En Yeni Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  En Yeni Oyunlar

  • Happy Superman Happy Superman
   Happy Superman

   Happy Superman oyununda araba yarışlarına katılacağız. Fakat arabalar bildiğiniz gibi normal arabalar değil silahlar ateşleyebileceğiniz, zırhlı hatta zaman zaman robota dönüşebilen arabaları kullanacaksınız. Yön tuşları ile yol üzerindeki bonusları alarak diğer rakiplerinize karşı üstünlük sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 6 Saat önce

  • Moana Gerçek Makyaj Moana Gerçek Makyaj
   Moana Gerçek Makyaj

   Moana Gerçek Makyaj oyunumuzda Moana uzun zamandır kendisine zaman ayırmadığı için cildi kötü duruma gelmiştir. Mause yardımı ile Moana’nın öncelikle cilt bakımını gerçekleştirmeli sonrasında ise makyajını yapmalısınız. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 7 Saat önce

  • Block Spot Block Spot
   Block Spot

   Block Spot oyununda amacınız kutucukları boşluklara yerleştirmek olacak. Doğru kutucukları doğru yerlere yerleştirirseniz bölümleri geçmeye hak kazanırsınız. Mause ile kutucukları doğru şekle sokup, bölümleri geçmeye çalışın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 7 Saat önce

  • Prenseslerin Gece ve Gündüz Modası Prenseslerin Gece ve Gündüz Modası
   Prenseslerin Gece ve Gündüz Modası

   Prenseslerin Gece ve Gündüz Modası oyunumuzda iki güzel prensesimiz Elsa ve Ariel in öncelikle gece için sonrasında ise gündüz için mause yardımıyla giyinmesine yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Gün önce

  • Zindan Kahramanı Zindan Kahramanı
   Zindan Kahramanı

   Zindan Kahramanı oyununda kıracağınız duvarların içerisinde yarasalar çıkacaktır . Bu yarasaları avlamak için en az 3 kuru kafayı yanyana ya da çarpraz getirerek yok edeceksiniz. Mause yardımı ile ok atışları yapıp canavarları yarasaları öldürün. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 1 Gün önce

  • Küçük Prenseslerin Pijama Partisi Küçük Prenseslerin Pijama Partisi
   Küçük Prenseslerin Pijama Partisi

   Küçük Prenseslerin Pijama Partisi oyunumuzda üç güzel disney prensesi Elsa, Ariel ve Belle bir pijama partisi vermeye karar verdiler. Mause ile prenseslerin öncelikle pijama ve saç modeli seçimlerine yardımcı olmalısınız. Sonrasında ise prenseslerin eğlenmesini sağlamalısınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Gün önce

  • Uzaylıların İstilası Uzaylıların İstilası
   Uzaylıların İstilası

   Uzaylıların İstilası oyununda uzaylılar tarafından saldırıya geçmiş gezegenimizi korumalıyız. Mause kullanarak nişan alarak silahımız ile uzaylıları vurmalıyız. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 1 Gün önce

  • Sosyal Medya Prensesleri Sosyal Medya Prensesleri
   Sosyal Medya Prensesleri

   Sosyal Medya Prensesleri oyunumuzda Sosyal medyada paylaşım yapmak isteyen kızlarımızı dilediğiniz gibi giydirerek hazırlamalısınız. Mause kullanarak kızlarımızı giydirdikten sonra fotoğraf çekimini yapabilir ve sosyal medyanızda paylaşabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Gün önce

  • Profesyonel Basket Profesyonel Basket
   Profesyonel Basket

   Profesyonel Basket oyununda mause kullanarak basket topuna yön ve güç vererek potaya atabilir, tüm yıldızları toplayarak bölümleri tamamlamaya çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 2 Gün önce

  • Prenseslerin Kokteyl Kıyafetleri Prenseslerin Kokteyl Kıyafetleri
   Prenseslerin Kokteyl Kıyafetleri

   Prenseslerin Kokteyl Kıyafetleri oyunumuzda Elsa ve Anna’nın bu gece için özel bir elbise seçmelerine, sonrasında ise elbiseyi tamamlayacak makyajı yapmalarına mause ile yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 2 Gün önce

  • 4x4 Off Road Yarışı 4x4 Off Road Yarışı
   4x4 Off Road Yarışı

   4x4 Off Road Yarışı oyununda dev tekerlekli, güçlü arabalar ile yarışıyoruz. Fakat bu oyunumuzdaki arabalar diğerlerinden biraz farklı. Bu oyundaki arabaların hepsi arazide gidebilmesi için özel olarak dizayn edildi. Hemen arazi arabanıza binin ve arazi yarışlarına katılıp yön tuşları ile yarışları kazanın. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 2 Gün önce

  • Moana Farklı Stiller Moana Farklı Stiller
   Moana Farklı Stiller

   Moana Farklı Stiller oyunumuzda güzel prensesimiz Moana’nın farklı iki tarzda giyinmesini sağlamalısınız. Bakalım hangi stil ona daha çok yakışacak. Mause ile moanayı giydirebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 3 Gün önce

  • Dağ Kayağı Yapma Dağ Kayağı Yapma
   Dağ Kayağı Yapma

   Dağ Kayağı Yapma oyununda sporcumuz ile beraber dağdan aşağıya doğru hızlı bir şekilde kayacağız. Mause ile veya yön tuşları ile sporcumuzu kontrol ederken bir yandan bayrakları toplayarak bir yandan güvenli bir şekilde kayacağız. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 3 Gün önce

  • Unicorn Krallığı Unicorn Krallığı
   Unicorn Krallığı

   Unicorn Krallığı oyununda tek boynuzlu atımızı kontrol ederek ateş ejderinden kaçmalı ve tüm elmaslarla birlikte değerli eşyaları toplayarak kilitli kapıların kilidini açmak için yön tuşlarınızı kullanarak atı kontrol etmeli ve boşluk tuşu ile engelleri aşarak ilerlemelisiniz. İyi oyunlar..

   Zeka Oyunları 4 Gün önce

  • Buz Prensesi Gerçek Makyaj Buz Prensesi Gerçek Makyaj
   Buz Prensesi Gerçek Makyaj

   Buz Prensesi Gerçek Makyaj oyunumuzda güzel prensesimizi mause kullanarak onu gerçekci makyaj ile hazırlamalıyız. Mause yardımı ile zevkinize uygun olan makyaj stilini kullanarak kızımıza dilediğiniz gibi makyaj yapabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 4 Gün önce

  • Köy Çiftliği Yönet Köy Çiftliği Yönet
   Köy Çiftliği Yönet

   Köy Çiftliği Yönet oyununda amacımız çiftliği yönetip, ekibi büyüterek paralar kazanmaya çalışmalısınız. Tahılları ektikten sonra altınları toplamak için mause ile tahılların üzerine soldan sağa veya sağdan sola çekerek altınları toplayabiliriz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 4 Gün önce

  • Silahşör Kardeşler Silahşör Kardeşler
   Silahşör Kardeşler

   Silahşör Kardeşler oyununda iki silahşör ile uzaylılara karşı savaşacaksınız. Uzaylı robotlar sağ ve sol taraftan sürekli olarak üzerinize doğru saldıracak. Onları silah gücünüzü kullanarak geri püskürtmelidiniz. Dikkatli bir şekilde mause ile ateş ederek uzaylılara karşı savaşın. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 5 Gün önce

  • Okul Saç Örgüsü Okul Saç Örgüsü
   Okul Saç Örgüsü

   Okul Saç Örgüsü oyunumuzda okula başlayan güzel kızımızın okul kıyafetlerini ve özel saç örgüsünü yaparak hazırlığını tamamlamalısınız. Mause kullanarak kızımızın saçlarını yaparak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 5 Gün önce

  • Otopark İşlet Otopark İşlet
   Otopark İşlet

   Otopark İşlet oyununda otoparka gelen araçları teslim alıp güvenli bir şekilde park edecek ve araç sahipleri ayrılacakları zaman araçlarını teslim edeceksiniz. Oyunda araçları yön tuşları ile park edeblirsiniz. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 5 Gün önce

  • Çöp Adam Dövüş Ultra Lazer Işını Çöp Adam Dövüş Ultra Lazer Işını
   Çöp Adam Dövüş Ultra Lazer Işını

   Çöp Adam Dövüş Ultra Lazer Işını oyununda yön tuşlarınızı kullanarak rakip dövüşcüleri nakavt etmeye çalışacak, hayatta kalmak için dövüşeceksiniz. Rakipleriniz zaman zaman kalabalık bir şekilde size saldırabilir bu anlarda çok daha dikkatli olamalısınız. İyi eğlenceler..

   Dövüş Oyunları 6 Gün önce

  • Ariel ve Eric Randevuları Ariel ve Eric Randevuları
   Ariel ve Eric Randevuları

   Ariel ve Eric Randevuları oyunumuzda deniz kızı Ariel ve sevgilisi eric bir karada bir de denizde olmak üzere iki buluşma gerçekleştirecek. Ariel’in bu iki randevu için ayrı ayrı hazırlanmalarına yardımcı olmalısınız. Deniz kzı ariel’e mause ile yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 6 Gün önce

  • Yokuş Yukarı Yarış 2 Yokuş Yukarı Yarış 2
   Yokuş Yukarı Yarış 2

   Yokuş Yukarı Yarış 2 oyununda aracı yön tuşlarını kullanarak kontrol etmeli ve yarışı kazanmalısınız. Kazandığınız altınlar ile diğer kilitli araçları açarak da kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Yarış Oyunları 6 Gün önce

  • Ariel ve Eric Lise Partisinde Ariel ve Eric Lise Partisinde
   Ariel ve Eric Lise Partisinde

   Ariel ve Eric Lise Partisinde oyunumuzda disney prensesi Ariel’in lisede verilecek olan büyük parti için giyinmesine yardımcı olmalısınız. Mause yardımı ile parti yerini dekore etmeli, son olarak güzel bir hatıra fotoğrafı çekinmesini sağlamalısınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • Dinazor Kalıntıları Topla Dinazor Kalıntıları Topla
   Dinazor Kalıntıları Topla

   Dinazor Kalıntıları Topla oyununda uzun yıllar önce dünyamızda yaşayan dinazorların kalıntılarını arayış içerisine giriyoruz. Dinazor kalıntıların çok olduğu bir bölgeye giderek burada dinazor kalıntıları arayacağız. Elimize kazmayı almalı ve boluncukların yükseldiği noktayı mause ile seri bir şekilde kazmalıyız. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 1 Hatfa önce

  • Minion Sauna Keyfi Minion Sauna Keyfi
   Minion Sauna Keyfi

   Minion Sauna Keyfi oyunumuzda mause yardımı ile sevimli kahramanımızı sauna için hazırlamalısınız. Sonrasında ise saunanın tadını çıkarmalarını sağlamalısınız. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Zombi Ölüm Yolu Zombi Ölüm Yolu
   Zombi Ölüm Yolu

   Zombi Ölüm Yolu oyununda aracınızı ve silahını seçerek yolda ilerleyerek zombilerden kaçmalı ve aracınıza saldıran zombileri silahınız ile etkisiz hale getirmelisiniz. Yön tuşlarınızı kullanarak aracınızı kontrol edebilir ve mause ile zombileri vurabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Yarış Oyunları 1 Hatfa önce

  • Sandık Avcısı Sandık Avcısı
   Sandık Avcısı

   Bu yepyeni oyunda zorlu seviyeler ile heyecan verici bir yolculuk için kendinizi hazırlayın. Kural basit; üç veya daha fazla kristali birleştirin ve hedeflenen puana ulaşmaya çalışın. Her bölüm sonunda dev hazine sandığı sizi bekliyor!

   Zeka Oyunları 1 Hatfa önce

  • Toplar ve Askerler Toplar ve Askerler
   Toplar ve Askerler

   Bu küçük teneke askerler oyun alanlarında yeni hedefleri fethetmek zorunda. Topun kuvveti ve açısını mouse ile belirleyerek düşman hedefleri vurun. İyi eğlenceler!

   Atış Oyunları 1 Hatfa önce

  • Sarışın Prenses Yaz Makyajı Sarışın Prenses Yaz Makyajı
   Sarışın Prenses Yaz Makyajı

   Sarışın güzel prensesimizin yaz modasına uygun makyajlarını deneyerek en beğendiğiniz tarzı uygulayarak hazırlanmasına yardımcı olmalısınız. Mouse'unuzu kullanarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

   Macera Oyunları 1 Hatfa önce

  • Pijama Parti Selfiesi Pijama Parti Selfiesi
   Pijama Parti Selfiesi

   Pijama Parti Selfiesi oyunumuzda güzel kızlarımızın pijama partisi eğlencelerine ortak olmaya ve sizde eğlenmeye hazırmısınız. Mause kullanarak kızlarımızı eğlence için hazırlayarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Macera Adamı Macera Adamı
   Macera Adamı

   Macera Adamı oyununda amacımız Macera Adamı’nı güvenli bir şekilde istediği yere götürmek olacak. Bunu başarmak için çok uğraşmanız gerekecek fakat ne pahasına olursa olsun görevinizden vazgeçmeyin ve macera adamını mause yardımı ile istediğiniz noktaya götürün. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 1 Hatfa önce

  • Prenseslerin Paris Alışverişi Prenseslerin Paris Alışverişi
   Prenseslerin Paris Alışverişi

   Prenseslerin Paris Alışverişi oyunumuzda Elsa ve Rapunzel modanın merkezlerinden biri olan Paristeler. Mause ile prenseslerin alışveriş yapmalarına yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Battle Tank Battle Tank
   Battle Tank

   Battle Tank oyununda mause kullanarak karşınıza çıkan tanklara ateş ederek onları etkisiz hale getirmelisiniz. Kazandığınız altınlar ile yeni özellikleri satın alarak kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler.

   Savas Oyunları 1 Hatfa önce

  • Audrey Moda Blog Audrey Moda Blog
   Audrey Moda Blog

   Audrey Moda Blog oyunumuzda güzel kızımız Audrey'in moda ile ilgili görüşlerini deneyerek oluştrumasına yardımcı olmalısınız. Mause kullanarak elbiseler,takıları deneyerek oyunumuzu oynayabilir, Audrey'e yardımcı olabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Puzzle Okyanusu Puzzle Okyanusu
   Puzzle Okyanusu

   Puzzle Okyanusu oyununda amacınız aynı parçaları biraraya getirerek yok olmalarını sağlamak ve puanları toplamak olacak. Yön tuşları ile bütün puzzle parçalarını patlatın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Hatfa önce

  • Seek and Destroy Seek and Destroy
   Seek and Destroy

   Seek and Destroy oyununa savaş pilotu olarak görev yapacaksınız. Oyunda bir savaş helikopterinin kontrolünü sağlamakla görevlisiniz. Karargahtan verilen emirler doğrultusunda vurmanız, etkisiz hale getirmeniz gereken hedefleri bulup yok edeceksiniz. W,A,S,D tuşu ile ilerleyin. F tuşu ile roket X tuşu ile bomba fırlatın. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 2 Hatfa önce

  • Spacelamb.Space Spacelamb.Space
   Spacelamb.Space

   Spacelamb.Space oyununda uzayın derinliklerin de meteor taşlarının arasında bir astronot koyun ile ilerleyeceğiz. Kontrolleri ayarladıktan sonra koyun ile uzayın derinliklerine doğru giderken, üzerimize gelen meteor taşlarından korunmaya çalışacağız. Taşlara çarparsak koyunu kaybedersiniz. Oyunu muase ile oynayın. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 2 Hatfa önce

  • Jessie Pet Shop Jessie Pet Shop
   Jessie Pet Shop

   Jessie Pet Shop oyunumuzda güzel kızımız Jessie'nin hayvan dükkanına hoşgeldiniz. Kızımızın hayvanlarına bakarak onlarla ilgilenmesine yardımcı olmalıyız. Mause kullanarak Jessie'nin bize verdiği görevleri tamamlamalıyız. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Hatfa önce

  • Mia Gerçek Makyaj Mia Gerçek Makyaj
   Mia Gerçek Makyaj

   Mia Gerçek Makyaj oyunumuzda kedimizin cilt bakımını yapmalı ve onu hazırlamalısınız. Mause yardımı ile Mia'yı dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 2 Hatfa önce

  • Flow Flow
   Flow

   Flow oyununda amacınız aynı renkteki topları birleştirmek olacak. Kırmızı renkteki top ile kırmızı topu, mavi renkteki top ile mavi topu buluşturmalısınız. Seviyeyi başarıyla geçebilmeniz için bütün renklerin eşleştirilmesi gerekiyor. Mause ile doğru hamleleri yaparak renklerin eşleştirilme işlemine yapın. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 2 Hatfa önce