Popüler Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  Popüler Oyunlar

  • Taktik Savaşı Taktik Savaşı
   Taktik Savaşı

   "Play single player" ile oyuna başlıyor

   Savas Oyunları 2047 Yil önce

  • Uzay Uçuşları Uzay Uçuşları
   Uzay Uçuşları

   Uzay Uçuşları oyununda uzay gemisini mause yardımı ile kontrol ediyoruz. Oyuna ilk başladığınızda oyun sizi yönlendiriyor. Bu sayede oyunu kısa sürede öğrenebilirsiniz. Oyunu başlatın uzay gemisine atlayın ve oyunun sizden istediği noktalara uzay gemilerini başarılı bir şekilde götürün. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 3 Hatfa önce

  • Süper Beyzbolcu Süper Beyzbolcu
   Süper Beyzbolcu

   Süper Beyzbolcu oyununda dikkatli ve güzel atışlar yaparak beyzbol topu ile düşmanları vurmanız gerekiyor. Düşmanları birer birer vurarak bölümleri başarılı bir şekilde tamamlayın ve oyunu bitirmeye çalışın. Mause ile topu atıcağınız yeri ayarlayın ve bütün düşmanları vurun. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 2 Gün önce

  • Süper Dogy Süper Dogy
   Süper Dogy

   Yön tuşları ile hareket et. S tuşu ile süper güçü kullan ve en çok puanı sen topla.

   Kız oyunları 2047 Yil önce

  • Soğuk Savaş Soğuk Savaş
   Soğuk Savaş

   Soğuk Savaş oyununda büyük bir deney sonucu patlama çıkmış ve insanlar mutanta uğramışlardır. Onları etksiz hale getirmeli ve insanlığa zarar vermemelerini sağlamalısınız. Mause ile nişan alıp silahınız ile onları vurmalısınız. İyi eğlenceler.

   Atış Oyunları 17 Saat önce

  • Koşucu Astronot Koşucu Astronot
   Koşucu Astronot

   Koşucu Astronot oyunumuzda astronotumuz engelli uzay yolunda koşmaya başlıyor. Yön tuşlarını kullanarak astronotu kontrol etmeli ve engelleri aşarak ilerlemesine yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler.

   Beceri Oyunları 17 Saat önce

  • Efsanevi Dövüşçüler Efsanevi Dövüşçüler
   Efsanevi Dövüşçüler

   Efsanevi Dövüşçüler oyununda sadece profesyonel dövüçlüler ile ölümüne dövüşüyorsunuz. Sizde karakterinizi belirlieyip bu ölüm dövüşüne katılın. Dövüşçümüzü yön tuşları ile yönlendirin. 1,2,3,4,5,6, tuşu ile saldırın. İyi eğlenceler..

   Dövüş Oyunları 19 Saat önce

  • Yeşil Kutular Yeşil Kutular
   Yeşil Kutular

   Yeşil Kutular oyununda minik topları kullanarak yeşik kutuları yok etmeniz gerekiyor. Bu kutuları yok etmek için yeşil bölge ile temas ettirmelisiniz. Mause yardımı ile topları kullanarak onları yeşil bölgeye doğru atın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 7 Gün önce

  • Yumurta Cenneti Yumurta Cenneti
   Yumurta Cenneti

   Yumurta Cenneti oyununda yumurtaları patlatarak yumurtaları toplayın. Mausenizi kullanarak aynı renk yumurtaları bulmanız gerekiyor. Ne kadar fazla sayıda aynı renkte yumurtayı bir araya getirip patlatırsanız o kadar çok puan alıyorsunuz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 19 Saat önce

  • Kötü Küpler 3 Kötü Küpler 3
   Kötü Küpler 3

   Kötü Küpler 3 oyununda küpleri denize düşürmeniz gereken oyunda çeşitli yerlerde patlamalar yaparak onları denize düşürecek ve bölümü tamamlayarak sonraki zorlu bölümlere geçiş yapacaksınız. Mause ile tıklama yaptığınız yerde patlama oluşturacak ve küplerin hepsini denize düşürdükten sonra yeni ve zor bölüme geçebileceksiniz. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 1 Hatfa önce

  • Ayıcığın Maceraları Ayıcığın Maceraları
   Ayıcığın Maceraları

   Ayıcığın Maceraları oyununda dikkatli bir şekilde ilerleyerek görevleri tamamlamamız gerekiyor. Özellikle yengeçlere çok dikkatetmeniz gerekiyor. Son derece tehlikeliler ve size zarar vermek istiyorlar. yön tuşları ile yönetiyor, D tuşu ile zıplatıyor ve F tuşu ile saldırıyoruz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 3 Gün önce

  • Hayvan Kafalarını Birleştir Hayvan Kafalarını Birleştir
   Hayvan Kafalarını Birleştir

   Hayvan Kafalarını Birleştir oyununda çok dikkatli olmanız gerekiyor. Çok sayıda peluş hayvan kafası bulunuyor. Bu kafaları mause ile yanyana getirmeli ve yok etmelisiniz. Sadece yanyana geldiklerinde yok oluyorlar. Bu yüzden onları sağ alttan karıştırarak yanyana getirin. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Ay önce

  • Jelibonlar Jelibonlar
   Jelibonlar

   Jelibonlar oyununda yapmanız gereken dikkatli bir şekilde jelibonların yerini değiştirerek aynı renk jelibonları bir araya getirip puanları toplamaya çalışmak olucak. Mause yardımı ile ne kadar çok sayıda aynı renkte jelibonu birleştiremeyi başarırsanız o kadar çok puan kazanırsınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Savunma Şovalyeleri Savunma Şovalyeleri
   Savunma Şovalyeleri

   Savunma Şovalyeleri oyununda saldırılara karşı şovalyelerden oluşan bir saldırı savunma ordusu kurması gerekiyor. Dikkatli bir şekilde savaşçılarınızı seçmeli ve daha sonra gelen saldırıları savuşturmalısınız. Mause yardımı ile ordunuzu kurabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 2 Hatfa önce

  • Uçan Poke Topu Uçan Poke Topu
   Uçan Poke Topu

   Poke toplarını hedef çemberden geçirerek engellerin ortadan kalkmasını sağlayın. Bu sırada üst ve alt kısıma çarpmamaya çalışın, aksi halde oyun son bulacaktır. İyi eğlenceler!

   Çocuk Oyunları 1 Ay önce

  • Kızıldereli Slot Kızıldereli Slot
   Kızıldereli Slot

   Kızıldereli Slot oyunumuzda Kızılderelilere ait özel görseller ile harika bir slot makinesinden para kazanıyoruz. Mause kullanarak ekranın sol altından özel ayarlarınızı yaparak spin butonu ile çevirin ve eşleştirmelerden puanlar kazanın. İyi eğlenceler.

   Zeka Oyunları 4 Ay önce

  • Bal Avcısı Ayı Bal Avcısı Ayı
   Bal Avcısı Ayı

   Bal Avcısı Ayı oyununda mause kullanara ayının elindeki mekanizmayı kullanmalı ve yükseklere çıkarak balları toplamalısınız. Fakat arı ballarına ve diğer hayvanlara yakalanmamasını sağlamalısınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 4 Ay önce

  • Su Altı Topları Su Altı Topları
   Su Altı Topları

   Su Altı Topları oyununda aynı renk topları yan yana getirmeye çalışıyoruz. En az üç aynı renk topu yanyana getirip patlatarak puan kazanıyoruz. Ne kadar fazla aynı renk topu bir araya getirip patlatırsak bizim için iyi olur. Mause yardımı ile topları patlatabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 4 Ay önce

  • Beyzbol Palyanço Avı Beyzbol Palyanço Avı
   Beyzbol Palyanço Avı

   Beyzbol Palyanço Avı oyununda mause yardımı ile topları palyançıların üzerine fırlatın ve onları vurun , hepsini vurabilirseniz yeni bölümlere geçebiliyorsunuz. Yeni bölümlere geçtikçe işiniz daha da zorlaşacaktır. Bu sefer düzenekleri kullanarak onları vurmaya başlayacaksınız. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 2 Ay önce

  • Kahramanın Dönüşü Kahramanın Dönüşü
   Kahramanın Dönüşü

   Kahramanın Dönüşü oyununda çok tehlikeli bölgelerden geçecek oldukça tehlikeli yaratıklar ile savaşacaksınız. Kahramanımızı yön tuşları ile kontrol ediyor, mause ile nişan alıp alev silahı ile atış yapıyorsunuz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 2 Ay önce

  • Maya Topu Maya Topu
   Maya Topu

   Maya Topu oyununda kartalı mause ile kontrol etmeli, kartal yardımı ile topu fırlatarak parçaları birer birer aşağı indirmelisiniz. Top her çarptığında parçalardan bir bölüm aşağı düşecek. Zaman zaman kırılan parçaların içerisinde bonuslar çıkıyor. Bu bonusları toplamayı unutmayın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Ay önce

  • Uzay Macerası Uzay Macerası
   Uzay Macerası

   Uzay Macerası oyununda uzayın derinliklerinde araştırma yapmak üzere ilerleyecek zorlu görevleri tamamlamaya çalışacağız. Yön tuşları ile görevleri tamamlayn. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 1 Hatfa önce

  • Kayak Olimpiyatları Kayak Olimpiyatları
   Kayak Olimpiyatları

   Kayak Olimpiyatları oyununda son surat kaymalı ve çubukların arasından geçerek sayı kazanmalıyız. Kaymak için yön tuşlarını kulllanabilirsiniz. İyi oyunlar.

   Spor Oyunları 3 Ay önce

  • Pamuk Prenses Spa Günü Pamuk Prenses Spa Günü
   Pamuk Prenses Spa Günü

   Pamuk Prenses Spa Günü oyunumuzda sevilen disney prensesinin biraz dinlenip kendisini şımartmasına yardımcı olmalısınız. Mause yardımı ile prensesimize cilt bakımı yapmalı, sonrasında ise makyaj yapıp kıyafet ve aksesuar seçimini gerçekleştirmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 3 Gün önce

  • Üç Boyutlu Objeler Üç Boyutlu Objeler
   Üç Boyutlu Objeler

   Üç Boyutlu Objeler oyununda objeleri kontrol ediyoruz. W,A,S,D tuşları ile objelerinizi kontrol etmeli ve engellerden başarılı bir şekilde geçişlerini sağlamalısınız. Eğer çarparsanız oyunu kaybeder yeniden başlamak zorunda kalırsınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Yaratık Dövme Yaratık Dövme
   Yaratık Dövme

   Yaratık Dövme oyununda yaratıkları dövmeli ve puanları toplamamız gerekiyor. Dikkatli bir şekilde W,A,S,D tuşlarını kullanarak dövüşçü karakterinizi kontrol etmeli mause ile de saldırı yapmalısınız. İyi eğlenceler..

   Dövüş Oyunları 2 Hatfa önce

  • Uzaylı Vurma Uzaylı Vurma
   Uzaylı Vurma

   Uzaylı Vurma oyununda uzaylılar dünyaya saldırmadan önce onları yok etmeniz gerekiyor. Hemen uzaya açılmalı onlar daha dünyaya yaklaşmadan yok etmelisin. Oyuna başla ve silah sistemlerini aktif edip. Mause yardımı ile uzaylıları yok edin. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 3 Hatfa önce

  • Göz Kontrolü Göz Kontrolü
   Göz Kontrolü

   Göz Kontrolü oyununda size gelen bir hasta vardır. Bu hasta göslerinden rahatsız olup olmadığını kontrol etmemiz gerekiyor. Mause yarıdmı ile bazı sorular sorucak ve bunları cevaplamamız lazım. İyi Eğlenceler..

   Ameliyat Oyunları 1 Hatfa önce

  • Gerçek Basketbol Gerçek Basketbol
   Gerçek Basketbol

   Gerçek Basketbol oyununda rakiplerinizden birer birer kurtulmalı ve potaya ulaşmalısınız. Mause yardımı ile rakipleri geçip potaya ulaşıp harika sayılar atın. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 1 Hatfa önce

  • Zombi Kafalarını Uçur Zombi Kafalarını Uçur
   Zombi Kafalarını Uçur

   Zombi Kafalarını Uçur oyununda zombilerin kopmuş kafalarını birleştirmek için atışını yapmalı ve kafaları zombilerin yanına götürmelisiniz. Bunun için mause kullanarak yön ve güç ayarı vererek atışlarınızı yapmalısınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Hatfa önce

  • Ninja Ranmaru Ninja Ranmaru
   Ninja Ranmaru

   Ninja Ranmaru oyununda kendi ninjamızı engeller karşısında zıplayarak geçirmeli ve düşman ninjalara karşı 3 farklı seçenekten birini seçerek normal saldırı,savunma veya bıçak fırlatma seçeneklerinden birini seçerek etkisiz hale getirebilirsiniz. Oyunu mause ile oynayın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Ay önce

  • Hayalet Jelibonlar Hayalet Jelibonlar
   Hayalet Jelibonlar

   Hayalet Jelibonlar oyunumuzda aynı renkten olan 3 veya daha fazla jelibonu yanyana getirerek gerekli görevleri tamamlamalısınız. Mause’unuzu kullanarak hareket ettirmek istediğiniz jelibonu tutarak taşımalı ve eşlemek istediğiniz jelibonun yanına koymalısınız. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 2 Ay önce

  • Kuleyi Savunma Kuleyi Savunma
   Kuleyi Savunma

   Kuleyi Savunma oyunumuzda kuleye saldıran kurtları üst taraftaki silahları kulenin önüne yerleştirerek öldürün ve kuleyi savunmaya çalışın. Mause ile silhları kulenin önüne yerleştirinve kuleyi savunun. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 3 Ay önce

  • Zigzag Top Cadılar Bayramı Zigzag Top Cadılar Bayramı
   Zigzag Top Cadılar Bayramı

   Zigzag Top Cadılar Bayramı oyunumuzda uçan süpürge üzerinde duran cadıyı zigzaglı yollarda kontrol ederek ilerlemelisini sağlamalıyız. Mause’unuzu kullanarak karakterimizi kontrol edebilir ve sağa,sola yönlendirerek yolda kalmasını sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Ay önce

  • Meyve Sebze Eşleştirmece Meyve Sebze Eşleştirmece
   Meyve Sebze Eşleştirmece

   Meyve Sebze Eşleştirmece oyununda amacımız aynı meyve ve sebzeleri eşleştirmek. Mause yardımı ile aynı sebzelerin üzerinden geçmelisiniz. Çapraz veya düz bir şekilde seçim yapabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 4 Ay önce

  • 10x10 Dondurma Eşleştirme 10x10 Dondurma Eşleştirme
   10x10 Dondurma Eşleştirme

   10x10 Dondurma Eşleştirme oyununda amacımız sağ tarafta aki dondurmaları karelerin içine sürüklemek ve aynı olan dondurmaları eşleştirerek onları patlatmak. Mesela 3 karpuz koyduk, karpuzların ikisi yukarıda birisi aşağıda,üstteki karpuzların yanına bir karpuz daha koyarsak 3 karpuz yanyana olacak ve karpuzlar patlayacak. Oyunu mause yardımı ile oynayın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 4 Ay önce

  • Flappy Dragon Flappy Dragon
   Flappy Dragon

   Flappy Dragon oyununda bir ejderha yavrusunu kontrol ediyoruz. Amacımız gökyüzündeki bütün elmas,altın gibi değerli taşları toplamak. Ne kadar fazla sayıda değerli taş toplamayı başarırsak o kadar fazla puan kazanırız. Oyunda ejderhayı mause ile kontrol edebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Ay önce

  • Vale Franky Vale Franky
   Vale Franky

   Vale Franky oyununda Franky ile birlikte otoparka araçlarını park etmeye gelen müşterilere hizmet etmeliyiz. Yön tuşlarını kullanarak araçları kontrol ederek istenilen yerlere park etmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 2 Ay önce

  • Gökyüzü Savaşı Gökyüzü Savaşı
   Gökyüzü Savaşı

   Gökyüzü Savaşı oyununda değerli yakıtları korumakla görevlendirilmiş muhafızı kontrol ediyoruz. Uçarak gelen ve bizden yakıtlarımızı çalmaya çalışan düşmanları durdurmalı, onların bu amacına engel olmalıyız. Oyunda muhafızı W,A,S,D tuşları ile yönlendirin. Mause ile ateş edin. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 1 Ay önce

  • Robotları Patlat Robotları Patlat
   Robotları Patlat

   Robotları Patlat oyununda bulmacaları çözerek ve engelleri aşarak robotları birbirlerini çarptırın ve seviyeleri geçmeye çalışın. Mause yardımı ile bütün robotları patlatmalısınız. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 2 Ay önce