Popüler Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  Popüler Oyunlar

  • Fox Adventure Fox Adventure
   Fox Adventure

   Fox Adventure oyununda sevimli bir tilki ile beraber maceralara katılacağız. Bu yolculukta zorlu görevleri yerine getirmemiz ve çok tehlikeli yerlerden geçmemiz gerekiyor. W,A,S,D tuşları ile ilerlerken bakalım ne kadar ilerleyebilecek, en son hangi seviyeye kadar gidebileceksiniz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 13 Saat önce

  • Taktik Savaşı Taktik Savaşı
   Taktik Savaşı

   "Play single player" ile oyuna başlıyor

   Savas Oyunları 2047 Yil önce

  • Şeker Balosu Gecesi Şeker Balosu Gecesi
   Şeker Balosu Gecesi

   Şeker Balosu Gecesi oyunumuzda hazırlanmak isteyen prenseslerimize yardımcı olalım. Mause kullanarak kızlarımızı balo için hazırlayarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eEğlenceler..

   Kız oyunları 14 Saat önce

  • Kral ve Kraliçe Kral ve Kraliçe
   Kral ve Kraliçe

   Kral ve Kraliçe oyunumuzda karlar ülkesi prensesi Anna ve sevgilisi Kristoff bir baloya davetli ve bu balonun kral ve kraliçesi seçilmeleri için mause yardımı ile en güzel şekilde giydirmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 16 Saat önce

  • Antman Antreman Antman Antreman
   Antman Antreman

   Antman Antreman oyununda kahramanımız Antman yani karınca adam büyülüp küçülmesi ile meşhurdur. Yön tuşlarınızı kullanarak antmanin özelliklerinden faydalanarak engelleri aşmak için boyut değiştirmelisiniz. Boşluk tuşu ile engelleri zıplayarak geçebilirsiniz. İyi eğlenceler.

   Beceri Oyunları 2 Gün önce

  • Farm Mahjong Farm Mahjong
   Farm Mahjong

   Farm Mahjong oyununda çiftlikte bulunan hayvanların binaların ve bazı objelerin kartlarını eşleştireceksiniz. Mause yardımı ile eşleştirirken dikkatli olmanız gerekenler var hamle yapma imkanınız kalmaz ise bütün kartları bitirmeden o bölüme yeniden başlamak durumunda kalırsınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 15 Saat önce

  • Süper Dogy Süper Dogy
   Süper Dogy

   Yön tuşları ile hareket et. S tuşu ile süper güçü kullan ve en çok puanı sen topla.

   Kız oyunları 2047 Yil önce

  • Langar.io Langar.io
   Langar.io

   Langar.io oyununda öncelikle kendinize bir nick yani takma ad belirlemeniz gerekiyor. İsminizi yazdıktan sonra Langar.io oyununa başlayabilir uzayın derinliklerinde gerçekleşen savaşa girebilirsiniz. Oyunu mause ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 2 Ay önce

  • Uzay Uçuşları Uzay Uçuşları
   Uzay Uçuşları

   Uzay Uçuşları oyununda uzay gemisini mause yardımı ile kontrol ediyoruz. Oyuna ilk başladığınızda oyun sizi yönlendiriyor. Bu sayede oyunu kısa sürede öğrenebilirsiniz. Oyunu başlatın uzay gemisine atlayın ve oyunun sizden istediği noktalara uzay gemilerini başarılı bir şekilde götürün. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 8 Ay önce

  • Sümüklü Böcek Savaşları Sümüklü Böcek Savaşları
   Sümüklü Böcek Savaşları

   Sümüklü Böcek Savaşları oyununda mause kullanarak kendi sümüklü böceklerinizi kontrol ederek yönlendirebilirsiniz. Özel güç kazanan sümüklü böcekleri önden yollayarak diğer askerlerinize yol açarak rakip takımın böceklerini etkisiz hale getirerek yok etmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 17 Saat önce

  • Bebek Deniz Kızı Bakımı Bebek Deniz Kızı Bakımı
   Bebek Deniz Kızı Bakımı

   Bebek Deniz Kızı Bakımı oyunumuzda bebek deniz kızımızın biraz bakıma ihtiyacı vardır. Mause kullanarak bebek deniz kızımızın banyo temizliğini yaparak bakımını yapabilir, onunla ilgilenerek oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

   Kız oyunları 2 Gün önce

  • DarkNova.io DarkNova.io
   DarkNova.io

   DarkNova.io oyununda herkesin kendisine ait bir uzay gemisi bulunuyor. Bu uzay araçlarının hep silahlarla konuşlandırılmış savaş makineleri. Elinizden geldiğince fazla sayıda uzay gemisini patlatmaya çalışacaksınız. W,A,S,D tuşları ile ilerleyin. Mause ile ateş edin. İyi eğlenceler.

   Savas Oyunları 3 Hatfa önce

  • Trigon FRVR Trigon FRVR
   Trigon FRVR

   Trigon FRVR oyununda üçgenin ucundaki rengin, çubukların rengi ile aynı olmasını sağlamalısınız. Mause yardımı ile çubukları parçalanmasına ve yeni çubukların gelerek skor için puanları toplamalısınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Ay önce

  • Gezegeni Koruma Gezegeni Koruma
   Gezegeni Koruma

   Gezegeni Koruma oyununda sevimli uzaylı ile aynı renkteki topları birleştirmeye çalışıyoruz. Mause ile aynı en az üç renkteki topu birleştirdiğimizde bu toplar kendiliğinden otomatik olarak patlatın. Dikkatli bir şekilde aynı renkteki topları birleştirmeye gayret etmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 3 Ay önce

  • Yağmur Damlaları Yağmur Damlaları
   Yağmur Damlaları

   Yağmur Damlaları oyununda gökyüzünden düşen yağmur damlalarını yere değmeden önce şemsiyeniz ile toplamaya çalışın. Ne kadar fazla miktarda yağmur damlası toplarsanız fazla puana sahip olursunuz. Yön tuşları ve boşluk tuşu ile kontrol ettiğimmiz karakterimizle yapmamız gereken yağmur damlalarını toplamak. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 4 Ay önce

  • Exotic Prenses Makyajı Exotic Prenses Makyajı
   Exotic Prenses Makyajı

   Exotic Prenses Makyajı oyunumuzda güzel kızımızın yüzüne farklı bir tarzda makyaj yaparak hazırlanmasına yardımcı olmalıyız. Mause yardımı ile dilediğiniz makyajı yaparak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 3 Hatfa önce

  • Yaz Cilt Sağlığı Yaz Cilt Sağlığı
   Yaz Cilt Sağlığı

   Yaz Cilt Sağlığı oyunumuzda kızımızın cilt bozukluğunu, sivilcelerinden kurtulmasını ve güzel görünmesini sağlamalıyız. Mause kullanarak kızımızın cildini iyileştirdikten sonra makyajını yaparak kızımızı hazırlayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 4 Gün önce

  • Bebek Korsan Bebek Korsan
   Bebek Korsan

   Bebek Korsan oyunumuzda korsan olma hayali kuran kızımızı korsan kıyafetlerinden istediğinizi giydirerek oyunumuzu oynayabilirsiniz. Kızımıza mause yardımı ile elbiselerini giydirin. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 3 Hatfa önce

  • Andy İle Golf Andy İle Golf
   Andy İle Golf

   Andy İle Golf oyununda mause yardımı ile topa vuracak mümkün olduğunca az sayıda atış yaparak topu deliğe sokmaya çalışacağız. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 6 Ay önce

  • Sevimli Kedilerin Macerası Sevimli Kedilerin Macerası
   Sevimli Kedilerin Macerası

   Sevimli Kedilerin Macerası oyununda şovalye kıyafetleri giymiş kedilerle şatolarda ve zindanlarda ilerleyeceğiz. Yolumuzda çok sayıda tuzak olacak. Dikkatli bir şekilde ilerlemeli ve bu tuzaklara yakalanmadan sevimli kedilerle ilerlemeye devam etmeliyiz. Kedileri tuzaklardan zıplatmak için mause ve Z tuşu kullanmalı ve tehlikelerden kaçmaya çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 3 Ay önce

  • Avrupa Kupası Penaltı Turnuvası Avrupa Kupası Penaltı Turnuvası
   Avrupa Kupası Penaltı Turnuvası

   Avrupa Kupası Penaltı Turnuvası oyunumuzda başlayabilmeniz için bu gruplarda bulunan takımlardan bir tanesini seçmeniz gerekiyor. Kendinize penaltı turnuvası için bir takım seçin ve mause yardımı ile oynayın. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 1 Ay önce

  • Krallıkta Mini Golf Krallıkta Mini Golf
   Krallıkta Mini Golf

   Krallıkta Mini Golf oyununda amacımız, bize verilen top adedince atış yaparak topu deliğe sokmaktır. Oyunun ilerleyen bölümlerinde çok sayıda tuzak ve göller vardır. Bunlardan kurtulmak için topu duvarlara çarptırarak sonuca ulaşmaya çalışın. Hamlelerinizi yaparken topun hızını mause ile ayarlamalısınız. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 7 Ay önce

  • Orbs.it Orbs.it
   Orbs.it

   Orbs.it oyununda herkesin belirli bir renkte dairesi bulunuyor. Amacımız kendi rengimizi tüm haritaya yaymak olacak. Mause yardımı ile küçük daireleri bulup kendi rengimize çevirmeye çalışacağız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Ay önce

  • Hayvan Ameliyatı Hayvan Ameliyatı
   Hayvan Ameliyatı

   Hayvan Ameliyatı oyununda hasta ve yaralı hayvanları tedavi ederek onları eski sağlıklarına kavuşturmalıyız. Mause kullanarak sırasıyla bütün işlemleri yaparak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Ameliyat Oyunları 2 Ay önce

  • Büyü Okulu Tedavisi Büyü Okulu Tedavisi
   Büyü Okulu Tedavisi

   Büyü Okulu Tedavisi oyunumuzda büyü okulunda okuyan kızımızın kötü arkadaşı tarafından denize atılması ile yaralanan kızımıza yardımcı olmalı ve yaralarını tedavi ederek onu iyileştirmeliyiz. Mause ile tedavinizi yaparak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler...

   Ameliyat Oyunları 4 Hatfa önce

  • Penaltı Antremanı Penaltı Antremanı
   Penaltı Antremanı

   Penaltı Antremanı oyununda kapalı ve karanlık bir yerde antreman yapacağız. Mause yardımı ile dikkatli bir şekilde oynarken oyunun topu sizden atmanızı istediği noktaya yollamaya çalışacaksınız. Bakalım ne kadar yüksek skor yapmayı başarabileceksiniz. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 4 Hatfa önce

  • Dilim Kesikleri Dilim Kesikleri
   Dilim Kesikleri

   Dilim Kesikleri oyununda mause yardımı ile parçaları kesmeli ve karakterimizin önün açmalısınız. Karşınızda size engel olan parçaları yok etmek için o parça ile aynı ölçüde parça kesmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 2 Hatfa önce

  • Valerian Space Run Valerian Space Run
   Valerian Space Run

   Valerian Space Run oyununda yön tuşlarınızı kullanarak karakterimizi kontrol etmeli ve altınları toplayarak engellere takılmadan ilerlemelisiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Ay önce

  • Okyanus Yengeci Okyanus Yengeci
   Okyanus Yengeci

   Okyanus Yengeci oyununda sevimli dostumuza yardım etmemiz gerekiyor. Okyanus yengecinin arkadaşı insanların balık yakalamak için kurduğu bir ağa yakalandı ve kurtulamıyor. Minik dostunu yengeç kurtarabilir, mause yardımı ile yengeç’in minik dostunu kurtarmanız gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 6 Ay önce

  • Kahramanın Dönüşü Kahramanın Dönüşü
   Kahramanın Dönüşü

   Kahramanın Dönüşü oyununda çok tehlikeli bölgelerden geçecek oldukça tehlikeli yaratıklar ile savaşacaksınız. Kahramanımızı yön tuşları ile kontrol ediyor, mause ile nişan alıp alev silahı ile atış yapıyorsunuz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 9 Ay önce

  • Deniz Kızı Düğün Hazırlığı Deniz Kızı Düğün Hazırlığı
   Deniz Kızı Düğün Hazırlığı

   Güzel deniz kızımızın evlilik zamanı geldi ve onu gelinlikler ile hazırlayarak evlenmesi için düğüne hazırlamalıyız. Mouse'unuzu kullanarak istediğiniz gelinli seçerek kızımızı hazırlayarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

   Macera Oyunları 6 Gün önce

  • Orkio Orkio
   Orkio

   Orkio oyununda ormandaki karakterimizin büyülü güçlerini kullanarak ona saldırıtan yaratıklara karşı mücadele etmesini sağlamalısınız. Mause kullanarak gelen yaratıklara tıklayarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

   Beceri Oyunları 5 Ay önce

  • Su Altı Topları Su Altı Topları
   Su Altı Topları

   Su Altı Topları oyununda aynı renk topları yan yana getirmeye çalışıyoruz. En az üç aynı renk topu yanyana getirip patlatarak puan kazanıyoruz. Ne kadar fazla aynı renk topu bir araya getirip patlatırsak bizim için iyi olur. Mause yardımı ile topları patlatabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 11 Ay önce

  • Lava Lab Lava Lab
   Lava Lab

   Lava Lab oyununda lav ile dolu bir yanardağda laboratuvar kuran bilim adamımız bir şeyleri ters yapmış olmalı ki yanar dağ aktif hale gelmiştir. Bilim adamımızın oradan kurtulmasını sağlamak için mause ile kaçışına yardımcı olmalıyız. İyi eğlenceler.

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Bal Avcısı Ayı Bal Avcısı Ayı
   Bal Avcısı Ayı

   Bal Avcısı Ayı oyununda mause kullanara ayının elindeki mekanizmayı kullanmalı ve yükseklere çıkarak balları toplamalısınız. Fakat arı ballarına ve diğer hayvanlara yakalanmamasını sağlamalısınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 11 Ay önce

  • Monster Truck Shadow Racer Monster Truck Shadow Racer
   Monster Truck Shadow Racer

   Monster Truck Shadow Racer oyununda dev tekerlekleri ve oldukça güçlü motoru olan arabaların yarışına katılıyoruz. Yarışlar geceleri ormanlarda özel parkurlarda yapılıyor. Yön tuşları ile gece yarışında birinci olmaya çalışmalısınız. Shift tuşu ile nitroyu çalıştırın. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 4 Gün önce

  • Hareketli Rakamlar Hareketli Rakamlar
   Hareketli Rakamlar

   Hareketli Rakamlar oyununda yön tuşlarını kullanarak rakamları hareket ettirmeniz gerekiyor. Amacınız rakamları köşeleri kullanarak sıkıştırmak ve onları büyütmek gerekiyor. Birden fazla aynı rakamı yanyana getirerek onları katlayın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Ay önce

  • Sevimli Objeler Sevimli Objeler
   Sevimli Objeler

   Sevimli Objeler oyununda yapmanız gereken size verilen objeleri üst üstte dizmek olacak. Mause ile ne kadar fazla sayıda objeyi üst üste dizerseniz o kadar fazla puan kazanır, seviyeleri atlarsınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 4 Ay önce

  • Uzay Savaşçıları Uzay Savaşçıları
   Uzay Savaşçıları

   Uzay Savaşçıları oyununda her oyuncunun kendine ait, savaşmak üzeri tasarlanan ve çok güçlü yıkım gücüne sahip olan uzay gemisi bulunuyor. Oyunda uzay gemisini mause kullanarak diğer oyuncuların uzay gemisini etkisiz hale getirmeye çalışacaksınız. İYi eğlenceler..

   Savas Oyunları 2 Hatfa önce

  • Gizli Objeler Gizli Objeler
   Gizli Objeler

   Gizli Objeler oyununda şehrin altındaki bu büyük yığınlardan bazı nesneler bulmanız gerekmektedir. Bazı nesnelerin bulunması kolayken, bazıları için zaman zaman sorunlarla karşılaşacaksınız. Mause yardımı ile bütün gizli nesneleri bulmalısınız. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 4 Hatfa önce