Popüler Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  Popüler Oyunlar

  • Block Spot Block Spot
   Block Spot

   Block Spot oyununda amacınız kutucukları boşluklara yerleştirmek olacak. Doğru kutucukları doğru yerlere yerleştirirseniz bölümleri geçmeye hak kazanırsınız. Mause ile kutucukları doğru şekle sokup, bölümleri geçmeye çalışın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 6 Saat önce

  • Happy Superman Happy Superman
   Happy Superman

   Happy Superman oyununda araba yarışlarına katılacağız. Fakat arabalar bildiğiniz gibi normal arabalar değil silahlar ateşleyebileceğiniz, zırhlı hatta zaman zaman robota dönüşebilen arabaları kullanacaksınız. Yön tuşları ile yol üzerindeki bonusları alarak diğer rakiplerinize karşı üstünlük sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 5 Saat önce

  • Moana Gerçek Makyaj Moana Gerçek Makyaj
   Moana Gerçek Makyaj

   Moana Gerçek Makyaj oyunumuzda Moana uzun zamandır kendisine zaman ayırmadığı için cildi kötü duruma gelmiştir. Mause yardımı ile Moana’nın öncelikle cilt bakımını gerçekleştirmeli sonrasında ise makyajını yapmalısınız. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 6 Saat önce

  • Taktik Savaşı Taktik Savaşı
   Taktik Savaşı

   "Play single player" ile oyuna başlıyor

   Savas Oyunları 2047 Yil önce

  • Uzaylıların İstilası Uzaylıların İstilası
   Uzaylıların İstilası

   Uzaylıların İstilası oyununda uzaylılar tarafından saldırıya geçmiş gezegenimizi korumalıyız. Mause kullanarak nişan alarak silahımız ile uzaylıları vurmalıyız. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 1 Gün önce

  • Küçük Prenseslerin Pijama Partisi Küçük Prenseslerin Pijama Partisi
   Küçük Prenseslerin Pijama Partisi

   Küçük Prenseslerin Pijama Partisi oyunumuzda üç güzel disney prensesi Elsa, Ariel ve Belle bir pijama partisi vermeye karar verdiler. Mause ile prenseslerin öncelikle pijama ve saç modeli seçimlerine yardımcı olmalısınız. Sonrasında ise prenseslerin eğlenmesini sağlamalısınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Gün önce

  • Zindan Kahramanı Zindan Kahramanı
   Zindan Kahramanı

   Zindan Kahramanı oyununda kıracağınız duvarların içerisinde yarasalar çıkacaktır . Bu yarasaları avlamak için en az 3 kuru kafayı yanyana ya da çarpraz getirerek yok edeceksiniz. Mause yardımı ile ok atışları yapıp canavarları yarasaları öldürün. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 1 Gün önce

  • Puzzle Okyanusu Puzzle Okyanusu
   Puzzle Okyanusu

   Puzzle Okyanusu oyununda amacınız aynı parçaları biraraya getirerek yok olmalarını sağlamak ve puanları toplamak olacak. Yön tuşları ile bütün puzzle parçalarını patlatın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Hatfa önce

  • Prenseslerin Gece ve Gündüz Modası Prenseslerin Gece ve Gündüz Modası
   Prenseslerin Gece ve Gündüz Modası

   Prenseslerin Gece ve Gündüz Modası oyunumuzda iki güzel prensesimiz Elsa ve Ariel in öncelikle gece için sonrasında ise gündüz için mause yardımıyla giyinmesine yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Gün önce

  • Sosyal Medya Prensesleri Sosyal Medya Prensesleri
   Sosyal Medya Prensesleri

   Sosyal Medya Prensesleri oyunumuzda Sosyal medyada paylaşım yapmak isteyen kızlarımızı dilediğiniz gibi giydirerek hazırlamalısınız. Mause kullanarak kızlarımızı giydirdikten sonra fotoğraf çekimini yapabilir ve sosyal medyanızda paylaşabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Gün önce

  • Pair of Squares Pair of Squares
   Pair of Squares

   Pair of Squares oyununda amacımız minik kare parçalarını yanyan yerleştirerek onları yok etmek. Kare parçalarının her birinin kendi rengi var. Sadece aynı renkteki kareleri yanyana getirdiğimizde yok olurlar. Mause yardımı ile üç tane aynı renkteki kare parçasını bir araya getirin ve yok edin. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Ay önce

  • Buz Prensesi Gerçek Makyaj Buz Prensesi Gerçek Makyaj
   Buz Prensesi Gerçek Makyaj

   Buz Prensesi Gerçek Makyaj oyunumuzda güzel prensesimizi mause kullanarak onu gerçekci makyaj ile hazırlamalıyız. Mause yardımı ile zevkinize uygun olan makyaj stilini kullanarak kızımıza dilediğiniz gibi makyaj yapabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 4 Gün önce

  • Süper Dogy Süper Dogy
   Süper Dogy

   Yön tuşları ile hareket et. S tuşu ile süper güçü kullan ve en çok puanı sen topla.

   Kız oyunları 2047 Yil önce

  • Profesyonel Basket Profesyonel Basket
   Profesyonel Basket

   Profesyonel Basket oyununda mause kullanarak basket topuna yön ve güç vererek potaya atabilir, tüm yıldızları toplayarak bölümleri tamamlamaya çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 2 Gün önce

  • Bad Girl Giydirme Bad Girl Giydirme
   Bad Girl Giydirme

   Bad Girl Giydirme oyunumuzda kızları bad girl tarzında giydirmeli ve onları en güzel şekilde hazırlamalısınız. Mause yardımı ile güzel bir şekilde giydirmeyi başaramaz ve onları mutlu edemezseniz sevgili kızlar çok üzülür. Bu yüzden onları giydirirken çok titiz davranmanız gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Ay önce

  • Cosmic Explorer Cosmic Explorer
   Cosmic Explorer

   Cosmic Explorer oyununda amacınız minik mavi elmasları toplamak olacak. Elmasları bulmak oldukça güç sevimli yeşil uzaylı ile beraber bu elmasları arayıp bulmalısınız. Bakalım kaç adet mavi elmas bulmayı başaracaksınız. Sevimli yeşil yaratığı W,A,S,D tuşu ile yönlendirip bütün elmesları bulmalısınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Ay önce

  • Spacelamb.Space Spacelamb.Space
   Spacelamb.Space

   Spacelamb.Space oyununda uzayın derinliklerin de meteor taşlarının arasında bir astronot koyun ile ilerleyeceğiz. Kontrolleri ayarladıktan sonra koyun ile uzayın derinliklerine doğru giderken, üzerimize gelen meteor taşlarından korunmaya çalışacağız. Taşlara çarparsak koyunu kaybedersiniz. Oyunu muase ile oynayın. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 2 Hatfa önce

  • Dağ Kayağı Yapma Dağ Kayağı Yapma
   Dağ Kayağı Yapma

   Dağ Kayağı Yapma oyununda sporcumuz ile beraber dağdan aşağıya doğru hızlı bir şekilde kayacağız. Mause ile veya yön tuşları ile sporcumuzu kontrol ederken bir yandan bayrakları toplayarak bir yandan güvenli bir şekilde kayacağız. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 3 Gün önce

  • 4x4 Off Road Yarışı 4x4 Off Road Yarışı
   4x4 Off Road Yarışı

   4x4 Off Road Yarışı oyununda dev tekerlekli, güçlü arabalar ile yarışıyoruz. Fakat bu oyunumuzdaki arabalar diğerlerinden biraz farklı. Bu oyundaki arabaların hepsi arazide gidebilmesi için özel olarak dizayn edildi. Hemen arazi arabanıza binin ve arazi yarışlarına katılıp yön tuşları ile yarışları kazanın. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 2 Gün önce

  • Sindirella’nın Yeni Punk Tarzı Sindirella’nın Yeni Punk Tarzı
   Sindirella’nın Yeni Punk Tarzı

   Sindirella’nın Yeni Punk Tarzı oyunumuzda külkedisi haline dönmeyen Sindirellanın üstünü başını temizleyin. Daha sonra güzelimize cilt bakımı yapın. Ardından sindirellanın yeni punk tarzında kombinler seçerek prensesimizi mause yardımı ile bambaşka biri yapmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 4 Hatfa önce

  • Bazuka ve Canavarlar Bazuka ve Canavarlar
   Bazuka ve Canavarlar

   Bazuka ve Canavarlar oyununda ormandaki canavarları bazukası ile yok etmesine yardımcı olmalıyız. Mause kullanarak nişan almalı ve bozukayı ateşleyerek canavarları yok etmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Ay önce

  • SpaceSymbols.io SpaceSymbols.io
   SpaceSymbols.io

   SpaceSymbols.io oyununda yapmanız gereken gezegenlerin hepsini toplamak. Oyundaki karakterinizi mause ile kontrol ederken çevredeki minik gezegenleri birer birer toplayacak ve büyüyeceksiniz. Eğer yeterince büyükseniz diğer oyuncuları da yiyebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 2 Ay önce

  • Çilek Kız ve Arkadaşları Çilek Kız ve Arkadaşları
   Çilek Kız ve Arkadaşları

   Çilek Kız ve Arkadaşları oyunumuzda çilek kız ve iki arkadaşının en şık şekilde giyinmesine yardımcı olmalısınız. Mause yardımıyla en moda kıyafetleri giyinmesini sağlamalısınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 2 Hatfa önce

  • Uzay Uçuşları Uzay Uçuşları
   Uzay Uçuşları

   Uzay Uçuşları oyununda uzay gemisini mause yardımı ile kontrol ediyoruz. Oyuna ilk başladığınızda oyun sizi yönlendiriyor. Bu sayede oyunu kısa sürede öğrenebilirsiniz. Oyunu başlatın uzay gemisine atlayın ve oyunun sizden istediği noktalara uzay gemilerini başarılı bir şekilde götürün. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 10 Ay önce

  • Prenseslerin Kokteyl Kıyafetleri Prenseslerin Kokteyl Kıyafetleri
   Prenseslerin Kokteyl Kıyafetleri

   Prenseslerin Kokteyl Kıyafetleri oyunumuzda Elsa ve Anna’nın bu gece için özel bir elbise seçmelerine, sonrasında ise elbiseyi tamamlayacak makyajı yapmalarına mause ile yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 2 Gün önce

  • Moana Farklı Stiller Moana Farklı Stiller
   Moana Farklı Stiller

   Moana Farklı Stiller oyunumuzda güzel prensesimiz Moana’nın farklı iki tarzda giyinmesini sağlamalısınız. Bakalım hangi stil ona daha çok yakışacak. Mause ile moanayı giydirebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 3 Gün önce

  • Silahşör Kardeşler Silahşör Kardeşler
   Silahşör Kardeşler

   Silahşör Kardeşler oyununda iki silahşör ile uzaylılara karşı savaşacaksınız. Uzaylı robotlar sağ ve sol taraftan sürekli olarak üzerinize doğru saldıracak. Onları silah gücünüzü kullanarak geri püskürtmelidiniz. Dikkatli bir şekilde mause ile ateş ederek uzaylılara karşı savaşın. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 5 Gün önce

  • Ariel ve Eric Randevuları Ariel ve Eric Randevuları
   Ariel ve Eric Randevuları

   Ariel ve Eric Randevuları oyunumuzda deniz kızı Ariel ve sevgilisi eric bir karada bir de denizde olmak üzere iki buluşma gerçekleştirecek. Ariel’in bu iki randevu için ayrı ayrı hazırlanmalarına yardımcı olmalısınız. Deniz kzı ariel’e mause ile yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 6 Gün önce

  • Pijama Parti Selfiesi Pijama Parti Selfiesi
   Pijama Parti Selfiesi

   Pijama Parti Selfiesi oyunumuzda güzel kızlarımızın pijama partisi eğlencelerine ortak olmaya ve sizde eğlenmeye hazırmısınız. Mause kullanarak kızlarımızı eğlence için hazırlayarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Yıldız Topla Yıldız Topla
   Yıldız Topla

   Yıldız Topla oyununda amacınız yeşil beyaz top ile yıldızları toplamak olacak. Her bölümde belirli sayıda yıldız var. Bu yıldızları sizlerin yeşil beyaz topu kullanarak yıldızları toplamanız gerekiyor. Mause yardımı ile bütün yıldızları toplayın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 4 Hatfa önce

  • Scaled Scaled
   Scaled

   Scaled oyununda alandaki beyaz topun hareket alanını daraltarak bir sonraki bölüme geçmeye çalışmalısınız. Mause yardımı ile size verilen parçaları alana yerleştirmeli ve kesme işlmeni başlayarak topa değmeden tamamlamalısınız. İyi eğlenceler.

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Tunnel Swipe Tunnel Swipe
   Tunnel Swipe

   Tunnel Swipe oyununda tüneldeki engellerden durmadan ilerleyeceğiz. Bu engellerden W,A,S,D tuşlarını kullanarak kurtulmamız gerekiyor. Eğer boşluk sağ taraftaysa D tuşunu kullanın. Alttaysa S tuşunu kullanın. Soldaysa A tuşunu kullanın. Üstteyse W tuşuna basarak boşluktan kurtulup ilerlemeniz gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Ay önce

  • Mia Gerçek Makyaj Mia Gerçek Makyaj
   Mia Gerçek Makyaj

   Mia Gerçek Makyaj oyunumuzda kedimizin cilt bakımını yapmalı ve onu hazırlamalısınız. Mause yardımı ile Mia'yı dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 2 Hatfa önce

  • Sandık Avcısı Sandık Avcısı
   Sandık Avcısı

   Bu yepyeni oyunda zorlu seviyeler ile heyecan verici bir yolculuk için kendinizi hazırlayın. Kural basit; üç veya daha fazla kristali birleştirin ve hedeflenen puana ulaşmaya çalışın. Her bölüm sonunda dev hazine sandığı sizi bekliyor!

   Zeka Oyunları 1 Hatfa önce

  • Naruto Savaş Alanı Naruto Savaş Alanı
   Naruto Savaş Alanı

   Naruto Savaş Alanı oyununda naruto’nun savaş alanında daha iyi dövüşebilmesi sizin elinizde. Yön tuşlarınızı kullanarak alanda narutoyu hareketlendirebilir ve Z,X tuşlarını kullanarak düşmanlarını dövmesini sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Dövüş Oyunları 2 Ay önce

  • Gezegeni Koruma Gezegeni Koruma
   Gezegeni Koruma

   Gezegeni Koruma oyununda sevimli uzaylı ile aynı renkteki topları birleştirmeye çalışıyoruz. Mause ile aynı en az üç renkteki topu birleştirdiğimizde bu toplar kendiliğinden otomatik olarak patlatın. Dikkatli bir şekilde aynı renkteki topları birleştirmeye gayret etmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 5 Ay önce

  • Yokuş Yukarı Yarış 2 Yokuş Yukarı Yarış 2
   Yokuş Yukarı Yarış 2

   Yokuş Yukarı Yarış 2 oyununda aracı yön tuşlarını kullanarak kontrol etmeli ve yarışı kazanmalısınız. Kazandığınız altınlar ile diğer kilitli araçları açarak da kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Yarış Oyunları 6 Gün önce

  • Ariel ve Eric Lise Partisinde Ariel ve Eric Lise Partisinde
   Ariel ve Eric Lise Partisinde

   Ariel ve Eric Lise Partisinde oyunumuzda disney prensesi Ariel’in lisede verilecek olan büyük parti için giyinmesine yardımcı olmalısınız. Mause yardımı ile parti yerini dekore etmeli, son olarak güzel bir hatıra fotoğrafı çekinmesini sağlamalısınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • Unicorn Krallığı Unicorn Krallığı
   Unicorn Krallığı

   Unicorn Krallığı oyununda tek boynuzlu atımızı kontrol ederek ateş ejderinden kaçmalı ve tüm elmaslarla birlikte değerli eşyaları toplayarak kilitli kapıların kilidini açmak için yön tuşlarınızı kullanarak atı kontrol etmeli ve boşluk tuşu ile engelleri aşarak ilerlemelisiniz. İyi oyunlar..

   Zeka Oyunları 4 Gün önce

  • Langar.io Langar.io
   Langar.io

   Langar.io oyununda öncelikle kendinize bir nick yani takma ad belirlemeniz gerekiyor. İsminizi yazdıktan sonra Langar.io oyununa başlayabilir uzayın derinliklerinde gerçekleşen savaşa girebilirsiniz. Oyunu mause ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 4 Ay önce