Popüler Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  Popüler Oyunlar

  • Taktik Savaşı Taktik Savaşı
   Taktik Savaşı

   "Play single player" ile oyuna başlıyor

   Savas Oyunları 2047 Yil önce

  • Langar.io Langar.io
   Langar.io

   Langar.io oyununda öncelikle kendinize bir nick yani takma ad belirlemeniz gerekiyor. İsminizi yazdıktan sonra Langar.io oyununa başlayabilir uzayın derinliklerinde gerçekleşen savaşa girebilirsiniz. Oyunu mause ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 2 Hatfa önce

  • Süper Dogy Süper Dogy
   Süper Dogy

   Yön tuşları ile hareket et. S tuşu ile süper güçü kullan ve en çok puanı sen topla.

   Kız oyunları 2047 Yil önce

  • Gezegeni Koruma Gezegeni Koruma
   Gezegeni Koruma

   Gezegeni Koruma oyununda sevimli uzaylı ile aynı renkteki topları birleştirmeye çalışıyoruz. Mause ile aynı en az üç renkteki topu birleştirdiğimizde bu toplar kendiliğinden otomatik olarak patlatın. Dikkatli bir şekilde aynı renkteki topları birleştirmeye gayret etmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 3 Hatfa önce

  • Spiderman Laboratuvar Spiderman Laboratuvar
   Spiderman Laboratuvar

   Spiderman Laboratuvar oyununda tehlikeli görevlere girecek, kimselere yakalanmadan görevleri tamamlamaya çalışacağız. Spiderman’i W,A,S,D tuşları ile kontrol edeceğiz. Çevredeki objeleri kullanmak için mause kullanın. İyi eğlenceler..

   Çizgi Film Oyunları 5 Gün önce

  • Uzay Uçuşları Uzay Uçuşları
   Uzay Uçuşları

   Uzay Uçuşları oyununda uzay gemisini mause yardımı ile kontrol ediyoruz. Oyuna ilk başladığınızda oyun sizi yönlendiriyor. Bu sayede oyunu kısa sürede öğrenebilirsiniz. Oyunu başlatın uzay gemisine atlayın ve oyunun sizden istediği noktalara uzay gemilerini başarılı bir şekilde götürün. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 6 Ay önce

  • Spiters Yok Et Spiters Yok Et
   Spiters Yok Et

   Spiters Yok Et oyununda yaramaz, kötü ve korkak yaratıklardan oluşan bu oyunda onları yok etmek için strateji geliştirmeliyiz. Belirli düzeneklerde bulunan yaratıkları bulundukları yerden hareket ederek onların yok olması için gereken yere sürüklemek ya da verilen aletler ile onları bulundukları yerde yok etmelisiniz. Oyunumuzu mause ile oynayın. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 2 Hatfa önce

  • Yağmur Damlaları Yağmur Damlaları
   Yağmur Damlaları

   Yağmur Damlaları oyununda gökyüzünden düşen yağmur damlalarını yere değmeden önce şemsiyeniz ile toplamaya çalışın. Ne kadar fazla miktarda yağmur damlası toplarsanız fazla puana sahip olursunuz. Yön tuşları ve boşluk tuşu ile kontrol ettiğimmiz karakterimizle yapmamız gereken yağmur damlalarını toplamak. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 2 Ay önce

  • Hayvan Ameliyatı Hayvan Ameliyatı
   Hayvan Ameliyatı

   Hayvan Ameliyatı oyununda hasta ve yaralı hayvanları tedavi ederek onları eski sağlıklarına kavuşturmalıyız. Mause kullanarak sırasıyla bütün işlemleri yaparak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Ameliyat Oyunları 2 Hatfa önce

  • Tehlikeli Zindanlar 3d Tehlikeli Zindanlar 3d
   Tehlikeli Zindanlar 3d

   Tehlikeli Zindanlar 3d oyununda karakterinizi yön tuşları kullanarak kontrol ederken mause yardımı ile tehlikeli zindanlarda yaratıklara karşı savaşacağız. Bu zindanlarda çok sayıda tuzaklar mevcut onlara yakalanmadan ilerlemeye çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 2 Hatfa önce

  • Sevimli Kedilerin Macerası Sevimli Kedilerin Macerası
   Sevimli Kedilerin Macerası

   Sevimli Kedilerin Macerası oyununda şovalye kıyafetleri giymiş kedilerle şatolarda ve zindanlarda ilerleyeceğiz. Yolumuzda çok sayıda tuzak olacak. Dikkatli bir şekilde ilerlemeli ve bu tuzaklara yakalanmadan sevimli kedilerle ilerlemeye devam etmeliyiz. Kedileri tuzaklardan zıplatmak için mause ve Z tuşu kullanmalı ve tehlikelerden kaçmaya çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 4 Hatfa önce

  • Orbs.it Orbs.it
   Orbs.it

   Orbs.it oyununda herkesin belirli bir renkte dairesi bulunuyor. Amacımız kendi rengimizi tüm haritaya yaymak olacak. Mause yardımı ile küçük daireleri bulup kendi rengimize çevirmeye çalışacağız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Hazel ve Pilot Kıyafetleri Hazel ve Pilot Kıyafetleri
   Hazel ve Pilot Kıyafetleri

   Hazel ve Pilot Kıyafetleri oyunumuzda pilot olmak ve gökyüzünde özgürce uçmak isteyen Hazel ilk olarak işe elbise seçiminden başlıyor. Birbirinden güzel pilot kıyafetleri içinden birini seçip hazel’in üzerine giydireceksiniz. Hazel bebeğin isteklerinin yerine gelmesi çok önemli, aksi halde ağlayacaktır. Oyunu mause yardımı ile oynayın. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 3 Hatfa önce

  • Savaşçı Kız Tedavisi Savaşçı Kız Tedavisi
   Savaşçı Kız Tedavisi

   Savaşçı kızımız yaralanmış ve tedaviye ihtiyacı vardır. Onu tedavi etmek için elinizi çabuk tutmalısınız. Araç gereçleri kullanarak kızımızın yaralarını tedavi edebilirsiniz. İyi Eğlenceler...

   Macera Oyunları 2 Gün önce

  • Büyük Drag Yarışı Büyük Drag Yarışı
   Büyük Drag Yarışı

   Büyük Drag Yarışı oyununda satın aldığınız aracı kullanarak rakiplerinizi yenmeli, para kazanarak aracınızın geliştirebilir veya yeni araçlar satın alabilirsiniz. Yarışı W,A,S,D tuşu ile yönlendirin. Z tuşu ile nitro kullanın. Mause ile ateş edin. İyi eğlenceler..

   Yarış Oyunları 2 Hatfa önce

  • Online Sudoku Online Sudoku
   Online Sudoku

   Online Sudoku oyununda yapmanız gereken o kadar da zor değil.Amaç 9x9 ızgaralı bir karenin içindeki tüm satır, sütun ve 3x3 karesel bölgelerin her birinde 1’den 9’a kadar tüm sayıların bulunması ve hiç birinde tekrarlı sayı olmamasıdır. Mause yardımı ile eğer bunları yaparsanız ilerleme kaydedebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Hatfa önce

  • Sevimli Dinazorlar Sevimli Dinazorlar
   Sevimli Dinazorlar

   Sevimli Dinazorlar oyununda gökyüzünden gelen meteor parçaları sevimli dinazor ailesini birbirinden ayırdı. Bizler oyunda dinazor ailesinin en küçük bireyi olan dinazoru kontrol edeceğiz. Yön tuşları ve A,S tuşlarını kullanarak sevimli dinazoru kontrol etmeli ve onu ailesi ile yeniden buluşturmalıyız. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 3 Hatfa önce

  • Savaşçı Kız Hastanede Savaşçı Kız Hastanede
   Savaşçı Kız Hastanede

   Savaşçı Kız Hastanede oyunumuzda savaşçı kız atı ile ilerlerken bir anda atı bir şey görür ve korkup savaşçı kızı üzerinden atar. Savaşçı çalıların üzerine düşmesine rağmen yaralanır. Sizlerin görevi savaşçı kızı bir an önce eski sağlığına kavuşturmak olacak. Mause yardımı ile savaşçı kızın yaralarını sarmaya başlayın. İyi eğlenceler..

   Ameliyat Oyunları 3 Gün önce

  • Ouıgo Pinball Ouıgo Pinball
   Ouıgo Pinball

   Ouıgo Pinball oyununda mümkün olduğunca çok puana toplamak için topu ileri atmalısınız. Boşluk tuşu ile topu oyuna sürükledikten sonra yön tuşlarını ve A,P tuşunu kullanarak fırlatıcıları kontrol edeceksiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Hatfa önce

  • Yıldız Topu Yıldız Topu
   Yıldız Topu

   Yıldız Topu oyununda göreviniz yıldızları toplayarak topu oyunun sizden istediği noktaya güvenli bir şekilde ulaştırmak olacakır. Bunu yapmak için bazı objelerin yerlerini dikkatli bir şekilde değiştirmeniz gerekecek. Doğru objeyi doğru noktaya yerleştirerek topun güvenli bir şekilde ilerleyişini sağlayın. Oyunu mause yardımı ile oynayın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Hatfa önce

  • Online Badminton Online Badminton
   Online Badminton

   Online Badminton oyununda tenis benzeri eğlenceli bir spordur. Beğenerek oynayacağınızı düşündüğümüz bu oyunda online mücadele ediyorsunuz. Karşınıza çıkan rakipler oldukça zorlu, sayı almak için doğru hamleler yapmalısınız. Oyuncuyu kontrol etmek için yön tuşlarını kullanın. Badminton topuna vurmak için Z,X tuşunu kullanın. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 3 Hatfa önce

  • Sevimli Yaratıklar Sevimli Yaratıklar
   Sevimli Yaratıklar

   Sevimli Yaratıklar oyununda mause yardımı ile sevimli yaratıkları kontrol etmeli ve mümkün olduğunca az sayıda hamle yaparak onları çıkış noktasına götürmeniz gerekiyor. Unutmayın elinizden geldiğince az sayıda hamle yapmalısınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 4 Hatfa önce

  • Krallıkta Mini Golf Krallıkta Mini Golf
   Krallıkta Mini Golf

   Krallıkta Mini Golf oyununda amacımız, bize verilen top adedince atış yaparak topu deliğe sokmaktır. Oyunun ilerleyen bölümlerinde çok sayıda tuzak ve göller vardır. Bunlardan kurtulmak için topu duvarlara çarptırarak sonuca ulaşmaya çalışın. Hamlelerinizi yaparken topun hızını mause ile ayarlamalısınız. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 5 Ay önce

  • Flammy Flammy
   Flammy

   Flammy oyununda ateş topunu kontrol edeceğiz. mause yardımı ile ateş topunu kontrol ederken bir yandan da karşımıza çıkacak olan bonusları toplayarak ilerleyeceğiz ve karşımıza çıkacak kaya parçalarını da mause ile parçalamalısınız. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 2 Hatfa önce

  • Andy İle Golf Andy İle Golf
   Andy İle Golf

   Andy İle Golf oyununda mause yardımı ile topa vuracak mümkün olduğunca az sayıda atış yaparak topu deliğe sokmaya çalışacağız. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 4 Ay önce

  • Doom 3d Doom 3d
   Doom 3d

   Doom 3d oyununda yaratıklara karşı savaşmaya, tehlikeli görevlere katımaya hazır olun. Yön tuşları ile ilerleyin. Z tuşu ile ateş edin. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 2 Ay önce

  • Savaş Uçakları 2017 Savaş Uçakları 2017
   Savaş Uçakları 2017

   Savaş Uçakları 2017 oyununda mause yardımı ile savaş uçağınızı kontrol ederken size sürekli olarak saldıracak olan düşmanlarınızı etkisiz hale getirmeniz gerekecek. Uçağınız aktif bir şekilde sürekli olarak otomatikman ateş edecek. Sadece siz uçağın konumunu düşmanlara doğru çevirin. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 2 Hatfa önce

  • Güneş Takılar Güneş Takılar
   Güneş Takılar

   Güneş Takılar oyununda mause yardımı ile en az üç adet aynı canlıyı birbirine bağlamalısınız. Her bölümde sizden istenilen kadar canlıyı birbirine bağlarsanız level atlayabilirsiniz. Ne kadar çok canlı birbirine bağlarsanız o kadar çok puan alacaksınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Hatfa önce

  • Çizgi Film Karakterleri Çizgi Film Karakterleri
   Çizgi Film Karakterleri

   Çizgi Film Karakterleri oyununda eskilerinin de bulunduğu oyunda zorlu görevler sizleri bekliyor. Oyuna başlayın ve çizgi film karakterleriyle görevleri tamamlamaya çalışın. Mause yardımı ile bütün göreveleri tamamlayın. İyi eğleceler..

   Çizgi Film Oyunları 3 Hatfa önce

  • Okyanus Yengeci Okyanus Yengeci
   Okyanus Yengeci

   Okyanus Yengeci oyununda sevimli dostumuza yardım etmemiz gerekiyor. Okyanus yengecinin arkadaşı insanların balık yakalamak için kurduğu bir ağa yakalandı ve kurtulamıyor. Minik dostunu yengeç kurtarabilir, mause yardımı ile yengeç’in minik dostunu kurtarmanız gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 4 Ay önce

  • Su Altı Topları Su Altı Topları
   Su Altı Topları

   Su Altı Topları oyununda aynı renk topları yan yana getirmeye çalışıyoruz. En az üç aynı renk topu yanyana getirip patlatarak puan kazanıyoruz. Ne kadar fazla aynı renk topu bir araya getirip patlatırsak bizim için iyi olur. Mause yardımı ile topları patlatabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 10 Ay önce

  • Ördek Bulmacası Ördek Bulmacası
   Ördek Bulmacası

   Ördek Bulmacası oyununda sevimli bir ördek ile maceralara katılacağız. Bu maceralar son derece tehlikeli ve zorlu olacak. Oyunda sizleri zorlayacağını düşündüğümüz bulmacalar var. Eğer bulmaca çözme konusunda başarılıysanız bu oyunumuz da başarılı olabilirsiniz. Yön tuşları ile ördeği ilerletin. X tuşu ile ateş edin. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 4 Hatfa önce

  • Düşman Tankları Düşman Tankları
   Düşman Tankları

   Düşman Tankları oyununda hızlı ve kalabalık bir şekilde sizin üssünüze saldıraya geçmiş düşman tanklarını durdurmalısınız. Ordunuz için oldukça önemli stratejik konumu olan bu üs savunmalısınız. Mause yardımı ile tanklarınızı ve askerlerinizi savunma bölgesine konuşlandırarak düşman tanklarının saldırısını durdurmalısınız. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 1 Hatfa önce

  • Koş Neon Adam Koş Koş Neon Adam Koş
   Koş Neon Adam Koş

   Koş Neon Adam Koş oyununda ormanın derinliklerine doğru koşacaksınız. Koşarken karşınıza çok sayıda engel çıkacak. Bunlar arabalar, dev kayalar hatta bazen fillerle bile karşılaşacaksınız. Bu yüzden koşarken son derece dikkatli olmalısınız. Mause yardımı ile neon adamın koşmasına yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 4 Hatfa önce

  • Orkio Orkio
   Orkio

   Orkio oyununda ormandaki karakterimizin büyülü güçlerini kullanarak ona saldırıtan yaratıklara karşı mücadele etmesini sağlamalısınız. Mause kullanarak gelen yaratıklara tıklayarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

   Beceri Oyunları 3 Ay önce

  • Sarı Renk Sarı Renk
   Sarı Renk

   Sarı Renk oyununda sarı rengin üzerinde yer almakta olan siyah rengi silmelisiniz. Mause yardımı ile çeşittli yöntemler kullanarak siyah rengi sarı renkten ayırmalısınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Hatfa önce

  • Dağ Motoru Yarışı Dağ Motoru Yarışı
   Dağ Motoru Yarışı

   Dağ Motoru Yarışı oyununda kross motosikletler ile yarışlara katılacağız. Zorlu parkurlarda dağ yollarında rakiplerimizle yarışırken birinci olmaya gayret edecek, bitiş çizgisine ilk ulaşan motosiklet yarışçısı olmaya çalışacağız. Yön tuşları ile motoru kullanın. Shift tuşu ile nitroyu kullanın. Boşluk tuşu ile fren yapın. İyi eğlenceler..

   Motor Oyunları 4 Hatfa önce

  • Hareketli Rakamlar Hareketli Rakamlar
   Hareketli Rakamlar

   Hareketli Rakamlar oyununda yön tuşlarını kullanarak rakamları hareket ettirmeniz gerekiyor. Amacınız rakamları köşeleri kullanarak sıkıştırmak ve onları büyütmek gerekiyor. Birden fazla aynı rakamı yanyana getirerek onları katlayın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Ay önce

  • Kahramanın Dönüşü Kahramanın Dönüşü
   Kahramanın Dönüşü

   Kahramanın Dönüşü oyununda çok tehlikeli bölgelerden geçecek oldukça tehlikeli yaratıklar ile savaşacaksınız. Kahramanımızı yön tuşları ile kontrol ediyor, mause ile nişan alıp alev silahı ile atış yapıyorsunuz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 7 Ay önce

  • Pie.ai Pie.ai
   Pie.ai

   Pie.ai oyununda Mause yardımı ile karakterinizi kontrol edin ve hayatta kalarak rakiplerinizi oyundan düşürmeye çalışın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Hatfa önce