Popüler Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  Popüler Oyunlar

  • Taktik Savaşı Taktik Savaşı
   Taktik Savaşı

   "Play single player" ile oyuna başlıyor

   Savas Oyunları 2048 Yil önce

  • Kaptan Amerika Kalkanı Kaptan Amerika Kalkanı
   Kaptan Amerika Kalkanı

   Kaptan Amerika Kalkanı oyununda yön tuşlarını kullanarak kalkanını kontrol edeceksiniz. Amacımız bu kalkanı ile çevredeki sarı renkli anahtarları toplamak ve çıkış kapısına ulaşmayı çalışmak olacak. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 3 Gün önce

  • Uzayda Savaş 3d Uzayda Savaş 3d
   Uzayda Savaş 3d

   Uzayda Savaş 3d oyununda uzayın derinliklerinde rakiplerinize karşı savaşacaksınız. Çok sayıda düşman uzay gemisi çevrenizde uçuyor olacak. Mause ile onlara karşı silahlarınızı kullanın ve bütün düşman gemilerini yok edin. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 1 Ay önce

  • Şeker Ülkesi Afacanı Giydir Şeker Ülkesi Afacanı Giydir
   Şeker Ülkesi Afacanı Giydir

   Şeker Ülkesi Afacanı Giydir oyunumuzda şeker ülkesinde yaşayan küçük afacanı giydirirken renklerin ve şekerlerin neşesine kapılacaksınız. Mause ile şeker ülkesi afacanını giydiriken enfes şekerlerin ilhamı ile muhteşem kombinler oluşturun. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 4 Gün önce

  • Rüzgar Okçusu Rüzgar Okçusu
   Rüzgar Okçusu

   Rüzgar Okçusu oyununda mause ile ok atma konusunda yetenekli bir okçuyu kontrol edeceksiniz ve düşman askerlerine ok atışları yaparak onları ortadan kaldırmaya çalışacaksınız. Fakat ok atışları yaparken mutlaka rüzgarın yönü ve şiddetini de ayarlamanız gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 6 Gün önce

  • Süper Dogy Süper Dogy
   Süper Dogy

   Yön tuşları ile hareket et. S tuşu ile süper güçü kullan ve en çok puanı sen topla.

   Kız oyunları 2048 Yil önce

  • Çöl Solucanları Çöl Solucanları
   Çöl Solucanları

   Çöl Solucanları oyununda yön tuşları ile çölde araba ile dev çöl solucanlarından kaçmaya çalışacaksınız. Solucanlar oldukça büyük ve hızlı onlardan kaçmanız, onlara yakalanmamanız gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 2 Gün önce

  • Deniz Üssünü Koruma Deniz Üssünü Koruma
   Deniz Üssünü Koruma

   Deniz Üssünü Koruma oyununda hem sizin için hem de düşmanlarınız için önemli bir konumda bulunan deniz üssünü korumakla görevlisiniz. Düşman gemileri tüm zırhlıları ile üzerinize doğru geliyor. W,A,S,D tuşları ile ilerleyin. Mause ile düşmanları deniz üssünden uzak tutmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 6 Gün önce

  • Gölgesiz Adam 2 3d Gölgesiz Adam 2 3d
   Gölgesiz Adam 2 3d

   Gölgesiz Adam 2 3d oyununda yön tuşları ve mause ile bulmacalarla dolu oyunda bakalım ne kadar ileri gitmeyi başarabileceksiniz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 4 Hatfa önce

  • Bassdrop.club Bassdrop.club
   Bassdrop.club

   Bassdrop.club oyununda mause yardımı ile uzayda araba kullanacaksınız. Uzaya inşa edilen platform üzerinde bonusları toplamaya ve aynı zamanda da diğer oyuncular tarafından uzay boşluğuna düşürülmemeye çalışacaksınız. İyi eğlenceler..

   Yarış Oyunları 2 Ay önce

  • Zombi Tenis Zombi Tenis
   Zombi Tenis

   Zombi Tenis oyununda yön tuşları ile tenis topunu yönlendireceksiniz ve zombileri vurmaya çalışacaksınız. Hızlı atışlar yapın ve zombileri birer birer vurmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 2 Ay önce

  • Uçabilen Basket Topu Uçabilen Basket Topu
   Uçabilen Basket Topu

   Uçabilen Basket Topu oyununda yön tuşları ya da mause ile basketbol topunu kontrol edeceksiniz ve basket topunu olabildiğince yukarı taşımaya çalışacaksınız. Fakat topu yukarı taşırken topu patlatabilen sivri düzeneklerle karşılaşacaksınız, sineklere yakalanmadan ilerlemelisiniz. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 4 Hatfa önce

  • Ringly 3d Ringly 3d
   Ringly 3d

   Ringly 3d oyununda uçabilen küçük bir astronotu yön tuşları veya w,a,s,d tuşalrı ile kontrol edeceksiniz ve onunla beraber sarı renkli halkaları toplamaya çalışacaksınız. Size engel olmak isteyen uzaylılar olacak onlara yakalanmadan ilerlemelisiniz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 2 Ay önce

  • Trenle Kömür Taşıma Trenle Kömür Taşıma
   Trenle Kömür Taşıma

   Trenle Kömür Taşıma oyunuunda yön tuşları ile trenin vagonunda açık bir şekilde yüklenmiş olan kömürleri dökmeden hedefe götürmelisiniz. Yolda ilerlerken Boşluk tuşuna basarak trenin dengesini korumalısınız. Vagonda yer alan kömürleri eksiltmeden bitiş noktasına gelmeyi başarırsanız bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Gün önce

  • Orduları Yönet Orduları Yönet
   Orduları Yönet

   Orduları Yönet oyununda savaş komutanı olarak ordularınızı yöneteceksiniz ve savaşı kazanmaya çalışacaksınız. Mause kullanarak sağ alttan ordularınızı ilk olarak yaratın ve ondan sonra konuşlandırarak savaşları kazanmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 3 Gün önce

  • Voxel Blast Voxel Blast
   Voxel Blast

   Voxel Blast oyununda uzayda yaşanan büyük uzay savaşlarına katılacaksınız. Size verilen uzay gemisini yön tuşları ile kontrol edin ve boşluk tuşu ile düşmanları birer birer vurmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 4 Hatfa önce

  • Japon Arabalar Japon Arabalar
   Japon Arabalar

   Japon Arabalar oyununda Japonlar tarafından üretilen oyuncak arabaları yönlendireceksiniz. Mause kullanarak oyuncak arabaları yönlendirin ve onları oyunun sizden istediği noktalara doğru götürün. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 7 Gün önce

  • Zombi Ezen Dinazor 3d Zombi Ezen Dinazor 3d
   Zombi Ezen Dinazor 3d

   Zombi Ezen Dinazor 3d oyununda dev bir dinazoru kontrol edeceksiniz ve yolunuza çıkan bütün zombileri ezerek ilerlemeye çalışacaksınız. Mause yarıdmı ile dinazoru kontrol edin ve bütün zombileri ezmeye çalışın. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 1 Hatfa önce

  • Yeraltı Canavarı 2 Yeraltı Canavarı 2
   Yeraltı Canavarı 2

   Yeraltı Canavarı 2 oyununda karakterimizi yön tuşları veya W,A,S,D tuşları yardımıyla kontrol edecek ve mavi renkli elmasları toplayarak ilerlemeye çalışacaksınız. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 5 Gün önce

  • Keeper of Balance 3d Keeper of Balance 3d
   Keeper of Balance 3d

   Keeper of Balance 3d oyununda bu kez bir muhafız olacaksınız ve gelen düşman unsurlarını ortadan kaldırmaya çalışacaksınız. Bakalım toplam kaç düşmanı yok etmeyi başarabileceksiniz. W,A,S,D tuşları ile ilerleyin. Mause ile saldırın. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 3 Ay önce

  • Işığı Doldurma Işığı Doldurma
   Işığı Doldurma

   Işığı Doldurma oyununda yapbozu tamamlaya bilmeniz için asalı kızılderiliyi bir sefer geçtiği yerden tekrar geçmeyecek şekilde başlangıç noktasını belirlemelisiniz. Yön tuşları yardımı ile sağa, sola, yukarıya veya aşağıya kontrolünü sağlayabilirsiniz. Bölümleri geçmek için küplerin üzerinden bir kez geçin ve hepsini açıp ilerleyin. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Ay önce

  • Retro Golf Retro Golf
   Retro Golf

   Retro Golf oyununda amacımız beyaz renkteki topa mause yardımıyla vurmak ve topu alandaki siyah renkli deliğe sokmak olacak. İlk sevilerde topu deliğe sokmak kolay olacak ama ilerleyen bölümlerde çok zorlanacaksınız. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 2 Ay önce

  • Zombili Yollar Zombili Yollar
   Zombili Yollar

   Zombili Yollar oyununda yön tuşları ile zombilerle dolu yollarda ilerlemeye çalışacaksınız. Bu yollar zombiler tarafından çevrilmiş durumda. Başka yoldan gitme şansınız bulunmuyor. Arabayı yönlendirin ve dikkatli bir şekilde zombili yollardan gitmeye çalışın. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 1 Hatfa önce

  • Amanda’nın Tedavisi Amanda’nın Tedavisi
   Amanda’nın Tedavisi

   Amanda’nın Tedavisi oyunumuzda amanda, ağaca takılan sevimli bir kediyi kurtarmaya çalışırken kötü bir şekilde düştü. İlk yardım için hastaneye gitmesi gereken Amanda’nın mause ile yardımına koşun. Acısını yatıştırmak için Amandaya bir hap verin, doktorun cam parçalarını çıkarmasına yardım et, yaraları dezenfekte et, bir yerinin kırılıp kırmadığını görmek için X-Ray’ı kullan, bandaj yapıp yaralarını sar. Böylelikle Amanda daha iyi hissedecek ve siz de yardıma ihtiyaç duyan birini iyileştirmiş olun. İyi eğlenceler..

   Ameliyat Oyunları 2 Hatfa önce

  • 1920’ler Caz Dönemi 1920’ler Caz Dönemi
   1920’ler Caz Dönemi

   1920’ler Caz Dönemi oyunumuzda 1920’ler caz müziğin altın çağıydı demek abartı olmaz. Kendi giyim tarzını da ortaya çıkartan bu caz çağında kullanılan kıyafetler şimdilerde retro olarak halen tercih ediliyor. Yine böyle bir 1920’ler partisi için mause ile kombinizi yapın, caz çağının en göz alıcı kombini ile kızımızı hazır hale getirin. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 2 Hatfa önce

  • Uçak Uçurma 3d Uçak Uçurma 3d
   Uçak Uçurma 3d

   Uçak Uçurma 3d oyununda bu kez tek motorlu bir uçağı göklerde uçuracaksınız. Yön tuşlarınız kullanarak uçuracağınız uçak sarı renkli hedeflerin içerisinden geçirmelisiniz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 4 Hatfa önce

  • Motorcular 2018 Motorcular 2018
   Motorcular 2018

   Motorcular 2018 oyununda yön tuşları ile motosikletiniz ile stunt yani gösteri yapacaksınız. Sizler için özel olarak hazırlanan parkurunuza çıkın ve burada motosikletiniz ile gösterilerinizi sergileyin. İyi eğlenceler..

   Motor Oyunları 1 Ay önce

  • Elsa Moda Çarkı 2 Elsa Moda Çarkı 2
   Elsa Moda Çarkı 2

   Elsa Moda Çarkı 2 oyunumuzda mause ile moda çarkında birbirinden güzel stilleri seçecek, Elsa üzerinde deneyeceksiniz. İlk olarak çarkı çevirin, şansınıza çıkan stilin kombin parçalarını seçin, Elsaya giydirin ve her seferinde yaptığınız farklı kombinler ile göz kamaştırın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Gün önce

  • Gizli Hazine Eşleştirme Gizli Hazine Eşleştirme
   Gizli Hazine Eşleştirme

   Gizli Hazine Eşleştirme oyununda mause yardımı ile deniz ürünlerini yanyana getirecek ve onları eşleştirerek yok edeceksiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Circus Charlie Atari Circus Charlie Atari
   Circus Charlie Atari

   Circus Charlie Atari oyununda Charlie ile birlikte zorlu sirk oyunlarını geçmeye çalışın. Yanan halkalardan aslanla geçmek, maymunlardan kaçmak ve daha eğlenceli sirk oyunları sizleri bekliyor. Oyuna başlamak için H tuşuna basın. A ve D tuşu ile karakterinizi yönlendirin ve J tuşu ile zıplayın. İyi eğlenceler..

   Çizgi Film Oyunları 3 Hatfa önce

  • Kule Krallığı Kule Krallığı
   Kule Krallığı

   Kule Krallığı oyununda düşman askerleri sizin krallığınıza doğru harekete geçiyorlar. Onları kulenizden mause ile ok atışları yaparak durdurmanız gerekiyor. Umarız düşman birliklerini kule krallığınızdan uzak tutmayı başarırsınız. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 2 Hatfa önce

  • Renkli Prenseslerin Pedikürü Renkli Prenseslerin Pedikürü
   Renkli Prenseslerin Pedikürü

   Renkli Prenseslerin Pedikürü oyunumuda bakımlı olmanın atlanmayacak bir adımı da pedikürdür. Mause yardımı ile rengarenk stilleri ile dikkat çeken prenseslerimizi giydirdikten sonra pedikürlerini yapacaksınız. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 5 Gün önce

  • Şeker Toplayıcısı Şeker Toplayıcısı
   Şeker Toplayıcısı

   Şeker Toplayıcısı oyununda şeker toplayıcı ile aynı renkteki şekerleri toplamaya çalışmalısnız. Mause ile toplayıcının yönünü ayarlayın ve yüksek bir skor elde etmeye çalışın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Zombili Araba 3d Zombili Araba 3d
   Zombili Araba 3d

   Zombili Araba 3d oyununda amacınız arabayı kullanarak olabildiğince fazla sayıda zombiyi ezmek ve öldürmek olacak. Yön tuşları ile arabayı kontrol edeceksiniz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 3 Ay önce

  • Dövüşçü Domuzcuk Dövüşçü Domuzcuk
   Dövüşçü Domuzcuk

   Dövüşçü Domuzcuk oyununda dövüş yeteneklerine sahip, minik bir domuzcuğu kontrol edeceksiniz. Yön tuşları ile amacımız bu domuzcuk ile verilen hedefleri ortadan kaldırmak olacak. Bunu ne kadar kısa süre de yapar ve ne kadarını ortadan kaldırırsanız o kadar fazla puan toplayacaksınız. İyi eğlenceler..

   Dövüş Oyunları 2 Ay önce

  • Zootopia Eşya Bulmaca Zootopia Eşya Bulmaca
   Zootopia Eşya Bulmaca

   Zootopia Eşya Bulmaca oyununda Zootopia dash oyununda 3 tane karakteri beraberce kontrol ederek altta gölgesi görünen eşyaları toplamaya çalışacaksınız. Mause yardımı ile eşyaların bazıları yerde, bazıları ise yüksek bir noktada, 3 farklı karakter ile bu eşyaları toplamalısınız. İyi eğlenceler..

   Çizgi Film Oyunları 2 Ay önce

  • Uzay Uçuşları Uzay Uçuşları
   Uzay Uçuşları

   Uzay Uçuşları oyununda uzay gemisini mause yardımı ile kontrol ediyoruz. Oyuna ilk başladığınızda oyun sizi yönlendiriyor. Bu sayede oyunu kısa sürede öğrenebilirsiniz. Oyunu başlatın uzay gemisine atlayın ve oyunun sizden istediği noktalara uzay gemilerini başarılı bir şekilde götürün. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 2 Yil önce

  • Cadılar Bayramı Arabası Cadılar Bayramı Arabası
   Cadılar Bayramı Arabası

   Cadılar Bayramı Arabası oyununda yoğun sisli bir gecenin karanlığında araba sürecek, biraz gazlayacaksınız. Yön tuşları ile dev tekerlekleri ve yüksek motor gücüne sahip bu araba ile engelli yollarda ilerlemeniz gerekecek. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 2 Hatfa önce

  • Çöp Adam Tenisi Çöp Adam Tenisi
   Çöp Adam Tenisi

   Çöp Adam Tenisi oyununda masa tenisi turnuvasına katılacaksınız ve mause ile çöp adamınızı kontrol ederek karşınıza gelen rakiplerinizi yenmeye çalışacaksınız. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 4 Ay önce

  • Geo Dash 2 Geo Dash 2
   Geo Dash 2

   Geo Dash 2 oyununda amacımız kare suratı engellere takılmadan ilerlemesini sağlamalıyız. Mause ile kare şeklindeki karakterinizi kontrol edeceksiniz ve kare suratı hiç bir engele çarpmamasını sağlayacaksınız. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 7 Ay önce