için alanları doldurun. Düşmanlara ateş edin ve düşman bölgelerine çarpmamaya çalışın. W,A,S,D tuşlrı ile ilerleyin, Mause ile ateş edin, Boşluk uşu ile işaretleme yapın. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 1 Gün önce

  • Selfie Hikayeleri Selfie Hikayeleri
   Selfie Hikayeleri

   Selfie Hikayeleri oyunumuzda mause ile sevdiğimiz kızların, selfie hikayeleri atmaları için hazır olmalarına yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 2 Gün önce

  • Mafya Arabaları 3d Mafya Arabaları 3d
   Mafya Arabaları 3d

   Mafya Arabaları 3d oyununda birbirinden farklı mafya arabaları ile çeşitli görevleri yerine getirmeye çalışmalısınız. Yön tuşları ile istenilen şeyleri yerine getiriyoruz. Bölümleri geçerek para da kazanıyoruz. Kazandığımız paralar ile yeni mafya arabaları satın alarak oyuna devam ediyoruz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 2 Gün önce

  • Fitness Güzelleri Fitness Güzelleri
   Fitness Güzelleri

   Fitness Güzelleri oyunumuzda mause ile fitness güzellerini yapacakları spor için hazırlayacak, en havalı spor kombinlerini oluşturacaksınız. Kombin seçenekleri arasında soru işareti ile gizlenmiş parçaları kullanabilmek için oyunun sonunda ki eğlenceli aşamayı geçip bir soru işareti açtırabileceksiniz. İyi eğlenceler.

   Kız oyunları 2 Gün önce

  • Cyborg Cyborg
   Cyborg

   Cyborg oyununda düşmanlar size ateş ettiğinde platform değiştirerek vurulmaktan kurtulabilirsiniz. Kurtulamadığınız her kurşun sizin gücünüzü azaltır. Kalan güçleriniz ekranın sol üs köşesinde gösterilmektedir. Oyununu düşmanlarınıza seri bir şekilde ateş ederek oynayın. W,A,S,D tuşları ile ilerleyin, Mause ile ateş edin.İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 2 Gün önce

  • Space Run Space Run
   Space Run

   Space Run oyununda yön tuşları kullanarak bir uzaylı ile karşımıza çıkan meteorları aşarak yolumuza devam ettiğimiz ve yüksek skor elde etmeye çalışmalısınız. Engelleri aşabilmek için uzaylıyla ileriye doğru koşuyor ve gelen engellerin üzerinden atlıyoruz. Dikkatli bir şekilde engelleri geçiyor ve skor elde ediyoruz. Elde ettiğimiz skorlar ile yüksek skor hedefimizi sürdürüyoruz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 3 Gün önce

  • Anna Diş Tedavisi Anna Diş Tedavisi
   Anna Diş Tedavisi

   Anna Diş Tedavisi oyunumuzda mause ile diş bakımını aksatan ve dişleri oldukça kötü çürüyen Annaya yardımcı olacaksınız. Diş tedavisi malzemelerini kullanarak Anna’nın dişlerinde ki çürükleri ve lekeleri temizleyeceksiniz. Daha sonra oyunun eğlenceli aşamasına geçecek ve Anna’nın dişlerini dilediğiniz gibi süsleyeceksiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 3 Gün önce

  • Sokak Potaları 3d Sokak Potaları 3d
   Sokak Potaları 3d

   Sokak Potaları 3d oyununda mause ile sınırlı sayıda topla mümkün olduğunca fazla puan kazanmaya çalışmalısınız. Dikkatlice nişan alın ve çemberin içinden topu geçirin. Bonus puan kazanmak ve arka arkaya basket atarak ateş topunun kilidini açın ve deliksiz basket atışları yapın. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 3 Gün önce

  • Disney Kızlarıyla Alışveriş Disney Kızlarıyla Alışveriş
   Disney Kızlarıyla Alışveriş

   Disney Kızlarıyla Alışveriş oyunumuzda disney kızlarıyla alışveriş yapmaya ne dersiniz? Kızlar bu alışveriş çılgınlığını haftalar boyunca planladılar ve kızlar en kaliteli giyim mağazalarını ziyaret edecekler. Mause ile doğru seçimi yapabilmeleri için onlara yardımcı olmak üzere bir moda danışmanına ihtiyaçları var. Her prenses için en muhteşem kıyafeti seçtiğinizden ve onu aksesuarla kombinlediğinizden emin olun. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 4 Gün önce

  • Kral Kuş Kule Defansı 2 Kral Kuş Kule Defansı 2
   Kral Kuş Kule Defansı 2

   Kral Kuş Kule Defansı 2 oyununda mause ile ana üssümüze saldıran düşmanlara karşı kule inşa ederek saldırıları durdurmaya çalışmalıyız. Saldıran canavarlara karşı kule inşa edebiliyoruz. İnşa ettiğimiz kuleler ile canavarları durdurmayı hedefliyoruz. Durdurduğumuz her canavar ile birlikte bir miktar para kazanıyoruz.Kazandığımız paralar ile yeni kule inşa edebiliyoruz. İnşa edebildiğimiz kulelerin farklı özellikleri bulunuyor. Aynı zamanda inşa ettiğimiz kuleleri geliştirebiliriz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 4 Gün önce

  • Basketbol Canavarları Basketbol Canavarları
   Basketbol Canavarları

   Basketbol Canavarları oyununda gerçek bir canavar basketbol turnuvasında mücadele etmelisiniz. Mause ile yaratıklardan birini seçin ve sahada 1’e 1 basketbol yeteneklerinizi gösterin. Hızlı olun, kesin hedef alın ve bu ürkütücü spor oyununda bir maç kazanmak için rakibinizden daha fazla puan yapmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 5 Gün önce

  • Bebek Lily Doğum Günü Bebek Lily Doğum Günü
   Bebek Lily Doğum Günü

   Bebek Lily Doğum Günü oyunumuzda mause ile Lily’nin doğum günü ve partisine hazırlanmalarında onlara yardımcı olmalısınız. Davetiyeler gönder, evi dekore et ve lezzetli bir pasta hazırla, dah sonra küçük kızı şekillendirin ve güzel bir elbise seçip çok eğlenmelerini sağlayın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 5 Gün önce

  • Superhex io Superhex io
   Superhex io

   Superhex io oyununda mause ile rakiplerinize çarpmamanız ve kendi oyun alanınızı büyütmeniz gerekiyor. Ekranın sol üst köşesinde de dereceye girenler gösterilmektedir. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 5 Gün önce

  • Kiba Kumba Yüksek Atlama Kiba Kumba Yüksek Atlama
   Kiba Kumba Yüksek Atlama

   Kiba Kumba Yüksek Atlama oyununda karakterimiz kendiliğinden zıplıyor, sizin de yapmanız gereken şey sadece yön tuşları ile yönlendirmek ve doğru basamaklara basmasını sağlamak olacaktır. Bazen akıllı merdivenler sayesinde çok yükseklere zıplama imkanı doğacak, bunu kaçırmayın ve yükseklere zıplayın. İyi eğlenceler.

   Aksiyon Oyunları 6 Gün önce

  • Ünlüler Malibuda Ünlüler Malibuda
   Ünlüler Malibuda

   Ünlüler Malibuda oyunumuzda ünlü güzellerimiz her şeyi bir kenara bırakmaya ve Malibuda bir hafta sonu geçirmeye karar verdiler, bu yüzden onları mause ile Malibu tarzında giydirmelisin. En yeni tatil ve plaj trendleri inceleyin ve bu ünlülerin bu yolculukta şaşırtıcı görünmelerine yardımcı olun. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 6 Gün önce

  • Amerikan Arabaları Fark Bulma Amerikan Arabaları Fark Bulma
   Amerikan Arabaları Fark Bulma

   Amerikan Arabaları Fark Bulma oyununda mause ile birbirlerinin aynısı olan arabalar arasındaki farkları bulmaya çalışıyoruz. Seçtiğimiz araba ile karşılaştırabileceğimiz bir araba karşımıza çıkıyor. Bu iki araba dışarıdan aynı görünüyor olmasına rağmen küçük detaylar ile birbirinden farklı oluyor. Küçük farkların hepsini bulmamız gerekiyor. Farkların tamamını bularak farklı arabalara geçiyoruz. Bütün arabaları tamamlayarak oyunu bitirmeye çalışıyoruz. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 6 Gün önce

  • Dedektif Nina Dedektif Nina
   Dedektif Nina

   Dedektif Nina oyunumuzda mause ile gizli görev için bir kostüm seçin ve önemli bilgileri toplamak için tüm gizli nesneleri bulmaya çalışın. Sonrasında bilgileri vermek için bir dedektif ninayı giydirin. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 7 Gün önce

  • Paradigma Paradigma
   Paradigma

   Paradigma oyununda mause yardımı ile ekranın üst kısmında gösterilen görüntüyü çizmeye çalışacaksınız. Şekli çizdikten sonra bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 7 Gün önce

  • Prensesler ile Yaz Kampı Prensesler ile Yaz Kampı
   Prensesler ile Yaz Kampı

   Prensesler ile Yaz Kampı oyunumuzda disney kızlarıyla eğlenceli yaz kampına gitmeye hazır mısınız? Bu nedenle, bir araya gelip kamp kıyafetleri kombinlemek, sırt çantalarını toplamalısınız. Mause ile prenseslerle, çadır kurma, kamp ateşi yakma ve daha bir çok eğlenceli aktiviteler tamamlamanız gerekecek. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Hill Billy Hank Hill Billy Hank
   Hill Billy Hank

   Hill Billy Hank oyununda silahlı bir oduncu ile üzerine gelen bütün zombileri yok ederek bölümleri geçmeye ve hayatta kalmaya çalışıyoruz. Mause ile kontrol ettiğimiz oduncu ile üzerimize gelen zombileri öldürüyoruz. Her zombi birbirinden farklı yapıya ve güce sahip. Bazı zombiler kolay ölürken bazıları ise bizi inanılmaz zorluyor. Kullandığımız silah bir pompalı tüfek. Bu tüfeğin kısıtlı sayıda mermisi var. Mermilerin sayısına dikkat ederek atışlar yapıyoruz. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 1 Hatfa önce

  • Sevimli Unicorn Bakimi Sevimli Unicorn Bakimi
   Sevimli Unicorn Bakimi

   Sevimli Unicorn Bakimi oyunumuzda mause ile tek boynuzlu at ünicorn incinmiş ve ona iyi bakmamız gerekiyor. Unicorn atımızı yıkayın ve tırnaklarını çeşitli aletlerle temizleyin. Hasta olan unicornun yaralarına bakın, ilacını verin ve çabucak gücünü geri kazanabilmesi için biraz sağlıklı yiyecekler verin. Sonunda, arkadaşlarıyla bir kostüm partisi için giydirebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Void Run Void Run
   Void Run

   Void Run oyununda yön tuşlarını kullanarak bir delik ile ilerlerken karşımıza renkli şekiller çıkıyor. Renkli şekiller temas edemiyorken beyaz şekillere temas edebiliyoruz. Temas edebildiğimiz şekilleri deliğin içine sokmaya çalışıyoruz. Her bölüm için belirli sayıda şeklin deliğin içine girmiş olması gerekiyor. Dikkatli bir şekilde ilerleyerek deliğin için yeterli sayıda beyaz şekil sokarak bölümü geçmeye çalışıyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Hatfa önce

  • Rapunzel Moda Geçidi Rapunzel Moda Geçidi
   Rapunzel Moda Geçidi

   Rapunzel Moda Geçidi oyunumuzda mause ile birbirinden eğlenceli, birbirinden renkli ve son moda kombinlerle giydireceğiniz Rapunzel her seferinde farklı ve trendy görüneceksiniz. Bir çok giydirme aşamasından sonra Rapunzel ile kombin yapmaya doyacak, güzel prenses ile çok eğleneceksiniz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • Slime Hunter Slime Hunter
   Slime Hunter

   Slime Hunter oyununda mause ile savaş alanındaki küçük hayvanların silahından çıkan ateşlerden kaçarak onları öldürmeye çalışmalısınız. Her öldürdüğünüz hayvan için altın kazanıyorsunuz. Kazandığınız altınlarla düşman ateşinden korunmak için özel kalkanlar satın alabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 1 Hatfa önce

  • Oyuncak Yıkama Oyuncak Yıkama
   Oyuncak Yıkama

   Oyuncak Yıkama oyunumuzda bütün hediyeler bir şekilde kirlendi. Harika bir kız olun ve annenize ve kardeşlerinize hediyeler ayırın, yıkayın ve kurumasını sağlayın. Mause ile her şey bittiğinde, hediyeleri paketle ve annenizi mutlu edin. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Hırsızları Vur Hırsızları Vur
   Hırsızları Vur

   Hırsızları Vur oyununda bir eve giren hırsızlar pencerelerden ateş ediyor ve ateş eden hırsızların tamamını vurarak yüksek skor elde etmeye çalışıyoruz. Mause ile eve yakın bir noktadan hırsızlara evi boşaltmaları için uyarılar yapıyoruz. Bu uyarıları dinlemeyen hırsızlar ateş ederek karşılık veriyor, ateş eden hırsızlara ateş ederek karşılık veriyoruz ve hepsini yok etmeye çalışıyoruz. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 1 Hatfa önce

  • Lily Hasta Bebek Bakımı Lily Hasta Bebek Bakımı
   Lily Hasta Bebek Bakımı

   Lily Hasta Bebek Bakımı oyunumuzda sevimli bebek kendini hasta hissediyor ve çeşitli belirtiler gösteriyor. Mause ile ona uygun ilacı vermek ve iyileşmesine yardım etmelisiniz. Ateşini ölçün, inhaler cihazını kullanın ve cilde hafifçe merhem masajı uygulayın. Bu bakımın sayesinde yakında tekrar sağlıklı ve mutlu olacak, böylece arkadaşlarıyla eğlenceli bir oyun randevusu için onu giydirebileceksiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Dinozor Taşıma Kamyonu 3d Dinozor Taşıma Kamyonu 3d
   Dinozor Taşıma Kamyonu 3d

   Dinozor Taşıma Kamyonu 3d oyununda yön tuşları ile birbirinden farklı dinozorları kafeslerini kamyona yükleyerek gidecekleri yere götürmelisiniz. Taşıma yaparken dinozora zarar vermememiz gerekiyor. Dikkatli bir şekilde kamyonu sürerek dinozorları güvenli olarak gidecekleri yere götürüyoruz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 1 Hatfa önce

  • Tina Harika Yaz Günü Tina Harika Yaz Günü
   Tina Harika Yaz Günü

   Tina Harika Yaz Günü oyunumuzda yazın gelmesiyle birlikte tina ile denizde harika vakit geçirin. Mause yardımı ile bir dalış kıyafeti seçin ve yarışmayı kazanmak için tüm balıkları bulmaya çalışın. Daha sonra akşam randevunuza hazırlanın ve uygun aksesuarlarla hoş bir kıyafet seçmesini sağlayın. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • Knock Ball Knock Ball
   Knock Ball

   Knock Ball oyununda mause ile top fırlatarak karşıya dizilmiş hedeflerin tamamını vurarak aşağı düşürmeye çalışmalısınız. Oyunda amacımız, kısıtlı miktarda topumuz bulunuyor. Bu topları olabildiğince dikkatli bir şekilde kullanarak bütün hedefleri düşürüyor ve puan elde ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Hatfa önce

  • Prenses Okulunda Mezuniyet Balosu Prenses Okulunda Mezuniyet Balosu
   Prenses Okulunda Mezuniyet Balosu

   Prenses Okulunda Mezuniyet Balosu oyunumuzda prensesler okulunda harika bir mezuniyet balosu düzenlenecek. Sindirella ve Jasmine için uygun olan en zarif elbiselerle aksesuarları seçmelerine mause ile yardımcı olun. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • Göktaşı Savaşçısı Göktaşı Savaşçısı
   Göktaşı Savaşçısı

   Göktaşı Savaşçısı oyununda kullandığımız uzay gemisini mause ile hareket ettirebilirsiniz. Göktaşlarının dünyaya çarpmamasını engellemek için onlara ateş edin. Dünyaya yaklaşan her cisme ateş edip parçaladıktan sonra yeterli puana ulaştığınızda bölüm atlayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 1 Hatfa önce

  • Uğur Böceği Bebek Aşısı Uğur Böceği Bebek Aşısı
   Uğur Böceği Bebek Aşısı

   Uğur Böceği Bebek Aşısı oyunumuzda mause ile Uğur böceği ile yürümeye yeni başlayan minik bebeği doktora götürmelisiniz. Çünkü bu küçük çocuğa aşı yaptırmak zorundadır. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Hatfa önce

  • Dinozor Kralı Dinozor Kralı
   Dinozor Kralı

   Dinozor Kralı oyununda dinozor ile yol boyu karşımıza çıkan engelleri aşarak en yüksek skor elde ediyoruz. Mause ile zıplayarak elde ettiğimiz skorlar ile yüksek skor hedefimizi sürdürüyoruz. Engellerin yanı sıra altınları da toplamamız gerekiyor. Topladığımız altınlar ile ekstra skor elde ederek yüksek skor hedefimizi sürdürüyoruz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 2 Hatfa önce