En Yeni Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  En Yeni Oyunlar

  • Tesisatçı Boruları Tesisatçı Boruları
   Tesisatçı Boruları

   Tesisatçı Boruları oyununda mause ile boruları suyun belirlenen varış noktasına kolayca akması için yeniden konumlandırmanız gerekiyor. Her seviyenin başında görünen birkaç boru bulacaksınız ve gerisi karoların arkasına gizlenmiş olacak. Diğer fayansları hızlı bir şekilde çevirin ve suyu hedefe ulaştırın. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 7 Saat önce

  • Afro Punk Modası Afro Punk Modası
   Afro Punk Modası

   Afro Punk Modası oyunumuzda prensesler yeni akım haline gelen afro punk modasını deniyecekler. Prenseslerimiz bu stile hayran kaldılar ve bazı kıyafetleri denemeye karar verdiler. Mause ile Afro punk modasının en havalı kıyafetlerini kombinlemelerine yardımcı olmalısnız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 9 Saat önce

  • Şeker Bağı Şeker Bağı
   Şeker Bağı

   Şeker Bağı oyununda mause ile kısıtlı bir şekilde karşımıza çıkan şekerlerden istenilenleri yan yana getirerek bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz. u şekerlerden birbiriyle aynı olanları yan yana getirmeye çalışıyoruz. Şekerleri yan yana getirerek verilen görevleri yerine getirerek bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 9 Saat önce

  • Çantama Uygun Kombin Çantama Uygun Kombin
   Çantama Uygun Kombin

   Çantama Uygun Kombin oyunumuzda disneyin en sevilen kankaları için önce çanta tasarlayacak, ardından çantalarına uygun kombinler yapacaksınız. Mause ile önce çanta tasarımı daha sonra da kombininzi gerçekleştireceksiniz. Bu kez diğer oyunlardan farklı olarak elbiseye uygun çanta bulmak yerine, çantaya uygun kombin yapacaksınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Gün önce

  • Canavar Yakalayıcısı Canavar Yakalayıcısı
   Canavar Yakalayıcısı

   Canavar Yakalayıcısı oyununda mause kullanarak bir makine ile hareket eden canavarları yakalayarak puan elde etmeye çalışıyoruz. Üç kez yakalayamama hakkımız bulunuyor. Buna dikkat ederek oyuna devam ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 1 Gün önce

  • Gelin Rapunzel ve Nedimesi Gelin Rapunzel ve Nedimesi
   Gelin Rapunzel ve Nedimesi

   Gelin Rapunzel ve Nedimesi oyunumuzda Disney prensesi Rapunzel evleniyor. Bu en mutlu gününde nedimesi olarak Annayı seçen Rapunzel ve güzel nedimesini giydirmek de size düşecek. Mause ile güzel gelin Rapunzeli giydirecek ve gelinlik seçeneklerini oyun ekranında göreceksiniz. Güzel saçlar, harika gelinlikler, muhteşem aksesuarlar ve bir gelinin olmazsa olmazı gelin duvağı ile gelin Rapunzeli en güzel şekilde hazırlayacaksınız. Güzel nedime ve kavalyesi için saç modeli ve elbiseler bulabilecek, gelin, damat ve davetlilerin masalsı görünüşlerine kavuşmalarını sağlayacaksınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 2 Gün önce

  • Tetikçi Keskin Nişancı Tetikçi Keskin Nişancı
   Tetikçi Keskin Nişancı

   Tetikçi Keskin Nişancı oyununda mause kullanarak keskin nişancı ile bölümlerde verilen görevleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Görevleri yerine getirerek bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 2 Gün önce

  • Minecraft Helikopteri Minecraft Helikopteri
   Minecraft Helikopteri

   Minecraft Helikopteri oyununda mause ile minecraft dünyasında bir helikopteri engelleri ve canavarları aşarak istenilen alana ulaştırmaya çalışıyoruz. karşımıza çıkan zorlu engelleri ve canavarları dikkatli bir şekilde aşarak istenilen alana ulaştırıyoruz. Bu şekilde bölümleri tamamlıyor ve yeni bölümlerin kilidini açarak oyuna devam ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 3 Gün önce

  • Bratz Kuaförü Bratz Kuaförü
   Bratz Kuaförü

   Bratz Kuaförü oyunumuzda mause ile dilediğiniz saç modellerini Bratz üzerinde uygulayın. Dilediğiniz rengi saçlar üzerinde uyguladıktan sonra güzel bratz kızlarına manikür yapın, pastel renklerle makyaj uygulaması ile kızların tarzlarını yapın. Tamamen sizin seçimlerinizle tarzı değişen Bratz çok havalı görünmelerini sağlayın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 3 Gün önce

  • Trafikte Atv Sürme Trafikte Atv Sürme
   Trafikte Atv Sürme

   Trafikte Atv Sürme oyununda yön tuşları ile trafikte karşımıza çıkan araçlara dikkat ederek ilerlemeye çalışıyoruz. Dikkatli bir şekilde araçları aşarak ilerliyor ve puan elde ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Motor Oyunları 3 Gün önce

  • Baloncuk Dünyası Baloncuk Dünyası
   Baloncuk Dünyası

   Baloncuk Dünyası oyununda mause ile karşımıza çıkan baloncuklara baloncuk fırlatarak patlatmaya çalışıyoruz. Fırlattığımız baloncuk ile alandaki baloncuk aynı renkte olursa baloncuklar patlıyor. Alanda ne kadar baloncuk varsa hepsini patlatıyor ve bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Balon Patlatma 4 Gün önce

  • İhtişamlı Bollywood Düğünü İhtişamlı Bollywood Düğünü
   İhtişamlı Bollywood Düğünü

   İhtişamlı Bollywood Düğünü oyunumuzda Yasemin küçüklüğünden beri Bollywood düğününü hayal ediyor. Mause ile düğünü adım adım planlayın, aksesuarları seçin, harika bir çiçek buketi yapın, güzel bir elbise seçin ve ona şimdiye kadar görülen en muhteşem makyajı yapın. Son olarak, nedimelerinin elbiselerini seçmelerine yardımcı olun. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 4 Gün önce

  • Aptal Dövüşçüler Aptal Dövüşçüler
   Aptal Dövüşçüler

   Aptal Dövüşçüler oyununda mause ile karşımıza çıkan dövüşçüleri alanın dışına atmaya ve ayakta kalan son dövüşçü olmaya çalışıyoruz. Seçtiğimiz dövüşçü ile kısıtlı bir alanda karşımıza çıkan alandaki dövüşçüleri alandan dışarı atmaya çalışıyoruz. Dövüşçülerin tamamını dışarı atarak ayakta kalan son dövüşçü oluyor ve maçları kazanıyoruz. İyi eğlenceler..

   Dövüş Oyunları 4 Gün önce

  • Uçan Ben 10 Uçan Ben 10
   Uçan Ben 10

   Uçan Ben 10 oyununda aslında tam olarak koşmak yerine uçan kay kay ile birlikte ilerleyerken ne kadar altın var ise onları toplamaya çalışın. OYön tuşları ile engellere takılmamaya çalışın ve muhteşem bir ilerleme sağlayın. İyi eğlenceler..

   Ben 10 Oyunları 5 Gün önce

  • Prensesler Minik Diş Perileri Prensesler Minik Diş Perileri
   Prensesler Minik Diş Perileri

   Prensesler Minik Diş Perileri oyunumuzda Pamuk prenses, Ariel ve Rapuzel diş perisi olarak karşımıza çıkıyorlar. Mause ile güzel peri prenseslerimizi tek tek giydirin ve gelmiş geçmiş en sevimli diş perilerini ortaya çıkartın. İyi eğlenceler..

   Bilardo Oyunları 5 Gün önce

  • Basketbol Efsaneleri Basketbol Efsaneleri
   Basketbol Efsaneleri

   Basketbol Efsaneleri oyununda yön tuşları ve Z,X,C tuşları ile kafaları büyük basketbol oyuncuları ile bir sahada kafalarımızı kullanarak basket atmaya çalışıyoruz. Basketbol topunu bu oyuncuların kafalarını kullanarak sektiriyor ve rakibin potasına basket atmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda rakibin ataklarını da savunmaya çalışıyoruz. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 5 Gün önce

  • Hiper Hokey Hiper Hokey
   Hiper Hokey

   Hiper Hokey oyununda mause ile masa üzerinde hokey topuyla rakiplere gol atarak maçları kazanmaya çalışıyoruz. Rakibe gol atarak üstünlük sağlıyoruz. Sağladığımız bu üstünlük sonucunda maçları kazanıyoruz. Maçları kazanarak yeni rakipler ile karşılaşmaya çalışıyoruz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 6 Gün önce

  • Paris Stili Paris Stili
   Paris Stili

   Paris Stili oyunumuzda güzel ve ünlü kızlar, aşk, moda ve zarafet ülkesi Fransa’ya seyahat ediyorlar. Bu gezide onlara sanal olarak katılın ve Paris’e gidip Paris tarzı en iyi kıyafetleri bulun. Daha sonra mause ile ünlü güzelleri giydirin. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 6 Gün önce

  • Motosiklet Çılgınlığı 3 Motosiklet Çılgınlığı 3
   Motosiklet Çılgınlığı 3

   Motosiklet Çılgınlığı 3 oyununda yön tuşları ile motosiklet sürücüsü ile bölümlerde karşımıza çıkan zorlu engelleri aşarak bitiş çizgisine ulaşarak bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz. Dikkatli bir şekilde motosikleti kullanarak karşımıza çıkan zorlu engelleri aşarak bitiş çizgisine ulaşmaya çalışıyoruz. İyi eğlenceler..

   Motor Oyunları 6 Gün önce

  • Gerçek Şehir Sürüşü 3d Gerçek Şehir Sürüşü 3d
   Gerçek Şehir Sürüşü 3d

   Gerçek Şehir Sürüşü 3d oyununda yön tuşları ile şehirde birbirinden farklı arabalar ile serbestçe gezebileceğiz. Seçtiğimiz araba ile bir şehirde hareket ediyoruz. Özgürce şehirde dolaşıyoruz. İstediğimiz arabayı seçerek uzun süreler boyunca şehirde araba sürebiliyoruz. İyi eğlenceler..

   Bilardo Oyunları 1 Hatfa önce

  • Parlak Pullar Modası Parlak Pullar Modası
   Parlak Pullar Modası

   Parlak Pullar Modası oyunumuzda Prenseslerimiz bu stili çok seviyorlar. Siz de pullar ve payetlerle süslenmiş parlak kombinler yapmayı istiyorsanız bunları en güzel prensesler üzerinde deneyebilirsiniz. Mause ile hemen oyuna başlayın ve birbirinden şık seçimlerinizle çok ama çok eğlenin. İyi eğlecneler..

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • League of Legends Aram League of Legends Aram
   League of Legends Aram

   League of Legends Aram oyununda sevilen oyunlardan League of Legends (LOL) oyunundaki modlardan bir tanesi ile karşı karşıyayız. League of Legends’in PvP modu olarak karşımıza çıkan ARAM, Holly Abyss adı verilen bir haritada geçiyor. Normal LoL haritasından farklı şekilde tek bir koridordan oluşan bu yeni mod, oyuncu yeteneklerine daha fazla odaklanıyor. Eğlenceye odaklanan ARAM, kendine has özellikler ve farklılıklar da içeriyor. Bildiğiniz üzere normal League of Legends’da yeteneklerinizi, belirli seviyelere ulaştığınızda kendi tercihinize göre aktif hale getiriyorsunuz. İyi eğlecneler..

   Aksiyon Oyunları 1 Hatfa önce

  • Prensesler Alışverişe Çıkıyor Prensesler Alışverişe Çıkıyor
   Prensesler Alışverişe Çıkıyor

   Prensesler Alışverişe Çıkıyor oyunumuzda mause ile ortak ilgi alanları alışveriş yapmak olan üç güzel prensesimiz yine buluşarak alışverişe çıkacaklar. En güzel kombinleri yapmak için alışveriş yapacak olan prenseslerimizi tek tek giydireceğiniz oyunda Ariel ile işe başlayacak, Rapunzel ve Anna ile devam edeceksiniz. Alışverişte hem rahat hem de şık görünmeleri için en doğru seçimleri yapın, kombinlerinizi sosyal medyada paylaşmayı ihmal etmeyin. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • Profesyonel Tank Savaşı Profesyonel Tank Savaşı
   Profesyonel Tank Savaşı

   Profesyonel Tank Savaşı oyununda birbirinden farklı tanklar ile bir alanda düşman tanklar ile savaşmalısınız. Mause ile seçtiğimiz tank ile karşımıza çıkan düşman tanklarına atışlar yapıyoruz. İsabetli atışlar yaparak rakip tankları alt ediyor ve bölümleri de tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 1 Hatfa önce

  • Okula Dönüş Günü Okula Dönüş Günü
   Okula Dönüş Günü

   Okula Dönüş Günü oyunumuzda mause ile okulunu çok özleyip bir an önce okuluna gitmek isteyen kızlarımızı okulun ilk gününe hazırlayacaksınız. Saç modelinden okulda giyecekleri kıyfetine, okula uygun aksesuarlardan çantaları ve ayakkabılarına kadar güzel ve okula uyumlu bir şekilde hazırlayacaksınız. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Slimoban Slimoban
   Slimoban

   Slimoban oyununda yön tuşları ile karşımıza çıkan zorlu bulmacaları çözerek sandıkları açmaya çalışıyoruz. Kontrol ettiğimiz karakter ile karşımıza çıkan zorlu bulmacaları çözerek sandıklara ulaşıyor ve bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 1 Hatfa önce

  • Zıplayan Top Macerası Zıplayan Top Macerası
   Zıplayan Top Macerası

   Zıplayan Top Macerası oyununda mause ile zıplayan bir top ile karşımıza çıkan zorlu engeller üzerine hareket etmeye ve puan elde etmeye çalışıyoruz. Engelleri aşarak ilerledikçe puan elde ediyoruz. Elde ettiğimiz puanlar ile yüksek skor hedefimizi sürdürerek oyuna devam ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 1 Hatfa önce

  • Okullu Barbie Okullu Barbie
   Okullu Barbie

   Okullu Barbie oyunumuzda okulun ilk gününde her zaman ki şıklığından ödün vermek istemeyen Barbie onu en şık ve okul ortamına en uygun kıyafetlerle giydirmenizi bekliyor. Mause ile birbirinden güzel kıyafetler arasından Barbie’ye en çok yakıştırdıklarınızı seçin ve Barbie’nin okulun ilk günü her zaman olduğu gibi göz alıcı görünmesini sağlayın. Ayrıca okulun diğer günleri için ve okul balosu için de kombinler yapın. İyi eğlenceler..

   Barbie Oyunları 1 Hatfa önce

  • Kabloları Çöz Kabloları Çöz
   Kabloları Çöz

   Kabloları Çöz oyununda mause ile bölümlerde karşımıza çıkan ve karışık haldeki kabloları çözerek bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz. Oyunda karşımıza birbirine karışmış kablolar çıkıyor. Bu kabloları birbirinden ayırmaya çalışıyoruz. Başarıı bir şekilde kabloları ayırarak bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 1 Hatfa önce

  • Tır Park Etme Tır Park Etme
   Tır Park Etme

   Tır Park Etme oyununda yön tuşları ile haritada gösterilen yerlere tırı dikkatli bir şekilde park etmeye çalışıyorusunuz. Tırımızı istenilen yere doğru şekilde park ederek bütün bölümleri geçmeye çalışın. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 2 Hatfa önce

  • Prenseslerin 70’ler Modası Prenseslerin 70’ler Modası
   Prenseslerin 70’ler Modası

   Prenseslerin 70’ler Modası oyunumuzda mause ile 70’lerin kendine özgü modasının en güzel parçalarını prenseslerimiz için seçmek olacak. Her prensesimiz için özel bir koleksiyon görecek ve hepsini de tek tek giydirerek 70’ler ruhunu daha modernize edilmiş haliyle disney prensesler ile yeniden yaşatacaksınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 2 Hatfa önce

  • Bumper.io Bumper.io
   Bumper.io

   Bumper.io oyununda mause ile kısıtlı bir alanda karşımıza çıkan değerli taşları toplayarak gelişmeye ve rakipleri yok etmeye çalışıyoruz. Değerli taşları toplayarak karakterimizi geliştiriyoruz. Karakteri geliştirerek karşımıza çıkan düşmanları yok etme şansımızı artırıyor. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 2 Hatfa önce

  • Poly Bridge Poly Bridge
   Poly Bridge

   Poly Bridge oyununda mause ile size verilen parçalar ile köprü yapacaksın ve arabanın karşı tarafa güvenli bir şekilde geçmesini sağlayacaksınız. Sonraki levellerde senden gerçek köprüler yapman istenecek ve bu senin becerilerini gelişmesini sağlayacak. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 2 Hatfa önce

  • Sevimli Pony Bakımı Sevimli Pony Bakımı
   Sevimli Pony Bakımı

   Sevimli Pony Bakımı oyunumuzda mause ile sevimli Pony’i yıkayacak daha sonra kurulayıp tüylerini tarayacaksınız. Pırıl pırıl olan sevimli Pony onu en sevimli hale getirmeniz için bekliyor olacak. Yelesinden kuyruğuna renginden kıyafetlerine kadar her türlü seçimi yaparak sevimli Pony’nin daha da güzel görünmesini sağlayacaksınız. Ponymizin tatlı sahibini de en tatlı şekilde giydireceksiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Hatfa önce

  • Minecraft Savaşı Minecraft Savaşı
   Minecraft Savaşı

   Minecraft Savaşı oyununda minecraft karakterleri ile karşımıza çıkan haritalarda rakipler ile savaşmaya çalışmalıyız. W,A,S,D tuşları ile seçtiğimiz karakteri kontrol ederek, birbirinden farklı silahlardan bir tanesini de seçiyoruz. E tuşu ile silah seçimini de yaparak karşımıza çıkan düşmanlar ile mause ile savaşıyoruz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 2 Hatfa önce

  • Kahramanı Kurtar Kahramanı Kurtar
   Kahramanı Kurtar

   Kahramanı Kurtar oyununda bölümlerde karşımıza çıkan bulmacaları başarılı bir şekilde çözerek bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz. Mause ile demir çubukları doğru sıralamada çekerek kahramanının kurtulmasını sağlıyoruz. Bu şekilde bulmacaları çözerek bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 2 Hatfa önce

  • Sihirli Düğün Pastaları Sihirli Düğün Pastaları
   Sihirli Düğün Pastaları

   Sihirli Düğün Pastaları oyunumuzda Yasemin ve Ariel ile sihirli düğün patalarını yapmalısınız. Mause ile bu pastalar sizin süsleme biçiminize göre prenseslerimizin kombinlerini belirliyor. Paranıza göre tüm süsleme sekmelerini açtırın, pastalarınızı süsleyin ve pastanın tarzına göre prenseslerimizin nasıl bir görünüme kavuşacaklarını görün. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Hatfa önce

  • Canavar Kamyon Tamiri Canavar Kamyon Tamiri
   Canavar Kamyon Tamiri

   Canavar Kamyon Tamiri oyununda mause ile karşımıza çıkan ve tamir edilmesi gereken canavar kamyonları tamir etmeye çalışıyoruz. Oyunda bozulmuş ve tamir edilmesi gereken canavar kamyonlar var. Bu canavar kamyonları tamirhaneye alarak tamir etmeye çalışıyoruz. Canavar kamyonları başarılı bir şekilde tamir ederek bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 2 Hatfa önce

  • Mücevher Bloklar Mücevher Bloklar
   Mücevher Bloklar

   Mücevher Bloklar oyununda mause ile kısıtlı bir alanda karşımıza çıkan renkli mücevher görsellerinden aynı olanları eşleştirerek yok etmeye çalışıyoruz. Mücevherleri yok ederek verilen görevleri yerine getiriyor ve bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Balon Kollu Elbiseleri Balon Kollu Elbiseleri
   Balon Kollu Elbiseleri

   Balon Kollu Elbiseleri oyunumuzda balon kollu elbiseler bu yazın en trendy parçası ve Elsa ile Anna balon kollu kıyafetlerini gerçekten seviyorlar. Mause ile harika kıyafetlerle bu yazın en güzel stillerini oluşturun. Sizin muhteşem moda bilginiz sayesinde prenses kardeşler şaşırtıcı görünecek. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 2 Hatfa önce