Popüler Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  Popüler Oyunlar

  • Top Ateşleme Top Ateşleme
   Top Ateşleme

   Top Ateşleme oyununda mause kullanarak top ile renkli tanecikler ateşliyor ve bu taneciklerin önüne engeller koyarak istenilen alana gitmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Ateşlediğimiz renkli taneciklerin önüne bir engel koyuyoruz. Koyduğumuz engelin yanı sıra bölümlerde de engeller bulunuyoruz. Bütün bu engellere dikkat ederek topu ateşliyor ve taneciklerin istenilen alana gitmesini sağlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Saat önce

  • Hasta Peri Hasta Peri
   Hasta Peri

   Hasta Peri oyunumuzda mause ile hastalanan bir periye çeşitli yardımlarda bulunarak iyileşmesini sağlamalıyız. Hastaneye geldiği sırada onun için çeşitli yardımlarda bulunuyoruz. Hastalığının teşhisini koyarak işe başlıyoruz. Teşhisi konulan hastalığı için tedaviye başlıyoruz. Tedavinin bütün aşamalarında aktif rol oynuyoruz. Bu şekilde hastalanan periyi tedavi ediyor ve eski sağlığına kavuşturuyoruz. Eski sağlığına kavuşan peri mutlu oluyor ve oyunu tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Ameliyat Oyunları 1 Saat önce

  • Taktik Savaşı Taktik Savaşı
   Taktik Savaşı

   "Play single player" ile oyuna başlıyor

   Savas Oyunları 2050 Yil önce

  • Döngü Çılgınlığı Döngü Çılgınlığı
   Döngü Çılgınlığı

   Döngü Çılgınlığı oyununda mause ile bir çemberin etrafındaki engellere dikkat ederek top ile hareket etmeye ve çember etrafındaki küçük topları toplamaya çalışmalıyız. Ayrıca çemberin etrafında engellere dikkat ederek topları toplayarak bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 6 Gün önce

  • Uçan Jenny Uçan Jenny
   Uçan Jenny

   Uçan Jenny oyununda mause kullanarak Jenny ile karşımıza çıkan zorlu engelleri aşarak ilerlemeye ve puan elde etmeye çalışıyoruz. Kontrol ettiğimiz karakter ile karşımıza çıkan zorlu engelleri aşarak ilerledikçe puan elde ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 1 Hatfa önce

  • Katil Şehri Katil Şehri
   Katil Şehri

   Katil Şehri oyununda çöp adamlar ile para toplayarak çeşitli ekipmanlar satın aldığımız ve rakiplerimizi yok etmeye çalıştığımız güzel bir oyun. Çöp adam ile karşımıza çıkan paraları topluyor ve katillerden kaçıyoruz. Topladığımız paraları biriktirerek çeşitli ekipmanlar ve silahlar satın alıyoruz. Aldığımız ekipmanlar ve silahlar ile katilleri yok ederek oyuna devam ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 1 Gün önce

  • Savaşçı Hafızası Savaşçı Hafızası
   Savaşçı Hafızası

   Savaşçı Hafızası oyununda mause ile kısıtlı bir alanda kartlar üzerinde karşımıza çıkan savaşçılardan birbiriyle aynı olanları eşleştirmeye çalışıyoruz. Bu alanda birbirinden farklı savaşçı görselleri kullanılarak hazırlanmış kartlar ile karşı karşıya geliyoruz. Bu kartlar çift olarak karşımıza çıkıyor. Çift olarak karşımıza çıkan kartları diğer kartlar arasında arayarak buluyor ve eşleştirerek yok ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 5 Gün önce

  • Süper Dogy Süper Dogy
   Süper Dogy

   Yön tuşları ile hareket et. S tuşu ile süper güçü kullan ve en çok puanı sen topla.

   Kız oyunları 2050 Yil önce

  • Gezegeni Koru Gezegeni Koru
   Gezegeni Koru

   Gezegeni Koru oyununda mause ile işgalcileri gezegene ulaşmadan yok edin. Yeni yapılarla gezegeni büyütün ve geliştirin. Asteroitlerin gezegene çarpmasını engelleyin. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 5 Ay önce

  • X Racer SciFi X Racer SciFi
   X Racer SciFi

   X Racer SciFi oyununda uzay gemisi ile sürekli akan bir yolda karşımıza çıkan engellerden kaçtığımız ve ekstra özellikleri toplamaya çalışmalıyız. Yön tuşları ile karşımıza çıkan engellerden kaçıyoruz ve engellere çarpmamaya çalışıyoruz. Bu engeller oyunun ilerleyen aşamalarında hareketli ve bir anda karşımıza çıkabiliyor. Bu sırada oyun da ilerlediği için hızımız artıyor ve daha çok dikkat etmemiz gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Yarış Oyunları 1 Ay önce

  • Bebek Hazel Deniz Feneri Macerası Bebek Hazel Deniz Feneri Macerası
   Bebek Hazel Deniz Feneri Macerası

   Bebek Hazel Deniz Feneri Macerası oyunumuzda mause ile denizde tatil yapan hazel bebeğin çeşitli ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyoruz. Tatil yaptığı sırada ihtiyaçları için bizden yardım istiyor. Bebeğin yardım çağrısına kayıtsız kalmayarak hazel bebeğe çeşitli yardımlarda bulunuyoruz. Hazel bebeğe yardım ederek keyifli bir tatil geçirmesini sağlıyoruz. Tatilde büyük keyif alan hazel bebek mutlu oluyor ve oyunu tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Gün önce

  • Kanyon Motosikleti Kanyon Motosikleti
   Kanyon Motosikleti

   Kanyon Motosikleti oyununda yön tuşlarını kullanarak motosiklet ile bölümlerde karşımıza çıkan zorlu engelleri aşarak bitiş çizgisine ulaşmaya çalışmalısınız. Dikkatli bir şekilde motosikleti kontrol ediyor, engelleri aşıyor ve motosikletin düşmemesini sağlıyoruz. Mümkün olduğunca hızlı bir şekilde engelleri aşarak bitiş çizgisine ulaşıyor ve bölümü tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Motor Oyunları 1 Ay önce

  • Zombi Enfeksiyonu Zombi Enfeksiyonu
   Zombi Enfeksiyonu

   Zombi Enfeksiyonu oyununda şehir merkezinde insanların arasına birbirinden farklı özelliklere sahip zombiler salarak para kazanmaya çalışmalıyız. Mause ile şehir merkezinde zombi salgınını yaymaya çalışıyoruz. Bu saldıgını yayabilmek için birbirinden farklı özelliklere sahip zombileri kullanıyoruz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 1 Ay önce

  • Piggy Piggy Çiftliği Piggy Piggy Çiftliği
   Piggy Piggy Çiftliği

   Piggy Piggy Çiftliği oyununda mause ile bölümlerde karşımıza çıkan mangoları domuzcuğu fırlatarak toplamaya çalışmalısınız. Mangoları toplayabilmek için domuzcuğu fırlatmamız isteniyor. Dikkatli bir şekilde domuzcuğu fırlatarak mangoları topluyoruz. Domuzcuğu fırlatırken karşımıza çıkan engellere de dikkat ederek mangoları topluyor ve bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Çocuk Oyunları 2 Hatfa önce

  • Yangın Yolu Yangın Yolu
   Yangın Yolu

   Yangın Yolu oyununda mause kullanarak ateş topu ile karşımıza çıkan zorlu engelleri aşarak ilerlemeye çalışmalısınız. Bu ateş topu ile karşımıza çıkan zorlu engelleri aşarak ilerledikçe ve engelleri aştıkça puan elde ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Ay önce

  • Dünyanın Etrafında Zıpla Dünyanın Etrafında Zıpla
   Dünyanın Etrafında Zıpla

   Dünyanın Etrafında Zıpla oyununda mause ile dünyanın etrafında karşımıza çıkan engelleri zıplayarak aşmaya ve puan elde etmeye çalışmalısınız. Koştuğumuz sırada karşımıza çeşitli engeller çıkıyor ve bu engellerin üzerinden zıplayarak geçiyoruz. Engelleri geçerek ilerledikçe puan elde ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Ay önce

  • Adam Fırlatmaca Adam Fırlatmaca
   Adam Fırlatmaca

   Adam Fırlatmaca oyununda mause ile top kullanarak bir adamı karşıdaki topun içerisine fırlatarak puan elde etmeye çalışıyoruz. Dikkatli bir şekilde karşıda duran topa göre adamı fırlatarak adamın topun içerisine girmesini sağlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 2 Ay önce

  • Rooftop Royale Rooftop Royale
   Rooftop Royale

   Rooftop Royale oyununda mause ile birbirinden farklı silahlar ile karşımıza çıkan düşmanları vurarak yok etmeye ve puan elde etmeye çalışmalıyız. Kullandığımız silahlar ile iyi nişan alarak rakiplerimizi vuruyor ve yok ediyoruz. İyi eğleneler..

   Atış Oyunları 4 Gün önce

  • Mistik Deniz Hazineleri Mistik Deniz Hazineleri
   Mistik Deniz Hazineleri

   Mistik Deniz Hazineleri oyununda mause kullanarak bir korsan ile klasik 3 adet aynı nesneyi yan yana getirmeye çalışmalısınız. Bu şekilde en yüksek puanı toplamak için sarı alanda daha fazla eşleştirme yapabilirisiniz. Çünkü sarı kısımdakiler daha yüksek puan almanızı sağlayacaktır. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Öğretmenin Eğlencesi Öğretmenin Eğlencesi
   Öğretmenin Eğlencesi

   Öğretmenin Eğlencesi oyunumuzda bir sınıf öğretmeni öğrencilerini eğlendirmek istiyor ve sınıfta biribirnden farklı oyunlar oynayabiliyoruz. Öğretmen ile birlikte sınıftaki her öğrenci için farklı oyunlar oynuyor ve bu maceraya uzun süreler boyunca devam etme fırsatı elde ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Gün önce

  • Hop Hop Basketbol Hop Hop Basketbol
   Hop Hop Basketbol

   Hop Hop Basketbol oyununda mause ile karşımıza çıkan filelere atışlar yaparak basket atmaya çalışıyoruz. Bu filerlerden bir tanesinin içerisinde basketbol topu bulunuyor. Bu top ile dikkatli atışlar yaparak diğer filelere basket atmaya çalışıyoruz. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 2 Ay önce

  • Cuphead Koşusu Cuphead Koşusu
   Cuphead Koşusu

   Cuphead Koşusu oyununda mause ile Koşun, kayın, zıplayın, yuvarlanın ve yolunuza çıkan tüm roketleri ve engelleri aşmaya çalışın. Yıldızları kullanarak yeni karakterlerin kilidini açın ve bu sonsuz koşuda en yüksek skoru elde etmeye çalışın. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 1 Ay önce

  • Şehir Basketbolu Şehir Basketbolu
   Şehir Basketbolu

   Şehir Basketbolu oyununda asketbol topu ile ilerlerken karşımıza çıkan potaların içerisinden geçerek ilerlemeye çalışmalısınız. Mause ile kontrol ettiğimiz top ile karşımıza çıkan basket potalarının içerisinden geçmeye çalışıyoruz. Potaların içerisinden geçerek ilerledikçe puan elde ediyoruz. Potaların içerisinden üç kez geçemezsek oyuna baştan başlamak zorunda kalıyoruz. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 3 Hatfa önce

  • Ninja Kayağı Ninja Kayağı
   Ninja Kayağı

   Ninja Kayağı oyununda kayak kullanan bir ninja ile karşımıza çıkan engelleri aşarak kaymaya çalışıyoruz. Ninja kayak takımlarını kullanarak bir yokuştan aşağı doğru kayıyor. Yön tuşları ile kontrol ettiğimiz ninja ile aşağı doğru kaydığımız sırada karşımıza çıkan engelleri aşmamız isteniyor. Engelleri aşarak ilerliyoruz ilerledikçe ve engelleri aştıkça puan elde ediyoruz. İyi eğlenceler...

   Spor Oyunları 1 Ay önce

  • Uzay Gemisi Yarışı Uzay Gemisi Yarışı
   Uzay Gemisi Yarışı

   Uzay Gemisi Yarışı oyununda uzay gemisi ile karşımıza çıkan engellere ve uzay gemilerine dikkat ederek puan elde etmeye çalışmalısınız. Mause ile kontrol edebildiğimiz uzay gemisi ile uzayda hareket halindeyiz. Bu sırada karşımıza çıkan engellere ve diğer uzay gemilerine dikkat etmemiz gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Yarış Oyunları 2 Ay önce

  • Renkli Yumurta Patlat Renkli Yumurta Patlat
   Renkli Yumurta Patlat

   Renkli Yumurta Patlat oyununda mause ile renkli yumurtaları bir araya getirelim ve aynı renkte olanları patlatmaya çalışalım. 3 renk ve daha fazlası bir araya geldiği zaman hızlı olalım aşağı inmeden patlatmaya çalışılaım. İyi eğlenceler..

   Balon Patlatma 3 Gün önce

  • Elektrik Çizgisi Elektrik Çizgisi
   Elektrik Çizgisi

   Elektrik Çizgisi oyununda mause ile rengi değişen bir elektrik çizgisi ile karşımıza çıkan engellere dikkat ederek ilerlemeye çalışıyoruz. İlerlediğimiz sırada karşımıza birbirinden zorlu engeller çıkıyor. Bu engellerin de renkleri değişebiliyor. Kontrol ettiğimiz çizginin rengine ve bu engellerin rengine dikkat ederek ilerliyoruz. Engelleri aştıkça ve ilerledikçe puan elde ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Ay önce

  • Rugby.io Rugby.io
   Rugby.io

   Rugby.io oyununda mause ile bir sahada karşımıza çıkan topu alarak rakibin kale çizgilerini geçirmeye ve gol atarak rakibe üstünlük sağlamaya çalışmalısınız. Rakiplerden önce topa sahip olmaya çalışıyoruz. Topa sahip olabilirsek rakibin kale çizgilerini geçerek gol atmaya çalışıyoruz. Gol atarak rakibe üstünlük sağlamaya çalışıyoruz. Rakibe üstünlük sağlayarak maçları kazanıyor ve daha zorlu rakipler ile karşılaşıyoruz. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 4 Ay önce

  • Sihirli Mahjong Sihirli Mahjong
   Sihirli Mahjong

   Sihirli Mahjong oyununda mause ile tahtayı temizlemek için mahjong döşemelerini bağlamaya çalışın. Sihirbazı 50 zorlu seviye boyunca yönlendirerek bütün bölümleri 3 yıldızla bitirmesine yardım edin. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 4 Ay önce

  • Hava Yarışçısı 3d Hava Yarışçısı 3d
   Hava Yarışçısı 3d

   Hava Yarışçısı 3d oyununda uçaklarınızı halkaların arasından uçurarak bölümleri tamamlamaya çalışın. Oyunda ilerledikçe, hünerli uçuşlar yapabileceğiniz yeni uçakların kilidini açıyorsunuz. Tüm 20 seviyeyi tamamlayın ve iyi bir pilot olmak için sahip olduğunuz hünerleri gösterin. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 2 Gün önce

  • Blokları Birleştirme Blokları Birleştirme
   Blokları Birleştirme

   Blokları Birleştirme oyununda mause ile karşımıza çıkan farklı renklerdeki blokları birbiriyle bulmacaları çözerek eşleştirmeye çalışmalısınız. Bu blokları bulmacaları çözerek eşleştirmeye çalışıyoruz. Bulmacaları çözerek bütün blokları eşleştiriyor ve bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 4 Hatfa önce

  • Güçlü Hulk Güçlü Hulk
   Güçlü Hulk

   Güçlü Hulk oyununda mause ile sevilen film karakterlerinden biri olan hulk ile bölümlerde verilen görevleri yerine getirmeye çalışmalısınız. Yapboz görevleri yerine getirerek daha zorlu görevler ile karşı karşıya gelerek uzun süreler boyunca bu maceraya devam etme fırsatı elde ediyoruz. İyi eğlenceler.

   Beceri Oyunları 1 Hatfa önce

  • Kutuları Yumrukla Kutuları Yumrukla
   Kutuları Yumrukla

   Kutuları Yumrukla oyununda karşımıza çıkan engellere dikkat ederek kutuları yumruklayarak kırmaya ve puan elde etmeye çalışmalısınız. Mause ile kutuları yumruk atarak kırmaya çalışıyoruz. Bu sırada karşımıza çıkan engellere de dikkat ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Dövüş Oyunları 1 Ay önce

  • Kovboy Kovalama Kovboy Kovalama
   Kovboy Kovalama

   Kovboy Kovalama oyununda kovboy ile kaçan hırsızı yakalamak için koşarken karşımıza çıkan engelleri de aşmaya çalışmalıyız. Yön tuşları ile kontroıl ettiğimiz kovboy ile bir hırsızı kovalıyoruz. Hırsızı kovalarken karşımıza çıkan engelleri aşıyoruz. Engelleri aşarak ilerliyor ve puan elde ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 1 Ay önce

  • Taylor Bebek Doğum Günü Partisi Taylor Bebek Doğum Günü Partisi
   Taylor Bebek Doğum Günü Partisi

   Taylor Bebek Doğum Günü Partisi oyunumuzda mause ile doğum günü için parti vermek isteyen bir bebeğin çeşitli ihtiyaçlarını gidermeya çalışmalıyız. İlk önce parti için bir pasta yapıyoruz. Pastadan sonra bebeğin partide giyeceği kıyafetleri seçiyoruz. Daha sonra partinin yapılacağı alanı sülüyoruz. Bu şekilde bebeğe yardım ederek mükemmel bir parti vermesini sağlıyor ve bebeğin mutlu olmasını sağlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Çocuk Oyunları 3 Hatfa önce

  • Ufo Ustası 3d Ufo Ustası 3d
   Ufo Ustası 3d

   Ufo Ustası 3d oyununda ufo ile karşımıza çıkan çemberlerden yön tuşları ile geçmeye çalışmalıyız. Ufo’nun altında bulunan ateşleme sistemini kullanarak ufoya yön vermeye ve bu çemberlerden geçerek puan elde etmeye çalışıyoruz. Çemberlerden geçerek elde ettiğimiz puanlar ile yüksek skor hedefimizi sürdürüyoruz. İyi eğlencleer..

   3d Oyunlar 1 Ay önce

  • Fantastik Bağlantı Fantastik Bağlantı
   Fantastik Bağlantı

   Fantastik Bağlantı oyununda mause ile birbirinden farklı fantastik canavarları birbiri ile bağlayarak yok ediyor ve yok ettiğimiz canavarlar ile puan elde ederek bölümleri geçmeye çalışıyoruz. Alanda karşımıza çıkan canavarlardan aynılarını birbiri ile bağlayarak yok ediyoruz. Bu işlem sırasında kısıtlı bir süremiz bulunuyor. Süreye dikkat ederek mümkün olduğunca fazla bağlantı yapıyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 7 Ay önce

  • Kafatası Avcısı Kafatası Avcısı
   Kafatası Avcısı

   Kafatası Avcısı oyununda mause ile bir kafatası ile karşımıza çıkan birbirinden farklı engellerin arasından yolumuza devam ederek yüksek skorlar elde etmeye çalışıyoruz. Oyunda bir kafatasını kontrol ediyor, bu kafatası ile yolumuza çıkan engellerden kaçmaya çalışıyoruz. Bu engellerden bazıları kafatası oluyor. Bu kafatasları biz onlara çarpmadığımız sürede ileri doğru hareket ediyor ve yine bize çarparsa oyunun başına dönmek zorunda kalıyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 10 Ay önce

  • Mumya Şekerleri Mumya Şekerleri
   Mumya Şekerleri

   Mumya Şekerleri oyununda mause ile şekerleri en az üç tane olacak şekilde yan yana getirerek patlatmaya çalışıyoruz. Oyunda kısıtlı bir alanda karşımıza çıkan çeşitli şekerleri yan yana getirerek patlatmaya çalıştığımız ve patlattığımız her şeker ile birlikte yüksek skor hedefimizi sürdürmeye çalışmalıyız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Ay önce

  • Delikli Top Delikli Top
   Delikli Top

   Delikli Top oyununda mause ile sabit bir şekilde ilerleyen topun önündeki engelleri bir delik ile süpürmeye çalışmalısınız. Engelleri süpürerek topun güvenli bir şekilde bitiş çizgisine ulaşmasını sağlıyoruz. Bitiş çizgisine ulaşan top ile birlikte bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 6 Ay önce