Popüler Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  Popüler Oyunlar

  • Taktik Savaşı Taktik Savaşı
   Taktik Savaşı

   "Play single player" ile oyuna başlıyor

   Savas Oyunları 2048 Yil önce

  • Saldırı Uçakları Saldırı Uçakları
   Saldırı Uçakları

   Saldırı Uçakları oyununda size verilen uçak ile hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz. Yön tuşları ile uçağınızı kontrol ederken bir yandan da karşıdan gelen uçaklardan manevra yaparak kurtulmaya çalışacaksınız. Karşıdan gelen uçaklar size çarpmak için geliyorlar dikkatli olun. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 20 Saat önce

  • Böcek Avcıları Böcek Avcıları
   Böcek Avcıları

   Böcek Avcıları oyununda robot orduları oluşturacak ve çok uzaklardan gelen ve sizi yok etmek isteyen böceklere karşı savunma hatları oluşturacaksınız. Böcekler kalabalık bir şekilde size ve robotlarınıza saldıracaklar, mause yardımı ile onlara karşı savaşmalısınız. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 3 Gün önce

  • Deniz Kedisi Deniz Kedisi
   Deniz Kedisi

   Deniz Kedisi oyunumuzda denizde yaşamakta olan bir yavru kediciğin giyinmesine yardım edeceksiniz. Bu kedicik kendi dış görünüşünde bazı değişiklikler yapmak istiyor. Mause ile değişiklikler konusunda kediciğe yardımcı olabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 5 Gün önce

  • İskelet Askerler 3d İskelet Askerler 3d
   İskelet Askerler 3d

   İskelet Askerler 3d oyununda kapılarından geçerek dünyamıza gelen iskelet savaşçılara karşı savaşacağız. Bu iskelet askerler karanlık lordlar tarafından dünyamıza gönderiliyor. Bizler dünyayı bu karanlık güçlerin saldırısından korumalı, portal kapılarını yok ederek onların gelişini engellemeliyiz. W,A,S,D tuşları ile ilerleyin. Mause ile saldırın. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 4 Gün önce

  • Süper Dogy Süper Dogy
   Süper Dogy

   Yön tuşları ile hareket et. S tuşu ile süper güçü kullan ve en çok puanı sen topla.

   Kız oyunları 2048 Yil önce

  • Pony ile Balon Patlatma Pony ile Balon Patlatma
   Pony ile Balon Patlatma

   Pony ile Balon Patlatma oyunumuzda minik dostumuz pony ile beraber aynı renkteki balonları vurmaya çalışacağız. Balonları patlatmak için mause kullanın. İyi eğlenceler..

   Çocuk Oyunları 1 Hatfa önce

  • Yukarı Tırmanış Yukarı Tırmanış
   Yukarı Tırmanış

   Yukarı Tırmanış oyununda yatay bir plak üzerinde bulunan daireyi düşürmeden yukarıya doğru tırmandırmanız gerekiyor.Yön tuşlarını kullanarak daire ile yukarı doğru tırmanırken yol üzerinden boşluklar göreceksiniz. Eğer bu boşluklardan daireniz düşerse oyuna yeniden başlamak durumunda kalırsınız. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 2 Gün önce

  • Kar Motoru Yarışı Kar Motoru Yarışı
   Kar Motoru Yarışı

   Kar Motoru Yarışı oyununda karın üzerinde gitmek için tasarlanan, üzerlerinde motosiklet motoru bulunan araçların yarışına katılacaksınız. Yön tuşları ile katılacağımız yarışlarda herkezi geçip yarışı birinci bitirmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Motor Oyunları 4 Gün önce

  • Geo Dash 2 Geo Dash 2
   Geo Dash 2

   Geo Dash 2 oyununda amacımız kare suratı engellere takılmadan ilerlemesini sağlamalıyız. Mause ile kare şeklindeki karakterinizi kontrol edeceksiniz ve kare suratı hiç bir engele çarpmamasını sağlayacaksınız. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 3 Hatfa önce

  • Turta Yapma Turta Yapma
   Turta Yapma

   Turta Yapma oyunumuzda sizlerle beraber lezzetli turtalar hazırlayacağız. Bunun için öncelikle turta malzemelerini yıkyayıp, doğramamız gerekiyor. Turtamızı çok sayıda malzeme ile hazırlayacağınız için bu malzemeleri doğramak biraz zaman alacak. Sabırlı bir şekilde malzemeleri doğramalı ve hazır hale getirdikten sonra turtamızı hazırlamaya başlayabilirsiniz. Bu güzel turtamızı mause ile hazırlayın. İyi eğlenceler..

   Yemek Oyunları 2 Gün önce

  • Karayip Korsanları 3d Karayip Korsanları 3d
   Karayip Korsanları 3d

   Karayip Korsanları 3d oyununda öncelikle bir korsan seçecek daha sonra sizi ve geminizi yok etmek için gelen korsanlara karşı savaş vereceksiniz. W,A,S,D tuşları ile ilerleyin. Mause ile kılıçınızla bütün korsanları öldürün. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 21 Saat önce

  • Uçan Şişman Uçan Şişman
   Uçan Şişman

   Uçan Şişman oyununda mause kullanarak şişman dostumunuzun uçmasına yardım edeceksiniz. Dostumuz oldukça şişman olduğu için belirli aralıklarla uçabiliyor. Bir kaç saniye de bir yere inip dinlenmesi gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 1 Hatfa önce

  • Topla Adam Fırlatma Topla Adam Fırlatma
   Topla Adam Fırlatma

   Topla Adam Fırlatma oyununda topun içerisine adamları doldurup daha sonra topu ateşleyeceksiniz. Mause kullanarak topu yönlendirebilir, adamları nereye göndereceğinizi seçebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 2 Hatfa önce

  • Karanlıkta Koşma Karanlıkta Koşma
   Karanlıkta Koşma

   Karanlıkta Koşma oyununda gecenin karanlığında koşmakta olan bir karakteri yön tuşları ve z tuşu ile kontrol edeceğiz. Karakteriniz oyun tarafından otomatik olarak koşturulmakta olacak. Sizin yapmanız gereken karşınıza engel çıkıtında yukarı ok tuşuna basarak onu zıplatmak olacak, eğer aşamayacağız bir engel geldiyse Z tuşuna basarak alt taraftan geçmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 1 Hatfa önce

  • Altıncı Korsan Altıncı Korsan
   Altıncı Korsan

   Altıncı Korsan oyununda eski altın ve değerli taşların madenlerine girecek ve altın ve değerli taşları arayacağız. Mause ya da yön tuşları ile değerli taşları toplamalısnız. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 2 Gün önce

  • Pair of Squares Pair of Squares
   Pair of Squares

   Pair of Squares oyununda amacımız minik kare parçalarını yanyan yerleştirerek onları yok etmek. Kare parçalarının her birinin kendi rengi var. Sadece aynı renkteki kareleri yanyana getirdiğimizde yok olurlar. Mause yardımı ile üç tane aynı renkteki kare parçasını bir araya getirin ve yok edin. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 9 Ay önce

  • Prensesler Diva Şarkıcılar Prensesler Diva Şarkıcılar
   Prensesler Diva Şarkıcılar

   Prensesler Diva Şarkıcılar oyunumuzda Pop, Jazz ve operanın en güzel şarkıcıları Ariel, Tiana ve Belle sahneye hazırlanmak için onlara yardım etmelisiniz. Pop müzik performansı için Ariel’i, Opera restali için Belle’yi, Jazz solusu için Tianayı müzik tarzlarına en uygun stillerde giydirin, mause ile sahnelerin en güzel divalarını en güzel şekilde hazır hale getirin. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 21 Saat önce

  • Tanque Sports 3d Tanque Sports 3d
   Tanque Sports 3d

   Tanque Sports 3d oyununda bir birinden farklı spor dallarında yarışacaksınız. Hepsinde de amacınız aynı, oyunu kazanan taraf olmak olacak. Bu yüzden oyunu oynarken dikkatli hareket etmeli, mause kullanarak rakip oyuncuyu yenmeye gayret etmelisiniz. W,A,S,D tuşları ile hangi oyunu oynamak istiyorsanız arabayı oraya götürün. Boşluk tuşuna basıp oyuna başlayın. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 3 Ay önce

  • Booms.io Booms.io
   Booms.io

   Booms.io oyununda her oyunucunun kendisine ait bir karakteri bulunuyor. Bu karakteri mause yardımı ile yönetiyor ve bir yandan da çevredeki bonusları topluyoruz. Oyunda karekterin topuz’u ile rakip oyuncuları etkisiz hale getirmeye çalışıyorsunuz. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 1 Hatfa önce

  • Uzay Uçuşları Uzay Uçuşları
   Uzay Uçuşları

   Uzay Uçuşları oyununda uzay gemisini mause yardımı ile kontrol ediyoruz. Oyuna ilk başladığınızda oyun sizi yönlendiriyor. Bu sayede oyunu kısa sürede öğrenebilirsiniz. Oyunu başlatın uzay gemisine atlayın ve oyunun sizden istediği noktalara uzay gemilerini başarılı bir şekilde götürün. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 1 Yil önce

  • Neon Basketbol Topu Neon Basketbol Topu
   Neon Basketbol Topu

   Neon Basketbol Topu oyununda neonlarla yapılmış bir basketbol topunu mause yardımıyla kontrol edeceksiniz. Top yukarıdan aşağıya doğru düşerken çemberden geçirmeli, o şekilde düşüşünü sağlamalı ve en yüksek skoru elde etmelisniz. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 3 Hatfa önce

  • Yeni Flappy Yeni Flappy
   Yeni Flappy

   Yeni Flappy oyununda mause ile karakterimizi zıplatıyorsunuz fakat bu kez karakteriniz otomatik olarak sürekli karşıdan gelen engellere ateş etmekte. Engelleri parçalayarak ilerlemeye çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 4 Hatfa önce

  • Emily ile Ormanda Piknik Yapma Emily ile Ormanda Piknik Yapma
   Emily ile Ormanda Piknik Yapma

   Emily ile Ormanda Piknik Yapma oyunumuzda ormanın güzel bir bölgesine piknik yapma alanı oluşturacak ve gelen misafirlere sizden istenilen yiyecek ve içecekleri ikram etmeye çalışmalısınız. Mause yardımı ile piknik bölgesine gidip hazırlıklara başlayın. İyi eğlenceler..

   Yemek Oyunları 2 Hatfa önce

  • Disney Ponpon Kızlar Disney Ponpon Kızlar
   Disney Ponpon Kızlar

   Disney Ponpon Kızlar oyunumuzda disney’in spor takımına ponpon kız olan güzellerimizden hangisini seçerseniz onu en güzel ponpon kız olarak giydireceksiniz. Mause yardımı ile seçtiğiniz karaktere özel ponpon kız kıyafeti ve aksesuarlarını bulacağınız oyunda dilerseniz seçtiğiniz karakteri bambaşka bir stile de sokabileceksiniz. Giydirme işleminiz bittiğinde giydirdiğiniz ponpon kızı sahada görecek, dilerseniz oyunu tekrar edip tüm Disney üyelerini giydirebileceksiniz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 4 Gün önce

  • Yok Edici Tekerlek Yok Edici Tekerlek
   Yok Edici Tekerlek

   Yok Edici Tekerlek oyununda tekerlekten kaçmaya çalışan kötü adamları yok etmekle görevliyiz. Kötü adamlar tekerlekten kaçmak için elinden geldiğince hızla kaçıyorlar. Sizler de onları yakalamak için tekerleği kullanacak, ve kaçan adamları yakalamaya çalışacaksınız. Tekerleği yön tuşları ile ilerletin. Boşluk tuşu ile engellerden zıplayın. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 4 Hatfa önce

  • Su Boruları Su Boruları
   Su Boruları

   Su Boruları oyununda su borularını mause kullanarak yönlendirmelisiniz. Su borularının düzenli bir şekilde dizilmesi ve zaman bitiminden suyun düzgün bir şekilde borulardan geçebilmesi için diziliminin doğru yapılması gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Gün önce

  • Oyuncak Arabalar 3d Oyuncak Arabalar 3d
   Oyuncak Arabalar 3d

   Oyuncak Arabalar 3d oyununda yön tuşları ile oyuncak arabaların yarışına katılacaksınız. Oyuna başladığınızda yarışlarda kullanmak üzere kendinize bir oyuncak araba satın almanız gerekiyor. Sahip olduğunuz paraya göre alabildiğiniz en güzel oyuncak arabayı satın alın ve yarışlara katılarak birincilik için yarışın. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 1 Hatfa önce

  • Motorcu Çöp Adam Motorcu Çöp Adam
   Motorcu Çöp Adam

   Motorcu Çöp Adam oyununda yön tuşları ile dağ motosikletinin üzerine binmiş bir çöp adamı kontrol etmeye çalışıyoruz. Zorlu fakat bir o kadar da eğlenceli dağ yollarında puan yerine geçen dişli parçalarını toplayarak dağlık yollarda ilerlemelisiniz. İyi eğlenceler..

   Motor Oyunları 6 Gün önce

  • Block Spot Block Spot
   Block Spot

   Block Spot oyununda amacınız kutucukları boşluklara yerleştirmek olacak. Doğru kutucukları doğru yerlere yerleştirirseniz bölümleri geçmeye hak kazanırsınız. Mause ile kutucukları doğru şekle sokup, bölümleri geçmeye çalışın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 7 Ay önce

  • Swipex Swipex
   Swipex

   Swipex oyununda amacımız boş altıgenlerin içerisini doldurmak olacak. Bu altıgen sayısı ilk seviyelerde bir tane ya da bir kaç tane olacak. Mause kullanarak seviyeleri birer birer atlamaya çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Ay önce

  • Sevimli Örümcek Giydir Sevimli Örümcek Giydir
   Sevimli Örümcek Giydir

   Sevimli Örümcek Giydir oyunumuzda sevimli örümceği mause yardımı ile dilediğiniz şekilde giydirmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 6 Ay önce

  • SpaceSymbols.io SpaceSymbols.io
   SpaceSymbols.io

   SpaceSymbols.io oyununda yapmanız gereken gezegenlerin hepsini toplamak. Oyundaki karakterinizi mause ile kontrol ederken çevredeki minik gezegenleri birer birer toplayacak ve büyüyeceksiniz. Eğer yeterince büyükseniz diğer oyuncuları da yiyebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 9 Ay önce

  • Zombi Helikopteri 3d Zombi Helikopteri 3d
   Zombi Helikopteri 3d

   Zombi Helikopteri 3d oyununda mause ile taşıyıcı helikopterini kullanacağız. Görevimiz hayatta kalan insanları bulup helikopter ile kurtarmak olacak. Fakat etrafta çok fazla sayıda zombi bulunuyor. Zombiler helikopterin gürültüsüyle size doğru gelecekler eğer onlar helikoptere çıkmayı başarırsa helikopteri kaybedersiniz. Bu yüzden insanları olabildiğince hızlı bir şekilde kurtarmaya çalışmanız gerekiyor. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 7 Gün önce

  • Üçlü Eşleştirme Üçlü Eşleştirme
   Üçlü Eşleştirme

   Üçlü Eşleştirme oyununda mause ile kurabiye, çam ağacı, ayakkabı ve küre gibi objeleri yan yana getirerek birleştirecek ve yok edeceğiz. En az üç adet aynı objeyi birleştirip en yüksek puanı kazanmalısınız. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 2 Hatfa önce

  • Lazer Toplar Lazer Toplar
   Lazer Toplar

   Lazer Toplar oyununda lazer toplarını parçalamaya ve hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. W,A,S,D tuşlarını kullanarak lazeri kontrol ederken bir yandan da ateş edeceksiniz ve yolunuza çıkacak olan lazer toplarını vurarak parçalayacak, yolunuzu açacaksınız. Eğer uzun süre ilerlemek istiyorsanız mutlaka bonusları toplamalısınız. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 1 Ay önce

  • Elmaya Ok Atma Elmaya Ok Atma
   Elmaya Ok Atma

   Elmaya Ok Atma oyununda mause ile nişan alacak ve adamımızın başındaki elmayı vurmaya çalışacağız. Elmayı her vurduğumuzda karakterimiz bir adım geriye giderek vurmayı daha da zorlaştıracak. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 4 Hatfa önce

  • Doktor Acorn Doktor Acorn
   Doktor Acorn

   Doktor Acorn oyununda doktor acorn’a yardım edecek, onun engellere yakalanmasını önleyecek ve hastalarına ulaşması konusunda ona yardımcı olacağız. Doktor acorn’a mause ile yardım edin, ve engellere takılmadan ilerlemesini sağlayın. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 2 Hatfa önce

  • Cadılar Bayramı Makyajı Cadılar Bayramı Makyajı
   Cadılar Bayramı Makyajı

   Cadılar Bayramı Makyajı oyunumuzda cadılar bayramına katılacak olan kızımızı mause ile en güzel şekilde giydirin süsleyin ve en önemlisi elbiselerine yakışacak bir makyaj yapın. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 3 Ay önce

  • Pymp Beceri Pymp Beceri
   Pymp Beceri

   Pymp Beceri oyununda hedefimiz karelere çarpmadan ilerlemek. Bunun için hızlı bir şekilde ilerlerken son derece dikkatli olmalıyız. Yön tuşlarını kullanarak daireyi kontrol ediyor ve üçgenleri toplayarak karelerden uzak durmaya çalışıyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 6 Ay önce