En Yeni Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  En Yeni Oyunlar

  • Çöl Solucanları Çöl Solucanları
   Çöl Solucanları

   Çöl Solucanları oyununda yön tuşları ile çölde araba ile dev çöl solucanlarından kaçmaya çalışacaksınız. Solucanlar oldukça büyük ve hızlı onlardan kaçmanız, onlara yakalanmamanız gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 2 Gün önce

  • Elsa Moda Çarkı 2 Elsa Moda Çarkı 2
   Elsa Moda Çarkı 2

   Elsa Moda Çarkı 2 oyunumuzda mause ile moda çarkında birbirinden güzel stilleri seçecek, Elsa üzerinde deneyeceksiniz. İlk olarak çarkı çevirin, şansınıza çıkan stilin kombin parçalarını seçin, Elsaya giydirin ve her seferinde yaptığınız farklı kombinler ile göz kamaştırın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Gün önce

  • Supermoto 2 Supermoto 2
   Supermoto 2

   Supermoto 2 oyununda naked yani çıplak bir motosiklet ile yollarda gazlayacak, rakibinizden önce bitiş noktasına ulaşmaya çalışacaksınız. Yön tuşları ile trafikte yarışacağınız bu zorlu yarış sizleri bekliyor. İyi eğlenceler..

   Motor Oyunları 2 Gün önce

  • Trenle Kömür Taşıma Trenle Kömür Taşıma
   Trenle Kömür Taşıma

   Trenle Kömür Taşıma oyunuunda yön tuşları ile trenin vagonunda açık bir şekilde yüklenmiş olan kömürleri dökmeden hedefe götürmelisiniz. Yolda ilerlerken Boşluk tuşuna basarak trenin dengesini korumalısınız. Vagonda yer alan kömürleri eksiltmeden bitiş noktasına gelmeyi başarırsanız bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Gün önce

  • Kaptan Amerika Kalkanı Kaptan Amerika Kalkanı
   Kaptan Amerika Kalkanı

   Kaptan Amerika Kalkanı oyununda yön tuşlarını kullanarak kalkanını kontrol edeceksiniz. Amacımız bu kalkanı ile çevredeki sarı renkli anahtarları toplamak ve çıkış kapısına ulaşmayı çalışmak olacak. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 3 Gün önce

  • Barbie ve Dostlarının Yeni İşleri Barbie ve Dostlarının Yeni İşleri
   Barbie ve Dostlarının Yeni İşleri

   Barbie ve Dostlarının Yeni İşleri oyunumuzda Barbie ve prenses arkadaşları bu hafta yeni işlere başlayacak ve çok heyecanlılar. Barbie bir moda tasarımcısı olacak, Elsa model olacak, Rapunzel muhabir ve seyahat bloggerı olan Ariel yeni işleri için hazırlar. Güzel ve çalışkan kızlarımızın modaya uygun ve şık kombinler seçmelerine mause ile yardımcı olun. İyi eğlenceler..

   Barbie Oyunları 3 Gün önce

  • Orduları Yönet Orduları Yönet
   Orduları Yönet

   Orduları Yönet oyununda savaş komutanı olarak ordularınızı yöneteceksiniz ve savaşı kazanmaya çalışacaksınız. Mause kullanarak sağ alttan ordularınızı ilk olarak yaratın ve ondan sonra konuşlandırarak savaşları kazanmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 3 Gün önce

  • Moda Bağımlısı Prensesler Moda Bağımlısı Prensesler
   Moda Bağımlısı Prensesler

   Moda Bağımlısı Prensesler oyunumuzda Elsa, Anna, Ariel, Merida ve Rapunzel gibi güzel prenseslere moda haftasına katılmaya hazırlanırken mause ile yardım etmelisiniz. Bu moda haftasında kızlar yeni modaya uygun, havalı kombinler yapmak istiyorlar. Bu yüzden doğru kıyafeti bulmalarına yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler.

   Kız oyunları 4 Gün önce

  • Orman Yaratıkları 3d Orman Yaratıkları 3d
   Orman Yaratıkları 3d

   Orman Yaratıkları 3d oyununda ormanın derinliklerinde tek başınıza tehlikeli yaratıklara karşı savaşacak, hayatta kalmaya çalışacaksınız. W,A,S,D tuşları ile ilerleyin. Mause ile düşmanları saldırarak onlara yok edin. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 4 Gün önce

  • Şeker Ülkesi Afacanı Giydir Şeker Ülkesi Afacanı Giydir
   Şeker Ülkesi Afacanı Giydir

   Şeker Ülkesi Afacanı Giydir oyunumuzda şeker ülkesinde yaşayan küçük afacanı giydirirken renklerin ve şekerlerin neşesine kapılacaksınız. Mause ile şeker ülkesi afacanını giydiriken enfes şekerlerin ilhamı ile muhteşem kombinler oluşturun. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 4 Gün önce

  • Kartopu Savaşı 2 Kartopu Savaşı 2
   Kartopu Savaşı 2

   Kartopu Savaşı 2 oyununda amacımız çizginin diğer tarafındanki rakiplerinize kartopu fırlatmak ve onları vurmak. Yön tuşları ile karakterinizi yönlendirecek ve boşluk tuşu ile kartopu fırlatın. Ne kadar çok sayıda vurursanız o kadar çok puan kazanırsınız. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 4 Gün önce

  • Kalabalık Trafik Kalabalık Trafik
   Kalabalık Trafik

   Kalabalık Trafik oyununda yön tuşlarını kullanarak arabayı kontrol edeceksiniz ve yoğun trafikte hiç bir araca çarpmadan ilerlemeye çalışacaksınız. Bu biraz zor olacak, bakalım en çok altın toplayarak ilerlemeyi başarabilecekmisiniz. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 5 Gün önce

  • Renkli Prenseslerin Pedikürü Renkli Prenseslerin Pedikürü
   Renkli Prenseslerin Pedikürü

   Renkli Prenseslerin Pedikürü oyunumuda bakımlı olmanın atlanmayacak bir adımı da pedikürdür. Mause yardımı ile rengarenk stilleri ile dikkat çeken prenseslerimizi giydirdikten sonra pedikürlerini yapacaksınız. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 5 Gün önce

  • Yeraltı Canavarı 2 Yeraltı Canavarı 2
   Yeraltı Canavarı 2

   Yeraltı Canavarı 2 oyununda karakterimizi yön tuşları veya W,A,S,D tuşları yardımıyla kontrol edecek ve mavi renkli elmasları toplayarak ilerlemeye çalışacaksınız. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 5 Gün önce

  • Deniz Üssünü Koruma Deniz Üssünü Koruma
   Deniz Üssünü Koruma

   Deniz Üssünü Koruma oyununda hem sizin için hem de düşmanlarınız için önemli bir konumda bulunan deniz üssünü korumakla görevlisiniz. Düşman gemileri tüm zırhlıları ile üzerinize doğru geliyor. W,A,S,D tuşları ile ilerleyin. Mause ile düşmanları deniz üssünden uzak tutmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 6 Gün önce

  • Prenseslerin Moto Mania Stili Prenseslerin Moto Mania Stili
   Prenseslerin Moto Mania Stili

   Prenseslerin Moto Mania Stili oyunumuzda Moana, Elsa, Merida ve Rapunzel ile motorcu giyim stillerini deneyecek, muhteşem kombinlerle göz dolduracaksınız. Prenseslerimiz için mause ile seçeceğiniz aksesuarlar da bu stili destekleyecek ve siz de oyunumuzda çok eğleneceksiniz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 6 Gün önce

  • Rüzgar Okçusu Rüzgar Okçusu
   Rüzgar Okçusu

   Rüzgar Okçusu oyununda mause ile ok atma konusunda yetenekli bir okçuyu kontrol edeceksiniz ve düşman askerlerine ok atışları yaparak onları ortadan kaldırmaya çalışacaksınız. Fakat ok atışları yaparken mutlaka rüzgarın yönü ve şiddetini de ayarlamanız gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 6 Gün önce

  • Japon Arabalar Japon Arabalar
   Japon Arabalar

   Japon Arabalar oyununda Japonlar tarafından üretilen oyuncak arabaları yönlendireceksiniz. Mause kullanarak oyuncak arabaları yönlendirin ve onları oyunun sizden istediği noktalara doğru götürün. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 7 Gün önce

  • Puppet Killer Puppet Killer
   Puppet Killer

   Puppet Killer oyununda mause kullanarak karşınıza çıkarılan objeyi ortadan kaldırmaya çalışacak onu hırpalayacaksınız. Ne kadar çok hırpalarsanız o kadar fazla puan kazanırsınız. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 7 Gün önce

  • Elsa Moda Çarkı Elsa Moda Çarkı
   Elsa Moda Çarkı

   Elsa Moda Çarkı oyunumuzda moda çarkında birbirinden güzel stilleri seçecek, Elsa üzerinde deneyeceksiniz. İlk olarak mause ile çarkı çevirin, şansınıza çıkan stilin kombin parçalarını seçin, elsaya giydirin ve her seferinde yaptığınız farklı kombinler ile göz kamaştırın. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 7 Gün önce

  • Craft Runner Craft Runner
   Craft Runner

   Craft Runner oyununda olabildiğince hızlı bir şekilde koşmanız gerekiyor. Yön tuşları ile sizi kovalayanlara yakalanmadan olabildiğince koşmalı ve bir yandan da çevredeki bonusları toplamalısınız. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 7 Gün önce

  • Ladybug ve Elsa Selfie Hazırlığı Ladybug ve Elsa Selfie Hazırlığı
   Ladybug ve Elsa Selfie Hazırlığı

   Ladybug ve Elsa Selfie Hazırlığı oyunumuzda Ladybug ve Elsa ilk selfie’yi üniversitede çekinmek için hazırlanıyor, ancak ne giymeleri gerektiğini bilmiyorlar. Ladybug için şirin gömlekleri, ayakabıları ve saç modellerini deneyin ve onu Elsa ile eşleştirmeyi deneyin veya tamamen farklı bir elbiseler seçin. İki üniversite kızına mause ile şirin kıyafetler hazırlayın ve resimlerin de harika görünmelerini sağlayın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Zombili Yollar Zombili Yollar
   Zombili Yollar

   Zombili Yollar oyununda yön tuşları ile zombilerle dolu yollarda ilerlemeye çalışacaksınız. Bu yollar zombiler tarafından çevrilmiş durumda. Başka yoldan gitme şansınız bulunmuyor. Arabayı yönlendirin ve dikkatli bir şekilde zombili yollardan gitmeye çalışın. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 1 Hatfa önce

  • Hareketli Küp Hareketli Küp
   Hareketli Küp

   Hareketli Küp oyununda yön tuşlarınızı kullanarak kontrol edeceğiniz bu küp ile karşınıza çıkan engellere takılmadan ilerlemeye çalışacaksınız. Eğer herhangi bir engele yakalanır ya da aşağıya düşerseniz oyuna yeniden başlamanız gerekir. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 1 Hatfa önce

  • Uphill Racing Uphill Racing
   Uphill Racing

   Uphill Racing oyununda mause ile dağlık ve engeller ile dolu yollarda araba kullanacaksınız. Amacımız ise yoldaki altınları toplamak ve olabildiğince hızlı bir şekilde bitiş noktasına ulaşmak olacak. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 1 Hatfa önce

  • Denizkızı Saç Bakımı Denizkızı Saç Bakımı
   Denizkızı Saç Bakımı

   Denizkızı Saç Bakımı oyunumuzda denizlerde yaşayan güzel kızın saçları biraz bakımsız kalmış durumda. Mause ile deniz ürünlerinden elde edilen bakım ürünlerini kullanarak denizkızının saçlarına bakım yapıp ardından en güzel saç modellerini deniz kızında deniyceksiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Zombi Ezen Dinazor 3d Zombi Ezen Dinazor 3d
   Zombi Ezen Dinazor 3d

   Zombi Ezen Dinazor 3d oyununda dev bir dinazoru kontrol edeceksiniz ve yolunuza çıkan bütün zombileri ezerek ilerlemeye çalışacaksınız. Mause yarıdmı ile dinazoru kontrol edin ve bütün zombileri ezmeye çalışın. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 1 Hatfa önce

  • Kule Krallığı Kule Krallığı
   Kule Krallığı

   Kule Krallığı oyununda düşman askerleri sizin krallığınıza doğru harekete geçiyorlar. Onları kulenizden mause ile ok atışları yaparak durdurmanız gerekiyor. Umarız düşman birliklerini kule krallığınızdan uzak tutmayı başarırsınız. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 2 Hatfa önce

  • Sky Invasion Sky Invasion
   Sky Invasion

   Sky Invasion oyununda uzayın derinliklerinde yaşanan büyük bir savaşa sizler de katılacaksınız. Savaşmak üzere dizayn edilen uzay geminizi mause kullanarak yönlendirin ve düşman gemilerini vurarak ortadan kaldırmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 2 Hatfa önce

  • Audrey Oyuncak Dükkanı Audrey Oyuncak Dükkanı
   Audrey Oyuncak Dükkanı

   Audrey Oyuncak Dükkanı oyunumuzda şehirdeki en eğlenceli oyuncak dükkanı açılıyor. Açılış öncesi Audrey oyuncak dükkanını doldurması gerekiyor. Audrey’in sevimli oyuncakları dükkanda toplaması için mause ile yardımcı olacaksınız. Oyuncakları toplayıp mağazayı açtıktan sonra bunları müşterilere satmak ve sınırlı bir süre içinde para toplamak zorunda kalacaksınız, böylece tüm gizli oyuncakların kilidini açacaksınız. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Hatfa önce

  • City Bus Simulator 3d City Bus Simulator 3d
   City Bus Simulator 3d

   City Bus Simulator 3d oyununda yön tuşlarınızı kullanarak şehir içinde otobüs kullanacak, duraklardan tek tek yolcuları toplayacaksınız. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 2 Hatfa önce

  • Slime Rush TD Slime Rush TD
   Slime Rush TD

   Slime Rush TD oyununda amacınız mause ile savunma kuleleri kurmak ve gelen düşmanların buradan geçişini engellemek olacak. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 2 Hatfa önce

  • Amanda’nın Tedavisi Amanda’nın Tedavisi
   Amanda’nın Tedavisi

   Amanda’nın Tedavisi oyunumuzda amanda, ağaca takılan sevimli bir kediyi kurtarmaya çalışırken kötü bir şekilde düştü. İlk yardım için hastaneye gitmesi gereken Amanda’nın mause ile yardımına koşun. Acısını yatıştırmak için Amandaya bir hap verin, doktorun cam parçalarını çıkarmasına yardım et, yaraları dezenfekte et, bir yerinin kırılıp kırmadığını görmek için X-Ray’ı kullan, bandaj yapıp yaralarını sar. Böylelikle Amanda daha iyi hissedecek ve siz de yardıma ihtiyaç duyan birini iyileştirmiş olun. İyi eğlenceler..

   Ameliyat Oyunları 2 Hatfa önce

  • Boyalı Toplar Boyalı Toplar
   Boyalı Toplar

   Boyalı Toplar oyununda mause ile boyalı topları karşıdaki çemberlere fırlatmalısınız. Fakat bunu yaparken dikkat etmeniz gereken bir şey var, topları fırlattığınız yer boyalı olacak ve bu bölgeye aynı ya da farklı başka bir top çarpmayacak. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Tehlikeli Uzay 3d Tehlikeli Uzay 3d
   Tehlikeli Uzay 3d

   Tehlikeli Uzay 3d oyununda uzay üssüne saldıran uzaylı yaratıklara karşı savaş vereceğiz. W,A,S,D tuşları ile ilerlerken, mause ile sahip olduğumuz silahları kullanarak uzay üssümüzü işgal eden bu uzaylıları ortadan kaldırmaya çalışıyorsunuz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 2 Hatfa önce

  • Bohem Prenseslerin Hazırlığı Bohem Prenseslerin Hazırlığı
   Bohem Prenseslerin Hazırlığı

   Bohem Prenseslerin Hazırlığı oyunumuzda prenses Anna, Moana ve Aurora müzik festivaline hazırlanıyorlar ve yeni bir bohem görüntüsü ile güzel görünmek istiyorlar. Mause ile öncelikle, güzel bir saç modeli seçin ve saçları bohem aksesuarlar ile tamamlayın. Daha sonra kızlar farklı bohem kıyafetlerle hazırlayın. Son olarak, bu muhteşem kombini aksesuarlarla tamamlayın. Manikürü de ihmal etmeyerek bohem stili kusursuz hale getirin. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 2 Hatfa önce

  • Zorlu Mücadele Zorlu Mücadele
   Zorlu Mücadele

   Zorlu Mücadele oyununda yapmanız gereken W ve E tuşları ile karakterinizi yönlendirerek engeller ile dolu yollarda başarılı bir şekilde ilerlemek olacak. Eğer rakiplerinizi geçer, en önde bitirmeyi başarırsanız en yüksek dereceyi elde edersiniz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 2 Hatfa önce

  • Dark Queen Gardırobu Dark Queen Gardırobu
   Dark Queen Gardırobu

   Dark Queen Gardırobu oyunumuzda Ever After high kızlarının en güzeli, Asi genç kraliçe Dark Queen eşyalarını dolap da bulmakta zorlanıyor. Mause ile oda da gizlenen tüm nesneleri bulmasına yardımcı olmalısınız. Tüm eksik eşyaları toplamaya çalışın, sonra Dark Queen’in giymesi için havalı bir kıyafet seçin. İyi eğlenceler.

   Giydirme Oyunları 2 Hatfa önce

  • Koş Sosis Koş Koş Sosis Koş
   Koş Sosis Koş

   Koş Sosis Koş oyununda mutfak tezgahının üzerinde sonsuz bir koşuya başlayan sosisi yönlendiriyoruz. Yanan ocaklar, keskin mutfak bıçakları arasında zarar görmeden temutfak tezgahından kurtulmaya çalışan sosise yardımcı olmalısınız. MAuse ile koştuğunuz doğrultuda önünze çıkacak olan bonusları toplaıyp, hem belirli süreli dokunulmazlıklar hem de ekstra can’lar kazanın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Prenseslerin Fiyonklu Saçları Prenseslerin Fiyonklu Saçları
   Prenseslerin Fiyonklu Saçları

   Prenseslerin Fiyonklu Saçları oyunumuzda güzeller güzeli prensesler yepyeni saç modelleri denemek istiyorlar. Mause ile fiyonklu tokaları, saç bantlarını, saç bandanaları prenseslerimiz için seçin ve dilediğini gibi kullanın. Seçeceğiniz saç modellerini yapacağını makyajla tamamlayın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Hatfa önce