Popüler Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  Popüler Oyunlar

  • Taktik Savaşı Taktik Savaşı
   Taktik Savaşı

   "Play single player" ile oyuna başlıyor

   Savas Oyunları 2048 Yil önce

  • Colorzzle Colorzzle
   Colorzzle

   Colorzzle oyununda amacımız doğru renkteki parçaları doğru renkler ile buluşturmak olacak. Mause yardımı ile seviyeleri geçebilmek için bol bol düşünmenizin gerekecek. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 12 Saat önce

  • Maceracı Tilki Maceracı Tilki
   Maceracı Tilki

   Maceracı Tilki oyununda sevimli tilki ile tehlikeli maceralara atılmaya hazırlanın. Mause yardımı ile yeşil renkli elması toplamasını ve çıkış anahtarını bularak çıkışa ulaşmasını sağlamalısınız. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 11 Saat önce

  • Winx Peri Pastası Winx Peri Pastası
   Winx Peri Pastası

   Winx Peri Pastası oyunumuzda winx perilerini çok sevenler doğum günlerinde winx temalı bir pasta isteyecekler. Mause yardımı ile Winx hayranları için harika bir pasta süsleme yapacaksınız. Üç katlı pastanın her katını farklı süsleyecek ortaya harika bir Winx peri pastası çıkartacaksınız. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 9 Saat önce

  • Muhteşem Peri ve Ejderhası Muhteşem Peri ve Ejderhası
   Muhteşem Peri ve Ejderhası

   Muhteşem Peri ve Ejderhası oyunumuzda orman perisi ve sevimli ejderhasını buluşturmaya çalışmalısınız. Ejderhamız kendisini mağarasına kapatmış ve yaşadığı ortam biraz bakımsız kalmış. Hemen ejderhanın mağarasını güzelce temizleyin. Ejderhayı süsleyip görkemli bir hale getirin. Ardından şahane peri ile eğlenceli oyunlar oynayın. Güzel periyi ejderhası ile buluşturmaya hazırlayın. Oyunu mause ile oynayın. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Gün önce

  • Ariel’in Muhteşem Stil Denemeleri Ariel’in Muhteşem Stil Denemeleri
   Ariel’in Muhteşem Stil Denemeleri

   Ariel’in Muhteşem Stil Denemeleri oyunumuzda deniz kızı Ariel yepyeni ve havalı stiller denemek için sizlerden yardım bekliyor. Öncelikle Ariele muhteşem bir makyaj denemesi yapmalısınız. Ariel’e en çok yakışan makyajı bulduktan sonra kombin denemelerinizi geçin. Mause yardımı ile saç, elbise, takılar ve aksesuarları ile Ariel’in güzelliğine güzellik katın. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 12 Saat önce

  • Süper Dogy Süper Dogy
   Süper Dogy

   Yön tuşları ile hareket et. S tuşu ile süper güçü kullan ve en çok puanı sen topla.

   Kız oyunları 2048 Yil önce

  • Top Fırlatıcı Top Fırlatıcı
   Top Fırlatıcı

   Top Fırlatıcı oyununda yapmanız gereken topları kullanarak sarı yıldızları toplamak ve daha sonra topu patodan geçirmelisiniz. Masue ile top fırlatma aletini kontrol edecek ve topu potaya atacaksınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Gün önce

  • Tanque Sports 3d Tanque Sports 3d
   Tanque Sports 3d

   Tanque Sports 3d oyununda bir birinden farklı spor dallarında yarışacaksınız. Hepsinde de amacınız aynı, oyunu kazanan taraf olmak olacak. Bu yüzden oyunu oynarken dikkatli hareket etmeli, mause kullanarak rakip oyuncuyu yenmeye gayret etmelisiniz. W,A,S,D tuşları ile hangi oyunu oynamak istiyorsanız arabayı oraya götürün. Boşluk tuşuna basıp oyuna başlayın. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 1 Ay önce

  • Pair of Squares Pair of Squares
   Pair of Squares

   Pair of Squares oyununda amacımız minik kare parçalarını yanyan yerleştirerek onları yok etmek. Kare parçalarının her birinin kendi rengi var. Sadece aynı renkteki kareleri yanyana getirdiğimizde yok olurlar. Mause yardımı ile üç tane aynı renkteki kare parçasını bir araya getirin ve yok edin. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 7 Ay önce

  • Şut Çekme Şut Çekme
   Şut Çekme

   Şut Çekme oyununda öncelikle turnuvada kendinize bir takım seçmeniz gerekiyor. Oyunda yapmanız gereken mause ile sağ ya da sol taraftan gelen topa gelişine vurmak ve topu fileler ile buluşturmak olacak. İyi eğlenceler..

   Futbol Oyunları 2 Gün önce

  • Değerli Elmaslar Değerli Elmaslar
   Değerli Elmaslar

   Değerli Elmaslar oyununda elmaslar üst bölümden aşağıya doğru düşecek. Elmaslar birikmeden aynı renk olanlarını mause kullanarak eşleştirin ve onları yok edin. Eğer elmaslar taşarsa oyunu kaybedersiniz. İyi eğlenceler..

   Zeka Oyunları 1 Hatfa önce

  • Kız ve Robot Elbiseleri Kız ve Robot Elbiseleri
   Kız ve Robot Elbiseleri

   Kız ve Robot Elbiseleri oyunumuzda şirin kız ve onun en yakın arkadaşı olan robotu mause ile dilediğiniz gibi giydirin süsleyin ve kıza makyaj yapın. İyi eğlenceler.

   Kız oyunları 3 Hatfa önce

  • Swipex Swipex
   Swipex

   Swipex oyununda amacımız boş altıgenlerin içerisini doldurmak olacak. Bu altıgen sayısı ilk seviyelerde bir tane ya da bir kaç tane olacak. Mause kullanarak seviyeleri birer birer atlamaya çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Ay önce

  • Aurora ve Yasemin Kolejde Bir Gün Aurora ve Yasemin Kolejde Bir Gün
   Aurora ve Yasemin Kolejde Bir Gün

   Aurora ve Yasemin Kolejde Bir Gün oyunumuzda prensesler sizlerle birlikte güzel bir gün geçirmek ve eğlenceli aktivitelerine sizleri de ortak etmek istiyorlar. İki güzelimizi de mause ile giydirin, kolejin en şık kızları haline getirdiğiniz prenseslerimizin aşık oldukları prensler için hoş sürprizler hazırlamasını sağlamalısınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 3 Gün önce

  • Zoe Oyuncak Fabrikası Zoe Oyuncak Fabrikası
   Zoe Oyuncak Fabrikası

   Zoe Oyuncak Fabrikası oyunumuzda mause yardımı ile oyuncak fabrikasındaki oyuncakları istenilen kutulara yerleştirmelisiniz. İyi eğlenceler.

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Stomped.io Stomped.io
   Stomped.io

   Stomped.io oyununda mause ile diğer oyunculardan üstün olmak için çevredeki yıldızları toplayacak ve büyümeye çalışacaksınız. Ne kadar fazla miktarda yıldız toplarsanız karakteriniz o kadar büyüyecektir. Aynı zaman da diğer oyuncuların kafalarına basarak onları yok edebilir ve yıldızlarını toplayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 6 Gün önce

  • Cadılar Bayramı Makyajı Cadılar Bayramı Makyajı
   Cadılar Bayramı Makyajı

   Cadılar Bayramı Makyajı oyunumuzda cadılar bayramına katılacak olan kızımızı mause ile en güzel şekilde giydirin süsleyin ve en önemlisi elbiselerine yakışacak bir makyaj yapın. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 3 Hatfa önce

  • Maze Planet Maze Planet
   Maze Planet

   Maze Planet oyununda yön tuşlarını kullanarak topu kontrol edecek ve labirentte topu çıkış noktasına ulaştırmaya çalışacaksınız. Bunu yaparken en kısa sürede başarmaya çalışın. Ne kadar kısa sürede çıkış noktasına ulaşırsanız o kadar fazla puan kazanacaksınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Hatfa önce

  • Elmas Topu Elmas Topu
   Elmas Topu

   Elmas Topu oyununda W,A,S,D tuşlarınızı kullanarak elmas topunu kontrol ediyorsunuz. Boşluk tuşu ile topu zıplatabilir, engelleri aşabilirsiniz. Oyunumuzda elmasları toplayarak seviyeleri geçmeye çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Asteroid Saldırısı Asteroid Saldırısı
   Asteroid Saldırısı

   Asteroid Saldırısı oyununda uzayın karanlıklarından gelen asteroidleri vurarak parçalara ayırmaya çalışacaksınız. Mause yardımı ile nişan alarak ateş edin ve onları parçalara ayırın. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 2 Ay önce

  • Uzay Uçuşları Uzay Uçuşları
   Uzay Uçuşları

   Uzay Uçuşları oyununda uzay gemisini mause yardımı ile kontrol ediyoruz. Oyuna ilk başladığınızda oyun sizi yönlendiriyor. Bu sayede oyunu kısa sürede öğrenebilirsiniz. Oyunu başlatın uzay gemisine atlayın ve oyunun sizden istediği noktalara uzay gemilerini başarılı bir şekilde götürün. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 1 Yil önce

  • Kayıp Gezegen Kayıp Gezegen
   Kayıp Gezegen

   Kayıp Gezegen oyununda görevimiz uzay üssünü yaratıklardan korumak olacak. Bunun için yaratıkların kullanacağı güzergaha mause ile savaş makinelerini konuşlandırmanız gerekiyor. Bu silahları konuşlandırıp, onların saldırılarını savuşturmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 1 Hatfa önce

  • Çiçeği Koruma Çiçeği Koruma
   Çiçeği Koruma

   Çiçeği Koruma oyununda çiçeği koparmaya gelenlere karşı çiçeği korumaya çalışacaksınız. Hem sağ bölümden hem de sol bölümden sürekli olarak çiçeği koparmaya gelenler olacak. Onları mause kullanarak çiçeği saldırıya geçirin ve koruyun. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 2 Hatfa önce

  • Block Spot Block Spot
   Block Spot

   Block Spot oyununda amacınız kutucukları boşluklara yerleştirmek olacak. Doğru kutucukları doğru yerlere yerleştirirseniz bölümleri geçmeye hak kazanırsınız. Mause ile kutucukları doğru şekle sokup, bölümleri geçmeye çalışın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 5 Ay önce

  • Sonbahar Bahçe Dekoru Sonbahar Bahçe Dekoru
   Sonbahar Bahçe Dekoru

   Sonbahar Bahçe Dekoru oyunumuzda sonbahar geliyor mause yardımı ile güzel bahçemizi sonbahar modasına göre düzenlemeye çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

   Kız oyunları 1 Hatfa önce

  • Meteor Taşları Meteor Taşları
   Meteor Taşları

   Meteor Taşları oyununda uzay gemisini korumalı ve güvenli ilerleyişini sağlamalısınız. Uzay boşluğunda gemi ilerlemekte ve sizler de mause yardımı ile uzay gemisinin çevresindeki meteor taşlarını yavaşlatacaksınız ve uzay gemisine yol açmaya çalışacaksınız.İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 2 Ay önce

  • Yeşil Troll Boksu Yeşil Troll Boksu
   Yeşil Troll Boksu

   Yeşil Troll Boksu oyununda yeşil troll yaratıklarını kontrol edecek, bu yaratıkların birbiryle boks musabakasına katılacağız. Yön tuşlarını kullanarak trolleri kontrol edecek, rakip troll boksörlerini yenmeye çalışacağız. İyi eğlenceler..

   Dövüş Oyunları 4 Ay önce

  • FacePunch.io FacePunch.io
   FacePunch.io

   FacePunch.io oyununda herkesin kendisine ait bir boksörü bulunuyor. Bu boksörleri mause yardımı ile rakip boksörleri döverek ortadan kaldırmaya çalışıyor. Yendiğiniz her boksör size ekstra puan kazandırıyor. İyi eğlenceler..

   Dövüş Oyunları 5 Ay önce

  • Audrey Rüya Evliliği Audrey Rüya Evliliği
   Audrey Rüya Evliliği

   Audrey Rüya Evliliği oyunumuzda güzel kızımız audreyin rüyalar gibi bir evlilik yapmasına yardımcı olmalısınız. Mause kullanarak kızımızı düğüne en güzel ve şık bir şekilde hazır hale getirin. İyi eğlenceler.

   Kız oyunları 2 Gün önce

  • Puzzle Okyanusu Puzzle Okyanusu
   Puzzle Okyanusu

   Puzzle Okyanusu oyununda amacınız aynı parçaları biraraya getirerek yok olmalarını sağlamak ve puanları toplamak olacak. Yön tuşları ile bütün puzzle parçalarını patlatın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 5 Ay önce

  • Yeraltı Canavarı 3d Yeraltı Canavarı 3d
   Yeraltı Canavarı 3d

   Yeraltı Canavarı 3d oyununda yön tuşlarını kullanarak yeraltı canavarını kontrol edeceksiniz. Amacınız bu yeraltı canavarını beslemek, insanlara karşı hayatta tutmak olacak. İyi eğlenceler..

   3d Oyunlar 2 Ay önce

  • SpaceSymbols.io SpaceSymbols.io
   SpaceSymbols.io

   SpaceSymbols.io oyununda yapmanız gereken gezegenlerin hepsini toplamak. Oyundaki karakterinizi mause ile kontrol ederken çevredeki minik gezegenleri birer birer toplayacak ve büyüyeceksiniz. Eğer yeterince büyükseniz diğer oyuncuları da yiyebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 7 Ay önce

  • Trigon Trigon
   Trigon

   Trigon oyununda mause yardımı ile üçgenin doğru rengini doğru zamanda ayarlamanız gerekiyor. Eğer yanlış renk ile uzun çubuklara çarparsanız yanarsınız. Dikkatli bir şekilde üçgenin renk senkronunu yapmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Ay önce

  • Sevimli Örümcek Giydir Sevimli Örümcek Giydir
   Sevimli Örümcek Giydir

   Sevimli Örümcek Giydir oyunumuzda sevimli örümceği mause yardımı ile dilediğiniz şekilde giydirmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 4 Ay önce

  • Füze Füze
   Füze

   Füze oyununda mause yardımı ile füzeyi kontrol etmemiz gerekiyor. Karşımıza çok sayıda engel çıkıyor bu yüzden füzeyi çok dikkatli bir şekilde engellere takılmadan kontrol etmemiz gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Ay önce

  • Zig Up Zig Up
   Zig Up

   Zig Up oyununda amacımız olabildiğince ilerlemek olacak. Mause yardımı ile yılanı kontrol ederken çevredeki yıldız ve diğer bonusları toplamaya çalışmanız gerekiyor. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Hatfa önce

  • Pymp Beceri Pymp Beceri
   Pymp Beceri

   Pymp Beceri oyununda hedefimiz karelere çarpmadan ilerlemek. Bunun için hızlı bir şekilde ilerlerken son derece dikkatli olmalıyız. Yön tuşlarını kullanarak daireyi kontrol ediyor ve üçgenleri toplayarak karelerden uzak durmaya çalışıyoruz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 4 Ay önce

  • Elsa Geyik Bakımı Elsa Geyik Bakımı
   Elsa Geyik Bakımı

   Elsa Geyik Bakımı oyunumuzda kristof’un geyiğine bakım yapan Elsa’ya yardımcı olun ve geyiği giydirip süsleyin. Elsa’ya mause ile yardımcı olabilirsiniz. İyi eğlenceler.

   Kız oyunları 3 Hatfa önce

  • Boundland Boundland
   Boundland

   Boundland oyununda kare ve içerisinde göz bulunan bir objeyi kontrol ediyoruz. Bu obje ile görevimiz yıldızları toplamak olacak. Mause kullanarak karakterinizi yıldızların üzerine fırlatın ve onları birer birer toplayın. Eğer yıldızları ıskalarsanız tekrar deneme şansınız bulunuyor. Fakat kazıkların üzerine düşerseniz yanarsınız. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 4 Hatfa önce