Popüler Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  Popüler Oyunlar

  • Tank Birlikleri Tank Birlikleri
   Tank Birlikleri

   Tank Birlikleri oyununda birliklerinizle beraber düşman tanklarını etkisiz hale getirmek için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Bazı cephelerde düşman tankları sizden sayıca daha fazla olacak fakat elinzden geleni yapmalı ve düşmanı bu cephelerde de yenmeye çalışmalısınız. Mause yardımı ile bütün tankları yenmeye çalışın. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 3 Dakika önce

  • Taktik Savaşı Taktik Savaşı
   Taktik Savaşı

   "Play single player" ile oyuna başlıyor

   Savas Oyunları 2047 Yil önce

  • Sonsuz Göl Macerası Sonsuz Göl Macerası
   Sonsuz Göl Macerası

   Sonsuz Göl Macerası oyununda karakterinizin kontrolünü mause yardımı ile sağlarken karşınıza çıkacak engelleri aşarak ve aynı zamanda bonus altınları toplayarak ilerlemeniz gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 21 Saat önce

  • Merge.io Merge.io
   Merge.io

   Merge.io oyununda aynı renkteki rakamları birleştirerek onları yok edip puanları toplamalısınız. Hareket sayınız bitene kadar aynı renkteki rakamları birleştirmeye devam etmelisiniz. Mause yardımı ile aynı renkteki ne kadar fazla sayıda rakamı tek seferde birleştirirseniz o kadar fazla puan alırsınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Gün önce

  • Süper Dogy Süper Dogy
   Süper Dogy

   Yön tuşları ile hareket et. S tuşu ile süper güçü kullan ve en çok puanı sen topla.

   Kız oyunları 2047 Yil önce

  • Doom 3d Doom 3d
   Doom 3d

   Doom 3d oyununda yaratıklara karşı savaşmaya, tehlikeli görevlere katımaya hazır olun. Yön tuşları ile ilerleyin. Z tuşu ile ateş edin. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 2 Hatfa önce

  • İstilacı Zombiler İstilacı Zombiler
   İstilacı Zombiler

   İstilacı Zombiler oyununda topraklarımıza gelen zombileri etkisiz hale getirmeliyiz. Mause yardımı ile oynayabilir ve kullandığınız karakteri kontrol ederek zombileri etkisiz getirmeye çalışabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 23 Saat önce

  • Yağmur Damlaları Yağmur Damlaları
   Yağmur Damlaları

   Yağmur Damlaları oyununda gökyüzünden düşen yağmur damlalarını yere değmeden önce şemsiyeniz ile toplamaya çalışın. Ne kadar fazla miktarda yağmur damlası toplarsanız fazla puana sahip olursunuz. Yön tuşları ve boşluk tuşu ile kontrol ettiğimmiz karakterimizle yapmamız gereken yağmur damlalarını toplamak. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 3 Hatfa önce

  • Deniz Kızı Doğum Günü Deniz Kızı Doğum Günü
   Deniz Kızı Doğum Günü

   Deniz Kızı Doğum Günü oyunumuzda prenseslerimiz deniz kızının yeni yaş gününü kutlamaya gidiyorlar. Onları kutlama için hazırlamalı ve parti havasına sokmalısınız. Mause kullanarak dilediğiniz gibi giydirerek kızlarımızı hazırlayabilirsiniz. İyi eğlenceler...

   Kız oyunları 2 Gün önce

  • Uzay Uçuşları Uzay Uçuşları
   Uzay Uçuşları

   Uzay Uçuşları oyununda uzay gemisini mause yardımı ile kontrol ediyoruz. Oyuna ilk başladığınızda oyun sizi yönlendiriyor. Bu sayede oyunu kısa sürede öğrenebilirsiniz. Oyunu başlatın uzay gemisine atlayın ve oyunun sizden istediği noktalara uzay gemilerini başarılı bir şekilde götürün. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 5 Ay önce

  • Hayvanlar Kafa Topu Hayvanlar Kafa Topu
   Hayvanlar Kafa Topu

   Hayvanlar Kafa Topu oyununda futbolcunuzu yön tuşları ile kontrol ederken boşluk tuşu ile şut çekeceksiniz. İlk maçlarınızdaki rakipleriniz zayıf hayvanlar olacak fakat ilerki maçlarda güçlü hayvanlar ile karşılaşacaksınız. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 2 Gün önce

  • Kahramanların Hikayesi Kahramanların Hikayesi
   Kahramanların Hikayesi

   Kahramanların Hikayesi oyununda bir karakter seçerek ok işaretlerini takip edip oyunu kısa bir sürede öğrenin. Saldırı yapmak için alt bölümde yer almakta olan kılıcı yeşil bölgeye getirmelisiniz. Oyunu mause ile oynayın. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 1 Hatfa önce

  • Süper Kahraman Elbise Dolabı Süper Kahraman Elbise Dolabı
   Süper Kahraman Elbise Dolabı

   Süper Kahraman Elbise Dolabı oyunumuzda elbiseleri ile dolu olan dolaptan istediğiniz kahramanın elbiselerinden birini seçerek kızımızın üzerine giydirerek onu hazır hale getirebilirsiniz. Oyunu mause ile oynayın. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Gün önce

  • Battleboats.io Battleboats.io
   Battleboats.io

   Battleboats.io oyununda herkes bir bota sahip ve bu botları geliştirmeye çalışıyor. Savaşmak için tasarlanan bu savaş botlarını geliştirerek düşmanınıza karşı üstünlük sağlamaya çalışmanız gerekiyor. Eğer yeterince envanter toplarsanız geminizi geliştirebilir düşman gemilerini etkisiz hale getirebilirsiniz. Oyunu W,A,S,D tuşları ve Q tuşu ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 5 Gün önce

  • Barbara Makyaj zamanı Barbara Makyaj zamanı
   Barbara Makyaj zamanı

   Barbara Makyaj zamanı oyunumuzda güzel kızımız barbara'nın makyajını yapmasına  yardımcı olmalısınız. Mause kullanarak dilediğiniz makyajı yaparak barbara'yı hazır hale getirerek oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

   Makyaj Oyunları 2 Gün önce

  • Koş Robot Koş Koş Robot Koş
   Koş Robot Koş

   Koş Robot Koş oyununda koşmakta olan robotu yön tuşlarını kullanarak yönlendirmeniz gerekiyor. Robot ile beraber koşarken karşılaşacağınız engeller sizin koşmanızı durdurmaya çalışacak. Fakat sizin bu engelleri aşmanız bonus puanları toplayarak koşmaya devam etmeniz gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 2 Hatfa önce

  • Gelişmiş Robotlar Gelişmiş Robotlar
   Gelişmiş Robotlar

   Gelişmiş Robotlar oyununda düşman robotlarına karşı savaşacaksınız. Yön tuşlarını kullanarak robotunuzu kontrol edin ve boşluk tuşu ile saldırın. Dikkatli bir şekilde nişan almalı ve ateş etmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 4 Hatfa önce

  • Sevimli Kurbağa Sevimli Kurbağa
   Sevimli Kurbağa

   Sevimli Kurbağa oyununda sevimli kurbağa ile maceraya başlayabilir, ormanın derinliklerine doğru gidebilirsiniz. Yön tuşları ile karbağayı yönlendirin. Boşluk tuşu ile kurbağayı zıplatın. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 1 Ay önce

  • Krallıkta Mini Golf Krallıkta Mini Golf
   Krallıkta Mini Golf

   Krallıkta Mini Golf oyununda amacımız, bize verilen top adedince atış yaparak topu deliğe sokmaktır. Oyunun ilerleyen bölümlerinde çok sayıda tuzak ve göller vardır. Bunlardan kurtulmak için topu duvarlara çarptırarak sonuca ulaşmaya çalışın. Hamlelerinizi yaparken topun hızını mause ile ayarlamalısınız. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 4 Ay önce

  • Okyanus Yengeci Okyanus Yengeci
   Okyanus Yengeci

   Okyanus Yengeci oyununda sevimli dostumuza yardım etmemiz gerekiyor. Okyanus yengecinin arkadaşı insanların balık yakalamak için kurduğu bir ağa yakalandı ve kurtulamıyor. Minik dostunu yengeç kurtarabilir, mause yardımı ile yengeç’in minik dostunu kurtarmanız gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 3 Ay önce

  • Andy İle Golf Andy İle Golf
   Andy İle Golf

   Andy İle Golf oyununda mause yardımı ile topa vuracak mümkün olduğunca az sayıda atış yaparak topu deliğe sokmaya çalışacağız. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 3 Ay önce

  • Trafik Işıkları Trafik Işıkları
   Trafik Işıkları

   Trafik Işıkları oyununda göreviniz trafiğin düzgün bir şekilde akışını sağlamak. Yani bir nevi trafik polisi olarak görev yapıyorsunuz. Mause yardımı ile trafik ışıklarını yönlendirirken araçların durduğundan emin olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 2 Hatfa önce

  • Sevimli Objeler Sevimli Objeler
   Sevimli Objeler

   Sevimli Objeler oyununda yapmanız gereken size verilen objeleri üst üstte dizmek olacak. Mause ile ne kadar fazla sayıda objeyi üst üste dizerseniz o kadar fazla puan kazanır, seviyeleri atlarsınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 4 Hatfa önce

  • Mızrak Atma Mızrak Atma
   Mızrak Atma

   Mızrak Atma oyununda karakterimizin elindeki mızrağı 3 hak ile en uzağa atmasına yardımcı olmalısınız. Mause yardımı ile ayarlayabilir ve çizgiyi geçmeden atışınızı yapabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 2 Hatfa önce

  • Dev Baloncuk Dev Baloncuk
   Dev Baloncuk

   Dev Baloncuk oyununda dev bir baloncuğun içerisindeki karakterinizi mause yardımı ile kontrol edeceksiniz. Baloncuğun içerisinde altınlar var ve sizin göreviniz bu altınları birer birer toplamak. Dikkatli bir şekilde bir rota çizerek altınların hepsini toplamaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 4 Hatfa önce

  • Süper Mundo Süper Mundo
   Süper Mundo

   Süper Mundo oyununda cehennemden gelerek dünyayı istila eden şeytanlara ve goblinlere karşı savaşacağız. Süper mundonun özel yetenekleri bulunuyor. Bu özel yetenekleri doğru zamanlarda kullanarak şeytanları yok etmelisiniz. Oyunu yön tuşları ile oynayın. İyi eğlencelerr..

   Macera Oyunları 2 Hatfa önce

  • Orkio Orkio
   Orkio

   Orkio oyununda ormandaki karakterimizin büyülü güçlerini kullanarak ona saldırıtan yaratıklara karşı mücadele etmesini sağlamalısınız. Mause kullanarak gelen yaratıklara tıklayarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

   Beceri Oyunları 2 Ay önce

  • Su Altı Topları Su Altı Topları
   Su Altı Topları

   Su Altı Topları oyununda aynı renk topları yan yana getirmeye çalışıyoruz. En az üç aynı renk topu yanyana getirip patlatarak puan kazanıyoruz. Ne kadar fazla aynı renk topu bir araya getirip patlatırsak bizim için iyi olur. Mause yardımı ile topları patlatabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 9 Ay önce

  • Yoldaki Kahraman Yoldaki Kahraman
   Yoldaki Kahraman

   Yoldaki Kahraman oyununda ormanın derinliklerine doğru ilerleyecek düşmanlarla çarpışacaksınız. Ormanın içerisine doğru gittikçe size saldıracak olan düşmanların sayısı artacak. Bu yüzden ilerlerken son derece dikkatli olmanız gerekiyor. Özellikle bir anda beliren okçulara karşı çok dikkat edin. Oyunu mause yardımı ile oynayın. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 2 Hatfa önce

  • Hızlı Vites Değiştirme Hızlı Vites Değiştirme
   Hızlı Vites Değiştirme

   Hızlı Vites Değiştirme oyununda aracınızı kontrol ederek hızlı bir şekilde hızlanmalı ve güçlü refkleslerinizi kullanarak ilerlemelisiniz. Bölümleri tamamlayarak en iyi sürücü olduğunuzu kanıtlamalısınız. Oyunu yön tuşları boşluk tuşu ve mause yardımı ile oynayın. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 2 Hatfa önce

  • Cararena.ıo Cararena.ıo
   Cararena.ıo

   Cararena.ıo oyununda göreviniz araba ile suratları toplayarak puan kazanmak ve seviyenizi yükseltmek olacak. Mause yardımı ile suratları toplayın ve engellere takılmadan seviyenizi yükseltin. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 3 Hatfa önce

  • Kahramanın Dönüşü Kahramanın Dönüşü
   Kahramanın Dönüşü

   Kahramanın Dönüşü oyununda çok tehlikeli bölgelerden geçecek oldukça tehlikeli yaratıklar ile savaşacaksınız. Kahramanımızı yön tuşları ile kontrol ediyor, mause ile nişan alıp alev silahı ile atış yapıyorsunuz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 6 Ay önce

  • Tetro Klasik Tetro Klasik
   Tetro Klasik

   Tetro Klasik oyununda tetris’e çok benzeyen bir oyun sizlerle. Yön tuşlarını kullanarak blokları kontrol edin, aynı renkleri bir araya getirerek onları yok edin. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Meyveleri Parçala 3 Meyveleri Parçala 3
   Meyveleri Parçala 3

   Meyveleri Parçala 3 oyununda sivri kalemleri fırlatarak meyveler parçalamanız gerekiyor. Bazı meyveler tek atışta bazırları birden fazla atışta parçalanıyor. Özellikle oyunun ilerki seviyelerindeki meyveler son derece zor parçalanıcak mause yardımı ile bütün meyveleri parçalayın. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 2 Hatfa önce

  • Hareketli Zemin Hareketli Zemin
   Hareketli Zemin

   Hareketli Zemin oyununda yön tuşlarını kullanarak ninjanızı kontrol etmeniz gerekiyor. Fakat hareketli zeminde ninjanızı kontrol edebilmeniz çok güç olacak. Çünkü çok sayıda taş ve kayalar üzerinize geliyor olacak. Onlara karşı dikkatli olmalı ve kurtulmaya çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 3 Hatfa önce

  • Bal Avcısı Ayı Bal Avcısı Ayı
   Bal Avcısı Ayı

   Bal Avcısı Ayı oyununda mause kullanara ayının elindeki mekanizmayı kullanmalı ve yükseklere çıkarak balları toplamalısınız. Fakat arı ballarına ve diğer hayvanlara yakalanmamasını sağlamalısınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 8 Ay önce

  • İlk Okul Günü İlk Okul Günü
   İlk Okul Günü

   İlk okul günü olan tatlı kızımızın biraz desteğe ihtiyacı var. Mouse'unuzu kullanarak tatlı kızımızı giydirmeli ve onu okula gitmesi için hazır hale getirmelisiniz. İyi Eğlenceler...

   Macera Oyunları 6 Gün önce

  • Beyzbol Palyanço Avı Beyzbol Palyanço Avı
   Beyzbol Palyanço Avı

   Beyzbol Palyanço Avı oyununda mause yardımı ile topları palyançıların üzerine fırlatın ve onları vurun , hepsini vurabilirseniz yeni bölümlere geçebiliyorsunuz. Yeni bölümlere geçtikçe işiniz daha da zorlaşacaktır. Bu sefer düzenekleri kullanarak onları vurmaya başlayacaksınız. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 6 Ay önce

  • Hayvan Kafalarını Birleştir Hayvan Kafalarını Birleştir
   Hayvan Kafalarını Birleştir

   Hayvan Kafalarını Birleştir oyununda çok dikkatli olmanız gerekiyor. Çok sayıda peluş hayvan kafası bulunuyor. Bu kafaları mause ile yanyana getirmeli ve yok etmelisiniz. Sadece yanyana geldiklerinde yok oluyorlar. Bu yüzden onları sağ alttan karıştırarak yanyana getirin. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 6 Ay önce

  • Yıldız Toplayıcısı Yıldız Toplayıcısı
   Yıldız Toplayıcısı

   Yıldız Toplayıcısı oyununda sürekli olarak ilerlemekte olan bir kareyi mause yardımı ile yönlendireceksiniz. Yönlendirme sırasında aynı zamanda karş şınıza çıkacak olan yıldızları toplamalı ve bitiş noktasına ulaşmalısınız. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 1 Ay önce