En Yeni Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  En Yeni Oyunlar

  • Prensesi Kurtarma Prensesi Kurtarma
   Prensesi Kurtarma

   Prensesi Kurtarma oyunumuzda güzeller güzeli, sarışın bir prensesi kurtarmaya çalışacağız. Bu prenses yüksek bir kulenin en tepesine hapsedilmiş durumda. Fakat prenses artık bu kuleden kurtulması ve özgür hayatına geri dönmesi gerekiyor. Mause yardımı ile prensesi kurtarmalısnız. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 20 Saat önce

  • Saldırı Uçakları Saldırı Uçakları
   Saldırı Uçakları

   Saldırı Uçakları oyununda size verilen uçak ile hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz. Yön tuşları ile uçağınızı kontrol ederken bir yandan da karşıdan gelen uçaklardan manevra yaparak kurtulmaya çalışacaksınız. Karşıdan gelen uçaklar size çarpmak için geliyorlar dikkatli olun. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 21 Saat önce

  • Prensesler Diva Şarkıcılar Prensesler Diva Şarkıcılar
   Prensesler Diva Şarkıcılar

   Prensesler Diva Şarkıcılar oyunumuzda Pop, Jazz ve operanın en güzel şarkıcıları Ariel, Tiana ve Belle sahneye hazırlanmak için onlara yardım etmelisiniz. Pop müzik performansı için Ariel’i, Opera restali için Belle’yi, Jazz solusu için Tianayı müzik tarzlarına en uygun stillerde giydirin, mause ile sahnelerin en güzel divalarını en güzel şekilde hazır hale getirin. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 22 Saat önce

  • Karayip Korsanları 3d Karayip Korsanları 3d
   Karayip Korsanları 3d

   Karayip Korsanları 3d oyununda öncelikle bir korsan seçecek daha sonra sizi ve geminizi yok etmek için gelen korsanlara karşı savaş vereceksiniz. W,A,S,D tuşları ile ilerleyin. Mause ile kılıçınızla bütün korsanları öldürün. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 22 Saat önce

  • Yukarı Tırmanış Yukarı Tırmanış
   Yukarı Tırmanış

   Yukarı Tırmanış oyununda yatay bir plak üzerinde bulunan daireyi düşürmeden yukarıya doğru tırmandırmanız gerekiyor.Yön tuşlarını kullanarak daire ile yukarı doğru tırmanırken yol üzerinden boşluklar göreceksiniz. Eğer bu boşluklardan daireniz düşerse oyuna yeniden başlamak durumunda kalırsınız. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 2 Gün önce

  • Su Boruları Su Boruları
   Su Boruları

   Su Boruları oyununda su borularını mause kullanarak yönlendirmelisiniz. Su borularının düzenli bir şekilde dizilmesi ve zaman bitiminden suyun düzgün bir şekilde borulardan geçebilmesi için diziliminin doğru yapılması gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Gün önce

  • Turta Yapma Turta Yapma
   Turta Yapma

   Turta Yapma oyunumuzda sizlerle beraber lezzetli turtalar hazırlayacağız. Bunun için öncelikle turta malzemelerini yıkyayıp, doğramamız gerekiyor. Turtamızı çok sayıda malzeme ile hazırlayacağınız için bu malzemeleri doğramak biraz zaman alacak. Sabırlı bir şekilde malzemeleri doğramalı ve hazır hale getirdikten sonra turtamızı hazırlamaya başlayabilirsiniz. Bu güzel turtamızı mause ile hazırlayın. İyi eğlenceler..

   Yemek Oyunları 2 Gün önce

  • Altıncı Korsan Altıncı Korsan
   Altıncı Korsan

   Altıncı Korsan oyununda eski altın ve değerli taşların madenlerine girecek ve altın ve değerli taşları arayacağız. Mause ya da yön tuşları ile değerli taşları toplamalısnız. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 2 Gün önce

  • Zombie Crusade Zombie Crusade
   Zombie Crusade

   Zombie Crusade oyununda zombi saldırılarını savuşturmaya çalışacaksınız. Zombiler yolu kullanarak ilerlemek istiyorlar mause ile onların yoldan geçmesine izin vermemelisiniz. Büyücü, okçu ve şovalye birliklerinizi yolun çevresine konuşlandırın ve zombilerin geçişine engelleyin. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 3 Gün önce

  • Avengers Hydra Dash Avengers Hydra Dash
   Avengers Hydra Dash

   Avengers Hydra Dash oyununda avengers karakterlerini kontrol edecek, Z,X,C tuşları ile kötü adamlara karşı savaşacaksınız. Oyuna ilk başladığınızda ekibin lideri olan Kaptan Amerika’yı kontrol edeceksiniz. Daha sonraki seviyelerde Iron Man, Hulk gibi diğer Avengers karakterlerini de kontrol edebilme şansınız olacak. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 3 Gün önce

  • Barbie ve Dostları Bahar Güzelleri Barbie ve Dostları Bahar Güzelleri
   Barbie ve Dostları Bahar Güzelleri

   Barbie ve Dostları Bahar Güzelleri oyunumuzda barbie ve sevgili arkadaşları baharın en güzel kızları olmak istiyorlar. Mause ile öncelikle üç güzelimize makyaj yapacaksınız. Ardından en güzel bahar kombinlerini yaparak bu yılın bahar mevsiminin en güzel kızlarını ortaya çıkarmalısınız. İyi eğlenceler..

   Barbie Oyunları 3 Gün önce

  • Böcek Avcıları Böcek Avcıları
   Böcek Avcıları

   Böcek Avcıları oyununda robot orduları oluşturacak ve çok uzaklardan gelen ve sizi yok etmek isteyen böceklere karşı savunma hatları oluşturacaksınız. Böcekler kalabalık bir şekilde size ve robotlarınıza saldıracaklar, mause yardımı ile onlara karşı savaşmalısınız. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 3 Gün önce

  • İskelet Askerler 3d İskelet Askerler 3d
   İskelet Askerler 3d

   İskelet Askerler 3d oyununda kapılarından geçerek dünyamıza gelen iskelet savaşçılara karşı savaşacağız. Bu iskelet askerler karanlık lordlar tarafından dünyamıza gönderiliyor. Bizler dünyayı bu karanlık güçlerin saldırısından korumalı, portal kapılarını yok ederek onların gelişini engellemeliyiz. W,A,S,D tuşları ile ilerleyin. Mause ile saldırın. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 4 Gün önce

  • Şeker Fırlatma Şeker Fırlatma
   Şeker Fırlatma

   Şeker Fırlatma oyununda mause yardımı ile şekerleri eşleştirmeli ve yok etmelisiniz. Bu şekerleri belirli bir düzen içerisinde fırlatmanız gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 4 Gün önce

  • Disney Ponpon Kızlar Disney Ponpon Kızlar
   Disney Ponpon Kızlar

   Disney Ponpon Kızlar oyunumuzda disney’in spor takımına ponpon kız olan güzellerimizden hangisini seçerseniz onu en güzel ponpon kız olarak giydireceksiniz. Mause yardımı ile seçtiğiniz karaktere özel ponpon kız kıyafeti ve aksesuarlarını bulacağınız oyunda dilerseniz seçtiğiniz karakteri bambaşka bir stile de sokabileceksiniz. Giydirme işleminiz bittiğinde giydirdiğiniz ponpon kızı sahada görecek, dilerseniz oyunu tekrar edip tüm Disney üyelerini giydirebileceksiniz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 4 Gün önce

  • Kar Motoru Yarışı Kar Motoru Yarışı
   Kar Motoru Yarışı

   Kar Motoru Yarışı oyununda karın üzerinde gitmek için tasarlanan, üzerlerinde motosiklet motoru bulunan araçların yarışına katılacaksınız. Yön tuşları ile katılacağımız yarışlarda herkezi geçip yarışı birinci bitirmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Motor Oyunları 4 Gün önce

  • Deniz Kedisi Deniz Kedisi
   Deniz Kedisi

   Deniz Kedisi oyunumuzda denizde yaşamakta olan bir yavru kediciğin giyinmesine yardım edeceksiniz. Bu kedicik kendi dış görünüşünde bazı değişiklikler yapmak istiyor. Mause ile değişiklikler konusunda kediciğe yardımcı olabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 5 Gün önce

  • Yeni Bıçak Fırlatma Yeni Bıçak Fırlatma
   Yeni Bıçak Fırlatma

   Yeni Bıçak Fırlatma oyununda alt tarafta fırlatılacak bıçak, üst tarafta vurmanız gereken obje yer alacak. Mause ile göreviniz üst taraftaki objeye bıçakları fırlatarak o objeyi vurmak, mümkünse parçalamak olacak. Ne kadar başarılı atışlar yaparsanız o kadar puan toplarsınız. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 5 Gün önce

  • Yukiko Suşi Restorantı Yukiko Suşi Restorantı
   Yukiko Suşi Restorantı

   Yukiko Suşi Restorantı oyunumuzda Yukiko ile suşi restoranı açılışı hazırlıkları yapmalısınız. Mause ile suşi ustası Yukikonun restoranı için gerekli tüm suşi malzemelerini şans kolunu çevirerek edineceksiniz. Restorantın eksiklerini yavaş yavaş giderecek, edindiğiniz malzeme kadarı ile yeni malzemeler için para biriktirin. İyi eğlenceler..

   Yemek Oyunları 5 Gün önce

  • Ekstrem Drift 3d Ekstrem Drift 3d
   Ekstrem Drift 3d

   Ekstrem Drift 3d oyununda drift yapma yani yanlamanın tadını çıkaracaksınız. Yön tuşları yardımı ile drift yapma konusunda kendinize güveniyorsanız hemen şimdi direksiyona geçin. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 5 Gün önce

  • Neon Ball Neon Ball
   Neon Ball

   Neon Ball oyununda amacımız bir topu boyut kapısından geçirmeye çalışacaksınız. ilk seviyeleri oldukça basit fakat ilerki seviyelerde topu boyut kapısına ulaştırmak çok zor olacak. Yön tuşları ile dikkatli bir şekilde neon topunu ilerletin ve boyut kapısından geçirin. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 6 Gün önce

  • Unicorn Güzelleri Ariel ve Rapunzel Unicorn Güzelleri Ariel ve Rapunzel
   Unicorn Güzelleri Ariel ve Rapunzel

   Unicorn Güzelleri Ariel ve Rapunzel oyunumuzda unicorn içecekleri isteyecek prenseslerimiz için sevimli, rengarenk, enfes kremalı içecekler hazırlayacaksınız. Ardından güzellerimizin saçlarını rengarenk boyayacak, son aşamada unikorn temalı kombinler ile güzellerimizin stilini tamamlayacaksınız. Oyunu mause yardımı ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 6 Gün önce

  • Motorcu Çöp Adam Motorcu Çöp Adam
   Motorcu Çöp Adam

   Motorcu Çöp Adam oyununda yön tuşları ile dağ motosikletinin üzerine binmiş bir çöp adamı kontrol etmeye çalışıyoruz. Zorlu fakat bir o kadar da eğlenceli dağ yollarında puan yerine geçen dişli parçalarını toplayarak dağlık yollarda ilerlemelisiniz. İyi eğlenceler..

   Motor Oyunları 6 Gün önce

  • Ekstrem Arabalar Offroad Ekstrem Arabalar Offroad
   Ekstrem Arabalar Offroad

   Ekstrem Arabalar Offroad oyununda W,A,S,D tuşları ile dağlık, toprak yollarda gitmek üzere dizayn edilen araçları süreceksiniz. Bu araçlar ile hazırlanmış olan parkurlarda zamana karşı yarışacak, parkuru en önce bitiren yarışçı olmaya çalışacaksınız. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 7 Gün önce

  • Masha ve Koca Ayı ile Eğlence Masha ve Koca Ayı ile Eğlence
   Masha ve Koca Ayı ile Eğlence

   Masha ve Koca Ayı ile Eğlence oyunumuzda tam 6 aşamadan oluşacak ve siz bu aşamaların hangisini oynamak isterseniz ona tıklayarak level geçmeyi beklemeden hemen oynamaya başlayabileceksiniz. Mause ile Masha ve Koca Ayı ile çiçek toplayacak, Mashayı yazlık kıyafetlerle giydirecek, yüz boyama yapacak, dondurma hazırlayacak, Mashanın bisikletini yıkayıp fotoğraflar çekebileceksiniz. İyi eğlenceler..

   Dini Oyunlar 7 Gün önce

  • Zombi Helikopteri 3d Zombi Helikopteri 3d
   Zombi Helikopteri 3d

   Zombi Helikopteri 3d oyununda mause ile taşıyıcı helikopterini kullanacağız. Görevimiz hayatta kalan insanları bulup helikopter ile kurtarmak olacak. Fakat etrafta çok fazla sayıda zombi bulunuyor. Zombiler helikopterin gürültüsüyle size doğru gelecekler eğer onlar helikoptere çıkmayı başarırsa helikopteri kaybedersiniz. Bu yüzden insanları olabildiğince hızlı bir şekilde kurtarmaya çalışmanız gerekiyor. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 7 Gün önce

  • Penaltı Tutma Penaltı Tutma
   Penaltı Tutma

   Penaltı Tutma oyununda penaltı turnuvalarına kaleci olarak katılıyoruz. Mause kullanarak kalecimizi kontrol edecek, kaleye atılan şutları tutmaya çalışacağız. Zorlu bir penaltı turnuvası bizleri bekliyor. Turnuva ilerledikçe daha güçlü, sert şutlar atan futbolcular ile karşılaşacağız. İyi eğlenceler..

   Futbol Oyunları 1 Hatfa önce

  • Booms.io Booms.io
   Booms.io

   Booms.io oyununda her oyunucunun kendisine ait bir karakteri bulunuyor. Bu karakteri mause yardımı ile yönetiyor ve bir yandan da çevredeki bonusları topluyoruz. Oyunda karekterin topuz’u ile rakip oyuncuları etkisiz hale getirmeye çalışıyorsunuz. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 1 Hatfa önce

  • Disneyin Peri Prensesleri Disneyin Peri Prensesleri
   Disneyin Peri Prensesleri

   Disneyin Peri Prensesleri oyunumuzda disneyin en sevilen sekiz prensesi bu oyunda buluşuyor. Elsa, Merida, Anna, Rapunzel, Ariel, Sindirella ve tüm sevdiğiniz prensesleri tek tek disney perisine dönüştürecek, peri kıyafetlerinin, aksesuarlarının ve saçlarının güzelliğine hayran kalacaksınız. Mause ile dilediğiniz prensesi seçin, iyi peri ya da karanlık peri olarak giydirme seçeneğine tıklayın, en güzel peri kostümleri ile prenseslerimizin hepsini giydirin. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • Oyuncak Arabalar 3d Oyuncak Arabalar 3d
   Oyuncak Arabalar 3d

   Oyuncak Arabalar 3d oyununda yön tuşları ile oyuncak arabaların yarışına katılacaksınız. Oyuna başladığınızda yarışlarda kullanmak üzere kendinize bir oyuncak araba satın almanız gerekiyor. Sahip olduğunuz paraya göre alabildiğiniz en güzel oyuncak arabayı satın alın ve yarışlara katılarak birincilik için yarışın. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 1 Hatfa önce

  • Audrey Güzellik Salonu Audrey Güzellik Salonu
   Audrey Güzellik Salonu

   Audrey Güzellik Salonu oyunumuzda audrey yeni açtığı güzellik salonunun yüzü olacak ve en yeni trendleri kendi üzerinde deneyecek. Müşterilerinin ilgisini çekmek için, mause ile en iddialı stilleri deneyecek olan Audreye yardımcı olun ve havalı bir makyaj, muhteşem bir saç modeli ve rengarenk saç boyası, çılgın bir manikür ile Audreyi hazırlayın, güzellik salonunda yapılabilecek havalı stilleri kanıtlamış olun. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 1 Hatfa önce

  • Gösteri Uçağı Sürme Gösteri Uçağı Sürme
   Gösteri Uçağı Sürme

   Gösteri Uçağı Sürme oyununda tek motoru olan ve genellikle gösteriler yapmak için kullanılan bir uçağı süreceğiz. Mause yardımı ile bu uçakla sizlerin yapması gereken gökyüzündeki engellere çarpmadan elmasları ve değerli taşları toplamak olacak. Elinizden geldiğince uçağınızla bütün değerli taşları toplamaya çalışın. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 1 Hatfa önce

  • Ever After High Taht Mücadelesi Ever After High Taht Mücadelesi
   Ever After High Taht Mücadelesi

   Ever After High Taht Mücadelesi oyunumuzda Ever After High dünyasında amansız bir çekişme var. Ever After High kraliçesi seçilecek ve tüm kızların gözü kraliyet tacında. Ever After High kızlarının en havalıları Briar Beauty, Apple White ve Raven Queen taht için mücadele eden güzeller olacaklar. Hemen üç güzeli de giydirin, tam bir kraliçe gibi görünmelerini sağlayın. Kızlarımızı mause ile giydirin. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • Ağaç Kesme Ağaç Kesme
   Ağaç Kesme

   Ağaç Kesme oyununda ormana gidecek ve ormandaki yaşlı ağaçları keseceksiniz. Bunun için yön tuşları ve mause ile ormancıyı kontrol edecek elindeki balta ile ağaçları dikkatli bir şekilde keseceksiniz. Ağaçları keserken dikkatli olmalısınız eğer ağacın dallarından birisi size çarparsa oyuna en baştan başlarsınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Hatfa önce

  • Uçan Şişman Uçan Şişman
   Uçan Şişman

   Uçan Şişman oyununda mause kullanarak şişman dostumunuzun uçmasına yardım edeceksiniz. Dostumuz oldukça şişman olduğu için belirli aralıklarla uçabiliyor. Bir kaç saniye de bir yere inip dinlenmesi gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 1 Hatfa önce

  • Karanlıkta Koşma Karanlıkta Koşma
   Karanlıkta Koşma

   Karanlıkta Koşma oyununda gecenin karanlığında koşmakta olan bir karakteri yön tuşları ve z tuşu ile kontrol edeceğiz. Karakteriniz oyun tarafından otomatik olarak koşturulmakta olacak. Sizin yapmanız gereken karşınıza engel çıkıtında yukarı ok tuşuna basarak onu zıplatmak olacak, eğer aşamayacağız bir engel geldiyse Z tuşuna basarak alt taraftan geçmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 1 Hatfa önce

  • Pony ile Balon Patlatma Pony ile Balon Patlatma
   Pony ile Balon Patlatma

   Pony ile Balon Patlatma oyunumuzda minik dostumuz pony ile beraber aynı renkteki balonları vurmaya çalışacağız. Balonları patlatmak için mause kullanın. İyi eğlenceler..

   Çocuk Oyunları 1 Hatfa önce

  • Vites Atma Vites Atma
   Vites Atma

   Vites Atma oyununda yarışlar düz yollarda kalkış ve diğer bir söyleyişle drag yarışları. Bu yarış türünde yapılması gereken doğru zamanda ve doğru devirde vites düşmek ya da yükseltmek olacak. Mause kullanarak yarışlara kalkışta gaz verip gerekli yerlerde vitesi yükseltmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 1 Hatfa önce

  • Emily ile Ormanda Piknik Yapma Emily ile Ormanda Piknik Yapma
   Emily ile Ormanda Piknik Yapma

   Emily ile Ormanda Piknik Yapma oyunumuzda ormanın güzel bir bölgesine piknik yapma alanı oluşturacak ve gelen misafirlere sizden istenilen yiyecek ve içecekleri ikram etmeye çalışmalısınız. Mause yardımı ile piknik bölgesine gidip hazırlıklara başlayın. İyi eğlenceler..

   Yemek Oyunları 2 Hatfa önce

  • Topla Adam Fırlatma Topla Adam Fırlatma
   Topla Adam Fırlatma

   Topla Adam Fırlatma oyununda topun içerisine adamları doldurup daha sonra topu ateşleyeceksiniz. Mause kullanarak topu yönlendirebilir, adamları nereye göndereceğinizi seçebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 2 Hatfa önce