Popüler Oyunlar

    POPÜLER
    TÜMÜ

    Popüler Oyunlar

    • Ringly 3d Ringly 3d
      Ringly 3d

      Ringly 3d oyununda uçabilen küçük bir astronotu yön tuşları veya w,a,s,d tuşalrı ile kontrol edeceksiniz ve onunla beraber sarı renkli halkaları toplamaya çalışacaksınız. Size engel olmak isteyen uzaylılar olacak onlara yakalanmadan ilerlemelisiniz. İyi eğlenceler..

      3d Oyunlar 4 Gün önce

    • Uzay Koşusu Uzay Koşusu
      Uzay Koşusu

      Uzay Koşusu oyununda sürekli koşu halinde bir uzaylıyı koşturmalısnız. Yeşil ışık yanınca boşluk tuşunu ve yön tuşlarını kullanarak uzay yaratığını düşürmeden koşun ve seviyeyi geçmeye çalışın. Yön tuşu ile tünelin diğer yanlarına da geçiş yapılabilir. İyi eğlenceler..

      Macera Oyunları 22 Saat önce

    • Taktik Savaşı Taktik Savaşı
      Taktik Savaşı

      "Play single player" ile oyuna başlıyor

      Savas Oyunları 2048 Yil önce

    • Zombi Tenis Zombi Tenis
      Zombi Tenis

      Zombi Tenis oyununda yön tuşları ile tenis topunu yönlendireceksiniz ve zombileri vurmaya çalışacaksınız. Hızlı atışlar yapın ve zombileri birer birer vurmaya çalışın. İyi eğlenceler..

      Spor Oyunları 3 Gün önce

    • ClassicSnake.io ClassicSnake.io
      ClassicSnake.io

      ClassicSnake.io oyununda yön tuşları ile çevreden topladığımız besinler ile yılanımızı büyütüp, rakiplerimize çarpmaymaya çalışıyoruz. Çevrenizdeki rakiplerinizi kendi üzerinize çekip size temas etmelerini sağlıyarak yok etmiş olursunuz ve o zamana kadar topladığı tüm yiyecekleri alıp büyüyebilrsiniz. İyi eğlenceler..

      Zeka Oyunları 21 Saat önce

    • Audrey Restorant Temizliği Audrey Restorant Temizliği
      Audrey Restorant Temizliği

      Audrey Restorant Temizliği oyunumuzda Audrey yeni devraldığı restoratı görünce küçük bir şok yaşayacak. Bir felaketi restoranta çevirmek isteyen Audreye mause ile yardımcı olun. Restorantta ki kirleri yıkadıktan sonra kırık sandalyeler ve ışıkları Audrey ile birlikte düzeltin. Daha sonra restorantı süsleyip en güzel şekilde dekore edin. İyi eğlenceler..

      Kız oyunları 24 Saat önce

    • Zootopia Eşya Bulmaca Zootopia Eşya Bulmaca
      Zootopia Eşya Bulmaca

      Zootopia Eşya Bulmaca oyununda Zootopia dash oyununda 3 tane karakteri beraberce kontrol ederek altta gölgesi görünen eşyaları toplamaya çalışacaksınız. Mause yardımı ile eşyaların bazıları yerde, bazıları ise yüksek bir noktada, 3 farklı karakter ile bu eşyaları toplamalısınız. İyi eğlenceler..

      Çizgi Film Oyunları 3 Gün önce

    • Go Kart Pro Go Kart Pro
      Go Kart Pro

      Go Kart Pro oyununda yön tuşları ile araba yarışlarına katılacaksınız. Fakat bu arabalar sıradan arabalar olmayacak, muz ya da tren şekli gibi şekillerde arabaları süreceksiniz. İyi eğlenceler..

      Araba Yarış Oyunları 6 Gün önce

    • Ok Atma 2019 Ok Atma 2019
      Ok Atma 2019

      Ok Atma 2019 oyununda mause ile ok atışları yapacak, hedefleri tam on iki den vurmaya çalışacaksınız. Dikkatli bir şekilde yayı gerin ve nişan alıp oku bırakın ve hedefi vurmaya çalışın. İyi eğlenceler..

      Atış Oyunları 24 Saat önce

    • Süper Dogy Süper Dogy
      Süper Dogy

      Yön tuşları ile hareket et. S tuşu ile süper güçü kullan ve en çok puanı sen topla.

      Kız oyunları 2048 Yil önce

    • Top Yuvarlama Top Yuvarlama
      Top Yuvarlama

      Top Yuvarlama oyununda mause ile görevimiz topu yuvarlayacak düzenlemeyi yapamak olacak. Topun başarılı bir şekilde yuvarlanabilmesi için düzenlemenin doğru yapılması gerekiyor. İyi eğlenceler..

      Beceri Oyunları 2 Gün önce

    • Elmascı Adam Elmascı Adam
      Elmascı Adam

      Elmascı Adam oyununda yön tuşları ile çok tehlikeli görevler sizleri bekliyor. Ejderhaların koruduğu elmasları toplamak zorundasınız. Bunu başarmak çok zor çünkü ejderhalar sizi bir saniyede gözleri ile küle çevirebilir. İyi eğlenceler..

      Macera Oyunları 2 Gün önce

    • Retro Golf Retro Golf
      Retro Golf

      Retro Golf oyununda amacımız beyaz renkteki topa mause yardımıyla vurmak ve topu alandaki siyah renkli deliğe sokmak olacak. İlk sevilerde topu deliğe sokmak kolay olacak ama ilerleyen bölümlerde çok zorlanacaksınız. İyi eğlenceler..

      Spor Oyunları 3 Hatfa önce

    • Keeper of Balance 3d Keeper of Balance 3d
      Keeper of Balance 3d

      Keeper of Balance 3d oyununda bu kez bir muhafız olacaksınız ve gelen düşman unsurlarını ortadan kaldırmaya çalışacaksınız. Bakalım toplam kaç düşmanı yok etmeyi başarabileceksiniz. W,A,S,D tuşları ile ilerleyin. Mause ile saldırın. İyi eğlenceler..

      3d Oyunlar 4 Hatfa önce

    • Zombili Araba 3d Zombili Araba 3d
      Zombili Araba 3d

      Zombili Araba 3d oyununda amacınız arabayı kullanarak olabildiğince fazla sayıda zombiyi ezmek ve öldürmek olacak. Yön tuşları ile arabayı kontrol edeceksiniz. İyi eğlenceler..

      3d Oyunlar 3 Hatfa önce

    • Disney Prensesleri ile Sonbahar Alışverişi Disney Prensesleri ile Sonbahar Alışverişi
      Disney Prensesleri ile Sonbahar Alışverişi

      Disney Prensesleri ile Sonbahar Alışverişi oyunumuzda iki güzel prenses, Elsa ve Tiana ile disneyin iki kötüsü Maleficent ve Evil Queen, sonbahar mevsimini çok seviyorlar. Bu mevsimi en son moda kombinlerle karşılamaya hazırlar. Şehirdeki en havalı moda mağazasında bir sonbahar alışverişi için siz de bu dörtlüye katılın, ve mause yardımı ile alışverişlerini yapın. İyi eğlenceler..

      Giydirme Oyunları 2 Gün önce

    • Zombi Dövme Zombi Dövme
      Zombi Dövme

      Zombi Dövme oyununda amacımız karakterinizi kontrol etmek ve gelen zombileri ortadan kaldırmak olacak. Yön tuşlarını kullanarak karakterinizi kontrol edeceksiniz. Boşluk tuşu ile zombilere vuracaksınız. Bakalım toplam kaç tane zombiyi etkisiz hale getireceksiniz. İyi eğlenceler..

      Dövüş Oyunları 3 Hatfa önce

    • 4x4 Araba Yarışı 4x4 Araba Yarışı
      4x4 Araba Yarışı

      4x4 Araba Yarışı oyununda yön tuşları ile dağ araçlarının katıldığı yarışlara katılacaksınız ve dağ arabaları ile yarışarak birinci olmaya çalışacaksınız. Özel olarak sadece dağ arabaları için düzenlenen bu yarışta bakalım yarışları birinci bitirebilecekmisiniz. İyi eğlenceler..

      Araba Yarış Oyunları 2 Gün önce

    •  Zombilere Karşı Savunma 3d Zombilere Karşı Savunma 3d
      Zombilere Karşı Savunma 3d

      Zombilere Karşı Savunma 3d oyununda acımasız zombiler size doğru geliyor, onlar çok aç ve tamamen siz ve askerlerinizi yemek için geliyorlar. Hemen silahlarınızı konuşlanın ve zombilerin geleceği yönlere savunma noktası oluşturarak kendinizi savunun. W,A,S,D tuşları ile ilerleyin, mause ile ateş ederek zombileri yok edin. F tuşu ile silah ve mühimmatları toplayın. İyi eğlenceler..

      3d Oyunlar 5 Gün önce

    • Flappy Bird 2018 Flappy Bird 2018
      Flappy Bird 2018

      Flappy Bird 2018 oyununda mause yardımı ile amacımız kuşun yere düşmesini ya da herhangi bir yere çarpmasına engel olmak ve onu ilerletmek olacak. İyi eğlenceler..

      Macera Oyunları 2 Ay önce

    • Ormandaki Geyik Ormandaki Geyik
      Ormandaki Geyik

      Ormandaki Geyik oyunumuzda mause yardımı ile görevimiz ormanda tek başına, yapayalnız kalmış ve her tarafı kir, yara içerisindeki geyiğe yardım etmek olacak. İyi eğlenceler..

      Kız oyunları 2 Hatfa önce

    • Barbie Sürpriz Evlenme Teklifi Barbie Sürpriz Evlenme Teklifi
      Barbie Sürpriz Evlenme Teklifi

      Barbie Sürpriz Evlenme Teklifi oyunumuzda ken sevgilisi Barbie için sürpriz bir teklifi hazırlamayı planlıyor. Ken’e mause ile yardımcı olup büyük sürprizi organize etmesinde Anna ile birlikte işbirliği yapın. Barbie bu büyük sürprizden kesinlikle etkilenecek, Ken ile birlikte mükemmel teklifi planlamalısınız. İyi eğlenceler..

      Barbie Oyunları 4 Gün önce

    • İngilizce Kelimeler İngilizce Kelimeler
      İngilizce Kelimeler

      İngilizce Kelimeler oyununda mause ile ingilizce kelimeleri bulmaya çalışacaksınız. Yan yana karmaşık bir şekilde sıralanmış olan harflerin içerisinden anlanmlı kelimeleri bulmaya çalışacaksınız. İyi eğlenceler..

      Çocuk Oyunları 2 Ay önce

    • Bombacı Adam Bombacı Adam
      Bombacı Adam

      Bombacı Adam oyununda yön tuşları ile bombacı adamınızı yönlendirin, A ile bomba bırakın. Rakibinizi köşeye sıkıştırıp oyunu kazanmaya çalışın. İyi eğlenceler..

      Macera Oyunları 3 Gün önce

    • Evcil Hayvan Futbolu Evcil Hayvan Futbolu
      Evcil Hayvan Futbolu

      Evcil Hayvan Futbolu oyununda karşılıklı olarak futbol maçı yapan hayvanları yönlendireceğiz. Bu hayvanlar arasında sadece köpek ve kediler bulunuyor. Dolayısıyla onları yönlendirerek gol atmak pek zor olacaktır. Yön tuşları ile sadece karakterleri yönlendirerek topu kaleye doğru ilerletmeniz gerekiyor. İyi eğlenceler..

      Futbol Oyunları 5 Gün önce

    • Banyo Temizliği Banyo Temizliği
      Banyo Temizliği

      Banyo Temizliği oyunumuzda görüntü kirliliğine sebep olan banyodaki dağınık eşyaları yerlerine koyarak işe koyulabilirsiniz. Mause yardımı ile tüm çöpleri çöpe atmalı banyonun mis gibi bir görünüme kavuşmasını sağlamalısınız. İyi eğlenceler..

      Kız oyunları 3 Gün önce

    • Wormate.io Wormate.io
      Wormate.io

      Wormate.io oyununda mause ile amacımız yılanı büyütmek ve en büyük yılana sahip olmak. Yılanı büyütmek için tek yapılması gereken çevredeki yiyecekleri toplamak ve diğer büyük yılanlardan uzak durup yenilmemeye çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

      Beceri Oyunları 4 Gün önce

    • Tehlikeli Dağ Arabası Tehlikeli Dağ Arabası
      Tehlikeli Dağ Arabası

      Tehlikeli Dağ Arabası oyununda yön tuşları ile zor yollarda aracınızın enerjisini tüketmeden bitiş noktasına varmanız gerekiyor. Enerji seviyenizi korumak için, aracınızın devrilmesine engel olmaya çalışmalısınız. Eğer buna engel olamazda aracınızın devrilmesini sağlarsanız, bu durumdan kurtulmak için boşluk tuşunu kullanıp bitiş çizgisine ilerlemelisiniz. İyi eğlenceler..

      Araba Yarış Oyunları 4 Gün önce

    • Kalem Ustası Kalem Ustası
      Kalem Ustası

      Kalem Ustası oyununda mause yardımı ile görevimiz alt bölümdeki kalemleri fırlatarak üst tarafta yer alan hareketli ya da hareketsiz bütün cisimleri vurmak olacak. İyi eğlencelere..

      Atış Oyunları 3 Ay önce

    • Çöp Adam Tenisi Çöp Adam Tenisi
      Çöp Adam Tenisi

      Çöp Adam Tenisi oyununda masa tenisi turnuvasına katılacaksınız ve mause ile çöp adamınızı kontrol ederek karşınıza gelen rakiplerinizi yenmeye çalışacaksınız. İyi eğlenceler..

      Spor Oyunları 2 Ay önce

    • Dominia Dominia
      Dominia

      Dominia oyununda mause yardımı ile kendinize bir şehir kuracaksınız ve bu şehiri büyütmeye çalışacaksınız. Zaman zaman diğer oyuncular saldırıda bulunucak, çok dikkatli bir şekilde saldırılarını savuşturmalısınız. İyi eğlenceler..

      Zeka Oyunları 1 Ay önce

    • Füze Savunma Sistemi Füze Savunma Sistemi
      Füze Savunma Sistemi

      Füze Savunma Sistemi oyununda mause ile göreviniz düşman birlikleri tarafından fırlatılan füzeleri savunma sistemi sayesinde durdurmak olacak. Tek bir füzenin dahi üsse isabet etmemesi gerekiyor. İyi eğlenceler..

      Aksiyon Oyunları 4 Hatfa önce

    • Astronot Arı Astronot Arı
      Astronot Arı

      Astronot Arı oyununda uzayın derinliklerinde ilerlemeye çalışan bir astronot arıyı kontrol edeceksiniz. Mause kullanarak astronot arıyı yönlendirin ve engelleri aşarak ilerlemeye çalışın. İyi eğlenceler..

      Macera Oyunları 1 Ay önce

    • Sevimli Suratlar 2 Sevimli Suratlar 2
      Sevimli Suratlar 2

      Sevimli Suratlar 2 oyununda yapmamız gereken mause kullanarak en az üç tane olmak şartıyla bu sevimli suratları bir araya getirmek ve puanları toplamak olacak. Aynı zamanda ne kadar fazla miktarda sevimli suratı aynı anda bir araya getirirsek o kadar fazla puan kazanırız. İyi eğlenceler..

      Zeka Oyunları 2 Ay önce

    • Geo Dash 2 Geo Dash 2
      Geo Dash 2

      Geo Dash 2 oyununda amacımız kare suratı engellere takılmadan ilerlemesini sağlamalıyız. Mause ile kare şeklindeki karakterinizi kontrol edeceksiniz ve kare suratı hiç bir engele çarpmamasını sağlayacaksınız. İyi eğlenceler..

      Aksiyon Oyunları 5 Ay önce

    • Tanque Sports 3d Tanque Sports 3d
      Tanque Sports 3d

      Tanque Sports 3d oyununda bir birinden farklı spor dallarında yarışacaksınız. Hepsinde de amacınız aynı, oyunu kazanan taraf olmak olacak. Bu yüzden oyunu oynarken dikkatli hareket etmeli, mause kullanarak rakip oyuncuyu yenmeye gayret etmelisiniz. W,A,S,D tuşları ile hangi oyunu oynamak istiyorsanız arabayı oraya götürün. Boşluk tuşuna basıp oyuna başlayın. İyi eğlenceler..

      Spor Oyunları 7 Ay önce

    • Uzay Uçuşları Uzay Uçuşları
      Uzay Uçuşları

      Uzay Uçuşları oyununda uzay gemisini mause yardımı ile kontrol ediyoruz. Oyuna ilk başladığınızda oyun sizi yönlendiriyor. Bu sayede oyunu kısa sürede öğrenebilirsiniz. Oyunu başlatın uzay gemisine atlayın ve oyunun sizden istediği noktalara uzay gemilerini başarılı bir şekilde götürün. İyi eğlenceler..

      Macera Oyunları 2 Yil önce

    • Ejderha Yuvası Ejderha Yuvası
      Ejderha Yuvası

      Ejderha Yuvası oyununda mause ile ejderha için yuva yapacaksınız. Yuva alanı son derece kirli ve böceklerle doludur. Temizlik malzemelerini kullanarak ejderhanın yuvasını temizlemeli ve daha sonra ejderhanın temizlenmesi gerekiyorsa temizlemelisiniz. İyi eğlecneler..

      Çocuk Oyunları 2 Ay önce

    • Bumper ve Zombies Bumper ve Zombies
      Bumper ve Zombies

      Bumper ve Zombies oyununda yön tuşları ile zombileri araba ile ezmeye çalışacaksınız. Zombiler yolun üstünde çok kalabalık bir şekilde gezinmekteler. Zırhlı arabanızı dikkatli bir şekilde kontrol ederek onları ezmeniz gerekiyor. İyi eğlenceler..

      Araba Yarış Oyunları 2 Hatfa önce

    • Otobüs Park Et 3d Otobüs Park Et 3d
      Otobüs Park Et 3d

      Otobüs Park Et 3d oyununda büyük otobüsleri sürecek, onları başarılı bir şekilde park etmeye çalışacaksınız. Yön tuşları ile otobüsü kullanın ve bütün paraları toplayın ve bütün bölümleri geçmeye çalışın. İyi eğlenceler..

      3d Oyunlar 2 Hatfa önce