Popüler Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  Popüler Oyunlar

  • Taktik Savaşı Taktik Savaşı
   Taktik Savaşı

   "Play single player" ile oyuna başlıyor

   Savas Oyunları 2047 Yil önce

  • Galaksinin Koruyucuları Koşu Galaksinin Koruyucuları Koşu
   Galaksinin Koruyucuları Koşu

   Galaksinin Koruyucuları Koşu oyununda Groth ve Rakun ile birlikte ilk görevinize başlayıp baskın yaptığınız alandan kaçmaya çalışmalısınız. Yukarı ve aşağı yön tuşlarını kullanarak karakterlerimizi kontrol ederek saldırılardan ve engellerden kaçarak ilerlemelisiniz. İyi eğlenceler...

   Macera Oyunları 3 Gün önce

  • Süper Dogy Süper Dogy
   Süper Dogy

   Yön tuşları ile hareket et. S tuşu ile süper güçü kullan ve en çok puanı sen topla.

   Kız oyunları 2047 Yil önce

  • Flappy Bird Kurtarma Flappy Bird Kurtarma
   Flappy Bird Kurtarma

   Flappy Bird Kurtarma oyununda Flappy Bird’i buz kütlesinden kurtarmamız gerekiyor. Zavallı Flappy buz kütlesinin içerisinde kalmış durumda. Mause yardımı ile lazer silahını kullanarak onu buz kütlesinden çıkarmalısın. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 24 Saat önce

  • Gerçek Kötüler Gerçek Kötüler
   Gerçek Kötüler

   Gerçek Kötüler oyununda tehlikeli ve acımasız kötülere karşı savaşmaya kendinizi hazırlayın. En keskin kılıçlarınızı yanınıza alıp kötülere karşı savaşmalı, kılıç darbeleri ile onları etkisiz hale getirmelisiniz. Mause yardımı ile kılıç darbelerini vurabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 3 Gün önce

  • Prenseslerin Vlog Hazırlığı Prenseslerin Vlog Hazırlığı
   Prenseslerin Vlog Hazırlığı

   Prenseslerin Vlog Hazırlığı oyunumuzda mause yardımı ile Rapunzel’in makyaj yapmasına sonrasında Yasemin’in kıyafet seçimine yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Gün önce

  • Uzay Uçuşları Uzay Uçuşları
   Uzay Uçuşları

   Uzay Uçuşları oyununda uzay gemisini mause yardımı ile kontrol ediyoruz. Oyuna ilk başladığınızda oyun sizi yönlendiriyor. Bu sayede oyunu kısa sürede öğrenebilirsiniz. Oyunu başlatın uzay gemisine atlayın ve oyunun sizden istediği noktalara uzay gemilerini başarılı bir şekilde götürün. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 3 Ay önce

  • Elsa Romantik Randevu Elsa Romantik Randevu
   Elsa Romantik Randevu

   Elsa Romantik Randevu oyununda karlar ülkesi prensesi erkek arkadaşıyla soğuk bir kış arkşamında romantik bir randevu geçirecek. Mause ile Elsa’nın en şık şekilde giyinmesine yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Gün önce

  • Finn Jake Kamp Macerası Finn Jake Kamp Macerası
   Finn Jake Kamp Macerası

   Finn Jake Kamp Macerası oyununda Adventure Time karakterleri Finn, Jake ve diğer dostları ile birlikte kamp macerasına hazırmısınız. Yön tuşlarını kullanarak karakterinizi kontrol edebilir ve D,S tuşları ile engelleri aşıp, yaratıkları yok edebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Çizgi Film Oyunları 1 Gün önce

  • Kayıp Su Altı Dünyası Kayıp Su Altı Dünyası
   Kayıp Su Altı Dünyası

   Kayıp Su Altı Dünyası oyununda yapmanız gereken aynı kaynakları bir araya getirerek onları parçalara ayırmak olacak. Mause yardımı ile üç adet kaynağı bir araya getirip yok tmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Gün önce

  • Uyuyan Güzel Spa Günü Uyuyan Güzel Spa Günü
   Uyuyan Güzel Spa Günü

   Uyuyan Güzel Spa Günü oyunumuzda disney prensesi uzun zamandır bakım yapamıyor ve güzeliğine de oldukça düşkün. Mause yardımı ile güzel prensese cilt bakımı ve spa yapmalı hem güzelleşmesini hem de dinlenmesini sağlamalısınız. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 3 Gün önce

  • Okyanus Yengeci Okyanus Yengeci
   Okyanus Yengeci

   Okyanus Yengeci oyununda sevimli dostumuza yardım etmemiz gerekiyor. Okyanus yengecinin arkadaşı insanların balık yakalamak için kurduğu bir ağa yakalandı ve kurtulamıyor. Minik dostunu yengeç kurtarabilir, mause yardımı ile yengeç’in minik dostunu kurtarmanız gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 3 Hatfa önce

  • Krallıkta Mini Golf Krallıkta Mini Golf
   Krallıkta Mini Golf

   Krallıkta Mini Golf oyununda amacımız, bize verilen top adedince atış yaparak topu deliğe sokmaktır. Oyunun ilerleyen bölümlerinde çok sayıda tuzak ve göller vardır. Bunlardan kurtulmak için topu duvarlara çarptırarak sonuca ulaşmaya çalışın. Hamlelerinizi yaparken topun hızını mause ile ayarlamalısınız. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 2 Ay önce

  • Andy İle Golf Andy İle Golf
   Andy İle Golf

   Andy İle Golf oyununda mause yardımı ile topa vuracak mümkün olduğunca az sayıda atış yaparak topu deliğe sokmaya çalışacağız. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 1 Ay önce

  • Savaş Robotları Savaş Robotları
   Savaş Robotları

   Savaş Robotları oyununda robot üretimi yapmaya çalışıyoruz. Sağ bölümde yer alan robot parçalarını mause yardımı ile seçerek robotun kurulacağı yere birer birer yerleştirmeniz gerekiyor. Fakat doğru parça doğru yerde yer almak zorunda çok dikkatli bir şekilde parçaları yerleştirmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 2 Ay önce

  • Su Altı Topları Su Altı Topları
   Su Altı Topları

   Su Altı Topları oyununda aynı renk topları yan yana getirmeye çalışıyoruz. En az üç aynı renk topu yanyana getirip patlatarak puan kazanıyoruz. Ne kadar fazla aynı renk topu bir araya getirip patlatırsak bizim için iyi olur. Mause yardımı ile topları patlatabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 7 Ay önce

  • Sarmaşık Çiçekleri Bağla Sarmaşık Çiçekleri Bağla
   Sarmaşık Çiçekleri Bağla

   Sarmaşık Çiçekleri Bağla oyununda çiçekleri mause yardımı ile bağlamanız gerekiyor. Onları başarılı bir şekilde bağlayabilmeniz için aynı renkteki çiçekleri kullanmalısınız. Eğer aynı renkteki çiçekleri bağlamaya çalışırsanız başarılı olursunuz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Ay önce

  • Punchademic Punchademic
   Punchademic

   Punchademic oyununda ninja randy sokakta düşmanlarına karşı mücadele veriyor. Randy’e mause ile yardımcı olmalı ve düşmanlarını etkisiz hale getirmesinde yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler...

   Çizgi Film Oyunları 2 Gün önce

  • Tehlikeli Fare Tehlikeli Fare
   Tehlikeli Fare

   Tehlikeli Fare oyununda yapmanız gereken tehlikeli fareyi bulup onu yok etmek. Tehlikeli fareye ulaşmaya çalışırken karşınıza pek çok zorluk ve engel çıkacak. Yön tuşları ile aynı zamanda yoldaki bonusları toplayarak ilerlemeye çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 2 Hatfa önce

  • Hayvan Kafalarını Birleştir Hayvan Kafalarını Birleştir
   Hayvan Kafalarını Birleştir

   Hayvan Kafalarını Birleştir oyununda çok dikkatli olmanız gerekiyor. Çok sayıda peluş hayvan kafası bulunuyor. Bu kafaları mause ile yanyana getirmeli ve yok etmelisiniz. Sadece yanyana geldiklerinde yok oluyorlar. Bu yüzden onları sağ alttan karıştırarak yanyana getirin. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 4 Ay önce

  • Kahramanın Dönüşü Kahramanın Dönüşü
   Kahramanın Dönüşü

   Kahramanın Dönüşü oyununda çok tehlikeli bölgelerden geçecek oldukça tehlikeli yaratıklar ile savaşacaksınız. Kahramanımızı yön tuşları ile kontrol ediyor, mause ile nişan alıp alev silahı ile atış yapıyorsunuz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 4 Ay önce

  • Bal Avcısı Ayı Bal Avcısı Ayı
   Bal Avcısı Ayı

   Bal Avcısı Ayı oyununda mause kullanara ayının elindeki mekanizmayı kullanmalı ve yükseklere çıkarak balları toplamalısınız. Fakat arı ballarına ve diğer hayvanlara yakalanmamasını sağlamalısınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 6 Ay önce

  • Beyzbol Palyanço Avı Beyzbol Palyanço Avı
   Beyzbol Palyanço Avı

   Beyzbol Palyanço Avı oyununda mause yardımı ile topları palyançıların üzerine fırlatın ve onları vurun , hepsini vurabilirseniz yeni bölümlere geçebiliyorsunuz. Yeni bölümlere geçtikçe işiniz daha da zorlaşacaktır. Bu sefer düzenekleri kullanarak onları vurmaya başlayacaksınız. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 4 Ay önce

  • Zombi Kaçış Köprüsü Zombi Kaçış Köprüsü
   Zombi Kaçış Köprüsü

   Zombi Kaçış Köprüsü oyununda zombiler için karşıya geçebilecekleri güvenli bir yol inşa etmeniz gerekiyor. Zombilerin geçebilmesi için mause ile köprüler inşa ettikten sonra onları karşıya geçirmeli ve bölümü tamamlayıp bir sonraki seviyeye geçerek ilerleyişinizi sürdürmeniz gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Hatfa önce

  • Kızıldereli Slot Kızıldereli Slot
   Kızıldereli Slot

   Kızıldereli Slot oyunumuzda Kızılderelilere ait özel görseller ile harika bir slot makinesinden para kazanıyoruz. Mause kullanarak ekranın sol altından özel ayarlarınızı yaparak spin butonu ile çevirin ve eşleştirmelerden puanlar kazanın. İyi eğlenceler.

   Zeka Oyunları 6 Ay önce

  • Uzay Mekiği Uzay Mekiği
   Uzay Mekiği

   Uzay Mekiği oyununda uzayın derinliklerine doğru uzay geminizi süreceksiniz. Bu yolculukta karşınıza çok sayıda engel çıkacak ve ilerleyişiniz durdurulmaya çalışılacak. Yön tuşlarını kullanarak gemiyi sürebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 2 Ay önce

  • Bay Madenci Bay Madenci
   Bay Madenci

   Bay Madenci oyununda madenlere inip değerli taşları toplayamaya hazırlanın. Bay Madenci’nin özel olarak ürettiği harika bir maden toplama aleti var. Onu kullanarak madenleri toplayın ve puanları kazanın. Mause yardımı ile bütün madenleri toplayın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 4 Hatfa önce

  • Yeşil Kutular Yeşil Kutular
   Yeşil Kutular

   Yeşil Kutular oyununda minik topları kullanarak yeşik kutuları yok etmeniz gerekiyor. Bu kutuları yok etmek için yeşil bölge ile temas ettirmelisiniz. Mause yardımı ile topları kullanarak onları yeşil bölgeye doğru atın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Ay önce

  • Tip Tap 2 Tip Tap 2
   Tip Tap 2

   Tip Tap 2 oyununda yapmanız gereken mauseyi kullanarak minik kareyi aşağıya düşürmeden bonusları toplatarak ilerletmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Ay önce

  • Geometrik Şekiller Geometrik Şekiller
   Geometrik Şekiller

   Geometrik Şekiller oyununda mause kullanarak geometrik şekilleri fırlatacaksınız. Eğer başarılı atış yaparsanız bir sonraki bölüme geçmeye hak kazanırsınız. Dikkatli bir şekilde nişan alıp atışları yapın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Ay önce

  • Dinazor Vadisi Dinazor Vadisi
   Dinazor Vadisi

   Dinazor Vadisi oyununda dinazorlara karşı hayatta kalmaya çalışaçağız. Fakat gözünüzü dört açın dinazorlar çok tehlikeli ve nereden çıkacakları hiç de belli olmuyor. Mause yardımı ile karşımıza çıkan bütün dinazorları vurmalısınız. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 2 Gün önce

  • Prensesler Bahar Festivali Prensesler Bahar Festivali
   Prensesler Bahar Festivali

   Prensesler Bahar Festivali oyunumuzda prenseslerimiz bahar festivali için seyahate çıkıyorlar. Onlarla birlikte sizde seyahat için hazırlanmalı ve hazırlamalısınız. Mause kullanarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 3 Gün önce

  • Kriket Maçı Kriket Maçı
   Kriket Maçı

   Kriket Maçı oyununda İngiltere kriket takımı ile Hindistan kriket takımı karşı karşıya geliyor. Sağ yön tuşları ile topa vurun. Bakalım bu zorlu mücadeleyi hangi taraf kazanacak. Hemen şimdi sizde tarafınızı seçin ve maça başlayın. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 2 Hatfa önce

  • Begods Begods
   Begods

   Begods oyununda uzaylı karakterinizi mausee yardımı ile yönetiyorsunuz. Uzayın derinliklerindeki mineralleri toplayarak ilerlemeli ve derece yapmaya çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 1 Ay önce

  • Prensesler Bahar Modeli Prensesler Bahar Modeli
   Prensesler Bahar Modeli

   Prensesler Bahar Modeli oyunumuzda prenseslerimizin yeni bahar'ın elbise modellerini deneyerek şık görünmeye çalışıyorlar. Onlara en uygun en güzel elbiseleri giydirerek hazırlanmalarına yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler...

   Giydirme Oyunları 2 Gün önce

  • Maya Topu Maya Topu
   Maya Topu

   Maya Topu oyununda kartalı mause ile kontrol etmeli, kartal yardımı ile topu fırlatarak parçaları birer birer aşağı indirmelisiniz. Top her çarptığında parçalardan bir bölüm aşağı düşecek. Zaman zaman kırılan parçaların içerisinde bonuslar çıkıyor. Bu bonusları toplamayı unutmayın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 4 Ay önce

  • Jelibonlar Jelibonlar
   Jelibonlar

   Jelibonlar oyununda yapmanız gereken dikkatli bir şekilde jelibonların yerini değiştirerek aynı renk jelibonları bir araya getirip puanları toplamaya çalışmak olucak. Mause yardımı ile ne kadar çok sayıda aynı renkte jelibonu birleştiremeyi başarırsanız o kadar çok puan kazanırsınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Ay önce

  • Meyve Sebze Eşleştirmece Meyve Sebze Eşleştirmece
   Meyve Sebze Eşleştirmece

   Meyve Sebze Eşleştirmece oyununda amacımız aynı meyve ve sebzeleri eşleştirmek. Mause yardımı ile aynı sebzelerin üzerinden geçmelisiniz. Çapraz veya düz bir şekilde seçim yapabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 6 Ay önce

  • Kayak Olimpiyatları Kayak Olimpiyatları
   Kayak Olimpiyatları

   Kayak Olimpiyatları oyununda son surat kaymalı ve çubukların arasından geçerek sayı kazanmalıyız. Kaymak için yön tuşlarını kulllanabilirsiniz. İyi oyunlar.

   Spor Oyunları 5 Ay önce

  • Kuleyi Savunma Kuleyi Savunma
   Kuleyi Savunma

   Kuleyi Savunma oyunumuzda kuleye saldıran kurtları üst taraftaki silahları kulenin önüne yerleştirerek öldürün ve kuleyi savunmaya çalışın. Mause ile silhları kulenin önüne yerleştirinve kuleyi savunun. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 6 Ay önce