Popüler Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  Popüler Oyunlar

  • Gezegeni Koru Gezegeni Koru
   Gezegeni Koru

   Gezegeni Koru oyununda mause ile işgalcileri gezegene ulaşmadan yok edin. Yeni yapılarla gezegeni büyütün ve geliştirin. Asteroitlerin gezegene çarpmasını engelleyin. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 1 Gün önce

  • Taktik Savaşı Taktik Savaşı
   Taktik Savaşı

   "Play single player" ile oyuna başlıyor

   Savas Oyunları 2049 Yil önce

  • Öfkeli Büyücü Öfkeli Büyücü
   Öfkeli Büyücü

   Öfkeli Büyücü oyununda zombiler onu ve kulesini yok etmek istiyor. Mause ile yıkıcı büyülerle kuleyi zombilere karşı koruyun. Sağlığınıza ve doğaüstü gücünüze dikkat edin. Enerjinizi yeniden doldurmak için içecekler kullanın. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 4 Gün önce

  • Yağmur Ormanlarında Avcılık Yağmur Ormanlarında Avcılık
   Yağmur Ormanlarında Avcılık

   Yağmur Ormanlarında Avcılık oyununda mause ile sevimli uçan domuzcukları, balıkları ve paraları vurmalısınız. Mümkün olduğu kadar çok para almak için olabildiğince hızlı atışlar yapın. Bir sonraki bölümlerde daha başarılı olmak için yeni yem ve güçlü silahlar satın almak için dükkana gidin. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 3 Gün önce

  • Jade Mücevher Koleksiyonu Jade Mücevher Koleksiyonu
   Jade Mücevher Koleksiyonu

   Jade Mücevher Koleksiyonu oyunumuzda mause ile sevimli perinin değerli taşları toplamasına ve tüm topraklarda en güzel kıyafetleri elde etmesine yardım etmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 3 Gün önce

  • Çöldeki Kaos Çöldeki Kaos
   Çöldeki Kaos

   Çöldeki Kaos oyununda çölde oluşturulmuş haritalarda yanımıza bir arkadaşımızı da alarak düşman araçlarından kaçmaya çalışmalıyız. Kullandığımız araba ile karşımıza çıkan ve bizi kovalayan düşmanlardan kaçmamız isteniyor. Düşmanlardan kaçarak bölümlerde istenilen hedef puana ulaşmaya çalışıyoruz. Hedef puana ulaşarak bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   2 Kişilik Oyunlar 12 Saat önce

  • Cadılar Bayramı Cupcake Cadılar Bayramı Cupcake
   Cadılar Bayramı Cupcake

   Cadılar Bayramı Cupcake oyunumuzda yemek yapmayı, hele ki enfes, süslü ve rengarenk cupcakeler pişirmeyi çok seviyorsanız hemen oyunumuza başlayın. Mause ile cadılar bayramı konseptine uygun hazırlayacağınız cupcakelerimiz lezzetinden birşey kaybetmese de süslemeleri ile çok enteresan görünecekler. Tarifi oyun yönergelerine dikkat ederek uygulayın, kekleri pişirip en çılgın şekilde süsleyin. İyi eğlenceler..

   Yemek Oyunları 3 Hatfa önce

  • Denizaltında Zıplama Denizaltında Zıplama
   Denizaltında Zıplama

   Denizaltında Zıplama oyununda yön tuşları ile denizaltı için özel kıyafetler giyen bir adam ile zıplayarak engelleri aşmaya çalışmalısınız. Denizaltı kıyafeti giyen adam ile karşımıza çıkan engelleri kullanarak yukarı doğru zıplıyoruz. Zıplarken karşımıza birbirinden zorlu engeller de çıkabiliyor. Bu engellere de dikkat etmemiz gerekiyor. Yukarı doğru zıplayarak puan elde ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Hatfa önce

  • Uçan Kunduz Uçan Kunduz
   Uçan Kunduz

   Uçan Kunduz oyununda mause ile fırlatma sapanını kullanın ve onu mümkün olduğunca gökyüzüne doğru uçurmaya çalışın. Para, mıknatıs, roket ve balon gibi değerli şeyleri toplayın. Uçuşunu durduracak ve kaza yapmanı sağlayacak olan engellerden ve başarısız deneyimlerden kaçındığınızdan emin olun. Eşyaları daha da yükseğe zıplamak için yükseltin ve mümkün olduğunca fazla puan kazanmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Uçan Adam Uçan Adam
   Uçan Adam

   Uçan Adam oyununda mause ile süper kahraman adamla göreviniz, nefes alma yeteneğinizin gücüyle platformdan platforma atlamak olacak. Adamı bir sonraki platforma uçurmaya çalışın ve ardından güvenli bir şekilde inin. Oyunda yüksek bir puan elde edene kadar atlayın ve üflemeye şişirmeye devam edin. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Minion Doktoru Minion Doktoru
   Minion Doktoru

   Minion Doktoru oyunumuzda mause ile çizgi film karakteri minionların çeşitli hastalıklarını tedavi etmeye çalışmalısınız. Minionların çeşitli hastalıkları bulunuyor. Bu hastalıklar için minionları muayene ederek hastalıklarını buluyor ve hastalıklarını tedavi etmeye çalışıyoruz. Tedavinin bütün aşamalarında aktif rol alabiliyoruz. Hastalığını tedavi ettiğimiz minionlar mutlu bir şekilde yanımızdan ayrılıyor ve oyunu tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Ameliyat Oyunları 1 Gün önce

  • Patlayan Şeker 2 Patlayan Şeker 2
   Patlayan Şeker 2

   Patlayan Şeker 2 oyununda mause ile karşımıza çıkan alanlara patlayan şeker fırlatarak istenilen yere kadar doldurmaya çalışın. Oyunda karşımıza şeker doldurmamız gereken alanlar çıkıyor. Bu alanlara şekerleri fırlatıyoruz. Fırlattığımız şekerlerden bir tanesini bile alanın dışarısına düşmmesi gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Ollie Okula Gidiyor Ollie Okula Gidiyor
   Ollie Okula Gidiyor

   Ollie Okula Gidiyor oyunumuzda mause ile sevimli tavşan ollie ile çok eğlenceli vakit geçirmelisiniz. Ollie okula başlıyor ve okul için ne gerekiyorsa sevimli tavşanımıza yardım etmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Çocuk Oyunları 2 Ay önce

  • Engelleri At ile Geçme 3d Engelleri At ile Geçme 3d
   Engelleri At ile Geçme 3d

   Engelleri At ile Geçme 3d oyununda yön tuşları ile kontrol ettiğimiz at ile parkurda karşımıza çıkan engelleri mümkün olduğunca en kısa sürede ve dikkatlice aşmaya çalışmalıyız. Engelleri aşarken hızlı olmamız da gerekiyor. Hızlı ve dikkatli bir şekilde engelleri aşıyor ve parkurları tamamlayıp bölümleri geçmeye çalışıyoruz.. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 4 Gün önce

  • Prensesin Ailesi Prensesin Ailesi
   Prensesin Ailesi

   Prensesin Ailesi oyunumuzda mause ile cadılar bayramı için kostüm partisine katılmak isteyen kraliyet ailesindeki herkes için kostüm seçerek bütün aileyi giydirmelisiniz. Vereceği partinin hazırlıkları ile uğraşan prenses kostüm seçmeyi bize bırakıyor. Kraliyet ailesinin her ferdi için kostüm seçmemiz gerekiyor. Yaptığımız seçimlerde tamamen özgür bırakılmış durumdayız. Kendi zevkimize göre seçimler yaparak kraliyet ailesinin partiye katılmasını sağlıyor ve oyunu tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 7 Gün önce

  • Sokak Basketbolu Sokak Basketbolu
   Sokak Basketbolu

   Sokak Basketbolu oyununda mause ile sokakta karşımıza çıkan rakiplere basket atarak üstünlük sağlamaya çalışmalıyız. Maçları kazanarak yeni rakipler ile karşılaşıyoruz. Karşımıza çıkan rakipler daha zorlu oluyor ve uzun süreler boyunca basketbol oynama fırsatı elde ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 2 Gün önce

  • Oyuncak Bebek Odası Oyuncak Bebek Odası
   Oyuncak Bebek Odası

   Oyuncak Bebek Odası oyunumuzda mause ile bir oyuncak bebeğin odasında bulunan bütün eşyaları kendi zevkimize göre seçebileceğiz. Bu oyuncak bebek odasının dekorasyonunu değiştirmek istiyor. Bu nedenle dekorasyonu değiştirmek için bizden yardım istiyor. Oyuncak bebek için bir odada bulunan bütün eşyaları bizim seçmemiz gerekiyor. Bu seçimlerde tamamen özgür bırakılıyoruz. Kendi zevkimize göre seçimler yaparak odanın dekorasyonunu değiştiriyor ve oyunu tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Süper Dogy Süper Dogy
   Süper Dogy

   Yön tuşları ile hareket et. S tuşu ile süper güçü kullan ve en çok puanı sen topla.

   Kız oyunları 2049 Yil önce

  • Tuğla Jenga Tuğla Jenga
   Tuğla Jenga

   Tuğla Jenga oyununda mause ile renkli tuğlalar ile hazırlanmış bir kuleden dikkatli bir şekilde tuğla çekmeye çalışıyoruz. Tuğlaları dikkatli bir şekilde çekerek sıramızı rakibe devrediyoruz. Kuleyi yıkan oyunu kaybetmiş sayılıyor. Dikkatli bir şekilde tuğla çekiyor ve kuleyi rakibin yıkmasını sağlayarak maçları kazanıyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 14 Saat önce

  • Denge Tahtası Denge Tahtası
   Denge Tahtası

   Denge Tahtası oyununda yön tuşları ile karşımıza tahtalara çıkıyor ve bu tahtaların üzerine zıplamaya çalışıyoruz. Zıplarken dikkatli olmamız gerekiyor. Dikkatli bir şekilde tahtaların üzerine zıplıyor ve dengede kalarak puan elde ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Ay önce

  • Neon Atışları Neon Atışları
   Neon Atışları

   Neon Atışları oyununda yön tuşları ile sağ sol yapın mause ile tüm blokları vurun ve hepsini alabilmek için silahınızı yükseltin. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 1 Ay önce

  • Spa Masajı Spa Masajı
   Spa Masajı

   Spa Masajı oyunumuzda mause ile masaj yaptığınız müşteriye yakalanmadan size verilen görevleri yerine getirmelisiniz. Size bakacağı zaman masaja devam edin ve bakmazken yine oyunun istediklerini yapın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 14 Saat önce

  • Blok Kulesi Blok Kulesi
   Blok Kulesi

   Blok Kulesi oyununda mause ile renkli küpleri üst üste koyarak yukarı doğru çıkmaya ve puan kazanmaya çalışmalısınız. Yukarı doğru çıkarken kullandığımız blokların renklerinin farklı olmasını gerekiyor. Halihazırda koymuş olduğumuz blokları kırarak yukarıdan gelen blokların renklerine göre ilerlemeye devam ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Hatfa önce

  • Zeki Çiftçi 3d Zeki Çiftçi 3d
   Zeki Çiftçi 3d

   Zeki Çiftçi 3d oyununda yön tuşları ile bir çiftlikte yapılabilecek bütün traktör işlerini yapabiliyoruz. Bölümlerde verilen görevleri yerine getiriyor ve bölümleri tamamlıyoruz. Bölümleri tamamlayarak yeni bölümlerin kilidini açıyor daha sonra diğer bölümlere geçiyoruz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 2 Hatfa önce

  • 100 Golf Topu 100 Golf Topu
   100 Golf Topu

   100 Golf Topu oyununda mause ile golf toplarını gökyüzünden düşürürken deliklere güvenli şekilde inmelerini sağlamalısınız. Topları hareket eden deliklere bırakın. Bir deliği kaçırırsanız, kilitlenir toplar kenardan düşerse, onları sonsuza dek kaybedersiniz. Renkli tolar ek puan verir, bu yüzden stratejik olarak oynayın ve topları tükenmeden önce mümkün olduğunca fazla puan kazanmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 3 Hatfa önce

  • Süper Yay Ustaları Süper Yay Ustaları
   Süper Yay Ustaları

   Süper Yay Ustaları oyununda mause ile göreviniz ok atmak için elinizdeki yayı kullanmak olacaktır. En yüksek skoru toplamak için elinizden geleni yapın. Bütün bölümlerde ustalaşıp en iyi okçu olmak için hemen oyuna başlayın. İyi eğlenceler.

   Atış Oyunları 5 Gün önce

  • Sevimli Küçük Solucan Sevimli Küçük Solucan
   Sevimli Küçük Solucan

   Sevimli Küçük Solucan oyununda mause ile duvarlara çarpmayın veya deliklere düşmeyin ve size yapışıp sizi yavaşlatan mavi toplardan uzak durun. Dayanıklılığı kurtarmak için pembe noktaları toplayın ve daha da dayanıklılığı elde etmek için gökkuşağı noktaları toplamaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Hatfa önce

  • Korsan Vurma Korsan Vurma
   Korsan Vurma

   Korsan Vurma oyununda mause ve boşluk tuşu ile korsanların kullandıkları bir top ile karşımıza çıkan hedeflerin tamamını yok etmeye çalışıyoruz. Kontrol ettiğimiz top ile bölümlerde karşımıza çıkan hedefleri gülle ateşleyerek yok etmeye çalışıyoruz. Hedeflerin tamamını yok ederek bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 7 Gün önce

  • Gökkuşağı Yıldızı Pinball Gökkuşağı Yıldızı Pinball
   Gökkuşağı Yıldızı Pinball

   Gökkuşağı Yıldızı Pinball oyununda sevimli temalı dünyalar ile eğlenceli ve renkli bir oyun. Mause ile topu fırlatın, mümkün olduğunca çok puan toplayın ve gizli bonusları bulmaya çalışın. Topu fırlattıktan sonra mümkün olduğunca uzun süre topu tahtada tutmak için küreklerinizle topu oyunda tutun. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 4 Hatfa önce

  • Çılgın Sincap Fındık Peşinde 3 Çılgın Sincap Fındık Peşinde 3
   Çılgın Sincap Fındık Peşinde 3

   Çılgın Sincap Fındık Peşinde 3 oyununda sevimli sincap karlı bir kış gününde harikalar diyarında daldan dala atlayarak ilerliyor. Çok sayıda engeller var ve fındık toplama ve onları güvenli bir şekilde yuvaya taşımasına yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 4 Hatfa önce

  • Fantastik Bağlantı Fantastik Bağlantı
   Fantastik Bağlantı

   Fantastik Bağlantı oyununda mause ile birbirinden farklı fantastik canavarları birbiri ile bağlayarak yok ediyor ve yok ettiğimiz canavarlar ile puan elde ederek bölümleri geçmeye çalışıyoruz. Alanda karşımıza çıkan canavarlardan aynılarını birbiri ile bağlayarak yok ediyoruz. Bu işlem sırasında kısıtlı bir süremiz bulunuyor. Süreye dikkat ederek mümkün olduğunca fazla bağlantı yapıyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Ay önce

  • Boru Döşeme Boru Döşeme
   Boru Döşeme

   Boru Döşeme oyununda mause ile boruyu döşerken aynı renkleri eşleştirmeye çalışın. Seviyeleri tamamlamak için ise ekranda boş bir alan bile bırakmamalısınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 6 Gün önce

  • Clawdeenin Göz Alıcı Stili Clawdeenin Göz Alıcı Stili
   Clawdeenin Göz Alıcı Stili

   Clawdeenin Göz Alıcı Stili oyunumuzda Monster High kızlarının en güzellerinden biri olan Clawdeeni zengin kıyafet seçenekleri arasından seçeceğiniz muhteşem kıyafetlerle giydirecek ve göz alıcı stilini oluşturacaksınız. Saçından kıyafetlerine, ayakkabılarından aksesuarlarına kadar stilini tamamen siz belirleyecek ve Clawdeen için isterseniz alt üst kombini yapacak, isterseniz de tek parça bir kıyafet tercih edeceksiniz. Tüm seçimleriniz bittiğinde kombininiz muhteşem görünecek ve Clawdeen’in göz alıcı stili ortaya çıkmış olacak. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 3 Hatfa önce

  • Zombi Salgın Alanı Zombi Salgın Alanı
   Zombi Salgın Alanı

   Zombi Salgın Alanı oyununda harabeye dönmüş bir şehrin sokaklarında elimize geçen farklı silahlar ile zombi avlayarak hayatta kalmaya çalışmalısınız. Oyunda bir şehrin sokakların hareket halindeyiz. Bu sırada karşımıza salgından etkilenmiş zombiler çıkıyor. Bu zombileri yerden aldığımız silahlar ile yok ediyoruz. Aynı zamanda zombilerden kaçmamız da isteniyor. Zombilerden kaçarak kısıtlı canımızı koruyor ve oyunda mümkün olduğunca fazla süre boyunca hayatta kalmaya çalışıyoruz. Uzun süreler boyunca hayatta kalabilmek için şehrin rastgele noktalarında çıkan silahları ve çeşitli güçlendirmeleri topluyoruz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 1 Hatfa önce

  • Trol Boks Trol Boks
   Trol Boks

   Trol Boks oyununda mause ile eldivenlerinizi giyin ve One Eyed, Fat Hans veya Dr. Trolstein ile dövüşün. Yumruğunuzu ve becerilerinizi gösterin ve şampiyon olmaya çalışın. Bu müthiş boks oyununda, her maçtaki tüm trol rakiplerinizi alt etmeye çalışın. İyi eğlenceler..

   Dövüş Oyunları 3 Hatfa önce

  • Doğum Günü Dondurma Partisi Doğum Günü Dondurma Partisi
   Doğum Günü Dondurma Partisi

   Doğum Günü Dondurma Partisi oyunumuzda Mia, Emma, Bella ve Olivia bugün harika bir dondurma partisi planlıyorlar. Mause ile lezzetli dondurma süslemeleri hazırlamalarına ve parti yapılacak salonu dekore etmelerine yardımcı olun. Ayrıca en güzel kıyafetleri prenseslerimize giydirmeyi unutmayın. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 4 Gün önce

  • Kule Yap Kule Yap
   Kule Yap

   Kule Yap oyununda mause ile kulenizi gökyüzüne doğru yükseltmeye çalışın. Her bloku dikkatlice yerleştirin ve üst üste gelecek şekilde istifleyin. Bir sonraki parçayı son parçanın üzerine mükemmel şekilde yığmaya çalışın. Para kazandıktan sonra yeni temalar keşfedin ve güç kaynakları satın alın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Hatfa önce

  • Limonatacı Anna Limonatacı Anna
   Limonatacı Anna

   Limonatacı Anna oyunumuzda Prenses, büyülü orman’da bir limonata standı açtı, ama ne yazık ki, limonata standı biraz boş kaldı. Mause ile her türlü lezzetli limonatayı hazırlaması ve onları mutlu müşterilere satması için ihtiyaç duyduğu meyveli içerikleri keşfetmesine yardımcı olun. Enfes içecekler deneyin, satışını yapın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 5 Gün önce

  • Mavi Kutu Mavi Kutu
   Mavi Kutu

   Mavi Kutu oyununda yön tuşları ile mavi kutuyu yeşil başlangıç kutusundan kırmızı kutuya taşımaya çalışın. Yolunuzdaki tüm açık mavi kutuları temizleyin ve süreniz bitmeden tümünü tamamlayın, ve farklı zorluklarla ustalaşın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Ay önce

  • Tatlı Cadı Spooky ve Dostları Tatlı Cadı Spooky ve Dostları
   Tatlı Cadı Spooky ve Dostları

   Tatlı Cadı Spooky ve Dostları oyunumuzda mause ile Tatlı Cadı Spooky cadılar bayramını çok özel giydireceksiniz. Daha sonra evine gelecek korkunç dostlarını sevimli hallere sokarak korkulacak bir taraflarının kalmamasını sağlayacaksınız. Korku bayramı olan cadılar bayramının korkunç üyelerini sevimli hale getirince korkunun üstesinden gelmiş olacaksınız. İyi eğlenceler.

   Kız oyunları 1 Ay önce