Popüler Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  Popüler Oyunlar

  • Taktik Savaşı Taktik Savaşı
   Taktik Savaşı

   "Play single player" ile oyuna başlıyor

   Savas Oyunları 2049 Yil önce

  • Ollie Okula Gidiyor Ollie Okula Gidiyor
   Ollie Okula Gidiyor

   Ollie Okula Gidiyor oyunumuzda mause ile sevimli tavşan ollie ile çok eğlenceli vakit geçirmelisiniz. Ollie okula başlıyor ve okul için ne gerekiyorsa sevimli tavşanımıza yardım etmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Çocuk Oyunları 5 Gün önce

  • Blok Bulmaca Hayvanat Bahçesi Blok Bulmaca Hayvanat Bahçesi
   Blok Bulmaca Hayvanat Bahçesi

   Blok Bulmaca Hayvanat Bahçesi oyununda mause ile tutsak hayvanları kurtarmaya çalışın. Anahtarları kafeslere bağlamak için blok şekillerini alana sürükleyip bırakın ve her ikisi de bağlıysa, anahtar kafesi açar ve hayvanı serbest bırakır. Ama bu kadar basit değil! 100 seviye boyunca ilerledikçe, kurtarma görevinizi engellemek için daha fazla sayıda özel blok ortaya çıkacak. Tüm seviyelerde ustalaşıp tüm yıldızları toplamalısınız. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 12 Saat önce

  • Çöp Adam Dövüşü Çöp Adam Dövüşü
   Çöp Adam Dövüşü

   Çöp Adam Dövüşü oyununda mause ile çöp adamlar ile yerçekimsiz ortamda dövüşerek rakiplerimizi alt etmeye çalışmalısınız. Rakiplerimize tekme ve yumruk atarak canlarını azaltıyor ve yok etmeye çalışıyoruz. Yok ettiğimiz her rakip ile birlikte yeni rakipler ile karşı karşıya kalıyoruz. İyi eğlenceler..

   Dövüş Oyunları 13 Saat önce

  • Güzel Influencerlar Güzel Influencerlar
   Güzel Influencerlar

   Güzel Influencerlar oyunumuzda en sevilen ve en çok takip edilen Influencerlar Rapunzel ve Ariel’e katılın. Mause ile güzellerimize makyaj için yardım edin, iki prenses için mükemmel elbiseyi seçin ve onları uygun şekilde kombinleyin. Daha sonra, özçekimleri için güzel filtreler ve çıkartmalar seçin. Senin sayende Güzel Influencerlarımı için her şey yolunda gidecek. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 13 Saat önce

  • Bebek Hazel Dişlerini Fırçalıyor Bebek Hazel Dişlerini Fırçalıyor
   Bebek Hazel Dişlerini Fırçalıyor

   Bebek Hazel Dişlerini Fırçalıyor oyunumuzda bebek Hazel şimdi de sabah uyandığında yapması gereken kişisel bakımını gerçekleştiriyor. Oyuna mause ile Hazeli uyandırarak başlayacaksınız. Biraz beşiğinde oynatarak uyku sersemliğini atmasını sağladıktan sonra dişlerini fırçalarken ona gereken malzemeleri size gösteilen listeden seçeceksiniz. Ağız ve diş bakımı yaparken ve yüzümüzü yıkarken gerekli olacak malzemeleri listeden seçmelisiniz. Önce diş fırçası daha sonra dil temizleyici, sonra diş arası temizleme fırçası ve sabunu hazen bebeğin resimleri ile eşleştireceksiniz. Banyoya geçeceğiniz diğer aşamada oyun yönergelerini takip ederek Hazel’in ağız ve diş bakımını gerçekleştirerek onun güne sağlıkla başlamasını sağlayacaksınız. İyi eğlenceler..

   Çocuk Oyunları 4 Gün önce

  • Denge Tahtası Denge Tahtası
   Denge Tahtası

   Denge Tahtası oyununda yön tuşları ile karşımıza tahtalara çıkıyor ve bu tahtaların üzerine zıplamaya çalışıyoruz. Zıplarken dikkatli olmamız gerekiyor. Dikkatli bir şekilde tahtaların üzerine zıplıyor ve dengede kalarak puan elde ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Hatfa önce

  • Mücevherleri Birleştir Mücevherleri Birleştir
   Mücevherleri Birleştir

   Mücevherleri Birleştir oyununda mause ile aynı renk veya şekildeki üç öğeyi eşleştirmeye çalışmalısınız. Mücevherleri birleştirip daha fazla para kazanırken, güvertenizi yükseltecek ve mücevherlerinizi yerleştirmek için daha fazla alan kazanacaksınız. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 3 Gün önce

  • Fantastik Bağlantı Fantastik Bağlantı
   Fantastik Bağlantı

   Fantastik Bağlantı oyununda mause ile birbirinden farklı fantastik canavarları birbiri ile bağlayarak yok ediyor ve yok ettiğimiz canavarlar ile puan elde ederek bölümleri geçmeye çalışıyoruz. Alanda karşımıza çıkan canavarlardan aynılarını birbiri ile bağlayarak yok ediyoruz. Bu işlem sırasında kısıtlı bir süremiz bulunuyor. Süreye dikkat ederek mümkün olduğunca fazla bağlantı yapıyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Hatfa önce

  • Doktor Dottie Mcstuffins Doktor Dottie Mcstuffins
   Doktor Dottie Mcstuffins

   Doktor Dottie Mcstuffins oyunumuzda disneyin çok sevilen ve seyredilen küçük doktoru Dottie Mcstuffins tıpkı çizgi filminde olduğu gibi hastalıklara savaş açıyor. Dottie ile koşacak, atlayacak, zıplayacak, mikroplardan kaçıp onları öldürmek için özel güçlerinizi kullanacaksınız. İyi eğlenceler..

   Çizgi Film Oyunları 2 Hatfa önce

  • Ayak Golfü Ayak Golfü
   Ayak Golfü

   Ayak Golfü oyununda mause ile futbol topuyla şut çekerek sahada bulunan deliklere topu sokmaya çalışmalısınız. Bu sahada rastgele bir noktada delikler karşımıza çıkıyor. Bu deliklere futbol topunu sokmaya çalışıyoruz. Top ile dikkatli bir şekilde vuruşlar yapıyoruz. Mümkün olduğunca az sayıda vuruşlar yapmamız isteniyor. Bunun için bölümlerde karşımıza çıkan engellere de dikkat etmemiz gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 5 Gün önce

  • Yumurta Toplama Yumurta Toplama
   Yumurta Toplama

   Yumurta Toplama oyununda mause ile yönettiğiniz çiftçinin aşağı düşen yumurtaları toplamasına yardım edebilirsiniz. Yere düşen ilk yumurtada oyunu kaybetmiş olacaksınız. Toplanan her yumurta için puan kazanabilirsiniz. Tavukları takip edip sepetin yumurtayla dolmasını sağlayarak tamamlayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Hatfa önce

  • Diva Makyajı Diva Makyajı
   Diva Makyajı

   Diva Makyajı oyunumuzda mause ile divanın çeşitli yardımlara ihtiyacı var. Bu yardımlar için divanın kıyafet ve makyaj seçimlerini yapıyoruz. Bu seçimlerde tamamen özgür bırakılmış durumdayız. Bütün seçimleri kendi zevkimize göre yapıyor ve divanın muhteşem olmasını sağlıyoruz. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 2 Hatfa önce

  • Gökyüzü Savaşları Gökyüzü Savaşları
   Gökyüzü Savaşları

   Gökyüzü Savaşları oyununda yön tuşları ile düşman uçakları tarafından atılan bomba ve füzelere çarpmadan havada ilerlemelisiniz. Katettiğiniz metre ve kazandığınız puanlar ekranın üstünde gösterilmektedir. Gökyüzü savaşı oyununda havada ilerlerken karşınıza çıkan koruyucu kalkan ve ateş etme özelliklerini toplayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 1 Hatfa önce

  • Süper Dogy Süper Dogy
   Süper Dogy

   Yön tuşları ile hareket et. S tuşu ile süper güçü kullan ve en çok puanı sen topla.

   Kız oyunları 2049 Yil önce

  • Hazel ve Yaramaz Kedisi Hazel ve Yaramaz Kedisi
   Hazel ve Yaramaz Kedisi

   Hazel ve Yaramaz Kedisi oyunumuzda Hazel’in kedisi çok sevimli ama bir o kadar da yaramaz ve huysuz. Günlük bakımlarını yapmakta zorlanan Hazel sizlerden yardım bekliyor. Mause ile sevimli ve yaramaz kedi Katy’i uyurken afacan kuş onu uyandıracak. Buna çok sinirlenen Katy kuşa yastık atacak. Hazelin gelmesi ile saklanan Katy yıkanmaktan kurtulamayacak. Kedisini alıp yıkamaya götüren Hazele yardım edin ve huysuz kedi Katy’i güzelce yıkayın. Daha sonra kurulayıp en güzel kurdaleler ve saç tokaları ile Katy’nin sevimliliğine sevimlilik katın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 5 Gün önce

  • Silindir Labirent Silindir Labirent
   Silindir Labirent

   Silindir Labirent oyununda mause ile labirenti döndürün ve topu doğru noktalara yönlendirin. Tehlikeli tuzaklardan kaçının, kapıları açın ve akıllı oynamak için çeşitli mekanizmaları kullanın. 3 yıldızın hepsini kazanmak için olabildiğince çabuk olmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 6 Gün önce

  • Zombi Ezmece Zombi Ezmece
   Zombi Ezmece

   Zombi Ezmece oyununda mause ile bu zombilerin her birini ezerek yok etmemiz gerekiyor. Yok ettiğimiz her zombi için bir miktar puan elde ediyoruz. Elde ettiğimiz puanlar ile yüksek skor hedefimizi sürdürerek oyuna devam ediyoruz. Zombilerin yanı sıra çeşitli güçlendirmelerde bulunuyor. Bu güçlendirmeleri de kullanarak daha fazla puan elde ediyoruz.

   Beceri Oyunları 3 Hatfa önce

  • Mavi Kutu Mavi Kutu
   Mavi Kutu

   Mavi Kutu oyununda yön tuşları ile mavi kutuyu yeşil başlangıç kutusundan kırmızı kutuya taşımaya çalışın. Yolunuzdaki tüm açık mavi kutuları temizleyin ve süreniz bitmeden tümünü tamamlayın, ve farklı zorluklarla ustalaşın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Hatfa önce

  • Galaksi Defansı Galaksi Defansı
   Galaksi Defansı

   Galaksi Defansı oyununda mause ile uzaylı istilasına uğrayan galaksimizi füze kullanarak korumaya çalışmalıyız. Uzay gemisi kullanarak galaksimize saldırmak isteyen uzaylıları füze ve çeşitli silahlar kullanarak yok etmeye çalışıyoruz. Uzay gemisi yok ettikçe puan elde ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 1 Hatfa önce

  • Lanetli Kılıç Lanetli Kılıç
   Lanetli Kılıç

   Lanetli Kılıç oyununda mause ile kılıcını al, büyük ejderhayı yen ve sevimli prensesi kurtarmaya çalış. 20 seviye boyunca hızlı ve güvenli bir yol açmaya ve tüm yıldızları almaya çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 3 Hatfa önce

  • Renkli Boyama Kitabı Renkli Boyama Kitabı
   Renkli Boyama Kitabı

   Renkli Boyama Kitabı oyunumuzda mause ile harika bir skor elde etmek için, birbirinden farklı sekiz tane resim bulacak, bulduğunuz resimleri istediğiniz renklere boyayacaksınız. İyi eğlenceler..

   Boyama Oyunları 1 Ay önce

  • Mükemmel Düğün Pastası Mükemmel Düğün Pastası
   Mükemmel Düğün Pastası

   Mükemmel Düğün Pastası oyunumuzda mause ile birbirinden farklı süslemeler kullanarak düğün pastaları yapmaya çalışmalısınız. Oyunda birbirinden farklı süsleme malzemeleri bulunuyor. Bu malzemeleri kullanarak kendimize göre bir pasta hazırlıyoruz. Hazırladığımız bütün pastalar tamamen kendi zevkimize göre oluyor. İyi eğlenceler..

   Yemek Oyunları 2 Hatfa önce

  • Annie Eski ve Yeni Giysileri Annie Eski ve Yeni Giysileri
   Annie Eski ve Yeni Giysileri

   Annie Eski ve Yeni Giysileri oyunumuzda Annie, eski moda bir görünüm ile yeni modern bir görünüm arasında gidip geliyor. Mause ile bir düzine elbise arasından eski modayı ve yeni moda elbiseleri tek tek deneyebilirsiniz. Sonrasında ise modern ve klasik kıyafetleri karıştırarak harika bir deneyim yaşayın. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 2 Gün önce

  • Şehir Temizliği 3d Şehir Temizliği 3d
   Şehir Temizliği 3d

   Şehir Temizliği 3d oyununda çöp kamyonu ile şehrin belirli noktalarından topladığımız çöpleri çöp toplama tesislerine ulaştırmalısınız. Yön tuşları ile kamyonu kullanarak şehrin belirli noktalarındaki çöpleri topluyoruz. Çöpleri toplayarak şehrin dışındaki çöp toplama tesislerine götürüyoruz. Çöpleri götürerek bölümleri geçiyoruz. Bu sırada kamyonu kullanırken dikkatli olmamız isteniyor. Yayalara ve trafikteki diğer araçlara dikkat etmemiz gerekiyor. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 2 Gün önce

  • Sevimli Tek Boynuzlu At Bakımı Sevimli Tek Boynuzlu At Bakımı
   Sevimli Tek Boynuzlu At Bakımı

   Sevimli Tek Boynuzlu At Bakımı oyunumuzda mause ile tek boynuzlu at incinmiş ve ona iyi bakmanız lazım. Üç sevimli atdan birini seçebilirsiniz. Atımızı yıkayın ve tırnaklarını çeşitli aletlerle temizleyin, ilacını verin ve çabucak gücünü geri kazanabilmesi için biraz sağlıklı yiyecekler verin. Sonunda, arkadaşlarıyla bir kostüm partisi için tek boynuzlu atımızı giydirebilirsiniz. İyi eğleneler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Barbie Maskeli Balo Hazırlığı Barbie Maskeli Balo Hazırlığı
   Barbie Maskeli Balo Hazırlığı

   Barbie Maskeli Balo Hazırlığı oyunumuzda mause ile güzel kız Barbie’nin hazırlanmakta olduğu maskeli kış balosunda onun güzel bir görünüm kazanması için kendi sevdiğiniz renk ve tarzları ona uygulayarak kendi Barbi’nizi tasarlayabilecek ve ne kadar çok beğenileceğini görebileceksiniz. İyi eğlenceler..

   Barbie Oyunları 1 Gün önce

  • Zırhlı Savaş Zırhlı Savaş
   Zırhlı Savaş

   Zırhlı Savaş oyununda mause ile ekranın alt tarafında bulunan 4 farklı boy ve güçteki tank resimlerine tıklanarak tankları savaşa gönderebilirsiniz. Her tankı da savaş alanına çıkarmak için farklı puan karşılıkları bulunmaktadır. Puanlarınız biriktikçe, seçili duruma geldiği anda çok sayıda tank çıkartarak düşman tanklarına karşı savaşabilirsiniz. Ekranın sol tarafında sizin, sağ tarafında da düşman birliklerinin karargahı bulunmaktadır. Düşman karargahını yok ederek zırhlı savaş oyununu kazanabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 2 Gün önce

  • Sihirli Okul Sihirli Okul
   Sihirli Okul

   Sihirli Okul oyunumuzda mause kullanarak Yasemin ile üç objeyi bir araya getirin ve okulu ile ilgili sonuçları keyifle izleyin. Tüm okul detaylarını çeşitli sihir malzemeleri ile ortaya çıkartınca Yaseminin sihirli okulu tamamlanmış olacak ve sizde oyun boyunca çok eğleneceksiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 6 Gün önce

  • Fizik Bıçağı Fizik Bıçağı
   Fizik Bıçağı

   Fizik Bıçağı oyununda mause ile bıçak,ninja yıldızı ve balta gibi eşyaları hedeflere fırlatarak vurduğumuz her hedef için farklı farklı puanlar elde elderek yüksek skor yapmaya çalışmalısınız. Bu aletleri sırasıyla karşıda duran engellere fırlatıyoruz. Aletin yoldaki hareketi de dahil olmak üzere hedefleri vurabilirsek puanlar elde edebiliyoruz. Elde ettiğimiz puanlar hem yeni bölümlerin kilitlerini açmaya yarıyor hemde yüksek skor hedefimizi sürdürebilmemiz için gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Ay önce

  • Muzkopter Muzkopter
   Muzkopter

   Muzkopter oyununda mause ile kafasında pervane olan bir muz ile engelleri dikkatli bir şekilde aşmaya çalışmalıyız. Muz ile yukarı doğru uçuyoruz, bu sırada karşımıza çeşitli engeller çıkıyor. Bu engellere dikkat ederek aşıyoruz. Engelleri aştıkça puan elde ederek yolumuza devam ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 1 Ay önce

  • Oyunbaz Kedi Oyunbaz Kedi
   Oyunbaz Kedi

   Oyunbaz Kedi oyununda mause ile yün topuyla kedinin can sıkıntısının üstesinden gelmesine yardımcı olun. Ancak kediyi yün topuyla bir araya getirmek için engellerin üstesinden gelmelisin. Onları kırmak için kırılabilir nesneleri tıklayın ve bir sonraki seviyeye geçmek için hareketli nesnelerin düşmesini sağlayın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Hatfa önce

  • İtfaiye Kamyonu Bulmacası İtfaiye Kamyonu Bulmacası
   İtfaiye Kamyonu Bulmacası

   İtfaiye Kamyonu Bulmacası oyununda mause ile arabaları ve kamyonları hareket ettirerek itfaiye aracını park yerinden ayrılmasını sağlamalısınız. Her seviyede daha da zorlaşıyor, ama mantıklı düşünme ile tüm bölümleri geçebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 1 Ay önce

  • Bıçak Fırtınası Bıçak Fırtınası
   Bıçak Fırtınası

   Bıçak Fırtınası oyununda mause ile 3 farklı oyun modundan tek veya 2 oyuncu ile oynayabilirsiniz. Klasik modda, tüm bıçaklar döner bir masaya veya meyvelere başarıyla atmanız gerekir. Bıçaklar birbirlerine çarpmamalı yoksa yeniden başlamak zorunda kalırısnız. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 3 Hatfa önce

  • Kafatası Avcısı Kafatası Avcısı
   Kafatası Avcısı

   Kafatası Avcısı oyununda mause ile bir kafatası ile karşımıza çıkan birbirinden farklı engellerin arasından yolumuza devam ederek yüksek skorlar elde etmeye çalışıyoruz. Oyunda bir kafatasını kontrol ediyor, bu kafatası ile yolumuza çıkan engellerden kaçmaya çalışıyoruz. Bu engellerden bazıları kafatası oluyor. Bu kafatasları biz onlara çarpmadığımız sürede ileri doğru hareket ediyor ve yine bize çarparsa oyunun başına dönmek zorunda kalıyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Ay önce

  • Ekstrem Atv Yarışı Ekstrem Atv Yarışı
   Ekstrem Atv Yarışı

   Ekstrem Atv Yarışı oyununda yön tuşları ile birbirinden farklı atvler kullanarak rakiplerimiz ile yarışlar yapmalısınız. Seçtiğimiz atv ile karşımıza çıkan parkurlarda yarış yapıyoruz. Parkurda bulunan engelleri de dikkatli bir şekilde aşarak yarışları birinci olarak tamamlamaya çalışıyoruz. Birinci olarak tanımladığımız her yarış ile birlikte bir miktar da para kazanıyoruz. Kazandığımız paralar ile yeni bir atv satın alarak yarış yapmaya devam ediyoruz. İyi eğlenceler..

   Motor Oyunları 4 Gün önce

  • Hayvan Çizgileri Hayvan Çizgileri
   Hayvan Çizgileri

   Hayvan Çizgileri oyununda mause ile sevimli hayvanların bir araya getirilmesi gerekiyor. Aralarına bir bağlantı çizgisi çizin ve her seviyeyi tamamlamak için tüm alanları doldurmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 2 Ay önce

  • Altıgen Bulmaca Altıgen Bulmaca
   Altıgen Bulmaca

   Altıgen Bulmaca oyununda mause ile mümkün olduğunca altıgenlerden oluşan tahtaları yok ederek en yüksek puan kazanmaya çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 2 Hatfa önce

  • Balık Tutmaca Balık Tutmaca
   Balık Tutmaca

   Balık Tutmaca oyununda mause ile ister kayıkta isterseniz suyun kenarında oltanızla balıkları tutarak yukarı çekmelisiniz. Balık dışındaki diğer deniz canlıları av olmayabilirler. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 4 Hatfa önce

  • Samurai Warriors Samurai Warriors
   Samurai Warriors

   Samurai Warriors oyununda platfomda ilerlerken sana saldıran herkesi etkisiz hale getirmeye çalışın. Yön tuşları ile yönlendirin. Saldırı için, Z yumruk, X tekme tuşlarını kullan. Savunma için ise C tuşunu kullan. İyi eğlenceler..

   Dövüş Oyunları 2 Ay önce