En Yeni Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  En Yeni Oyunlar

  • Prenseslerin Piknik Günü Prenseslerin Piknik Günü
   Prenseslerin Piknik Günü

   Güzel prenseslerimizin piknik yapmalarına hazırlanmaları için yardımcı olmalısınız. Mouse'unuzu kullanarak kızlarımızın bütün hazırlıklarını dilediğiniz gibi tamamlayarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi Eğlenceler...

   Macera Oyunları 3 Saat önce

  • Dumb Family Die Dumb Family Die
   Dumb Family Die

   Dumb Family Die oyunumuzda 3 hakkınızı size verilen görevleri tamamlamak için kullanmalısınız. Hızlı ve dikkatli olarak görevli tamamlayarak yüksek skoru elde edebilirsiniz. İyi Eğlenceler...

   Macera Oyunları 3 Saat önce

  • Flappy Bird Kurtarma Flappy Bird Kurtarma
   Flappy Bird Kurtarma

   Flappy Bird Kurtarma oyununda Flappy Bird’i buz kütlesinden kurtarmamız gerekiyor. Zavallı Flappy buz kütlesinin içerisinde kalmış durumda. Mause yardımı ile lazer silahını kullanarak onu buz kütlesinden çıkarmalısın. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 1 Gün önce

  • Prenseslerin Vlog Hazırlığı Prenseslerin Vlog Hazırlığı
   Prenseslerin Vlog Hazırlığı

   Prenseslerin Vlog Hazırlığı oyunumuzda mause yardımı ile Rapunzel’in makyaj yapmasına sonrasında Yasemin’in kıyafet seçimine yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Gün önce

  • Finn Jake Kamp Macerası Finn Jake Kamp Macerası
   Finn Jake Kamp Macerası

   Finn Jake Kamp Macerası oyununda Adventure Time karakterleri Finn, Jake ve diğer dostları ile birlikte kamp macerasına hazırmısınız. Yön tuşlarını kullanarak karakterinizi kontrol edebilir ve D,S tuşları ile engelleri aşıp, yaratıkları yok edebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Çizgi Film Oyunları 1 Gün önce

  • Punchademic Punchademic
   Punchademic

   Punchademic oyununda ninja randy sokakta düşmanlarına karşı mücadele veriyor. Randy’e mause ile yardımcı olmalı ve düşmanlarını etkisiz hale getirmesinde yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler...

   Çizgi Film Oyunları 2 Gün önce

  • Elsa Romantik Randevu Elsa Romantik Randevu
   Elsa Romantik Randevu

   Elsa Romantik Randevu oyununda karlar ülkesi prensesi erkek arkadaşıyla soğuk bir kış arkşamında romantik bir randevu geçirecek. Mause ile Elsa’nın en şık şekilde giyinmesine yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Gün önce

  • Kayıp Su Altı Dünyası Kayıp Su Altı Dünyası
   Kayıp Su Altı Dünyası

   Kayıp Su Altı Dünyası oyununda yapmanız gereken aynı kaynakları bir araya getirerek onları parçalara ayırmak olacak. Mause yardımı ile üç adet kaynağı bir araya getirip yok tmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Gün önce

  • Prensesler Bahar Modeli Prensesler Bahar Modeli
   Prensesler Bahar Modeli

   Prensesler Bahar Modeli oyunumuzda prenseslerimizin yeni bahar'ın elbise modellerini deneyerek şık görünmeye çalışıyorlar. Onlara en uygun en güzel elbiseleri giydirerek hazırlanmalarına yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler...

   Giydirme Oyunları 2 Gün önce

  • Dinazor Vadisi Dinazor Vadisi
   Dinazor Vadisi

   Dinazor Vadisi oyununda dinazorlara karşı hayatta kalmaya çalışaçağız. Fakat gözünüzü dört açın dinazorlar çok tehlikeli ve nereden çıkacakları hiç de belli olmuyor. Mause yardımı ile karşımıza çıkan bütün dinazorları vurmalısınız. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 2 Gün önce

  • Hayalet Nişancı Hayalet Nişancı
   Hayalet Nişancı

   Hayalet Nişancı oyununda keskin nişancı olarak savaşıyoruz ve mause ile rakiplerimizi sessiz ve hızlı bir şekilde çok uzaklardan atışlar yaparak etksizi hale getiriyoruz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 3 Gün önce

  • Uyuyan Güzel Spa Günü Uyuyan Güzel Spa Günü
   Uyuyan Güzel Spa Günü

   Uyuyan Güzel Spa Günü oyunumuzda disney prensesi uzun zamandır bakım yapamıyor ve güzeliğine de oldukça düşkün. Mause yardımı ile güzel prensese cilt bakımı ve spa yapmalı hem güzelleşmesini hem de dinlenmesini sağlamalısınız. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 3 Gün önce

  • Galaksinin Koruyucuları Koşu Galaksinin Koruyucuları Koşu
   Galaksinin Koruyucuları Koşu

   Galaksinin Koruyucuları Koşu oyununda Groth ve Rakun ile birlikte ilk görevinize başlayıp baskın yaptığınız alandan kaçmaya çalışmalısınız. Yukarı ve aşağı yön tuşlarını kullanarak karakterlerimizi kontrol ederek saldırılardan ve engellerden kaçarak ilerlemelisiniz. İyi eğlenceler...

   Macera Oyunları 3 Gün önce

  • Gerçek Kötüler Gerçek Kötüler
   Gerçek Kötüler

   Gerçek Kötüler oyununda tehlikeli ve acımasız kötülere karşı savaşmaya kendinizi hazırlayın. En keskin kılıçlarınızı yanınıza alıp kötülere karşı savaşmalı, kılıç darbeleri ile onları etkisiz hale getirmelisiniz. Mause yardımı ile kılıç darbelerini vurabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 3 Gün önce

  • Prensesler Bahar Festivali Prensesler Bahar Festivali
   Prensesler Bahar Festivali

   Prensesler Bahar Festivali oyunumuzda prenseslerimiz bahar festivali için seyahate çıkıyorlar. Onlarla birlikte sizde seyahat için hazırlanmalı ve hazırlamalısınız. Mause kullanarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 3 Gün önce

  • Sindirella Selfie Aşkı Sindirella Selfie Aşkı
   Sindirella Selfie Aşkı

   Güzel prensesimiz Sindirella Selfi çekinmek için hazırlanması gerekmektedir. Mouse'unuzu kullanarak onu hazırlayarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

   Macera Oyunları 1 Hatfa önce

  • Butik Mağazası Butik Mağazası
   Butik Mağazası

   Butik Mağazası oyununda kendinize bir giysi,takı ve ayakkabı gibi satılan bir dükkan açmak için dekorasyon çalışması yapmalısınız. Mause kullanarak cansız mankenleri giydirmeli ve rafları doldurmalısınız. İyi eğlenceler...

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • Elsa Snapchat Challenge Elsa Snapchat Challenge
   Elsa Snapchat Challenge

   Elsa Snapchat Challenge oyunumuzda karlar ülkesi prensesi Elsa ve Anna birlikte snapchat challenge yapmaktadırlar. Elsa'nın Snap'e attığı resimdeki giysilerin aynısını giydirmeye çalışarak dikkatimizi ölçüyoruz. Mause kullanarak odayı gezerek doğru giysi ve aksesuarları bularak seçim yapmalıyız. İyi eğlenceler...

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • BumpBalls.io BumpBalls.io
   BumpBalls.io

   BumpBalls.io oyununda topu kontrol ederek alandaki altınları toplamalı ve büyümelisiniz. Mause kullanarak topu kontrol edebilirsiniz. Diğer oyunculara mause ile hızlı bir vuruş yaparak alandan dışarı çıkıp aşağı düşmesini sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Elsa Yeni Yıl Makyajı Elsa Yeni Yıl Makyajı
   Elsa Yeni Yıl Makyajı

   Elsa Yeni Yıl Makyajı oyunumuzda oldukça bakımsız bir halde olan Elsa’nın öncelikle cilt bakımını gerçekleştirmeli, sonrasında ise en güzel makyajı yapmalısınız. Mause yardımı ile elsaya en güzel bakımı ve makyajı yapabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 2 Hatfa önce

  • Ölülerden Kaçış Ölülerden Kaçış
   Ölülerden Kaçış

   Ölülerden Kaçış oyununda arabamıza binecek ve zombilerin arasından geçmeye çalışacağız. Oldukça fazla sayıda zombi var bu yüzden hepsini ezip geçemeliyiz. Yön tuşları ile benzininiz bitene kadar bütün zombileri öldürün. İyi eğlenceler...

   Aksiyon Oyunları 2 Hatfa önce

  • Mini Zeplin Mini Zeplin
   Mini Zeplin

   Mini Zeplin oyununda son model mini bir zeplini uçuracağız. Oyun mini uçak fabrikasında geçiyor ve sizleri çok tehlikeli görevler bekliyor. Oyunda yön tuşları ile zeplini kullanırken engellere takılmadan ilerleyip, fabrikadan dışarı çıkmanız gerekecek. İyi eğlenceler...

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Lego Batman Lego Batman
   Lego Batman

   Lego Batman oyununda Gotham şehrindeki huzuru bozan ve kötülük yapmak isteyen herkesi birer birer yakalayan. Mause yardımı ile Batman ve lego’ların hepsini yakalayın. İyi eğlenceler..

   Çizgi Film Oyunları 2 Hatfa önce

  • 2017 Trend Modası 2017 Trend Modası
   2017 Trend Modası

   2017 Trend Modası oyunumuzda güzel kızlarımızın 2017'nin ilk bahar modasına uygun elbiseleri deneyerek zevkinize göre onlara yakışanı giydirerek hazır hale getirebilirsiniz. Mause yardımı ile dilediğiniz giysiyi, aksesuarı seçerek oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler...

   Giydirme Oyunları 2 Hatfa önce

  • Kurnaz Yılanlar Kurnaz Yılanlar
   Kurnaz Yılanlar

   Popüler yılan oyunlarına alternatif olarak geliştirilen Kurnaz Yılanlar’da, klasik olarak yine etraftaki yem ve bonusları toplamaya çalışırken, diğer yılanlardan kaçınmaya çalışacaksınız. Hedefiniz ise 3 kupayı da kazanmak olsun!

   Aksiyon Oyunları 2 Hatfa önce

  • Menzildeki Planör Menzildeki Planör
   Menzildeki Planör

   Gökyüzünün uçsuz bucaksız derinliklerinde süzülen bir planör ve onu hedef alan füzeler; bu heyecanı yüksek oyunda yapmanız gereken size doğru yaklaşan yabancı cisimlerden kaçınmak ve etraftaki bonus yıldızları toplamaya çalışmak. İyi eğlenceler!

   Macera Oyunları 2 Hatfa önce

  • Heybetli Viking Heybetli Viking
   Heybetli Viking

   Maceraperest viking Olaf’a platformdan platforma atlamasında yardımcı olun. Bu sırada uçurumlara dikkat edin; süre sınırı yok ancak düştüğünüzde oyun biter.

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Küp Kafa Firarda Küp Kafa Firarda
   Küp Kafa Firarda

   Üç boyutlu küp kafa maceradan maceraya koşarken tehlikeleri önceden fark etmesi için bir yönlendiriciye ihtiyacı var; yapmanız gereken karşılaştığınız engellere uygun hamleyi yaparak final çizgisine ulaşmak!

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Anna Noel İlahisi Anna Noel İlahisi
   Anna Noel İlahisi

   Anna Noel İlahisi oyunumuzda karlar ülkesi prensesi Anna’nın öncelikle noel için kıyafet seçimine yardımcı olmalısınız. Sonrasında ise çam ağacını en güzel şekilde süslemelisiniz. Anna’ya mause ile yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 2 Hatfa önce

  • Nişancı Penguenler Nişancı Penguenler
   Nişancı Penguenler

   Nişancı Penguenler oyununda kardan adamlara karşı savaşacağız. Kardan adamlar penguenlere karşı bir savaş başlattı. Onları artık bu topraklarda istemiyorlar. Fakat penguenler tamamen zararsız ve kardan adamlar ile hiç bir sorunu yok. Mause yardımı ile kardan adamları yok etmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 2 Hatfa önce

  • Çıkışı Bul Çıkışı Bul
   Çıkışı Bul

   Çıkışı Bul oyununda sevimli kediler ve köpeklerin labirentten mause ile sağ bölümde bulunan ok tuşları yardımıyla kontrol ederken bir yandan da bonusları toplayarak çıkışa ulaşmaya çalışmalısınız. Eğer çıkışa ulaşmayı başarırsanız bir sonraki seviyeye ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Gelinlik Tasarımı Gelinlik Tasarımı
   Gelinlik Tasarımı

   Gelinlik Tasarımı oyunumuzda terzi olan güzel kızımıza yardımcı olmalı ve bu senenin en güzel gelinliğini dizayn ederek tasarımını tamamlamasına yardımcı olmalısınız. Mause kullanarak dilediğiniz gibi gelinliğin yapımını tamamlayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 2 Hatfa önce

  • Tehlikeli Fare Tehlikeli Fare
   Tehlikeli Fare

   Tehlikeli Fare oyununda yapmanız gereken tehlikeli fareyi bulup onu yok etmek. Tehlikeli fareye ulaşmaya çalışırken karşınıza pek çok zorluk ve engel çıkacak. Yön tuşları ile aynı zamanda yoldaki bonusları toplayarak ilerlemeye çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 2 Hatfa önce

  • Buggy Yarışı 3d Buggy Yarışı 3d
   Buggy Yarışı 3d

   Buggy Yarışı 3d oyununda yarış oyomobillerini kontrol ederek rakipleriniz ile engebeli arazide yarışarak onları geçmeli ve birinci olmak için mücadele etmelisiniz. Yön tuşlarınızı kullanarak aracınızı kontrol edebilir ve oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 2 Hatfa önce

  • Barbie’ye Günlük Bakım Barbie’ye Günlük Bakım
   Barbie’ye Günlük Bakım

   Barbie’ye Günlük Bakım oyunumuzda Barbie’nin günlük bakımını nasıl yaptığını, nasıl bir makyaj tercih ettiğini, nasıl giyindiğini merak ediyorsanız hemen oyunumuza başlayın. Barbie ile günlük şıklığı tüm bu ayrıntılar ile yakalayın ve Barbie’nin hem şık, ham sade hem de kusursuz ve bakımlı görünmesini sağlayın. Oyunu mause ile oynayın. İyi eğlenceler..

   Barbie Oyunları 2 Hatfa önce

  • Taşıyıcı Alien Taşıyıcı Alien
   Taşıyıcı Alien

   Taşıyıcı Alien oyununda yapmanız gereken Alien ekibini kontrol etmek olacak. Uzaylılar ile dost olan kahramanımızın tek hedefi uzaylıları içlerinde bulundukları zorlu ortamdan kurtarmak ve engelleri aşmak olacak. Bunun için iki kişi olan ekibi kontrol etmeniz gerekecek. Bölümleri aşmak için uzaylıları sorunlu bölgeden alarak güvenli bölgeye taşımanız gerekecek. Oyunumuzu yön tuşları ve W,A,S,D tuşları ile oynayın.İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 2 Hatfa önce

  • Prenseslerin Kızlar Kampı Prenseslerin Kızlar Kampı
   Prenseslerin Kızlar Kampı

   Prenseslerin Kızlar Kampı oyunumuzda Ariel, Anna, Rapunzel ve Elsa eğlenceli bir kampta bir araya geliyorlar. Uyku tulumlarını alıp yıldızları izleyerek uyuyacak olan prenseslerimize bakım yapın. Ardından uyku tulumlarını karakterlerine göre seçin. Prenseslerimiz için ortamı kişiselleştirip kızlar kampının hem daha eğlenceli, hem de çok güzel geçmesine sağlayın. Oyunu mause ile oynayın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Hatfa önce

  • Kriket Maçı Kriket Maçı
   Kriket Maçı

   Kriket Maçı oyununda İngiltere kriket takımı ile Hindistan kriket takımı karşı karşıya geliyor. Sağ yön tuşları ile topa vurun. Bakalım bu zorlu mücadeleyi hangi taraf kazanacak. Hemen şimdi sizde tarafınızı seçin ve maça başlayın. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 2 Hatfa önce

  • Uçak Park Etme Uçak Park Etme
   Uçak Park Etme

   Uçak Park Etme oyununda bu oyunda uçak park ediyoruz. Dev uçakları yön tuşları yarıdmı ile kontrol ederek havaalanında oyunun sizden istediği noktalara dikkatli bir şekilde götürerek park etmeniz gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 3 Hatfa önce

  • Prenseslerin Hafta Sonu Keyfi Prenseslerin Hafta Sonu Keyfi
   Prenseslerin Hafta Sonu Keyfi

   Prenseslerin Hafta Sonu Keyfi oyunumuzda Ariel, Elsa ve Mulan’ın hafta sonunu nasıl geçirdiğini merak ediyor musunuz? Prenseslerimiz hafta sonunda bir spa merkezine gittiler ve mis kokulu aromalarla dolu havuzun keyfini çıkartıp çilt bakımı yapacaklar. Siz de prenseslerimizin bu keyfine eşlik edin ve havuz keyfinin ardından prenseslerimizi giydirip siz de çok ama çok eğlenin. Mause ile prenseslerimize yardımcı olabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 3 Hatfa önce