Popüler Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  Popüler Oyunlar

  • Tesisatçı Boruları Tesisatçı Boruları
   Tesisatçı Boruları

   Tesisatçı Boruları oyununda mause ile boruları suyun belirlenen varış noktasına kolayca akması için yeniden konumlandırmanız gerekiyor. Her seviyenin başında görünen birkaç boru bulacaksınız ve gerisi karoların arkasına gizlenmiş olacak. Diğer fayansları hızlı bir şekilde çevirin ve suyu hedefe ulaştırın. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 7 Saat önce

  • Şeker Bağı Şeker Bağı
   Şeker Bağı

   Şeker Bağı oyununda mause ile kısıtlı bir şekilde karşımıza çıkan şekerlerden istenilenleri yan yana getirerek bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz. u şekerlerden birbiriyle aynı olanları yan yana getirmeye çalışıyoruz. Şekerleri yan yana getirerek verilen görevleri yerine getirerek bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 9 Saat önce

  • Canavar Yakalayıcısı Canavar Yakalayıcısı
   Canavar Yakalayıcısı

   Canavar Yakalayıcısı oyununda mause kullanarak bir makine ile hareket eden canavarları yakalayarak puan elde etmeye çalışıyoruz. Üç kez yakalayamama hakkımız bulunuyor. Buna dikkat ederek oyuna devam ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 1 Gün önce

  • Baloncuk Dünyası Baloncuk Dünyası
   Baloncuk Dünyası

   Baloncuk Dünyası oyununda mause ile karşımıza çıkan baloncuklara baloncuk fırlatarak patlatmaya çalışıyoruz. Fırlattığımız baloncuk ile alandaki baloncuk aynı renkte olursa baloncuklar patlıyor. Alanda ne kadar baloncuk varsa hepsini patlatıyor ve bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Balon Patlatma 4 Gün önce

  • Taktik Savaşı Taktik Savaşı
   Taktik Savaşı

   "Play single player" ile oyuna başlıyor

   Savas Oyunları 2050 Yil önce

  • Hiper Hokey Hiper Hokey
   Hiper Hokey

   Hiper Hokey oyununda mause ile masa üzerinde hokey topuyla rakiplere gol atarak maçları kazanmaya çalışıyoruz. Rakibe gol atarak üstünlük sağlıyoruz. Sağladığımız bu üstünlük sonucunda maçları kazanıyoruz. Maçları kazanarak yeni rakipler ile karşılaşmaya çalışıyoruz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 6 Gün önce

  • Afro Punk Modası Afro Punk Modası
   Afro Punk Modası

   Afro Punk Modası oyunumuzda prensesler yeni akım haline gelen afro punk modasını deniyecekler. Prenseslerimiz bu stile hayran kaldılar ve bazı kıyafetleri denemeye karar verdiler. Mause ile Afro punk modasının en havalı kıyafetlerini kombinlemelerine yardımcı olmalısnız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 8 Saat önce

  • League of Legends Aram League of Legends Aram
   League of Legends Aram

   League of Legends Aram oyununda sevilen oyunlardan League of Legends (LOL) oyunundaki modlardan bir tanesi ile karşı karşıyayız. League of Legends’in PvP modu olarak karşımıza çıkan ARAM, Holly Abyss adı verilen bir haritada geçiyor. Normal LoL haritasından farklı şekilde tek bir koridordan oluşan bu yeni mod, oyuncu yeteneklerine daha fazla odaklanıyor. Eğlenceye odaklanan ARAM, kendine has özellikler ve farklılıklar da içeriyor. Bildiğiniz üzere normal League of Legends’da yeteneklerinizi, belirli seviyelere ulaştığınızda kendi tercihinize göre aktif hale getiriyorsunuz. İyi eğlecneler..

   Aksiyon Oyunları 1 Hatfa önce

  • Zıplayan Top Macerası Zıplayan Top Macerası
   Zıplayan Top Macerası

   Zıplayan Top Macerası oyununda mause ile zıplayan bir top ile karşımıza çıkan zorlu engeller üzerine hareket etmeye ve puan elde etmeye çalışıyoruz. Engelleri aşarak ilerledikçe puan elde ediyoruz. Elde ettiğimiz puanlar ile yüksek skor hedefimizi sürdürerek oyuna devam ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 1 Hatfa önce

  • Aptal Dövüşçüler Aptal Dövüşçüler
   Aptal Dövüşçüler

   Aptal Dövüşçüler oyununda mause ile karşımıza çıkan dövüşçüleri alanın dışına atmaya ve ayakta kalan son dövüşçü olmaya çalışıyoruz. Seçtiğimiz dövüşçü ile kısıtlı bir alanda karşımıza çıkan alandaki dövüşçüleri alandan dışarı atmaya çalışıyoruz. Dövüşçülerin tamamını dışarı atarak ayakta kalan son dövüşçü oluyor ve maçları kazanıyoruz. İyi eğlenceler..

   Dövüş Oyunları 4 Gün önce

  • Mücevher Bloklar Mücevher Bloklar
   Mücevher Bloklar

   Mücevher Bloklar oyununda mause ile kısıtlı bir alanda karşımıza çıkan renkli mücevher görsellerinden aynı olanları eşleştirerek yok etmeye çalışıyoruz. Mücevherleri yok ederek verilen görevleri yerine getiriyor ve bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Prensesler Minik Diş Perileri Prensesler Minik Diş Perileri
   Prensesler Minik Diş Perileri

   Prensesler Minik Diş Perileri oyunumuzda Pamuk prenses, Ariel ve Rapuzel diş perisi olarak karşımıza çıkıyorlar. Mause ile güzel peri prenseslerimizi tek tek giydirin ve gelmiş geçmiş en sevimli diş perilerini ortaya çıkartın. İyi eğlenceler..

   Bilardo Oyunları 5 Gün önce

  • Kale Blokları Kale Blokları
   Kale Blokları

   Kale Blokları oyununda mause ile karşımıza çıkan alanlara birbirinden farklı bloklar kullanarak kaleler inşa etmeye çalışıyoruz. Başarılı bir şekilde kaleler inşa ederek yeni alanlara geçiyor ve uzun süreler boyunca kale inşa etmeye çalışıyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Zehirli Gezegen Zehirli Gezegen
   Zehirli Gezegen

   Zehirli Gezegen oyununda mause ile köpeği kontrol ederek zehirli gezegenlere dikkatli bir şekilde yıldızları toplamaya ve puan elde etmeye çalışmalıyız. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 3 Ay önce

  • Süper Dogy Süper Dogy
   Süper Dogy

   Yön tuşları ile hareket et. S tuşu ile süper güçü kullan ve en çok puanı sen topla.

   Kız oyunları 2050 Yil önce

  • Basketbol Efsaneleri Basketbol Efsaneleri
   Basketbol Efsaneleri

   Basketbol Efsaneleri oyununda yön tuşları ve Z,X,C tuşları ile kafaları büyük basketbol oyuncuları ile bir sahada kafalarımızı kullanarak basket atmaya çalışıyoruz. Basketbol topunu bu oyuncuların kafalarını kullanarak sektiriyor ve rakibin potasına basket atmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda rakibin ataklarını da savunmaya çalışıyoruz. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 5 Gün önce

  • Dengeli Ninja Dengeli Ninja
   Dengeli Ninja

   Dengeli Ninja oyununda bir mızrak üzerinde ninjayı dengede tutarak puan elde etmeye çalışıyoruz. Mause ile bu ninjayı mızrak üzerinde dengede tutarak puan elde ediyoruz. Elde ettiğimiz puanlar ile yüksek skor hedefimizi sürdürerek oyuna devam ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Ay önce

  • Top İle Hedef Vurma Top İle Hedef Vurma
   Top İle Hedef Vurma

   Top İle Hedef Vurma oyununda mause ile futbol topu ile hedef alıp onu en hızlı şekilde dart tahtasına yollamaya ve yollarken de hedefleri vurdurmaya çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Ay önce

  • Robot Kaçışı Robot Kaçışı
   Robot Kaçışı

   Robot Kaçışı oyununda mause ile bölümlerde karşımıza çıkan bulmacaları çözerek robotun kaçmasına yardım etmeye çalışıyoruz. Karşımıza çıkan bulmacaları dikkatli bir şekilde çözerek bölümlerde ilerliyoruz. Bütün bulmacaları çözerek robotun kaçmasını sağlıyor ve oyunu da tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 1 Ay önce

  • Uçan Roket Uçan Roket
   Uçan Roket

   Uçan Roket oyununda roket ile karşımıza çıkan zorlu engelleri dikkatli bir şekilde aşarak puan elde etmeye çalışıyoruz. Mause ile kontrol ettiğimiz roket ile karşımıza çıkan zorlu engelleri aşarak ilerlemeye çalışın. Engelleri dikkatli bir şekilde aşarak ilerliyor ve puan elde ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Ay önce

  • Minecraft Helikopteri Minecraft Helikopteri
   Minecraft Helikopteri

   Minecraft Helikopteri oyununda mause ile minecraft dünyasında bir helikopteri engelleri ve canavarları aşarak istenilen alana ulaştırmaya çalışıyoruz. karşımıza çıkan zorlu engelleri ve canavarları dikkatli bir şekilde aşarak istenilen alana ulaştırıyoruz. Bu şekilde bölümleri tamamlıyor ve yeni bölümlerin kilidini açarak oyuna devam ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 3 Gün önce

  • Bumper.io Bumper.io
   Bumper.io

   Bumper.io oyununda mause ile kısıtlı bir alanda karşımıza çıkan değerli taşları toplayarak gelişmeye ve rakipleri yok etmeye çalışıyoruz. Değerli taşları toplayarak karakterimizi geliştiriyoruz. Karakteri geliştirerek karşımıza çıkan düşmanları yok etme şansımızı artırıyor. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 2 Hatfa önce

  • Motosiklet Saldırısı Motosiklet Saldırısı
   Motosiklet Saldırısı

   Motosiklet Saldırısı oyununda mause ile pistte motosiklet ile rakipleri geride bırakarak yarışları kazanmaya çalışmalısınız. Yarış sırasında rakiplerimize saldırılar yaparak geride kalmalarını sağlıyoruz. Bitiş çizgisini rakiplerden önce ulaşarak birinci olmaya çalışıyoruz. İyi eğlenceler..

   Motor Oyunları 3 Ay önce

  • Çantama Uygun Kombin Çantama Uygun Kombin
   Çantama Uygun Kombin

   Çantama Uygun Kombin oyunumuzda disneyin en sevilen kankaları için önce çanta tasarlayacak, ardından çantalarına uygun kombinler yapacaksınız. Mause ile önce çanta tasarımı daha sonra da kombininzi gerçekleştireceksiniz. Bu kez diğer oyunlardan farklı olarak elbiseye uygun çanta bulmak yerine, çantaya uygun kombin yapacaksınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Gün önce

  • Flappy Ejderha Flappy Ejderha
   Flappy Ejderha

   Flappy Ejderha oyununda mause ile ejderhayı dikkali bir şekilde, karşımıza çıkan zorlu engelleri aşarak ilerlemeye ve puan elde etmeye çalışıyoruz. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 1 Ay önce

  • Gerçek Ekskavatör Gerçek Ekskavatör
   Gerçek Ekskavatör

   Gerçek Ekskavatör oyununda yön tuşları ile ekskavatör ile karşımıza çıkan birbirinden zorlu engelleri aşarak ilerliyor ve bitiş çizgisine ulaşmaya çalışıyoruz. Bitiş çizgisine ulaşarak bölümleri tamamlıyor ve yeni bölümlerin kilidini açıyoruz. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 1 Ay önce

  • Döngü Çılgınlığı Döngü Çılgınlığı
   Döngü Çılgınlığı

   Döngü Çılgınlığı oyununda mause ile bir çemberin etrafındaki engellere dikkat ederek top ile hareket etmeye ve çember etrafındaki küçük topları toplamaya çalışmalıyız. Ayrıca çemberin etrafında engellere dikkat ederek topları toplayarak bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 6 Ay önce

  • Blok Kırıcı Blok Kırıcı
   Blok Kırıcı

   Blok Kırıcı oyununda mause ile bölümlerde karşımıza çıkan blokları seken topun yıkabilmesini sağlamaya çalışıyoruz. Blokları seken bir top ile yıkmaya çalışıyoruz, ve topun aşağı düşmesini engelliyoruz. Dikkatli bir şekilde topu engelleyerek blokların tamamının yıkılmasını sağlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Hatfa önce

  • Gezegeni Koru Gezegeni Koru
   Gezegeni Koru

   Gezegeni Koru oyununda mause ile işgalcileri gezegene ulaşmadan yok edin. Yeni yapılarla gezegeni büyütün ve geliştirin. Asteroitlerin gezegene çarpmasını engelleyin. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 11 Ay önce

  • Tehlikeli Madde Kutuları Tehlikeli Madde Kutuları
   Tehlikeli Madde Kutuları

   Tehlikeli Madde Kutuları oyununda içinde tehlikeli maddeler bulunan kutuları üst üste koyarak puan elde etmeye çalışıyoruz. Mause ile alana yukarıdan içerisinde tehlikeli maddeler bulunan kutuları üst üste dizmeye çalışıyoruz. Başarılı bir şekilde kutuları üst üste koyarak puan elde ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Ay önce

  • Düğümleri Çöz Düğümleri Çöz
   Düğümleri Çöz

   Düğümleri Çöz oyununda mause ile bölümlerde karşımıza çıkan bulmacaları çözerek düğümleri çözmeye çalışıyoruz. Bölümlerde karşımıza birbirinden farklı düğümler çıkıyor. Bu düğümleri bulmacaları çözerek çözmeye çalışıyoruz. Bulmacaları dikkatli bir şekilde çözerek düğümleri de çözüyor ve bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 5 Ay önce

  • Değerli Taş Vurma Değerli Taş Vurma
   Değerli Taş Vurma

   Değerli Taş Vurma oyununda mause ile alanda karşımıza çıkan ve dönerek hareket eden değerli taşlara aynı renkte taşlar fırlatarak patlatmaya çalışıyoruz. Fırlattığımız değerli taş ile alanda bulunan taşın rengi aynı olursa patlıyor. Bu şekilde puan elde ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 2 Ay önce

  • Top Sektirme Becerisi Top Sektirme Becerisi
   Top Sektirme Becerisi

   Top Sektirme Becerisi oyununda mause ile kısıtlı bir alanda bir basketbol topunu sektirerek istenilen alana ulaştırmaya çalışıyoruz. Topu sektirerek ve aşağı düşürmeden istenilen alana ulaştırmaya çalışıyoruz. Basket topunu dikkatli bir şekilde istenilen alana ulaştırabilirsek bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 2 Ay önce

  • Balta Ustası Balta Ustası
   Balta Ustası

   Balta Ustası oyununda mause ile bölümlerde karşımıza çıkan zorlu hedefleri balta fırlatarak vurmaya çalışıyoruz. Karşımıza hareketli hedefler çıkıyor, bu hedeflere balta fırlatmamız isteniyor. Dikkatli bir şekilde balta fırlatarak hedefleri vuruyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 4 Ay önce

  • Tetikçi Keskin Nişancı Tetikçi Keskin Nişancı
   Tetikçi Keskin Nişancı

   Tetikçi Keskin Nişancı oyununda mause kullanarak keskin nişancı ile bölümlerde verilen görevleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Görevleri yerine getirerek bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 2 Gün önce

  • Top ile Şişe Vurmaca Top ile Şişe Vurmaca
   Top ile Şişe Vurmaca

   Top ile Şişe Vurmaca oyununda mause ile bölümlerde karşımıza çıkan şişelere top fırlatarak tamamını kırmaya çalışıyoruz. Oyunda şişeleri bir top kullanarak kırmalıyız. İsabetli atışlar yaparak şişelerin tamamını kırıyor ve bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 2 Hatfa önce

  • Zombilere Vur Zombilere Vur
   Zombilere Vur

   Zombilere Vur oyununda mause ile karşımıza çıkan rakiplerden önce zombilerin kafasına bir çekiç ile vurarak puan elde etmeye ve kazanmaya çalışmalıyız. Bu zombilerin kafasına bir çekiç kullanarak vurmaya çalışıyoruz. Rakipten önce çekici zombinin kafasına vurarak diğer bölümlere geçmeye çalışıyoruz. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 4 Ay önce

  • Yangın Yolu Yangın Yolu
   Yangın Yolu

   Yangın Yolu oyununda mause kullanarak ateş topu ile karşımıza çıkan zorlu engelleri aşarak ilerlemeye çalışmalısınız. Bu ateş topu ile karşımıza çıkan zorlu engelleri aşarak ilerledikçe ve engelleri aştıkça puan elde ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 8 Ay önce

  • Blokları Bağla Blokları Bağla
   Blokları Bağla

   Blokları Bağla oyununda mause ile blokları sürükleyip bırakarak ve döndürerek doğru yerlere koymaya çalışmalısınız. Dikkatli bir şekilde bütün blokları bağlayın ve yeni bölümlere geçmeye çalışın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 4 Ay önce

  • Boks Torbası Boks Torbası
   Boks Torbası

   Boks Torbası oyununda boksör ile kum torbasına yumruk ve tekme atarak puan elde etmeye çalışıyoruz. Mause ile maçları kazanarak daha zorlu maçlar ile karşı karşıya gelerek uzun süreler boyunca boks yapmaya çalışıyoruz. İyi eğlenceler..

   Dövüş Oyunları 1 Ay önce