Popüler Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  Popüler Oyunlar

  • Taktik Savaşı Taktik Savaşı
   Taktik Savaşı

   "Play single player" ile oyuna başlıyor

   Savas Oyunları 2049 Yil önce

  • Kare Blokları Yerleştir ve Eşleştir Kare Blokları Yerleştir ve Eşleştir
   Kare Blokları Yerleştir ve Eşleştir

   Kare Blokları Yerleştir ve Eşleştir oyununda mause ile alandan çıkarmak için aynı renkteki en az 3 bloku birleştirin. Aynı anda kaldırdığınız renkli bloklar ne kadar çoksa o kadar çok puan kazanırsınız. Renkli bloklarda ustalaşıp en yüksek puana ulaşmalısınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 19 Saat önce

  • Masa Hokeyi 3d Masa Hokeyi 3d
   Masa Hokeyi 3d

   Masa Hokeyi 3d oyununda mause ile masada duran diske vurarak rakibinizin kalesine doğru fırlatın ve sayı almaya çalışın. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 2 Gün önce

  • Arabayla Yıldız Toplama Arabayla Yıldız Toplama
   Arabayla Yıldız Toplama

   Arabayla Yıldız Toplama oyununda yol üzerinde bulunan yıldızları toplayarak diğer arabalara çarpmadan ilerlemelisiniz. Yön tuşları ile arabanızı kontrol edin ve yıldızları toplayın. Toplamda 3 defa kaza yapma hakkın var, sonrasında araban parçalanıyor ve yeniden başlamak zorunda kalıyorsunuz. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 18 Saat önce

  • Yılandan Kaçış Yılandan Kaçış
   Yılandan Kaçış

   Yılandan Kaçış oyununda yön tuşları ile bahçede oyuna başlıyorsunuz etraftaki meyveleri toplayarak büyümyorsunuz. Ardından karşınıza çıkan büyük yılanlardan kaçmanız gerekiyor. Çünkü bu yılanlar sizden büyük olduğu için sizi yiyebilirler. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 17 Saat önce

  • Altına Hücum Hazine Avı Altına Hücum Hazine Avı
   Altına Hücum Hazine Avı

   Altına Hücum Hazine Avı oyununda mause ile altın ve hazineler bulmak için yeraltı madenciliği yapacaksınız. Aynı renkteki 3 veya daha fazla bloktan oluşan gruplara dokunun ve mümkün olduğunca fazla puan almaya çalışın. Bir grup 3 altın külçesini kaldırarak bir sonraki seviyeye geçebilirsiniz. Ekstra puan kazanmak için kazma, dinamit veya sandık gibi güçlü araçları kullanın. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 3 Gün önce

  • Ejderha Ateş ve Öfke Ejderha Ateş ve Öfke
   Ejderha Ateş ve Öfke

   Ejderha Ateş ve Öfke oyununda mause ile hazinelerini kötü bir krala ve askerlerine karşı savunması gereken güçlü bir ejderha olarak oynuyorsunuz. Düşmanlarına saldırmak için en az iki özdeş taştan oluşan kümelere dokunun. Küme ne kadar büyük olursa, o kadar çok hasar verirsiniz. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 1 Hatfa önce

  • Süper Dogy Süper Dogy
   Süper Dogy

   Yön tuşları ile hareket et. S tuşu ile süper güçü kullan ve en çok puanı sen topla.

   Kız oyunları 2049 Yil önce

  • Sokak Koşusu Sokak Koşusu
   Sokak Koşusu

   Sokak Koşusu oyununda yön tuşları yardımı ile yolda koşarak ilerlemeye çalışmalısınız. Yolda çeşitli tuzaklar da bulunuyor. Bu tuzakların da üzerinden atlayarak tam gaz devam edin. Oyunda arabaların üzerinden atlamanız gerekiyor, ekrana basıyor ve zıplıyorsunuz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 4 Gün önce

  • SpeedBall SpeedBall
   SpeedBall

   SpeedBall oyununda yön tuşları ile uzay boşluğunda topu ilerletmeniz gerekiyor. Uzay boşluğunda akan bir yolda, topu ilerleterek ve yön vererek ilerlemelisiniz. Topu düşürmeden devam edin. Yolda önüne engeller çıkacak, renkli kutular, blok kutular. Bunları gördüğünüzde sağ sol yaparak kurtulun. Yolda bulunan çeşitli bonusları toplayarak oyunu daha eğlenceli hale getirin. İyi eğlenceler.

   Beceri Oyunları 6 Gün önce

  • Pırıltı 2 Pırıltı 2
   Pırıltı 2

   Pırıltı 2 oyununda mause ile gizemli manzaraları keşfedin ve tüm küreleri uçuruma düşmeden önce temizleyin. Çabuk olun ve topları patlatmak için aynı renkteki en az 3 küreyi eşleştirin. Bir dalgayı tamamlamak için zinciri temizleyin ve seviyeler zorlaştıkça büyülü güçlerinizi stratejik olarak kullanın. İyi eğlenceler..

   Balon Patlatma 7 Gün önce

  • Ayı Patlatma Ayı Patlatma
   Ayı Patlatma

   Ayı Patlatma oyununda mause ile amacınıza ulaşmak için sevimli jöleleri eşleştirin. Şaşırtıcı derecede lezzetli bir jöle bulmacası havasındaysanız, Ayı Patlaması tam sizin için doğru bir oyun. Başlayın ve bu son derece lezzetli macerada jöle toplayın. İyi eğlenceler..

   Balon Patlatma 3 Hatfa önce

  • Disney Moda Günü Disney Moda Günü
   Disney Moda Günü

   Disney Moda Günü oyunumuzda mause ile birbirinden güzel disney prenseslerinin moda tasarımcısı olacaksınız. Önce göz kamaştırıcı bir makyaj, ardından muhteşem kombinler ile disney prenseslerini hazırlayacak, ne kadar zevkli olduğunuzu kanıtlamış olacaksınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 19 Saat önce

  • Anneler Günü Cupcaker Anneler Günü Cupcaker
   Anneler Günü Cupcaker

   Anneler Günü Cupcaker oyunumuzda hayatımızın en değerlisi annelerimizin günü olan anneler gününe az bir zaman kala anneleri çok mutlu edecek bir sürprizi oyunumuzda bulacaksınız. Mause ile enfes cupcakeler yapacağınız oyunumuzda annelere özel olarak tasarlanmış çiçek cupcake tarifini birebir uygulayacaksınız. Oyun yönergelerini takip ederek kolaylıkla ve eğlence ile yapacağınız cupcakeler harika görünecek. İyi eğlenceler..

   Yemek Oyunları 6 Gün önce

  • Mahjong Hanedanı Mahjong Hanedanı
   Mahjong Hanedanı

   Mahjong Hanedanı oyununda mause ile tahtayı temizlemek için mahjong döşemelerini bağlayın. Mahjong bağlantılarını yapın ve her seviyeyi yıldızlarla tamamlayın. Her döşemeyi tahtadan çiftleri aynı simgeyle eşleştirerek çıkarmalısınız. Hızlı çalışmalı ve döşemeleri yukarıdan aşağıya çıkardığınızdan emin olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Hatfa önce

  • Çift Kanatlı Uçak Çift Kanatlı Uçak
   Çift Kanatlı Uçak

   Çift Kanatlı Uçak oyununda mause yardımı ile değerli taşları, yıldızları, anahtarları toplayın ve bulutların üzerinde uçarak en yüksek puana ulaşmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 4 Gün önce

  • Hazel Bebek Balkabağı Eğlencesi Hazel Bebek Balkabağı Eğlencesi
   Hazel Bebek Balkabağı Eğlencesi

   Hazel Bebek Balkabağı Eğlencesi oyunumuzda Sol üst köşede hazel bebeği ne kadar mutlu ettiğinizi göreceksiniz. MAuse ile hazel bebeğin kafasındaki bulutlara bakarak ne istediğini anlayın ve yerine getirin. Böylelikle hem kendiniz hem hazel bebeği mutlu edebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 2 Gün önce

  • 99 Top 99 Top
   99 Top

   99 Top oyununda mause ile beyaz toplarınızı yukarıdaki sayı toplarına fırlatın. Büyük bir zincir reaksiyonu oluşturabilene kadar kendi sayınızı artırmak için renkli topları çıkarmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 4 Hatfa önce

  • Kare İstifleyici Kare İstifleyici
   Kare İstifleyici

   Kare İstifleyici oyununda mause ile göreviniz bir tahta üzerinde kareler yığını yapmak ve mümkün olduğunca çok puan kazanmaktır. Aynı renkteki kareleri, onları yok etmek için düz bir çizgiye yerleştirin. Aynı renkteki yığılmış kareler bonus puan verir. Oyunda daha fazla kareye yer kalacak şekilde yerleştirin ve yer kalmadığında da oyun sona erer. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Apple Jack Yıka ve Hazırla Apple Jack Yıka ve Hazırla
   Apple Jack Yıka ve Hazırla

   Apple Jack Yıka ve Hazırla oyunumuzda My Little Pony ailesinin en çalışkan çiftçi Apple Jack bir davete katılacak ve hazırlanması gerekiyor. Öncelikle mause ile güzel Ponymizi güzelce yıkayacak, küvetinde keyifli bir şekilde banyo yapmasını sağlayacaksınız. Yıkandıktan sonra kurulayıp yelelerini tarayacağınız Apple Jak’i Rarity’nin hazırladığı birbirinden güzel pony davet kostümlerinden birini giydirip davete hazır hale getirmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 1 Hatfa önce

  • Wanderers.io Wanderers.io
   Wanderers.io

   Wanderers.io oyununda mause ile gezici bir kabilenin kontrolünü ele almanız ve kaynakları toplamalarına ve vahşi doğada gelişme göstermelerine yardımcı olmalısınız. Kabilenle avlanmak ve yeni kaynaklar bulmak için komuta et. Vahşi doğada hayatta kalmanıza yardımcı olacak yeni teknolojileri keşfedin. Bu epik çevrimiçi aksiyon dolu oyunda barbarlara ve diğer kabilelere karşı savaşın. Yiyecek bulun, avlanın ve hayatta kalmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 4 Hatfa önce

  • Tavuk Chuck Sihirli Yumurta Tavuk Chuck Sihirli Yumurta
   Tavuk Chuck Sihirli Yumurta

   Tavuk Chuck Sihirli Yumurta oyunun da Chuck’ın tüm düşmanlarını yenmesi gerekiyor. Tavuk Chuck ile yumurtayı mause ile fırlat ve duvardan duvara sıçrayarak rakiplerini yenmeye çalış. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Ay önce

  • Kutu Kafa Kutu Kafa
   Kutu Kafa

   Kutu Kafa oyununda amacımız yol üzerindeki bonus puanları toplamak ve herhangi bir engele yakalanmadan olabildiğince ilerlemek olacak. Mause ile koşmakta olan karakterimizi yönlendirmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 5 Ay önce

  • Uzay Uçuşu Uzay Uçuşu
   Uzay Uçuşu

   Uzay Uçuşu oyununda uzay istasyonuna mümkün olduğunca çok gemi indirin. Gemileri yönlendirirken uydulara dikkat etmelisiniz. Mause ile uçakların birbirine çarpmaması için yön verin. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 2 Ay önce

  • Nightwalkers.io Nightwalkers.io
   Nightwalkers.io

   Nightwalkers.io oyununda oyundaki canavarları diğer oyuncularla birlikte vurmaya çalışıyoruz. Oyundaki her oyunda aynı takım içerisinde sağ üst taraftan haritayı kontrol edebilirsiniz ok işareti sizi, yeşil ikonlar takım arkadaşlarınızı, kırmızı ikonlar ise canavarları gösterir. W,A,S,D tuşları ile ilerleyin. Mause ile canavarları öldürerek para, puan, cephane, silah ve ilk yardım kiti kazanabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 4 Ay önce

  • Zıplayan Ördek Zıplayan Ördek
   Zıplayan Ördek

   Zıplayan Ördek oyununda yön tuşlarına basarak ördeğe yön vereceğiz ve ördeğin gideceği yönü görerek gitmesi gereken yöne doğru gitmesini sağlıyacağız. Tuzaklar gelince zıplayın, yolda gördüğün her puanı topla ve ilerlemeye devam edin. İyi eğlenceler.

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Uzayda Savaş 3d Uzayda Savaş 3d
   Uzayda Savaş 3d

   Uzayda Savaş 3d oyununda uzayın derinliklerinde rakiplerinize karşı savaşacaksınız. Çok sayıda düşman uzay gemisi çevrenizde uçuyor olacak. Mause ile onlara karşı silahlarınızı kullanın ve bütün düşman gemilerini yok edin. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 7 Ay önce

  • Mancınık Atma Mancınık Atma
   Mancınık Atma

   Mancınık Atma oyununda mause ile düşman askerlerine taş atarak etkisiz hale getireceğiz. Tek yapmanız gereken, attığın taşları ile düşman askerlerine isabet ettirmek olaca. Ancak unutma ki onlar da sana taş atacak ve vurmaya çalışacaktır. Dikkatli bir şekilde enerjiniz bitmeden bütün düşmanları yok edin. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 4 Hatfa önce

  • Kabarcık Ormanı Kabarcık Ormanı
   Kabarcık Ormanı

   Kabarcık Ormanı oyununda büyülü ormana girin ve altmış saniyede mümkün olduğunca fazla kabarcık patlatarak en yüksek puanı kazanmaya çalışın. Mause ile amacınız, onları patlatmak için aynı renkteki üç veya daha fazla baloncuğu patlatmak olacak. Stratejik açıdan önemli baloncuklara ulaşmak için duvarların yardımıyla topları zıplatın. Büyük kabarcık kümelerini patlatırsanız size büyük bir bonus verilebilir. İyi eğlenceler..

   Balon Patlatma 4 Hatfa önce

  • Yol Güvenliği Al Yol Güvenliği Al
   Yol Güvenliği Al

   Yol Güvenliği Al oyununda yön tuşlarını ile diğer arabaları geçerek yolun güvenliğini sağlamalısınız. Oyunda hızlı olmaya çalışmalı ve dikkatli bir şekilde davranmalısınız. İyi eğlenceler..

   Çocuk Oyunları 2 Ay önce

  • Nina Kostüm Partisi Nina Kostüm Partisi
   Nina Kostüm Partisi

   Nina Kostüm Partisi oyunumuzda Nina plajda bir kostüm partisi düzenledi ve arkadaşlarının bu muhteşem partiye gelmeden önce nina’ya yardım etmelisiniz. Lezzetli bir kek pişir ve akşamın temasına uygun şekilde dekore edin. Nina için havalı bir kostüm seçin, ve en güzel aksesuarları seçin, en süslü bir makyaj yapın ve geceye hazır olmasını sağlayın. İyi eğlenceler.

   Makyaj Oyunları 2 Ay önce

  • Zıplayarak Yukarı Çıkma Zıplayarak Yukarı Çıkma
   Zıplayarak Yukarı Çıkma

   Zıplayarak Yukarı Çıkma oyununda Subway Surf karakteri bu sefer zirvelere gözünü dikmiş ve sonsuza kadar yukarı çıkmayı hedefliyor. Yukarı çıkarken yön tuşları ile sağdan, soldan gelen beton blokların üstüne atlatarak, sürekli yukarı tırmanmalısınız. Bu blokların üstüne atlattığınızda, bloklar altınızda kalıyor ve bu size faydalı oluyor arkadaşlar. İyi eğlenceler.

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Meyve Bağlantısı 2 Meyve Bağlantısı 2
   Meyve Bağlantısı 2

   Meyve Bağlantısı 2 oyununda lezzetli meyveyi birleştirmek zorunda olduğunuz popüler 3’lü eşleştirme oyunudur. Farklı dünyalardaki 100 yeni seviye sizi bekliyor. Mümkün olduğunca çok meyveyi bağlayın, zorlukları tamamlayın ve her seviyede 3 yıldızı toplayın. Zincirler ne kadar uzun olursa o kadar çok puan alırsınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Hatfa önce

  • Zombi Tenis Zombi Tenis
   Zombi Tenis

   Zombi Tenis oyununda yön tuşları ile tenis topunu yönlendireceksiniz ve zombileri vurmaya çalışacaksınız. Hızlı atışlar yapın ve zombileri birer birer vurmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 8 Ay önce

  • GatoSlice GatoSlice
   GatoSlice

   GatoSlice oyununda amacınız size verilen ortadaki meyve sebze ya da hazır yemekleri mause ile tutup çevredeki boş tabaklara yerleştirmelisiniz. Bu işlemi ne kadar kısa sürede yaparsanız o kadar puan kazanacağınızı unutmayın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 5 Ay önce

  • Uzayda Kelime Bul Uzayda Kelime Bul
   Uzayda Kelime Bul

   Uzayda Kelime Bul oynunda, oyuna başlattıktan sonra seviyeler ilerleyecek ve ilerleyen seviyelerde daha uzun kelimeler yazmaya çalışacaksınız. Size bazı resimler gösterilecek, resimlerin ne olduğunu bulup mause ile yazacaksınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Ay önce

  • Fruit Slice Fruit Slice
   Fruit Slice

   Fruit Slice oyununda mause yardımı ile havaya atılan meyveleri kılıç hareketi ile kesmelisin. Sadece 3 hata yapma hakkınız var. 3 defa ıskalarsanız oyuna yeniden başlarsınız. Bazen seni kandırmak için meyveler ile birlikte bombalar da atılacaktır, onları kesme yoksa patlarsın. İyi eğlenceler.

   Beceri Oyunları 2 Ay önce

  • Gölgesiz Adam 2 3d Gölgesiz Adam 2 3d
   Gölgesiz Adam 2 3d

   Gölgesiz Adam 2 3d oyununda yön tuşları ve mause ile bulmacalarla dolu oyunda bakalım ne kadar ileri gitmeyi başarabileceksiniz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 7 Ay önce

  • DeathCar.io DeathCar.io
   DeathCar.io

   DeathCar.io oyununda arabanız ile etrafta dolaşarak diğer rakipleriniz ile çarpışarak onları etkisiz hale getirmeye çalışacaksınız. mause ile arabanızı kontrol edin ve yolda gördüğünüz parçaları toplayın. Bunu yaparken diğer arabalardan kendinizi koruyun. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 3 Hatfa önce

  • Tanque Sports 3d Tanque Sports 3d
   Tanque Sports 3d

   Tanque Sports 3d oyununda bir birinden farklı spor dallarında yarışacaksınız. Hepsinde de amacınız aynı, oyunu kazanan taraf olmak olacak. Bu yüzden oyunu oynarken dikkatli hareket etmeli, mause kullanarak rakip oyuncuyu yenmeye gayret etmelisiniz. W,A,S,D tuşları ile hangi oyunu oynamak istiyorsanız arabayı oraya götürün. Boşluk tuşuna basıp oyuna başlayın. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 1 Yil önce