En Yeni Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  En Yeni Oyunlar

  • Buz Motorcu Buz Motorcu
   Buz Motorcu

   Buz Motorcu oyununda buzullarda dağ motosikleti sürmeye çalışacağız. Yön tuşlarını kullanarsk oldukça zorlu bir sürüş sizleri bekliyor. Bakalım buzullarda nasıl motosiklet süreceksiniz. İyi eğlenceler..

   Motor Oyunları 1 Gün önce

  • Eliza ve Choli Futbol Eliza ve Choli Futbol
   Eliza ve Choli Futbol

   Eliza ve Choli Futbol oyunumuzda Elize ve Choli'nin kayıp olan futbol toplarını bulmalarına yardımcı olmalıyız. Mause kullanarak kayıp olan bütün futbol toplarını bulmaya çalışarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler...

   Kız oyunları 1 Gün önce

  • Zorb.io Zorb.io
   Zorb.io

   Zorb.io oyununda amacınız kontrol etmekte olduğunuz topu olabildiğince büyütmelisiniz. Mause yardımı ile topu büyütmek için çevreye dağılmış bir şekilde olan minik yemleri toplamanız gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 1 Gün önce

  • Hazel Bebek Yılbaşı Hazel Bebek Yılbaşı
   Hazel Bebek Yılbaşı

   Hazel Bebek Yılbaşı oyunumuzda Hazel bebek yılbaşı kutluyor ona hazırlıklar konusunda yardımcı olmalısınız. Mause yardımı ile hazel bebeğe ve noel babaya yardımcı olabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Gün önce

  • Lamborghini Drift 2 Lamborghini Drift 2
   Lamborghini Drift 2

   Lamborghini Drift 2 oyununda drift yaparak kazandığımız puanlar ile kilitli olan ileri seviye levellerdeki araçları ve yarış haritalarını açarak gerçekci driftin keyfini çıkarabilirsiniz. Yön tuşları ile drift yapın. Boşluk tuşu ile fren. İyi eğlenceler..

   Yarış Oyunları 2 Gün önce

  • Yurt Odası Dekorasyonu Yurt Odası Dekorasyonu
   Yurt Odası Dekorasyonu

   Yurt Odası Dekorasyonu oyunumuzda üniversite öğrencisi olan Moana ve Uğur Böceği’nin berbat durumda olan odasını öncelikle temizlemesine yardımcı olmalısınız. Sonrasında ise odanın dekorasyonunu gerçekleştirmelisiniz. Güzel kızlarımıza mause ile yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Gün önce

  • Gladyatör Arenası Gladyatör Arenası
   Gladyatör Arenası

   Gladyatör Arenası oyununda gladyatörlerin savaştırıldığı ve insanların bu ölümle sonuçlanan savaşları izlediği arenaya çıkacak ve savaşacaksınız. Oyuna başlamadan önce arena savaşlarında kullanmak üzere bir gladyatör belirleyeceksiniz. W,A,S,D tuşları ile ilerleyin. J,K,L tuşu ile de arenaya çıkarak canınız pahasına savaşacaksınız. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 2 Gün önce

  • Emily ve Sihirli Labirent Emily ve Sihirli Labirent
   Emily ve Sihirli Labirent

   Emily ve Sihirli Labirent oyunumuzda Emily’e bu sihirli labirentten tüm altınları ve anahtarı alarak çıkmasına yardımcı olmalısınız. Mause yardımı ile emily’e yardımcı olup bütün bölümleri geçmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Gün önce

  • Uzay Arabası 3d Uzay Arabası 3d
   Uzay Arabası 3d

   Uzay Arabası 3d oyununda uzaya inşa edilen gelişmiş pistte uzay arabası ile ilerlemeye çalışacağız. Uzay yolu parkuru engellerle dolu ve sizde bu engelleri aşarak yarışmalısınız. Yön tuşları ile uzay aracını kullanın. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 3 Gün önce

  • Sofia Çamaşır Yıkama Sofia Çamaşır Yıkama
   Sofia Çamaşır Yıkama

   Sofia Çamaşır Yıkama oyunumuzda güzel Prenses Sofia ile kirli çamaşırların yıkanması için mause yardımı ile yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 3 Gün önce

  • Romalı Asker Romalı Asker
   Romalı Asker

   Romalı Asker oyununda bir roma askeri ile karanlık zindanlara inecek, burada altın, elmas ve sülfür arayışına gireceğiz. Fakat bu zindanlar başta iskelet savaşçılar olmakla beraber çok fazla sayıda tehlikeli yaratık tarafından korunuyor. Yön tuşları ile ilerleyin. Boşluk tuşu ile kılıcınızı kullanın. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 3 Gün önce

  • Roma Sokak Modası Roma Sokak Modası
   Roma Sokak Modası

   Roma Sokak Modası oyunumuzda güzel kızımız roma sokaklarında gezmeye ve oranın modasına uygun yeni elbiseler satın alarak hazırlanması gerekmektedir. Mause kullanarak seçtiğiniz elbiseleri ve aksesuarları kızımıza giydirebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 4 Gün önce

  • Robot Savaşı 3d Robot Savaşı 3d
   Robot Savaşı 3d

   Robot Savaşı 3d oyununda W,A,S,D tuşlarınızı kullanarak robotonuzu kontrol etmeli ve Mause ile nişan alarak ateş etmelisiniz. Farklı robotlar ve robotların kendilerine has özelliklerini kullanarak rakiplerinize üstünlük kurun ve onlara hükmedin. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 4 Gün önce

  • Prenses Egzersizi Prenses Egzersizi
   Prenses Egzersizi

   Prenses Egzersizi oyunumuzda prensesimiz kilo almış ve zayıflaması gerekiyor. mause yardımı ile ona egzersiz yaptırarak zayıflamasını sağlayın. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 4 Gün önce

  • Noel Baba Kay Kay Noel Baba Kay Kay
   Noel Baba Kay Kay

   Noel Baba Kay Kay oyununda noel babaya engelli bölgede kaymasında yardımcı olacaksınız. Sivri kazıklar, alevler ve zaman zaman noel baba kardan adamlar ile karşılaşacak mause yardımı ile noel babayı zıplatın ve onu engellerden koruyun. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 4 Gün önce

  • Cosplay Görevi Cosplay Görevi
   Cosplay Görevi

   Cosplay Görevi oyunumuzda güzel kızlarımızın Cosplay görevlerini yapmalarına yardıcı olun. Kızlarımızı dilediğiniz gibi bir cosplay elbisesi ve aksesuarları ile giydirerek hazırlayabilirsiniz. Bunun için mause kullanarak seçim yapmalısınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 5 Gün önce

  • New York Gansteri New York Gansteri
   New York Gansteri

   New York Gansteri oyununda New York Şehrin gansteri olarak bize verilen görevleri karakterimizi kontrol ederek yerine getirmeliyiz. W,A,S,D tuşları ile ilerleyin, Mause yardımı ile şehirde serbest bir şekilde dolaşarak görev yerlerini bulup tamamlayarak karakterinizi geliştirerek ilerleyebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 5 Gün önce

  • Ellie ve Parfümleri Ellie ve Parfümleri
   Ellie ve Parfümleri

   Ellie ve Parfümleri oyunumuzda mause yardımı ile Ellie’nin öncelikle bir parfüm yapmasına sonrasında ise en şık kombinle giyinmesine yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 5 Gün önce

  • Zindan Görevi Zindan Görevi
   Zindan Görevi

   Zindan Görevi oyununda görevimiz zindanları işgal eden yaratıkları bulup temizlemek olacak. Bu yüzden bir an önce zindanlara inip onları öldürmeliyiz. Mause yardımı ile bu tehlikeli görevi başarıyla tamamlamalısınız. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 5 Gün önce

  • Hostes Nina Hostes Nina
   Hostes Nina

   Hostes Nina oyunumuzda minik kızlarımız sevgili Nina ile uçağa girecek ve ilk olarak uçağın tasarımı yapacaksınız. Mause yardımı ile hostes Ninayı giydirecek ve makyajını yapacaksınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 6 Gün önce

  • Silah Tasarımı Silah Tasarımı
   Silah Tasarımı

   Silah Tasarımı oyununda ekranın solunda bulunan silah parçalarını mause ile doğru bir şekilde birleştirerek silahınızı oluşturabilir ve oluşturduğunuz silahları kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 6 Gün önce

  • Gwen Rüya Araba Dizaynı Gwen Rüya Araba Dizaynı
   Gwen Rüya Araba Dizaynı

   Gwen Rüya Araba Dizaynı oyunumuzda güzel kızımız Gwen'in arabasını temizleyerek ona rüyalarındaki gibi bir araba dekorasyonu yaparak yardımcı olmalısınız. Mause kullanarak istediğiniz gibi aracı dizayn edebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 6 Gün önce

  • Mad Max Arabaları Mad Max Arabaları
   Mad Max Arabaları

   Mad Max Arabaları oyununda savaş arabalarından oluşan turnuva da yarışacaksınız. Bu arabalar savaşmak üzeri tasarlandı, özel silahları ve zırhları bulunmakta. Sizde bu arabalardan bir tanesine binecek Yön tuşları ile yarışmaya çalışacaksınız. Boşluk tuşu ile fren yapın. X tuşu ile nitro kullanın. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 6 Gün önce

  • Labirent Topu Labirent Topu
   Labirent Topu

   Labirent Topu oyununda topu labirentin dışına çıkarmaya çalışacaksınız. Yön tuşlarını kullanarak topu kontrol edecek ve mümkün olduğunca kısa sürede karma karışık labirentten topu dışarı çıkarmaya çalışacaksınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Hatfa önce

  • Monster High Gerçek Makyaj Monster High Gerçek Makyaj
   Monster High Gerçek Makyaj

   Monster High Gerçek Makyaj oyunumuzda monster high güzeli Draculara’ya bakım yapmalısınız. Mause yardımı ile onu güzelleştir, makyaj yap ve en güzel giysileri giydir. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 1 Hatfa önce

  • Yumrukçu Yumrukçu
   Yumrukçu

   Yumrukçu oyuununda dövüşçü karakterimizi yön tuşları ile kontrol ederek saldıraya geçireceksiniz. Dövüşçüler size yaklaştıkça sizler geldikleri yönden onlara yumruklar ve tekmeler savuracaksınız. İyi eğlenceler..

   Dövüş Oyunları 1 Hatfa önce

  • Araba 3d Araba 3d
   Araba 3d

   Araba 3d oyununda 3 farklı araçtan istediğinizi seçerek şehir içinde gerçek araç sürme keyfini yaşayabilirsiniz. Yön tuşlarınızı kullanarak aracınızı kontrol ederek oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 1 Hatfa önce

  • Prensesler Buz Pateni Prensesler Buz Pateni
   Prensesler Buz Pateni

   Prensesler Buz Pateni oyunumuzda mause kullanarak buz patenine gitmek isteyen prenseslerimizi hazırlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Maymunla Altın Toplama Maymunla Altın Toplama
   Maymunla Altın Toplama

   Maymunla Altın Toplama oyununda sevimli maymun ile maceralara atılacağız. Minik maymunumuzun belirli miktarda altını toplaması gerekiyor. Ormanın her yerine dağılmış altınları maymun ile beraber toplamalısınız. Yön tuşları ile maymunun kontrolünü sağlayın. Boşluk tuşu ile zıplayın. X tuşu ile elindeki çekici kullanın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Hatfa önce

  • Kızlara Aşı Yapma Kızlara Aşı Yapma
   Kızlara Aşı Yapma

   Kızlara Aşı Yapma oyunumuzda hastaneye gelen hastalarla ilgilenecek onlara gerekiyorsa aşı yapacaksınız. Mause yardımı ile ok işaretlerini takip ederek hastaları nasıl muayene edebileceğinizi öğrenebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Ameliyat Oyunları 1 Hatfa önce

  • Epik Savaşçı Epik Savaşçı
   Epik Savaşçı

   Epik Savaşçı oyununda kılıcıyla düşmanlara korku salan bir savaşçıyı kontrol ediyor, onunla zorlu görevleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Oyunda W,A,S,D,Q ve yön tuşlarını kullanarak savaşçıyı kontrol edeceksiniz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 1 Hatfa önce

  • Frozen Çifte Randevu Frozen Çifte Randevu
   Frozen Çifte Randevu

   Frozen Çifte Randevu oyunumuzda karlar ülkesi prensesleri Elsa ve Anna sevgilileri Kristoff ve Jack ile buluşacaklar. Mause ile Elsa ve Anna’nın randevu öncesinde en şık şekilde giyinmesine yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • Extreme Offroad Cars 2 Extreme Offroad Cars 2
   Extreme Offroad Cars 2

   Extreme Offroad Cars 2 oyununda dağlık arazilerde dağ arabaları ile ilerleyecek, yarışlara katılacaksınız. Yön tuşları ile arabanın kontrolünü sağlayın. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 1 Hatfa önce

  • Victoria Oda Dekorasyonu Victoria Oda Dekorasyonu
   Victoria Oda Dekorasyonu

   Victoria Oda Dekorasyonu oyunumuzda güzel kızımız victorianın yeni odasını dekor yapmasına yardımcı olun. Mause kullanarak dilediğiniz renk ve aksesuarlar ile odayı baştan yaparak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

   Kız oyunları 2 Hatfa önce

  • Bomber Man Bomber Man
   Bomber Man

   Bomber Man oyununda yön tuşları ve boşluk tuşu ile bombacı çocuğu kontrol edecek ve bombalar yerleştirerek kendi yolumuzu açmaya çalışacağız. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 2 Hatfa önce

  • Moana Gerçek Alışveriş Moana Gerçek Alışveriş
   Moana Gerçek Alışveriş

   Moana Gerçek Alışveriş oyunumuzda disney prensesi Moana dolabını baştan sona yenilemek istiyor ancak öncesinde ise para kazanması gerekiyor. Moana’nın öncelikle internet yoluyla para kazanmasına sonrasında ise mause ile alışveriş yapmasına yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Hatfa önce

  • Komando Çöp Adamlar Komando Çöp Adamlar
   Komando Çöp Adamlar

   Komando Çöp Adamlar oyununda mause kullanarak üstümüze saldırıya gelen düşmanları etkisiz hale getirmeliyiz. Bunun için kazandığınız paraları kullanarak yeni silahlar almalı ve üstünüzü güçlendirmelisiniz. İyi eğlenceler.

   Savas Oyunları 2 Hatfa önce

  • Barbara Ajan Takımı Barbara Ajan Takımı
   Barbara Ajan Takımı

   Barbara Ajan Takımı oyunumuzda barbara ve arkadaşlarının ajan takımı için özel kıyafetler ile hazırlamalısınız. Mause kullanarak kızlarımızı giydirerek oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Hatfa önce

  • Kar Toplama Kar Toplama
   Kar Toplama

   Kar Toplama oyununda minik bir dostumuz ile beraber ilk düşen karları toplayacağız. Mause kullanarak minik dostumuzu yönlendirin ve kar taneleri yere düşmeden önce onları havada yakalayın. Ne kadar çok kar toplarsanız o kadar fazla puana sahip olacaksınız. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 2 Hatfa önce

  • Sevgililerin Emoji Partisi Sevgililerin Emoji Partisi
   Sevgililerin Emoji Partisi

   Sevgililerin Emoji Partisi oyunumuzda Elsa ve Rapunzel’in bu geceki özel emoji partisi için hazırlanmalarına yardımcı olmalısınız. Güzel prenseslerimizi mause ile hazırlaya bilirisiniz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 2 Hatfa önce