Popüler Oyunlar

  POPÜLER
  TÜMÜ

  Popüler Oyunlar

  • Taktik Savaşı Taktik Savaşı
   Taktik Savaşı

   "Play single player" ile oyuna başlıyor

   Savas Oyunları 2047 Yil önce

  • Andy İle Golf Andy İle Golf
   Andy İle Golf

   Andy İle Golf oyununda mause yardımı ile topa vuracak mümkün olduğunca az sayıda atış yaparak topu deliğe sokmaya çalışacağız. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 17 Saat önce

  • Süper Dogy Süper Dogy
   Süper Dogy

   Yön tuşları ile hareket et. S tuşu ile süper güçü kullan ve en çok puanı sen topla.

   Kız oyunları 2047 Yil önce

  • Begods Begods
   Begods

   Begods oyununda uzaylı karakterinizi mausee yardımı ile yönetiyorsunuz. Uzayın derinliklerindeki mineralleri toplayarak ilerlemeli ve derece yapmaya çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 4 Gün önce

  • Uzay Uçuşları Uzay Uçuşları
   Uzay Uçuşları

   Uzay Uçuşları oyununda uzay gemisini mause yardımı ile kontrol ediyoruz. Oyuna ilk başladığınızda oyun sizi yönlendiriyor. Bu sayede oyunu kısa sürede öğrenebilirsiniz. Oyunu başlatın uzay gemisine atlayın ve oyunun sizden istediği noktalara uzay gemilerini başarılı bir şekilde götürün. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 2 Ay önce

  • Krallıkta Mini Golf Krallıkta Mini Golf
   Krallıkta Mini Golf

   Krallıkta Mini Golf oyununda amacımız, bize verilen top adedince atış yaparak topu deliğe sokmaktır. Oyunun ilerleyen bölümlerinde çok sayıda tuzak ve göller vardır. Bunlardan kurtulmak için topu duvarlara çarptırarak sonuca ulaşmaya çalışın. Hamlelerinizi yaparken topun hızını mause ile ayarlamalısınız. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 4 Hatfa önce

  • Savaş Robotları Savaş Robotları
   Savaş Robotları

   Savaş Robotları oyununda robot üretimi yapmaya çalışıyoruz. Sağ bölümde yer alan robot parçalarını mause yardımı ile seçerek robotun kurulacağı yere birer birer yerleştirmeniz gerekiyor. Fakat doğru parça doğru yerde yer almak zorunda çok dikkatli bir şekilde parçaları yerleştirmelisiniz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 2 Hatfa önce

  • Balon Akademisi Balon Akademisi
   Balon Akademisi

   Balon Akademisi oyununda mause ile balon fırlatma silahını kontrol ederek aynı renk balonları bir araya getirmeniz gerekiyor. Ne kadar fazla sayıda aynı renkte balonu bir araya getirmeyi başarırsanız o kadar fazla puan kazanmış olursunuz. İyi eğlenceler..

   Balon Patlatma 17 Saat önce

  • Geometrik Şekiller Geometrik Şekiller
   Geometrik Şekiller

   Geometrik Şekiller oyununda mause kullanarak geometrik şekilleri fırlatacaksınız. Eğer başarılı atış yaparsanız bir sonraki bölüme geçmeye hak kazanırsınız. Dikkatli bir şekilde nişan alıp atışları yapın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Uzay Mekiği Uzay Mekiği
   Uzay Mekiği

   Uzay Mekiği oyununda uzayın derinliklerine doğru uzay geminizi süreceksiniz. Bu yolculukta karşınıza çok sayıda engel çıkacak ve ilerleyişiniz durdurulmaya çalışılacak. Yön tuşlarını kullanarak gemiyi sürebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 3 Hatfa önce

  • Frozen Süper Kahramanlar Frozen Süper Kahramanlar
   Frozen Süper Kahramanlar

   Frozen Süper Kahramanlar oyunumuzda karlar ülkesi prensesleri Elsa ve Anna süper kahraman olmaya karar verdiler. Mause yardımı ile güzel prenseslerin kostüm ve aksesuar seçimine yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 17 Saat önce

  • Garfield Boyama Garfield Boyama
   Garfield Boyama

   Garfield Boyama oyunumuzda boyama konusunda umarız yeteneklisinizdir ve yaramaz kedi Garfield’ı güzel bir şekilde boyayın. mause yardımı ile oyuna başlatarak minik dostumuz sevimli kedi Garfield’ı boyamaya başlayın. İyi eğlenceler..

   Boyama Oyunları 2 Hatfa önce

  • Zombi Kesme Zombi Kesme
   Zombi Kesme

   Zombi Kesme oyununda yerden fırlayan zombileri mausenizi kullanarak bıçağınızla kesmelisiniz. Dikkatli bir şekilde zombileri keserken aynı zamanda puanları toplamalı ve iyi bir derece kazanmaya çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 1 Hatfa önce

  • Tom ve Angela Kayak Merkezinde Tom ve Angela Kayak Merkezinde
   Tom ve Angela Kayak Merkezinde

   Tom ve Angela Kayak Merkezinde oyunumuzda sevgili çiftimiz Tom ve Angela ve sevimli arkadaşları Ginger bir kayak merkezine gitmeye karar veriyorlar. Kahramanlarımızın Mause ile öncelikle giyinmelerine yardımcı olmalısınız. Sonrasında ise güzel bir hatıra fotoğrafı çekmeli, son olarak seçtiğiniz bir kahramanın kayak yapmasına yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 2 Gün önce

  • Su Altı Topları Su Altı Topları
   Su Altı Topları

   Su Altı Topları oyununda aynı renk topları yan yana getirmeye çalışıyoruz. En az üç aynı renk topu yanyana getirip patlatarak puan kazanıyoruz. Ne kadar fazla aynı renk topu bir araya getirip patlatırsak bizim için iyi olur. Mause yardımı ile topları patlatabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 5 Ay önce

  • Hayaletlerden Kaçış Hayaletlerden Kaçış
   Hayaletlerden Kaçış

   Hayaletlerden Kaçış oyununda karanlık mezarlıklarda esir olarak tutulan insanları kurtararak ailelerine ve özgürlüklerine kavuşturmanız gerekiyor. Hayaletlerin insanlar üzerine bir korku saldıkları ve şehir insanlarının uzun yıllar boyunca sürekli olarak insanların kaybolması üzerine bir araştırma başlatmışlar ve bir sonuç elde edememişlerdir. Mause yardımı ile kaybolan insanları bulmalısınız. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 5 Gün önce

  • Flappy Sevgi Balonu Flappy Sevgi Balonu
   Flappy Sevgi Balonu

   Flappy Sevgi Balonu oyununda Flappy Bird oynadıysanız bu oyunu oynamakta hiç zorlanmazsınız. Mause yardımı ile balonu kontrol edin ve sizi durdurmaya çalışan engelleri aşarak ilerleyişinizi sürdürün. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 3 Gün önce

  • Hayvan Kafalarını Birleştir Hayvan Kafalarını Birleştir
   Hayvan Kafalarını Birleştir

   Hayvan Kafalarını Birleştir oyununda çok dikkatli olmanız gerekiyor. Çok sayıda peluş hayvan kafası bulunuyor. Bu kafaları mause ile yanyana getirmeli ve yok etmelisiniz. Sadece yanyana geldiklerinde yok oluyorlar. Bu yüzden onları sağ alttan karıştırarak yanyana getirin. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Ay önce

  • Drift Arabaları Drift Arabaları
   Drift Arabaları

   Drift Arabaları oyununda dirft yapmak için özel olarak hazırlanmış kapalı bir parkura gireceğiz. Bu parkurda altınları ve yıldızları toplayıp bir sonraki seviyeye geçmek için damalı bayrağa ulaşmalısınız. Yön tuşları ile araçımıza drift yaptırabilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Araba Yarış Oyunları 7 Gün önce

  • Bal Avcısı Ayı Bal Avcısı Ayı
   Bal Avcısı Ayı

   Bal Avcısı Ayı oyununda mause kullanara ayının elindeki mekanizmayı kullanmalı ve yükseklere çıkarak balları toplamalısınız. Fakat arı ballarına ve diğer hayvanlara yakalanmamasını sağlamalısınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 5 Ay önce

  • Zlap.io Zlap.io
   Zlap.io

   Zlap.io oyununda nick isminizi girirek başlangıç yapabilir ve diğer oyuncuları etkisiz hale getirerek büyümelisiniz. Yön tuşlarını kullanarak karakterinizi kontrol edebilir ve ona bağlı çekiç ile rakiplerinize vurarak sayı kazanabilirsiniz. İyi eğlenceler.

   Beceri Oyunları 3 Gün önce

  • Yeşil Kutular Yeşil Kutular
   Yeşil Kutular

   Yeşil Kutular oyununda minik topları kullanarak yeşik kutuları yok etmeniz gerekiyor. Bu kutuları yok etmek için yeşil bölge ile temas ettirmelisiniz. Mause yardımı ile topları kullanarak onları yeşil bölgeye doğru atın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Ay önce

  • Kahramanın Dönüşü Kahramanın Dönüşü
   Kahramanın Dönüşü

   Kahramanın Dönüşü oyununda çok tehlikeli bölgelerden geçecek oldukça tehlikeli yaratıklar ile savaşacaksınız. Kahramanımızı yön tuşları ile kontrol ediyor, mause ile nişan alıp alev silahı ile atış yapıyorsunuz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 3 Ay önce

  • Gemiler Canavarlara Karşı Gemiler Canavarlara Karşı
   Gemiler Canavarlara Karşı

   Gemiler Canavarlara Karşı oyununda denizin derinliklerinden tehlikeli ve sayıca çok kalabalık canavarlar geliyor. Onları sadece güçlü savaş gemileri durdurabilir. Hemen gemi üretimine başlayarak denizin derinliklerinden gelen bu canavarları durdurun. Mause ile gemileri yok edebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Savas Oyunları 1 Hatfa önce

  • Beyzbol Palyanço Avı Beyzbol Palyanço Avı
   Beyzbol Palyanço Avı

   Beyzbol Palyanço Avı oyununda mause yardımı ile topları palyançıların üzerine fırlatın ve onları vurun , hepsini vurabilirseniz yeni bölümlere geçebiliyorsunuz. Yeni bölümlere geçtikçe işiniz daha da zorlaşacaktır. Bu sefer düzenekleri kullanarak onları vurmaya başlayacaksınız. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 3 Ay önce

  • Kızıldereli Slot Kızıldereli Slot
   Kızıldereli Slot

   Kızıldereli Slot oyunumuzda Kızılderelilere ait özel görseller ile harika bir slot makinesinden para kazanıyoruz. Mause kullanarak ekranın sol altından özel ayarlarınızı yaparak spin butonu ile çevirin ve eşleştirmelerden puanlar kazanın. İyi eğlenceler.

   Zeka Oyunları 5 Ay önce

  • Koşucu Macerası Koşucu Macerası
   Koşucu Macerası

   Koşucu Macerası oyununda koşucunuza yardımcı olmalı onu engellere takılmadan koşturmalısınız. Koşucumuzu yön ok tuşu ile zıplatın. X tuşu ile ateş edebilirsiniz. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 3 Hatfa önce

  • Rainbowdash Moda Kızı Rainbowdash Moda Kızı
   Rainbowdash Moda Kızı

   Rainbowdash Moda Kızı oyunumuzda My little pony’nin güzel kahramanı Rainbowdashin dışarı çıkmadan önce hazırlanmasına yardımcı olmalısınız. Mause yardımı ile kahramanımızın öncelikle makyajını yapmalı, sonrasında giyinmesine yardımcı olmalısınız. İyi eğlenceler..

   Giydirme Oyunları 2 Hatfa önce

  • Maya Topu Maya Topu
   Maya Topu

   Maya Topu oyununda kartalı mause ile kontrol etmeli, kartal yardımı ile topu fırlatarak parçaları birer birer aşağı indirmelisiniz. Top her çarptığında parçalardan bir bölüm aşağı düşecek. Zaman zaman kırılan parçaların içerisinde bonuslar çıkıyor. Bu bonusları toplamayı unutmayın. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 3 Ay önce

  • Spike Squad Voleybol Spike Squad Voleybol
   Spike Squad Voleybol

   Spike Squad Voleybol oyununda istediğiniz karakterinizi seçerek takım oluşturmalı ve oyuna başlamalısıınz. Yön tuşlarını kullanarak karakterinizi kontrol edebilir ve X,C tuşlarını kullanarak topa karşılık vererek sayı kazanmaya çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 4 Gün önce

  • Elsa Şükran Günü Makyajı Elsa Şükran Günü Makyajı
   Elsa Şükran Günü Makyajı

   Elsa Şükran Günü Makyajı oyunumuzda şükran günü yemeği için davetli olan karlar ülkesi kraliçesi Elsa’nın güzel görünmesi için mause yardımıyla kıyafet seçimine yardımcı olmalı, makyajını yapmalısınız. İyi eğlenceler..

   Makyaj Oyunları 4 Gün önce

  • Şehirdeki Dev Goril Şehirdeki Dev Goril
   Şehirdeki Dev Goril

   Şehirdeki Dev Goril oyununda şehrin ortasında binaların arasında ilerleyen bir gorili kontrol ediyoruz. Bu gorili yönlendirerek şehirdeki arabalara ve binalara zarar vererek puan kazanıyoruz. Ne kadar fazla sayıda binaya ve arabaya zarar verirsek sol üst tarafta yer alan puanımız o kadar yüksek olur. Yön tuşu ve boşluk tuşu ile oynu oynayın. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 2 Gün önce

  • Ölüler Düşüyor Ölüler Düşüyor
   Ölüler Düşüyor

   Ölüler Düşüyor oyununda gökyüzünde paraşütle düşmekte olan ölüleri silahınızla vurmanız gerekiyor. Sadece üç tane kaçırma hakkınız var. Mause yardımı ile dikkatli bir şekilde ölüleri vurmaya çalışın. İyi eğlenceler..

   Atış Oyunları 1 Ay önce

  • Çılgın Snowboard Çılgın Snowboard
   Çılgın Snowboard

   Çılgın Snowboard oyununda zor bir parkura çıkacağız ve snowboard yapacağız. Yön tuşları ile düşmeden bitiş noktasına varmayı başarmalısınız. İyi eğlenceler..

   Spor Oyunları 6 Gün önce

  • Romeo Juliet Kurtarma Romeo Juliet Kurtarma
   Romeo Juliet Kurtarma

   Romeo Juliet Kurtarma oyununda Romeo’nun sevgilisi kötüler tarafından kaçırıldı. Onu sizin kurtarmanız gerekiyor. Yön tuşlarınızı kullanarak zorlu macerada julieti kurtarmalısınız. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 1 Hatfa önce

  • Enerji Taşıma Enerji Taşıma
   Enerji Taşıma

   Enerji Taşıma oyununda mause yaredımı ile enerjiyi bir bölgeden diğer bir bölgeye taşımanız gerekiyor. Bu işlemi yaparken elinizi çabuk tutmanız ço ok önemli çünkü zamana karşı bir yarış içerisinde olacaksınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 2 Hatfa önce

  • Kuleyi Savunma Kuleyi Savunma
   Kuleyi Savunma

   Kuleyi Savunma oyunumuzda kuleye saldıran kurtları üst taraftaki silahları kulenin önüne yerleştirerek öldürün ve kuleyi savunmaya çalışın. Mause ile silhları kulenin önüne yerleştirinve kuleyi savunun. İyi eğlenceler..

   Aksiyon Oyunları 4 Ay önce

  • Jelibonlar Jelibonlar
   Jelibonlar

   Jelibonlar oyununda yapmanız gereken dikkatli bir şekilde jelibonların yerini değiştirerek aynı renk jelibonları bir araya getirip puanları toplamaya çalışmak olucak. Mause yardımı ile ne kadar çok sayıda aynı renkte jelibonu birleştiremeyi başarırsanız o kadar çok puan kazanırsınız. İyi eğlenceler..

   Beceri Oyunları 1 Ay önce

  • Kayak Olimpiyatları Kayak Olimpiyatları
   Kayak Olimpiyatları

   Kayak Olimpiyatları oyununda son surat kaymalı ve çubukların arasından geçerek sayı kazanmalıyız. Kaymak için yön tuşlarını kulllanabilirsiniz. İyi oyunlar.

   Spor Oyunları 4 Ay önce

  • Zıp Zıp Gece Karanlığı Zıp Zıp Gece Karanlığı
   Zıp Zıp Gece Karanlığı

   Zıp Zıp Gece Karanlığı oyununda sevimli dostumuz minik zıp zıp ile maceralara katılıyoruz. Zıp Zıp’ı kontrol ederek yukarıya doğru tırmanmalısınız. Mause yardımı ile onu zıplatabilir, yukarı katlara taşıyabilirsiniz. Elinizden geldiğince zıp zıp’ı yukarı katlara çıkarın. İyi eğlenceler..

   Macera Oyunları 4 Hatfa önce