Popüler Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  Popüler Oyunlar

  • Taktik Savaşı Taktik Savaşı
   Taktik Savaşı

   "Play single player" ile oyuna başlıyor

   Savas Oyunları 2047 Yil önce

  • Zorb.io Zorb.io
   Zorb.io

   Zorb.io oyununda amacınız kontrol etmekte olduğunuz topu olabildiğince büyütmelisiniz. Mause yardımı ile topu büyütmek için çevreye dağılmış bir şekilde olan minik yemleri toplamanız gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 1 Gün önce

  • Yeşil Troll Boksu Yeşil Troll Boksu
   Yeşil Troll Boksu

   Yeşil Troll Boksu oyununda yeşil troll yaratıklarını kontrol edecek, bu yaratıkların birbiryle boks musabakasına katılacağız. Yön tuşlarını kullanarak trolleri kontrol edecek, rakip troll boksörlerini yenmeye çalışacağız. İyi eğlenceler..

   Dövüş Oyunları 2 Hatfa önce

  • Pair of Squares Pair of Squares
   Pair of Squares

   Pair of Squares oyununda amacımız minik kare parçalarını yanyan yerleştirerek onları yok etmek. Kare parçalarının her birinin kendi rengi var. Sadece aynı renkteki kareleri yanyana getirdiğimizde yok olurlar. Mause yardımı ile üç tane aynı renkteki kare parçasını bir araya getirin ve yok edin. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Ay önce

  • Buz Motorcu Buz Motorcu
   Buz Motorcu

   Buz Motorcu oyununda buzullarda dağ motosikleti sürmeye çalışacağız. Yön tuşlarını kullanarsk oldukça zorlu bir sürüş sizleri bekliyor. Bakalım buzullarda nasıl motosiklet süreceksiniz. İyi eğlenceler..

   Motor Oyunları 1 Gün önce

  • Kolej Kızı Makyaj Kolej Kızı Makyaj
   Kolej Kızı Makyaj

   Kolej Kızı Makyaj oyunumuzda güzel kızımza makyaj yapın ve dilediğiniz gibi giydirin ve süsleyin. Mause yardımı ile güzel kolejli kızımıza yardımcı olamalısınız. İyi eğlenceler.

   Makyaj Oyunları 2 Hatfa önce

  • Süper Dogy Süper Dogy
   Süper Dogy

   Yön tuşları ile hareket et. S tuşu ile süper güçü kullan ve en çok puanı sen topla.

   Kız oyunları 2047 Yil önce

  • Eliza ve Choli Futbol Eliza ve Choli Futbol
   Eliza ve Choli Futbol

   Eliza ve Choli Futbol oyunumuzda Elize ve Choli'nin kayıp olan futbol toplarını bulmalarına yardımcı olmalıyız. Mause kullanarak kayıp olan bütün futbol toplarını bulmaya çalışarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler...

   Kız oyunları 1 Gün önce

  • FacePunch.io FacePunch.io
   FacePunch.io

   FacePunch.io oyununda herkesin kendisine ait bir boksörü bulunuyor. Bu boksörleri mause yardımı ile rakip boksörleri döverek ortadan kaldırmaya çalışıyor. Yendiğiniz her boksör size ekstra puan kazandırıyor. İyi eğlenceler..

   Dövüş Oyunları 1 Ay önce

  • Uzay Arabası 3d Uzay Arabası 3d
   Uzay Arabası 3d

   Uzay Arabası 3d oyununda uzaya inşa edilen gelişmiş pistte uzay arabası ile ilerlemeye çalışacağız. Uzay yolu parkuru engellerle dolu ve sizde bu engelleri aşarak yarışmalısınız. Yön tuşları ile uzay aracını kullanın. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 3 Gün önce

  • Basket Monsterz Basket Monsterz
   Basket Monsterz

   Basket Monsterz oyununda oyundaki basketciler normal basketciler değil timsahlar, palyançolar ve çok daha farklı karakterler basketci olarak oyun oynanmakta. Mause ile basket topunu patoya atabilirsiniz.. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 2 Ay önce

  • Kalkanlı Savaşçı Kalkanlı Savaşçı
   Kalkanlı Savaşçı

   Kalkanlı Savaşçı oyununda dev bir kalkanı ve çeşitli silahları bulunan savaşçıyı kontrol ediyoruz. Saldırı ve savunma yapmak için mause kullanacaksınız. Dev düşman orduları ile savaşmaya hazır olun. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 2 Hatfa önce

  • Pymp Beceri Pymp Beceri
   Pymp Beceri

   Pymp Beceri oyununda hedefimiz karelere çarpmadan ilerlemek. Bunun için hızlı bir şekilde ilerlerken son derece dikkatli olmalıyız. Yön tuşlarını kullanarak daireyi kontrol ediyor ve üçgenleri toplayarak karelerden uzak durmaya çalışıyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 4 Hatfa önce

  • Sevimli Örümcek Giydir Sevimli Örümcek Giydir
   Sevimli Örümcek Giydir

   Sevimli Örümcek Giydir oyunumuzda sevimli örümceği mause yardımı ile dilediğiniz şekilde giydirmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Ay önce

  • Puzzle Okyanusu Puzzle Okyanusu
   Puzzle Okyanusu

   Puzzle Okyanusu oyununda amacınız aynı parçaları biraraya getirerek yok olmalarını sağlamak ve puanları toplamak olacak. Yön tuşları ile bütün puzzle parçalarını patlatın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Ay önce

  • Noel Baba Kay Kay Noel Baba Kay Kay
   Noel Baba Kay Kay

   Noel Baba Kay Kay oyununda noel babaya engelli bölgede kaymasında yardımcı olacaksınız. Sivri kazıklar, alevler ve zaman zaman noel baba kardan adamlar ile karşılaşacak mause yardımı ile noel babayı zıplatın ve onu engellerden koruyun. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 4 Gün önce

  • Bomber Man Bomber Man
   Bomber Man

   Bomber Man oyununda yön tuşları ve boşluk tuşu ile bombacı çocuğu kontrol edecek ve bombalar yerleştirerek kendi yolumuzu açmaya çalışacağız. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 2 Hatfa önce

  • Hostes Nina Hostes Nina
   Hostes Nina

   Hostes Nina oyunumuzda minik kızlarımız sevgili Nina ile uçağa girecek ve ilk olarak uçağın tasarımı yapacaksınız. Mause yardımı ile hostes Ninayı giydirecek ve makyajını yapacaksınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 6 Gün önce

  • DinoMelt DinoMelt
   DinoMelt

   DinoMelt oyununda yavru dinazor tek başına ve ne yapacağını bilmiyor ve yolunu kaybetmiş durumda. Yön tuşlarını kullanarak yavru dinazora yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 1 Ay önce

  • Bad Girl Giydirme Bad Girl Giydirme
   Bad Girl Giydirme

   Bad Girl Giydirme oyunumuzda kızları bad girl tarzında giydirmeli ve onları en güzel şekilde hazırlamalısınız. Mause yardımı ile güzel bir şekilde giydirmeyi başaramaz ve onları mutlu edemezseniz sevgili kızlar çok üzülür. Bu yüzden onları giydirirken çok titiz davranmanız gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 3 Ay önce

  • Uzay Uçuşları Uzay Uçuşları
   Uzay Uçuşları

   Uzay Uçuşları oyununda uzay gemisini mause yardımı ile kontrol ediyoruz. Oyuna ilk başladığınızda oyun sizi yönlendiriyor. Bu sayede oyunu kısa sürede öğrenebilirsiniz. Oyunu başlatın uzay gemisine atlayın ve oyunun sizden istediği noktalara uzay gemilerini başarılı bir şekilde götürün. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 12 Ay önce

  • Mad Max Arabaları Mad Max Arabaları
   Mad Max Arabaları

   Mad Max Arabaları oyununda savaş arabalarından oluşan turnuva da yarışacaksınız. Bu arabalar savaşmak üzeri tasarlandı, özel silahları ve zırhları bulunmakta. Sizde bu arabalardan bir tanesine binecek Yön tuşları ile yarışmaya çalışacaksınız. Boşluk tuşu ile fren yapın. X tuşu ile nitro kullanın. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 6 Gün önce

  • Cosmic Explorer Cosmic Explorer
   Cosmic Explorer

   Cosmic Explorer oyununda amacınız minik mavi elmasları toplamak olacak. Elmasları bulmak oldukça güç sevimli yeşil uzaylı ile beraber bu elmasları arayıp bulmalısınız. Bakalım kaç adet mavi elmas bulmayı başaracaksınız. Sevimli yeşil yaratığı W,A,S,D tuşu ile yönlendirip bütün elmesları bulmalısınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Ay önce

  • Block Spot Block Spot
   Block Spot

   Block Spot oyununda amacınız kutucukları boşluklara yerleştirmek olacak. Doğru kutucukları doğru yerlere yerleştirirseniz bölümleri geçmeye hak kazanırsınız. Mause ile kutucukları doğru şekle sokup, bölümleri geçmeye çalışın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Ay önce

  • Yurt Odası Dekorasyonu Yurt Odası Dekorasyonu
   Yurt Odası Dekorasyonu

   Yurt Odası Dekorasyonu oyunumuzda üniversite öğrencisi olan Moana ve Uğur Böceği’nin berbat durumda olan odasını öncelikle temizlemesine yardımcı olmalısınız. Sonrasında ise odanın dekorasyonunu gerçekleştirmelisiniz. Güzel kızlarımıza mause ile yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Gün önce

  • SpaceSymbols.io SpaceSymbols.io
   SpaceSymbols.io

   SpaceSymbols.io oyununda yapmanız gereken gezegenlerin hepsini toplamak. Oyundaki karakterinizi mause ile kontrol ederken çevredeki minik gezegenleri birer birer toplayacak ve büyüyeceksiniz. Eğer yeterince büyükseniz diğer oyuncuları da yiyebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 4 Ay önce

  • Kar Toplama Kar Toplama
   Kar Toplama

   Kar Toplama oyununda minik bir dostumuz ile beraber ilk düşen karları toplayacağız. Mause kullanarak minik dostumuzu yönlendirin ve kar taneleri yere düşmeden önce onları havada yakalayın. Ne kadar çok kar toplarsanız o kadar fazla puana sahip olacaksınız. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 2 Hatfa önce

  • Catty Noir Gerçek Makyaj Catty Noir Gerçek Makyaj
   Catty Noir Gerçek Makyaj

   Catty Noir Gerçek Makyaj oyunumuzda Catty Noir’e gerçek makyaj yapın, mause yardımı ile giydirin ve süsleyin. İyi eğlenceler.

   Makyaj Oyunları 3 Hatfa önce

  • Gladyatör Arenası Gladyatör Arenası
   Gladyatör Arenası

   Gladyatör Arenası oyununda gladyatörlerin savaştırıldığı ve insanların bu ölümle sonuçlanan savaşları izlediği arenaya çıkacak ve savaşacaksınız. Oyuna başlamadan önce arena savaşlarında kullanmak üzere bir gladyatör belirleyeceksiniz. W,A,S,D tuşları ile ilerleyin. J,K,L tuşu ile de arenaya çıkarak canınız pahasına savaşacaksınız. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 2 Gün önce

  • Gwen Rüya Araba Dizaynı Gwen Rüya Araba Dizaynı
   Gwen Rüya Araba Dizaynı

   Gwen Rüya Araba Dizaynı oyunumuzda güzel kızımız Gwen'in arabasını temizleyerek ona rüyalarındaki gibi bir araba dekorasyonu yaparak yardımcı olmalısınız. Mause kullanarak istediğiniz gibi aracı dizayn edebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 6 Gün önce

  • Yumrukçu Yumrukçu
   Yumrukçu

   Yumrukçu oyuununda dövüşçü karakterimizi yön tuşları ile kontrol ederek saldıraya geçireceksiniz. Dövüşçüler size yaklaştıkça sizler geldikleri yönden onlara yumruklar ve tekmeler savuracaksınız. İyi eğlenceler..

   Dövüş Oyunları 1 Hatfa önce

  • Zombi Basketi Zombi Basketi
   Zombi Basketi

   Zombi Basketi oyununda zombiler ve yaratıklar ile birlikte basketbol oynamaya hazır mısınız? Oyunda kendi oyuncunuzu seçip oyuna başlayın ve mause yardımı ile rakibinizden daha fazla sayı atmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 4 Hatfa önce

  • Uçan Yılan Uçan Yılan
   Uçan Yılan

   Uçan Yılan oyununda yeşil renkte dev bir yılanı kontrol ediyoruz. W,A,S,D tuşunu kullanarak yılan ile hedefimizdeki meyvelere giderek oradaki meyveleri yemelisiniz. Yemek yedikçe yılanımızın büyüdüğünü göreçeksiniz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 4 Hatfa önce

  • Bazukalı Avcı Bazukalı Avcı
   Bazukalı Avcı

   Bazukalı Avcı oyununda uzaylılara karşı bazukalı askeriniz ile vurmaya çalışıcaksınız. Mause ile uzaylılara nişan alın ve bazukanızı ateşleyin. Ne kadar az sayıda atış yaparak uzaylıları vurursanız o kadar fazla yıldız toplarsınız. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 3 Hatfa önce

  • Romalı Asker Romalı Asker
   Romalı Asker

   Romalı Asker oyununda bir roma askeri ile karanlık zindanlara inecek, burada altın, elmas ve sülfür arayışına gireceğiz. Fakat bu zindanlar başta iskelet savaşçılar olmakla beraber çok fazla sayıda tehlikeli yaratık tarafından korunuyor. Yön tuşları ile ilerleyin. Boşluk tuşu ile kılıcınızı kullanın. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 3 Gün önce

  • Monster High Gerçek Makyaj Monster High Gerçek Makyaj
   Monster High Gerçek Makyaj

   Monster High Gerçek Makyaj oyunumuzda monster high güzeli Draculara’ya bakım yapmalısınız. Mause yardımı ile onu güzelleştir, makyaj yap ve en güzel giysileri giydir. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 1 Hatfa önce

  • Bebek Dino Spa Salonu Bebek Dino Spa Salonu
   Bebek Dino Spa Salonu

   Bebek Dino Spa Salonu oyunumuzda bebek dinoya en güzel şekilde bakım yapın ve eskisinden daha temiz hale gelmesini sağlayın. Mause yardımı ile dinoya spa salonunda bakımı yapın ve temizleyin. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Hatfa önce

  • Gezegeni Koruma Gezegeni Koruma
   Gezegeni Koruma

   Gezegeni Koruma oyununda sevimli uzaylı ile aynı renkteki topları birleştirmeye çalışıyoruz. Mause ile aynı en az üç renkteki topu birleştirdiğimizde bu toplar kendiliğinden otomatik olarak patlatın. Dikkatli bir şekilde aynı renkteki topları birleştirmeye gayret etmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 7 Ay önce

  • Cosplay Görevi Cosplay Görevi
   Cosplay Görevi

   Cosplay Görevi oyunumuzda güzel kızlarımızın Cosplay görevlerini yapmalarına yardıcı olun. Kızlarımızı dilediğiniz gibi bir cosplay elbisesi ve aksesuarları ile giydirerek hazırlayabilirsiniz. Bunun için mause kullanarak seçim yapmalısınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 5 Gün önce

  • Marvel Taktikleri Marvel Taktikleri
   Marvel Taktikleri

   Marvel Taktikleri oyununda Marvel Avengers karakterlerinin hepsini kullanacak, bu savaşçılar ile birlikte düşman birliklerini yok etmeye çalışacağız. Mause ile sağ tarafta düşman birlikleri sürekli bir şekilde gelecek onları etkisiz hale getirin. İyi eğlenceler..

   Çizgi Film Oyunları 1 Ay önce