Popüler Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  Popüler Oyunlar

  • Yangın Yolu Yangın Yolu
   Yangın Yolu

   Yangın Yolu oyununda mause kullanarak ateş topu ile karşımıza çıkan zorlu engelleri aşarak ilerlemeye çalışmalısınız. Bu ateş topu ile karşımıza çıkan zorlu engelleri aşarak ilerledikçe ve engelleri aştıkça puan elde ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 8 Saat önce

  • Taktik Savaşı Taktik Savaşı
   Taktik Savaşı

   "Play single player" ile oyuna başlıyor

   Savas Oyunları 2050 Yil önce

  • Vampir Gelin Vampir Gelin
   Vampir Gelin

   Vampir Gelin oyunumuzda mause ile bu sefer çok farklı bir gelin hazırlayacaksınız. Gelinmiz güzel olduğu kadar ürkütücü. Hemen oyuna başlayın ve vampir gelinin düğünü için her detay ile yakından ilgilenin. Makyaj, gelinlik, düğün mekanı gibi detaylara tek tek karar verin ve gelin vampir de olsa en iyi işi çıkartmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 9 Saat önce

  • Canavar Vurma Canavar Vurma
   Canavar Vurma

   Canavar Vurma oyununda şehirde silahlı bir adam ile karşımıza çıkan bütün canavarları yok ederek bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz. Şehri canavarlar işgal etmiş durumda. Silahlı bir özel kuvvet askeri ile karşımıza çıkan bütün canavarları yok etmeye çalışıyoruz. W,A,S,D tuşları iel ilerleyin, Mause ile ateş ederek düşmanları yok edin. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 9 Saat önce

  • En Büyük Hamburger Mücadelesi En Büyük Hamburger Mücadelesi
   En Büyük Hamburger Mücadelesi

   En Büyük Hamburger Mücadelesi oyunumuzda mause ile en büyük hamburger mücadelesinin bir parçası olmak için yarışın. Jüri üyelerinin zevkine göre özel bir hamburger hazırlamanız gerekiyor. Farklı oyun modlarında yemek pişirme becerilerinizi test edebilirsiniz. İstediğiniz malzemeler mutfakta sizi bekliyor. İyi eğlenceler..

   Yemek Oyunları 7 Saat önce

  • Muhteşem Dönüşüm Muhteşem Dönüşüm
   Muhteşem Dönüşüm

   Muhteşem Dönüşüm oyunumuzda Kovboy kasabasının iki güzel kızı büyük şehre geliyorlar. Bu dönüşümü siz sağlayacak, cilt bakımından makyaja, kombinden maniküre kadar tüm detaylarla mause ile tek tek ilgileneceksiniz. İyi eğlenceler.

   Giydirme Oyunları 1 Gün önce

  • Uçan Tren Uçan Tren
   Uçan Tren

   Uçan Tren oyununda yön tuşları ile birbirinden farklı uçan trenler ile karşımıza çıkan parkurları tamamlamaya çalışıyoruz. Bölümlerde verilen trenleri kontrol ederek daha zorlu engeller ile karşı karşıya gelerek oyuna devam ediyor ve uzun süreler boyunca uçan treni kullanmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Yarış Oyunları 1 Gün önce

  • Gezegeni Koru Gezegeni Koru
   Gezegeni Koru

   Gezegeni Koru oyununda mause ile işgalcileri gezegene ulaşmadan yok edin. Yeni yapılarla gezegeni büyütün ve geliştirin. Asteroitlerin gezegene çarpmasını engelleyin. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 2 Ay önce

  • Boks Dövüşçüsü Boks Dövüşçüsü
   Boks Dövüşçüsü

   Boks Dövüşçüsü oyununda mause ile bölümlerde karşımıza çıkan bütün boksörleri yumruklayarak bölümleri tamamlamaya çalışmalıyız. Bütün düşmanları yumruklayarak nakaud ederek bölümleri tamamlıyoruz. Nakaud ettiğimiz bütün düşmanlardan bir miktar da para kazanıyoruz. Kazandığımız paralar ile kontrol ettiğimiz boksörü geliştiriyoruz. İyi eğlenceler..

   Dövüş Oyunları 4 Hatfa önce

  • Rugby.io Rugby.io
   Rugby.io

   Rugby.io oyununda mause ile bir sahada karşımıza çıkan topu alarak rakibin kale çizgilerini geçirmeye ve gol atarak rakibe üstünlük sağlamaya çalışmalısınız. Rakiplerden önce topa sahip olmaya çalışıyoruz. Topa sahip olabilirsek rakibin kale çizgilerini geçerek gol atmaya çalışıyoruz. Gol atarak rakibe üstünlük sağlamaya çalışıyoruz. Rakibe üstünlük sağlayarak maçları kazanıyor ve daha zorlu rakipler ile karşılaşıyoruz. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 1 Ay önce

  • Sarışın Prenses Kedi Kurtarma Sarışın Prenses Kedi Kurtarma
   Sarışın Prenses Kedi Kurtarma

   Sarışın Prenses Kedi Kurtarma oyunumuzda prensesimiz bir türlü kedisini bulamıyor ve yardımınıza ihtiyacı var. Kayıp kediyi arayıp bulun ve iyice temizledikten sonra besleyin. Mause ile kıyafetlerden istediklerinizi seçerek prenses ve kedisini mutlu etmeye çalışın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Gün önce

  • Süper Dogy Süper Dogy
   Süper Dogy

   Yön tuşları ile hareket et. S tuşu ile süper güçü kullan ve en çok puanı sen topla.

   Kız oyunları 2050 Yil önce

  • Dinozor İntikamı Dinozor İntikamı
   Dinozor İntikamı

   Dinozor İntikamı oyununda W,A,S,D tuşları ile ilerleyerek kısıtlı bir alanda silahlı bir dinozor ile yırtıcı dinozorları vurmaya çalışmalısınız. Dinozorlara boşluk tuşu ile ateş ederek kaçmaya çalışıyoruz. Dinozorlardan kaçabilmek için iyi bir şekilde ateş etmemiz gerekiyor. Ateş ederek dinozorları vuruyor ve yok ediyoruz.

   Macera Oyunları 3 Gün önce

  • Sihirli Mahjong Sihirli Mahjong
   Sihirli Mahjong

   Sihirli Mahjong oyununda mause ile tahtayı temizlemek için mahjong döşemelerini bağlamaya çalışın. Sihirbazı 50 zorlu seviye boyunca yönlendirerek bütün bölümleri 3 yıldızla bitirmesine yardım edin. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Ay önce

  • Tasty Jewel Tasty Jewel
   Tasty Jewel

   Tasty Jewel oyununda mause ile birbirinden lezzetli görünümlere sahip şekerleme ve meyveleri patlatmak için dikey veya yatay olarak 3 lemeniz gerekiyorr. 3ten fazlasını patlattığınızda ise daha iyi puanlar kazanabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 5 Gün önce

  • Elektrik Çizgisi Elektrik Çizgisi
   Elektrik Çizgisi

   Elektrik Çizgisi oyununda mause ile rengi değişen bir elektrik çizgisi ile karşımıza çıkan engellere dikkat ederek ilerlemeye çalışıyoruz. İlerlediğimiz sırada karşımıza birbirinden zorlu engeller çıkıyor. Bu engellerin de renkleri değişebiliyor. Kontrol ettiğimiz çizginin rengine ve bu engellerin rengine dikkat ederek ilerliyoruz. Engelleri aştıkça ve ilerledikçe puan elde ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Hatfa önce

  • Pilot Panda 3d Pilot Panda 3d
   Pilot Panda 3d

   Pilot Panda 3d oyununda mause ile uçak kullanarak karşımıza çıkan bütün düşmanları yok etmeye ve yıldız toplayıp bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz. Bu şekilde yıldızları toplayarak bölümleri tamamlıyoruz. Topladığımız yıldızlar ile kullandığımız uçağı geliştirebiliriz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 3 Hatfa önce

  • Tehlikeli Yol Yarışı Tehlikeli Yol Yarışı
   Tehlikeli Yol Yarışı

   Tehlikeli Yol Yarışı oyununda mause ile yarış pistinde bir araba ile hareket ederken karşımıza çıkan araçlara dikkat ederek ilerlemeye çalışmalısınız. Bu araba ile bir yarış pistinde hareket halindeyiz ve bu sırada karşımıza araba çıkabiliyor. Bu arabaya dikkat ederek ilerlemeye ve ilerledikçe puan elde etmeye çalışıyoruz. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 2 Hatfa önce

  • Denizkızı Neon Düğün Denizkızı Neon Düğün
   Denizkızı Neon Düğün

   Denizkızı Neon Düğün oyunumuzda deniz kızı bugün evleniyor ve düğün planı yaparken sizin yardım etmeniz gerekiyor. Mause ile çiçeklerden renkli bir buket seçin ve bu önemli gün için en güzel güzel elbiseyi giydirin. Harika bir makyaj yaptıktan sonra düğünde hangi şarkının çalması gerektiğine de karar verin. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 3 Hatfa önce

  • Karanlık Orman Karanlık Orman
   Karanlık Orman

   Karanlık Orman oyununda W,A,S,D tuşları ile ormanda karşımıza çıkan zorlu iskeletleri muse ile yok ederek görevleri yerine getirmeye çalışmalısınız. Bu ormanda karşımıza çeşitli özelliklere sahip iskeletler çıkıyor. Bu iskeletleri sahip olduğumuz çeşitli silahlar ile yok etmeye çalışıyoruz. Bölümlerde verilen görevleri yerine getirerek bölümleri tamamlıyor ve yeni bölümlere geçmeye çalışıyoruz. İyi ğlenceler..

   Macera Oyunları 1 Hatfa önce

  • Kamyon Futbolu Kamyon Futbolu
   Kamyon Futbolu

   Kamyon Futbolu oyununda futbol sahasında kamyonlar ile rakiplere gol atarak üstünlük sağlamaya çalışıyoruz. Yön tuşları ile gol atarak rakiplere üstünlük sağlıyor ve maçları kazanarak yeni maçlara geçmeye çalışıyoruz. Maçları kazanarak ayrıca bir miktar para da kazanıyoruz. Kazandığımız paralar ile sahip olduğumuz kamyon için çeşitli güçlendirmeler ve renkler satın alarak oyuna devam ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Futbol Oyunları 2 Hatfa önce

  • Sneakers Modası Sneakers Modası
   Sneakers Modası

   Sneakers Modası oyunumuzda en rahat ayakkabılar hiç şüphesiz ki spor ayakkabılar, ama rahat oldukları kadar şık olmaları da gerekiyor. Bunun için Sneakers Modası son zamanlarda özel tasarımlarla gündeme geliyor. Mause ile siz de hemen oyunumuza başlayın, kendinize özel Sneakers Modanızı belirleyin ve en havalı spor ayakkabıları tasarlayın. İyi eğlencleer..

   Dini Oyunlar 2 Hatfa önce

  • Hayvanat Bahçesi Besleyicisi Hayvanat Bahçesi Besleyicisi
   Hayvanat Bahçesi Besleyicisi

   Hayvanat Bahçesi Besleyicisi oyununda mause ile lezzetli yiyecekleri toplayıp hayvanları beslemeye çalışmalısınız. Mümkün olduğu kadar yiyecek toplamak için küreği sola ve sağa sürüklemeniz yeterlidir. Tüm yiyecekleri bir bölümde toplayın. Küreğiniz güçlü bir mıknatıs özelliği kazandığında tüm yiyecekleri kürek içine çekecektir. Toplayacağınız değerli taşlar ile küçük bir hayvanat bahçesi inşa edin ya da kürek için yeni bir görünüm sağlayın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Ay önce

  • Çılgın Bilim Adamı Koşusu Çılgın Bilim Adamı Koşusu
   Çılgın Bilim Adamı Koşusu

   Çılgın Bilim Adamı Koşusu oyununda mause kullanarak bir bilim adamı ile karşımıza çıkan zorlu düşmanları çeşitli silahlar kullanarak yok etmeye çalışıyoruz. Bu sırada karşımıza birbirinden zorlu canavarlar çıkıyor. Bu düşmanları birbirinden farklı silahlar ile vurarak yok etmeye çalışıyoruz. Canavarları yok ederek bir miktar puan ve para elde ediyoruz. Elde ettiğimiz paraları biriktirerek kullandığımız silahları güçlendirebiliyoruz. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 6 Gün önce

  • Madenci Noel Baba Madenci Noel Baba
   Madenci Noel Baba

   Madenci Noel Baba oyununda mause ile karşımıza çıkan değerli maden bloklarına şeker fırlatarak blokları patlatmaya çalışmalısnız. Patlattığımız bloklar aynı ve en az üç tane olmalı. Bloklar üç tane olmazsa yukarıdan yeni bloklar düşüyor ve karşımızdaki bloklar da öne doğru ilerliyor. Blokların bize ulaşmasına izin vermeden mümkün olduğunca fazla puan elde etmeye çalışıyoruz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 1 Ay önce

  • Balıkçı Dede Balıkçı Dede
   Balıkçı Dede

   Balıkçı Dede oyununda mause ile balıkçı bir dede ile bir gölde tekne üzerinden balık tutmaya çalışıyoruz. Dede bir gölün üzerinde tekne ile hareket ediyor, ve bir noktada durarak balık tutmak çalışıyor. Dedenin oltasının hızını ayarlıyoruz ve göle oltayı atıyoruz. Daha sonra balık simgesini takip ederek oltayla balık birleşince oltayı çekiyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Beetle Park Etme 3d Beetle Park Etme 3d
   Beetle Park Etme 3d

   Beetle Park Etme 3d oyununda yön tuşları ile sevilen arabalardan olan beetle ile karşımıza çıkan zorlu parkurları tamamlayarak istenilen alanlara park etmeye çalışmalıyız. Arabayı istenilen alana park ederek bölümleri tamamlıyor ve yeni bölümlerin kilidini açarak uzun süreler boyunca araba park etme fırsatı elde ediyoruz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 5 Gün önce

  • Kartopu Kavgası Kartopu Kavgası
   Kartopu Kavgası

   Kartopu Kavgası oyununda mause ile bölümlerde karşımıza çıkan yeşil cinlere kartopu atarak puan elde etmeye çalışın. Bu cinlere kartopu fırlatmamız isteniyor, dikkatli bir şekilde bu cinlere kartopu atarak puan elde ediyoruz. Elde ettiğimiz puanlar ile bölümlerde istenilen hedef puanlara ulaşarak bölümleri tamamlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Hatfa önce

  • Kiba ve Kumba Gölge Koşusu Kiba ve Kumba Gölge Koşusu
   Kiba ve Kumba Gölge Koşusu

   Kiba ve Kumba Gölge Koşusu oyununda Dr. Buzoğlu uçağıyla Kiba ve Kumba’yı takip ediyor. Mause ile engellerin ve çukurların üstünden atlayın ve iki maymunun güvenlikten kaçmasına yardım edin. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 1 Ay önce

  • Cadılar Bayramı Cupcake Cadılar Bayramı Cupcake
   Cadılar Bayramı Cupcake

   Cadılar Bayramı Cupcake oyunumuzda yemek yapmayı, hele ki enfes, süslü ve rengarenk cupcakeler pişirmeyi çok seviyorsanız hemen oyunumuza başlayın. Mause ile cadılar bayramı konseptine uygun hazırlayacağınız cupcakelerimiz lezzetinden birşey kaybetmese de süslemeleri ile çok enteresan görünecekler. Tarifi oyun yönergelerine dikkat ederek uygulayın, kekleri pişirip en çılgın şekilde süsleyin. İyi eğlenceler..

   Yemek Oyunları 3 Ay önce

  • Öfkeli Büyücü Öfkeli Büyücü
   Öfkeli Büyücü

   Öfkeli Büyücü oyununda zombiler onu ve kulesini yok etmek istiyor. Mause ile yıkıcı büyülerle kuleyi zombilere karşı koruyun. Sağlığınıza ve doğaüstü gücünüze dikkat edin. Enerjinizi yeniden doldurmak için içecekler kullanın. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 2 Ay önce

  • Ollie Okula Gidiyor Ollie Okula Gidiyor
   Ollie Okula Gidiyor

   Ollie Okula Gidiyor oyunumuzda mause ile sevimli tavşan ollie ile çok eğlenceli vakit geçirmelisiniz. Ollie okula başlıyor ve okul için ne gerekiyorsa sevimli tavşanımıza yardım etmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Çocuk Oyunları 4 Ay önce

  • Fantastik Bağlantı Fantastik Bağlantı
   Fantastik Bağlantı

   Fantastik Bağlantı oyununda mause ile birbirinden farklı fantastik canavarları birbiri ile bağlayarak yok ediyor ve yok ettiğimiz canavarlar ile puan elde ederek bölümleri geçmeye çalışıyoruz. Alanda karşımıza çıkan canavarlardan aynılarını birbiri ile bağlayarak yok ediyoruz. Bu işlem sırasında kısıtlı bir süremiz bulunuyor. Süreye dikkat ederek mümkün olduğunca fazla bağlantı yapıyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 5 Ay önce

  • Anahtar ve Kalkan Anahtar ve Kalkan
   Anahtar ve Kalkan

   Anahtar ve Kalkan oyununda koruyucu bir melek sizi metal kafesinizden kurtardı. Size de adayı geçmek ve tüm arkadaşlarınızın kilidini açmak içinkoşarak zıplayarak ilerleyin. Zorlu seviyeleri geç ve tüm düşmanları yok edin. Oyunda Yön tuşları ile ilerleyin, Z tuşu ile zıplayın. X tuşu ile kalkanı kullanın. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 4 Hatfa önce

  • Patlayan Şeker 2 Patlayan Şeker 2
   Patlayan Şeker 2

   Patlayan Şeker 2 oyununda mause ile karşımıza çıkan alanlara patlayan şeker fırlatarak istenilen yere kadar doldurmaya çalışın. Oyunda karşımıza şeker doldurmamız gereken alanlar çıkıyor. Bu alanlara şekerleri fırlatıyoruz. Fırlattığımız şekerlerden bir tanesini bile alanın dışarısına düşmmesi gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Ay önce

  • Denge Tahtası Denge Tahtası
   Denge Tahtası

   Denge Tahtası oyununda yön tuşları ile karşımıza tahtalara çıkıyor ve bu tahtaların üzerine zıplamaya çalışıyoruz. Zıplarken dikkatli olmamız gerekiyor. Dikkatli bir şekilde tahtaların üzerine zıplıyor ve dengede kalarak puan elde ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 5 Ay önce

  • Fizik Bıçağı Fizik Bıçağı
   Fizik Bıçağı

   Fizik Bıçağı oyununda mause ile bıçak,ninja yıldızı ve balta gibi eşyaları hedeflere fırlatarak vurduğumuz her hedef için farklı farklı puanlar elde elderek yüksek skor yapmaya çalışmalısınız. Bu aletleri sırasıyla karşıda duran engellere fırlatıyoruz. Aletin yoldaki hareketi de dahil olmak üzere hedefleri vurabilirsek puanlar elde edebiliyoruz. Elde ettiğimiz puanlar hem yeni bölümlerin kilitlerini açmaya yarıyor hemde yüksek skor hedefimizi sürdürebilmemiz için gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 7 Ay önce

  • Neon Atışları Neon Atışları
   Neon Atışları

   Neon Atışları oyununda yön tuşları ile sağ sol yapın mause ile tüm blokları vurun ve hepsini alabilmek için silahınızı yükseltin. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 3 Ay önce

  • Mavi Kutu Mavi Kutu
   Mavi Kutu

   Mavi Kutu oyununda yön tuşları ile mavi kutuyu yeşil başlangıç kutusundan kırmızı kutuya taşımaya çalışın. Yolunuzdaki tüm açık mavi kutuları temizleyin ve süreniz bitmeden tümünü tamamlayın, ve farklı zorluklarla ustalaşın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 5 Ay önce

  • İnstagram Kızları Cadılar Bayramı İnstagram Kızları Cadılar Bayramı
   İnstagram Kızları Cadılar Bayramı

   İnstagram Kızları Cadılar Bayramı oyunumuzda mause ile cadılar bayramı için hazırlanmak isteyen kız arkadaşlara çeşitli yardımlarda bulunup giydirmeye çalışmalısınız. Kıyafet seçimlerimiz ile güzelleştirdiğimiz kızlar için bir de makyaj seçimi yapmamız isteniyor. Yaptığımız bu seçimler sonucunda kız arkadaşların cadılar bayramı için güzel ve şık olmasını sağlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 4 Hatfa önce