En Yeni Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  En Yeni Oyunlar

  • Blok Tetris Blok Tetris
   Blok Tetris

   Blok Tetris oyununda yön tuşları ile kısıtlı bir alana yukarıdan düşen farklı boyuttaki şekilleri düzenli bir şekilde yerleştirerek patlatmaya ve puan elde etmeye çalışıyoruz. Bu şekilleri düzenli bir şekilde yerleştirerek patlatmaya çalışıyoruz. Şekilleri patlattıkça alanda yer açıyor ve puan elde ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Saat önce

  • Crystal ve Noelle Plajda Crystal ve Noelle Plajda
   Crystal ve Noelle Plajda

   Crystal ve Noelle Plajda oyunumuzda Crystal ve Noelle’nin plajdaki maceralarını Instagramdan takip etmeye çalışın. Mause ile günün plaj kıyafetlerini seçin ve güzel kızlarımızın takipçilerine ilham olmaya çalışın. Crystal Ve Noellenin instagrama fotoğraf atabilmesi için bir selfie çekin, fotoğrafa güzel çıkartmalar ve filtreler koyun ve sosyal medyada beğeni ve takipçi toplayın. İyi eğlenceler.

   Giydirme Oyunları 3 Saat önce

  • Savunmasız Kafalar Savunmasız Kafalar
   Savunmasız Kafalar

   Savunmasız Kafalar oyununda mause ile birbirinden farklı haritalarda yanımıza aldığımız arkadaşlar ile birbirimizi vurmaya çalışıyoruz. Takım olarak ayrılarak birbirimize ateş ediyor ve rakipten önce vuruşlar yaparak rakiplerimizi yok ediyoruz. İyi eğlenceler..

   2 Kişilik Oyunlar 3 Saat önce

  • JoJo Koşusu JoJo Koşusu
   JoJo Koşusu

   JoJo Koşusu oyununda platformda koşarken önümüze çıkan salyangozları X tuşu ile ortadan kaldırın ve önünüzde görünen duvarları kırmaya çalışın. Puan kazanmak ve seviyeleri ilerletmek için para ve elmas toplayın. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 1 Gün önce

  • Süper Kahraman Okulu Süper Kahraman Okulu
   Süper Kahraman Okulu

   Süper Kahraman Okulu oyunumuzda mause ile dört cesur kızı kabul edilen ilk öğrenciler arasına girdi ve derslere başlamak için hazırlanmaları gerekiyor. Süper kahraman kızlarımız harika görünmek istiyorlar, ancak tüm süper kahramanlar gibi, kızların da güçlerini kullanmalarına izin veren özel kostümler giymeleri gerekiyor. Her öğrenci için doğru süper kahraman görünümünü kombinleyin ve süper kahraman kostümleri ile muhteşem görünmelerini sağlayın. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Gün önce

  • Halka Atmaca Halka Atmaca
   Halka Atmaca

   Halka Atmaca oyununda mause ile tahta çubuklara yığılmış renkli halkaları renklerine göre ayırarak bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz. Bulmacaları çözerek halkaları renklerine göre ayırıyor ve bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Gün önce

  • Futbol Macerası Futbol Macerası
   Futbol Macerası

   Futbol Macerası oyununda yön tuşları ile birbirinden farklı futbolcular ile minyatür bir sahada kafa topu oynayabileceksiniz. Ayrıca birbirinden farklı ve ünlü futbol karakterleri bulunuyor. Bu karakterlerden bir tanesini seçerek oyuna başlıyoruz. Seçtiğimiz karakterle ile sahada karşımıza çıkan rakiplere gol atmaya çalışıyoruz.

   Futbol Oyunları 2 Gün önce

  • Rapunzel ve Ariel Rekabeti Rapunzel ve Ariel Rekabeti
   Rapunzel ve Ariel Rekabeti

   Rapunzel ve Ariel Rekabeti oyunumuzda Rapunzel ve Ariel çok iyi arkadaş gibi görünselerde aralarında bir problem var. Aynı prens ile partiye katılmak istiyorlar. Mause ile güzel kızlarımızı parti için hazırlayın. En göz alıcı prenses kavalyeyi kapacak. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 2 Gün önce

  • Süper Kahramanlar 2 Süper Kahramanlar 2
   Süper Kahramanlar 2

   Süper Kahramanlar 2 oyununda mause ile karşımıza çıkan süper kahramanları birleştirerek düşmanları yok etmeye çalışıyoruz. Bu alanda karşımıza süper kahramanlar çıkıyor. Bu süper kahramanlardan birbiriyle aynı olanları birleştirerek daha güçlü kahramanlar elde ediyor ve bu kahramanlar ile karşımıza çıkan rakipleri yok ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 2 Gün önce

  • Bollywood Düğünü Bollywood Düğünü
   Bollywood Düğünü

   Bollywood Düğünü oyunumuzda yasemin küçüklüğünden beri Hindistana özgü Bollywood düğünü hayal ediyor. Onun için tüm düğünü adım adım planlamalısınız. Mause ile aksesuarları seçin, harika bir çiçek buketi oluşturun, güzel bir gelinlik seçin ve ona şimdiye kadar görülen en şaşırtıcı makyaj yapın. Son olarak, nedimelerinin elbiselerini seçmesine yardımcı olun. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 3 Gün önce

  • Şeker Topla Şeker Topla
   Şeker Topla

   Şeker Topla oyununda mause ile yukarıdan düşen şekerleri engellere dikkat ederek toplamaya ve bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz. Bu şekerleri engellere dikkat ederek toplamaya çalışıyoruz. Yeterli sayıda şeker toplayarak bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Balon Patlatma 3 Gün önce

  • Canavar Kamyon Kaçışı 3d Canavar Kamyon Kaçışı 3d
   Canavar Kamyon Kaçışı 3d

   Canavar Kamyon Kaçışı 3d oyununda yön tuşları ile birbirinden farklı canavar kamyonlar ile bölümlerde karşımıza çıkan parkurları tamamlamaya çalışıyoruz. Seçtiğimiz canavar kamyon ile bölümlerde karşımıza çıkan zorlu parkurları tamamlıyoruz. Parkurları tamamlayarak yıldız topluyoruz. Topladığımız yıldızları biriktirerek yeni canavar kamyonlar satın alıyoruz. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 4 Gün önce

  • Yaz Coşkusu Yaz Coşkusu
   Yaz Coşkusu

   Yaz Coşkusu oyunumuzda mause ile popüler güzelleri en tatlı yazlık kıyafetler ile giydirin. Şirin kızların makyajlarını yaptıktan sonra saçlarından elbiselerine, takılarından ayakkabılarına, hatta yiyeceği yazlık yiyeceğe kadar tek tek seçin, yazın coskusunu birilikte yaşayın. İyi eğleneler..

   Bilardo Oyunları 4 Gün önce

  • Blokları Yık Blokları Yık
   Blokları Yık

   Blokları Yık oyununda mause ile bölümlerde karşımıza çıkan blokları seken topun yıkabilmesini sağlamaya çalışmalıyız. Oyundaki blokları seken bir top ile yıkmaya çalışıyoruz. Topun aşağı düşmesini engelliyoruz. Dikkatli bir şekilde topu engelleyerek blokların tamamının yıkılmasını sağlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 4 Gün önce

  • Modern Komando Modern Komando
   Modern Komando

   Modern Komando oyununda W,A,S,D tuşlarını kullanarak komando ile bölümlerde verilen görevleri yerine getirmeye çalışmalısınız. Mause ile ateş ederek görevleri başarılı bir şekilde yerine getirerek bölümleri tamamlayın. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 5 Gün önce

  • Beyaz İnciler Beyaz İnciler
   Beyaz İnciler

   Beyaz İnciler oyunumuzda mause ile beyazların giyileceği bir partide boy gösterecek olan Moana, Anna, Elsa, Ariel ve Belleyi tek tek seçecek, en asil beyaz kombinler ile giydireceksiniz. Tüm prenseslerimizi özenle giydirmeden önce makyajlarını yapmayı da ihmal etmeyeceksiniz. Beş Beyaz İncimizi de bir arada görebilecek, prenseslerimize hayran kalacaksınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 5 Gün önce

  • Renkli Noktalar Renkli Noktalar
   Renkli Noktalar

   Renkli Noktalar oyununda mause ile mavi ve kırmızı renkli toplara doğru gelen topları renklerine göre ayarlamaya çalışmalısınız. Bu topların üzerine de yine aynı renklerde toplar geliyor. Topların üzerine doğru gelen topların rengine göre topları ayarlıyor ve puan elde ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 5 Gün önce

  • New York Araba Park Etme New York Araba Park Etme
   New York Araba Park Etme

   New York Araba Park Etme oyununda yön tuşları ile modern arabalarla sürücüsü olarak dikkatli bir şekilde otopark keyfini çıkarmaya çalışın. Her seviye, araba sürüşünde ustalaşabilmeniz için park etme becerilerinizi test etmek için özel olarak tasarlanmıştır. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 6 Gün önce

  • Prensesler Kapadokyada Prensesler Kapadokyada
   Prensesler Kapadokyada

   Prensesler Kapadokyada oyunumuzda prensesler sıcak hava balonu ile bir gezi yapmak istediler. Prensesler ile seyahat edin ve sıcak hava balonlarının şehri kapadokyaya gelin. Mause ile kızların hava balonlarını süslemelerine, renklerini değiştirmelerine, bazı harika desenler ve çıkartmalar eklemelerine yardımcı olun ve bundan sonra onları giydirin ve kıyafetlerini süsleyin. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 6 Gün önce

  • Bigmonsterz.io Bigmonsterz.io
   Bigmonsterz.io

   Bigmonsterz.io oyununda mause ile küçük bir fare ile alandaki diğer oyunculara da dikkat ederek meyve toplamaya çalışıyoruz. Bu alanda karşımıza çeşitli engeller ve meyveler çıkıyor. Bir fare ile bu engellere dikkat ederek meyveleri topluyoruz. Meyveleri topladıkça fare büyüyor. Fareleri büyüterek adımızı sıralamaya sokmaya çalışıyoruz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 6 Gün önce

  • Roketi Çek Roketi Çek
   Roketi Çek

   Roketi Çek oyununda mause ile kısıtlı bir alanda karşımıza çıkan renkli topları tutan roketleri çekerek topları düşürmeye ve bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz. Bu renkli topları tutan roketleri bulmacaları çözerek çekiyoruz. Başarılı bir şekilde bulmacaları çözerek roketleri çekiyor ve topları düşürerek bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 1 Hatfa önce

  • Eliza İle Hashtag Akımı Eliza İle Hashtag Akımı
   Eliza İle Hashtag Akımı

   Eliza İle Hashtag Akımı oyunumuzda mause ile Eliza’ya katılın ve her hashtag mücadelesi için mükemmel kıyafeti seçmesine yardımcı olun. Paraları toplayın, böylece onun için mağazalardan kıyafet ve aksesuar satın alın. Alışverişten sonra, eve dönün ve Eliza’yı giyin, fotoğraf çekin, bazı çıkartmalar ekleyin ve sosyal medyada paylaşın. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • Boya Saldırısı Boya Saldırısı
   Boya Saldırısı

   Boya Saldırısı oyununda mause ile topu atarak alandaki tüm öğeleri boyamanız gerekiyor. Atış hakkınız bitmeden tüm alanı boyayın ve sonraki seviyeye geçmeye çalışın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Hatfa önce

  • Kurtarma Helikopteri Kurtarma Helikopteri
   Kurtarma Helikopteri

   Kurtarma Helikopteri oyununda yön tuşlarını kullanarak bir ambulans helikopteri ile karşımıza çıkan parkurları tamamlayarak istenilen alanlara park etmeye çalışıyoruz. Helikopter ile karşımıza çıkan engelleri aşarak ilerliyor ve istenilen alana park ediyoruz. Başarılı bir şekilde park yaparak bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 1 Hatfa önce

  • Mükemmel Yaz Gardırobu Mükemmel Yaz Gardırobu
   Mükemmel Yaz Gardırobu

   Mükemmel Yaz Gardırobu oyunumuzda mause ile popüler güzelleri en tatlı yazlık kıyafetler ile giydirin. Şirin kızların makyajlarını yaptıktan sonra saçlarından elbiselerine, takılarından ayakkabılarına, hatta yiyeceği yazlık yiyeceğe kadar tek tek seçin, yazın coskusunu birilikte yaşayın. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • Farklı Olanı Bul Farklı Olanı Bul
   Farklı Olanı Bul

   Farklı Olanı Bul oyununda mause ile dört öğeden oluşan bir gruptan, bir farklı öğeyi bulmanız gerekiyor. Doğru olan öğeyi bulmak için, ekranda görüntülenen ipucunu izlemelisiniz. Farklı öğeyi 25 saniyeden önce yakalarsanız, zaman bonusu kazanırsınız. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 1 Hatfa önce

  • Eğlenceli Paintball Eğlenceli Paintball
   Eğlenceli Paintball

   Eğlenceli Paintball oyununda birbirinden farklı paintball haritaları bulunuyor. Bu haritalara girerek gerçek oyuncular ile doğrudan paintball oynayabiliyoruz. Elimizdeki paintball silahları ile rakiplerimize boya atarak onları saf dışı bırakmaya çalışıyoruz. Saf dışı kalan rakipler belirli süre sonucu oyuna tekrar dahil olabiliyor. Belirli sayıda rakibi saf dışı bırakabilirsek kullandığımız silah gelişiyor ve rakiplerimizi alt etmek daha da kolay oluyor. Her silahın mermi kapasitesi sınırlı sayıda ve bu mermilerimizi iyi kullanammız gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 1 Hatfa önce

  • Kore ve Amerika Makyajı Kore ve Amerika Makyajı
   Kore ve Amerika Makyajı

   Kore ve Amerika Makyajı oyunumuzda güzel kızımız Audrey, Amerika ve Güney Kore makyajı hakkında ipuçları ve püf noktaları için yeni bir cilt bakımı ve makyaj oyunu ile sizlerle! Mause ile talimatları adım adım takip edin. Yüzünü temizleyerek başlayın, ve her iki stil için eksiksiz bir makyaj görünümü uygulayın. İnanılmaz kıyafetlerle görünümü tamamlayın ve Audrey ile çok eğlenirken çok farklı bu iki coğrafyanın stillerini öğrenin. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 1 Hatfa önce

  • Ekstrem Su Otobüsü Ekstrem Su Otobüsü
   Ekstrem Su Otobüsü

   Ekstrem Su Otobüsü oyununda yön tuşları ile su üzerinde hareket edebilen bir otobüs ile bölümlerde karşımıza çıkan parkurları tamamlamaya çalışıyoruz. Su dolu parkurlarda karşımıza çıkan zorlu engelleri aşarak başarılı bir şekilde parkurları tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 1 Hatfa önce

  • Anna Kombin Takvimi Anna Kombin Takvimi
   Anna Kombin Takvimi

   Anna Kombin Takvimi oyunumuzda mause ile sevilen prenses Anna bulunduğumuz aydan başlayarak tüm yıl giyeceği kombinleri mevsimine göre seçecek, her mevsimde ve her koşulda güzel prensesin çok ama çok şık görünmesini sağlayacaksınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • Yangın Takımı 3d Yangın Takımı 3d
   Yangın Takımı 3d

   Yangın Takımı 3d oyununda mause ile kontrol ettiğimiz yangın takımı ile bölümlerde karşımıza çıkan yangınları söndürmeye çalışıyoruz. Yangınları başarılı bir şekilde söndürerek bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 1 Hatfa önce

  • Taksici 3d Taksici 3d
   Taksici 3d

   Taksici 3d oyununda yön tuşları ile bir şehirde taksi kullanarak bir noktadan aldığımız müşteriyi istediği noktaya götürmeye çalışmalısınız. Şehrin belirli noktalarından aldığımız müşterilerin isteği doğrultusunda belirli noktalara kadar götürüyoruz. Müşterileri istedikleri noktalara götürerek bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 2 Hatfa önce

  • Çanta Tasarımı Çanta Tasarımı
   Çanta Tasarımı

   Çanta Tasarımı oyunumuzda mause ile kendi zevkinize uygun ve tasarımcı yönünüzü ortaya çıkartarak çantalar tasarlamaya çalışmalısınız. Üstelik çanta tasarımlarınız bu yılın modası haline gelen, doğal görünümleri ile çok şık duran Ratan Çantalar olacak. Bir çok çanta içinden dilediğinizi seçin ve rengiyle, deseniyle tamamen sizin zevkinizi yansıtan bir çanta ortaya çıkartın. İyi eğlenceler..

   Bilardo Oyunları 2 Hatfa önce

  • Altın Madeni Kamyonu Altın Madeni Kamyonu
   Altın Madeni Kamyonu

   Altın Madeni Kamyonu oyununda mause ile bir iş makinesi ile toprağın altındaki altınları toplamaya çalışıyoruz. İş makinesinin çengelini kullanarak isabetli atışlar yapıyor ve altınları topluyoruz. Kısıtlı süre içerisinde mümkün olduğunca fazla altın toplamaya çalışıyoruz. Süre bitiminde sahip olduğumuz altınları paraya çevirerek bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 2 Hatfa önce

  • Robot Böcekler Robot Böcekler
   Robot Böcekler

   Robot Böcekler oyununda mause ile kısıtlı bir alanda karşımıza çıkan robot böcekler alanın ortasında bulunan malzemelere saldırıyor. Malzemelere saldıran böcekleri yok etmeye çalışıyoruz. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 2 Hatfa önce

  • Prenseslerin Bluz Tasarımları Prenseslerin Bluz Tasarımları
   Prenseslerin Bluz Tasarımları

   Prenseslerin Bluz Tasarımları oyunumuzda mause ile en güzel, en havalı düşük omuz bluzları kendi zevkinize göre tasarlayın. Sizin tasarımınız olan bluzları en uygun, en şık diğer parçalarla kombinleyin ve bu yazın en havalı kızlarını ortaya çıkartmış olun. İyi eğlenceler.

   Giydirme Oyunları 2 Hatfa önce

  • Polis PatPat Simülatör Polis PatPat Simülatör
   Polis PatPat Simülatör

   Polis PatPat Simülatör oyununda W,A,S,D tuşları ile şehirde ve off-road yollarında Polis patpatını sürmeye çalışmalısınız. Dikkatli bir şekilde polis arabası şoförü olarak polis arkadaşlarınızı gidecekleri yerlere bırakmalısınız. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 2 Hatfa önce

  • Minecraft Bulmaca Minecraft Bulmaca
   Minecraft Bulmaca

   Minecraft Bulmaca oyununda mause ile meyveleri eşleyerek puan ve para kazanmak için bir minecraft yiyecek zinciri yapın. Hızlı düşünün ve elinden gelenin en iyisini yaparak yiyecekleri eşleştirin. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Prenseslerin Moda Makyajı Prenseslerin Moda Makyajı
   Prenseslerin Moda Makyajı

   Prenseslerin Moda Makyajı oyunumuzda mause ile bir dergiyi takip ederek modaya uygun makyajlar yapmaya çalışmalısınız. Birbirinden farklı makyaj malzemeleri arasından seçimler yapmamız isteniyor. Bu seçimleri yaparken tamamen özgür bırakılmış durumdayız. Kendi zevkimize göre seçimler yapabilir ve prenseslerimizi hazırlayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 2 Hatfa önce

  • Hızlı Kara Tren 3d Hızlı Kara Tren 3d
   Hızlı Kara Tren 3d

   Hızlı Kara Tren 3d oyununda mause ile kara tren ile bölümlerde karşımıza çıkan parkurları tamamlamaya çalışıyoruz. Parkurlarda bulunan engelleri aşarak bitiş çizgisine ulaşıyor ve bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 2 Hatfa önce